Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts


Διαφημίσεις

κοριτσια ...πηρα σημερα το γυναικολ. μου και του ειπα τα αποτελεσματα του σπερματοσ! εμεινε ..μα@@κας..και μου ειπε ..φοβερη ανοδο...καιτον ρωτησα αν μπορω πλεον αν πιασω κανονικα και μου λεει ΝΑΙ!!!!

:P:p:p:p:p:p:p:p


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ...πηρα σημερα το γυναικολ. μου και του ειπα τα αποτελεσματα του σπερματοσ! εμεινε ..μα@@κας..και μου ειπε ..φοβερη ανοδο...καιτον ρωτησα αν μπορω πλεον αν πιασω κανονικα και μου λεει ΝΑΙ!!!!

:P:p:p:p:p:p:p:p

μπραβο...αντε ξεκινα τοτε


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

με την δουλεια σου πως τα πας;

χαλια! αλλα σημερα πηγα σε αλλη αγγελια...θα δειξει...:confused:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς χαλια; δεν δουλευεις εκει πλέον?

2 μεροκαματα μονο


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ωχχχ....μην απελπίζεσαι θα βρεις κάτι καλύτερο... θελει ψαξιμο κ υπομονη δυστυχώς είναι δύσκολα με αυτη τη κριση

εχω βαρεθει να ακουω τη λεξη κριση !!!

κριση εμενα εχει πιασει και οχι τα ΛΑΜΟΓΙΑ Τ ΑΦΕΝΤΙΚΑ που κουνιουνται αυτην την εποχη !


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

εχω βαρεθει να ακουω τη λεξη κριση !!!

κριση εμενα εχει πιασει και οχι τα ΛΑΜΟΓΙΑ Τ ΑΦΕΝΤΙΚΑ που κουνιουνται αυτην την εποχη !

για μας ειναι κριση ...τα λαμογια δεν παθαίνουν τίποτα την εχουν βρει την ακρη....

Τέλος πάντων πάω για ύπνο γιατί αύριο πρεπει να σηκωθώ 7.30

καληνυχτα φιλακια


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

για μας ειναι κριση ...τα λαμογια δεν παθαίνουν τίποτα την εχουν βρει την ακρη....

Τέλος πάντων πάω για ύπνο γιατί αύριο πρεπει να σηκωθώ 7.30

καληνυχτα φιλακια

καληνυχτα μικρουλα!;)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια τι κανετε???Ευακι τον Ιουνιο ολες μαζι!!!δεν πειραζει θα ερθει και η σειρα σου!!

Ρε κοριτσια ειδα ενα ονειρο που με απασχολει παρα πολυ!!ειδα οτι πηγα να προσκυνησω μια εικονα και προσευχομουν με ολη μου την ψυχη να μου δωσει ενα παιδακι. αλλα δεν θυμαμαι την εικονα!!!!!!!!!θυμαμαι οτι ηταν λιγο μπερδεμενη βασικα και με αρκετες φιγουρες Αγιων.θα σκασω ρε κοριτσια!!!!μηπως να παω να κανενα ταμα σε οπιαδηποτε εικονα?

αναψε την λαμπαδίτσα σου κι αντι για ταμα δώσε αυτο το λίγο σε μια οικογένεια-ίδρυμα που το έχει ανάγκη...πχ στο χαμόγελο του παιδιού.Νομίζω πως ετσι θα πιάσει τόπο περισσότερο...

κοριτσια ...πηρα σημερα το γυναικολ. μου και του ειπα τα αποτελεσματα του σπερματοσ! εμεινε ..μα@@κας..και μου ειπε ..φοβερη ανοδο...καιτον ρωτησα αν μπορω πλεον αν πιασω κανονικα και μου λεει ΝΑΙ!!!!

:P:p:p:p:p:p:p:p

μπράβο κοριτσάρα!!!οπλίστε και ΜΠΑΑΑΑΜ!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Μπήκα απο τη δουλειά βαριέμαι. Εύη εχω την αίσθηση οτι κ αυτη τη φορά ήσουν έγκυος εφόσον βγήκε θετικό. Μίλησε με τον γιατρό σου για αυτο το θέμα


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...