Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Nima21 είπε:

      Μολις διαβασα το μήνυμα σου ότι ψαχνεις και πραγματικα θυμώνω και στεναχωριέμαι ρε γμτ.. εγω φαντασου είχα ανοιξει την τελευταια γκοναλ για λιγες μοναδες και εκλαιγα την ενεση που θα πηγαινε απατη.. και ρωτουσα εδω επαρχία που μενω αν υπάρχει κοπελα που θα τη χρειαστει.. ευτυχως βρεθηκε μια κοπελα, οριακα ηταν μετα το άνοιγμα αλλα της ειπα να μιλήσει με τους γιατρους της πριν τη χρησιμοποιησει. . Ειναι τεραστιο κριμα να πετιεται  πανακριβο υλικο ενω αλλες γυναίκες το χρειαζονται.. ρωτα και σε φαρμακεια αν γνωριζουν καποια κοπελα που της περισσσευει .. εγω ετσι κατάφερα να τη δωσω γιατι μενω σε επαρχια

      Έτσι ακριβώς. Διαβάζω κ γω και απαντώ σε άλλες κοπέλες γιατί μου περίσσεψαν 600 απ' την τελευταία gonal, μην πάει χαμένη. Θέλω να βοηθήσω οποία κοπέλα μπορεί να χρειαστεί gonal πριν πάει χαμένη. 

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2012


Ειρήνη

Recommended Posts

Κορίτσια αυτή είναι η νέα βερσιόν του μπουφέ μου με τα κλαδιά! Πριν που είχα κρεμάσει τα ξύλινα παιχνίδια πήγαινε συνέχεια ο μικρός και φοβόμουν μην σπάσει το βάζο..Οπότε τα άλλαξα με αυτά τα στολίδια του ΙΚΕΑ και ησύχασα.. ;) Μέσα έβαλα χιόνι και κάτι στολιδάκια που βρήκα που μοιάζουν με μπισκότα. Κουκουνάρια βρήκα, αλλά κάνουν 0,80 - 1,00 ευρώ το ένα και δεν τα πήρα, όλο και κάποια βόλτα θα πάμε, και θα μαζέψω!

40277951.jpg

ΥΓ. Μου αρέσουν πάαααρα πολύ οι φωτο που ποστάρετε για αμπαλάζ δώρων, ειδικά η τελευταία της Ειρήνης με τα κλαδάκια, και λέω φέτος (που θα είναι και λίγα τα δώρα :rolleyes: ) να το κάνω κι εγώ, να τυλίξω όλα τα δώρα με το ίδιο αμπαλάζ αντί να είναι στις σακούλες των καταστημάτων! :)


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια αυτή είναι η νέα βερσιόν του μπουφέ μου με τα κλαδιά! Πριν που είχα κρεμάσει τα ξύλινα παιχνίδια πήγαινε συνέχεια ο μικρός και φοβόμουν μην σπάσει το βάζο..Οπότε τα άλλαξα με αυτά τα στολίδια του ΙΚΕΑ και ησύχασα.. ;) Μέσα έβαλα χιόνι και κάτι στολιδάκια που βρήκα που μοιάζουν με μπισκότα. Κουκουνάρια βρήκα, αλλά κάνουν 0,80 - 1,00 ευρώ το ένα και δεν τα πήρα, όλο και κάποια βόλτα θα πάμε, και θα μαζέψω!

40277951.jpg

ΥΓ. Μου αρέσουν πάαααρα πολύ οι φωτο που ποστάρετε για αμπαλάζ δώρων, ειδικά η τελευταία της Ειρήνης με τα κλαδάκια, και λέω φέτος (που θα είναι και λίγα τα δώρα :rolleyes: ) να το κάνω κι εγώ, να τυλίξω όλα τα δώρα με το ίδιο αμπαλάζ αντί να είναι στις σακούλες των καταστημάτων! :)

Χάζεψα!!!

Λάτρεψα όλο το στολισμό! Ακόμα και το κόκκινο ράνερ δένει ΥΠΕΡΟΧΑ!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

και πάλι τέλεια τα κλαδιά Marilou!

κορίτσια αυτό το αμπαλαζ εννοούσα για τα μπισκότα:xmas-biscuits-13web1.jpg

τι χαρτάκι λέτε να του πηγαίνει πάνω?πχ χαρτί περιτυλίγματος?Γίνεται πολύ ωραίο δωράκι...


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

και πάλι τέλεια τα κλαδιά Marilou!

κορίτσια αυτό το αμπαλαζ εννοούσα για τα μπισκότα:xmas-biscuits-13web1.jpg

τι χαρτάκι λέτε να του πηγαίνει πάνω?πχ χαρτί περιτυλίγματος?Γίνεται πολύ ωραίο δωράκι...

Εξαιρετικό!

Θα μπορούσες και γκοφρέ χαρτί σε χρώμα της επιλογής σου ακόμα και ένα μικρό κομματάκι ύφασμα όπως βελουτέ κόκκινο...! Θα το απογείωνε! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χάζεψα!!!

Λάτρεψα όλο το στολισμό! Ακόμα και το κόκκινο ράνερ δένει ΥΠΕΡΟΧΑ!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και πάλι τέλεια τα κλαδιά Marilou!

κορίτσια αυτό το αμπαλαζ εννοούσα για τα μπισκότα:xmas-biscuits-13web1.jpg

τι χαρτάκι λέτε να του πηγαίνει πάνω?πχ χαρτί περιτυλίγματος?Γίνεται πολύ ωραίο δωράκι...

Ευχαριστώ κορίτσια! Κι εμένα μου αρέσει το αποτέλεσμα φέτος, αυτά τα κλαδιά ήταν τα καλύτερα 3 ευρώ που ξόδεψα ποτέ! :tongue:

Μιρτούλα, τι τέλειο αυτό το αμπαλάζ!!! Και υπέροχη ιδέα σου για τα μπισκότα..Δεν είναι δύσκολο να το φτιάξεις κι εσύ, το ίδιο χαρτί λέω να χρησιμοποιήσω κι εγώ φέτος για το αμπαλάζ μου..Επίσης θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις και αυτό το λευκό χαρτί που μοιάζει με σεμεδάκι, που βάζουν σαν βάση για τις τούρτες...δεν ξέρω πώς το λένε όμως..:(


g8Sbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Στο jumbo που κοίταξα προχθές δεν είχε με τέτοιο κούμπωμα, είχε τα απλά τα βιδωτά. Στο ΙΚΕΑ έχει σίγουρα τέτοια, αλλά σε μεγάλο μέγεθος..Επειδή θα πάω αύριο μάλλον, αν θέλεις να κοιτάξω και να σου πω! :)

αχ ναι μαριλού μου αν μπορείς να δεις και να με ενημερώσεις...:P

θα στείλω εγώ μετά κάποιον να μου τα πάρει:P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστώ όλες...

marianna88- το σπιτάκι σας είναι σκέτη μούρλια, μου αρέσει πολύ το ότι φαίνεται πως είναι χειροποίητο, και του χρόνου!

ravt- τα στεφανάκια με τις κορδελίτσες με τρέλλαναν! Μπράβο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...