Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ολοκαίνουριος υγραντήρας!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Πουλάω ολοκαινουριο υγραντήρα, αγορασμένο απο το ΛΗΤΩ, με τη συσκευασία του, άθικτος, δε χρησιμοποιήθηκε ποτέ, γιατί τελικά δε χρειάστηκε στο σπίτι που μένουμε!!!Παραθέτω φωτογραφία του απο το site! 45 ευρώ!!!!!

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1100415&itmid=2094479


kmMQp2.png

c4yvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακι μου καλησπερα!

ειναι ακριβως οπως τον βλεπεις στη φωτο στο site που σου παραθέτω! έχει φωτο που μπορείς να την δεις σε μεγένθυνση και δεξιά λεει τα χαρακτηριστικά του!

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1100415&itmid=2094479

δεν τον εχω χρησιμοποιησει ποτε! κυριολεκτικα ομως!!!!! ειναι του κουτιου, οποτε δε ξερω αν κανει θορυβο, αλλα λογικά όχι γιατί και μεις τότε ψάχναμε για υγραντήρα που να μη κανει καθολου φασαρία! παντως στα χαρακτηριστικα του στο site του ΛΗΤΩ κατω δεξιά διαβάζω τώρα ότι ειναι αθόρυβος!

ειναι μεσα στα σακουλακια του με το κουτί του!:P

ό,τι άλλη πληροφορία θες, μη διστάσεις να με ρωτήσεις! εμεις τον πήραμε για καλό υγραντήρα απο τους πιο οικονομικους που υπάρχουν στο εμποριο-γιατί αν έχεις κοιτάξει ήδη ξερεις ότι είναι ακριβά μηχανήματα! έλα όμως που δε χρειάστηκε ποτε στο σπίτι μας! οποτε δεν ανοιχτηκε ποτέ, μπηκε στην ντουλαπα να μην το έχω μεσα στη μέση του σπιτιου!

αν μενεις Αθήνα, μπορουμε και να κανονισουμε να περάσεις να τον δεις από κοντά!!! ή να βγάλω και φωτο να τον δεις αν ξερεις να μου πεις πώς τις ανεβάζουν εδώ!


kmMQp2.png

c4yvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...