Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 1

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts

λογικα θα αλλαξει. τωρα αυτα που θα ξεκινησω ειναι για την καταστολη των ωοθηκων και μετα θα παρω τα αλλα για την παραγωγη αυγων

οπότε είναι σαν να ξεκινάει ο κύκλος από την αρχή. Τα ινοφερτ γραφουν οτι βοηθάνε κ στην εξωσωματικη...εγω τα συνεχίζω 2 την ημέρα όχι 1 οπως γραφει η συσκευασια για ημερισια δοση...δεν ξερω γιατί μου είπε να πάρω διπλάσια δόση....ίσως με βρήκε χαλια. Για να δούμε πότε θα γίνει ωορρηξία. Πίνω ΄κ αλλα χαπια για το ζαχαρο αλλα δεν εχω ζαχαρο


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οπότε είναι σαν να ξεκινάει ο κύκλος από την αρχή. Τα ινοφερτ γραφουν οτι βοηθάνε κ στην εξωσωματικη...εγω τα συνεχίζω 2 την ημέρα όχι 1 οπως γραφει η συσκευασια για ημερισια δοση...δεν ξερω γιατί μου είπε να πάρω διπλάσια δόση....ίσως με βρήκε χαλια. Για να δούμε πότε θα γίνει ωορρηξία. Πίνω ΄κ αλλα χαπια για το ζαχαρο αλλα δεν εχω ζαχαρο

για να σου ειπε να τα παιρνεις κατι θα ξερει. δεν σημαινει ομως οτι εισαι χαλια. μπορει πολυ απλα να θελει να σε κανει σουπερ γονιμη!!!!

Link to comment
Share on other sites

για να σου ειπε να τα παιρνεις κατι θα ξερει. δεν σημαινει ομως οτι εισαι χαλια. μπορει πολυ απλα να θελει να σε κανει σουπερ γονιμη!!!!

του είχα πει να με βοηθήσει όσο περισσότερο μπορεί γιατί έχουμε κ αλλο εμπόδιο με το σπέρμα. Γενικότερα τους γιατρούς χαλαρούς τους βλέπω σε σχεση με το σπερμα λενε θα φτιαξει μην ανησυχείς ειναι καλη θεραπεια αυτη


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου χαιρετε!!!

τι κανετε? εγω τωρα σχολασα...και βουρ εδω...!!!

εμεις του ..δωσαμε και καταλαβε....γονιμες-ξεγονιμες....θα δειξει....

κατα τις 14 του μηνος....

εσεις? πωςςςςςςςς πατε????


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου! τι κανετε?νατασσουλα ?μαριτσακι?βρηκαμε σπιτι εμειες και πιανω και δουλεια ..και τρεχ για χαρτια και για το σπιτι!


ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΑΓΑΠΗΗΗΗΗ!

countdown-1371186000z1395378000zp.png

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να έκανα καλό αυγό με τα ινοφερτ. Ένιωσα κ ωορρηξια εχω κάτι ενοχλήσεις δεξιά. Τέλεια τα κινεζικά τεστ:-D Εμένα Ιωάννα τα νέα σου μου τα είχες πει αναλυτικά οπότε δεν εχω απορίες. Με το καλό καλή αρχή! Ντινα καλά αποτελέσματα να χεις:-D


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νεαρες μου κομματιαστηκα σημερα!!και για καμια βδομαδα ετσι θα πηγαινω....

Μπραβο ρε Τζοανα!αντε καλη αρχη σε ολα!!τι δουλεια βρηκες κοριτσι τελικα;πανω στο αντικειμενο σου;

Μαριτσα και Ντινακι καλα κανατε!!!!ετσι,δωστε του να καταλαβει!!!χα χα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια. Μπήκα απο τη δουλειά βαριέμαι. Εύη εχω την αίσθηση οτι κ αυτη τη φορά ήσουν έγκυος εφόσον βγήκε θετικό. Μίλησε με τον γιατρό σου για αυτο το θέμα

το έχω συζητήσει αλλα τον βλέπω θετικό...(?)

Μαριτσα κοριτσι τι κανεις???Ασε εχω πεθανει στο γελιο με εναν τυπο που εχει ανοιξει ενα θεμα για τις γυναικες!!!!μπες και διαβασε εστω μια του φραση!μιλαμε για τρελο μισογυνη!!!!!

μα που τους βρίσκεται????

βλέπω το γκρουπάκι θα γεμίσει με πολλά κουτσούβελα!!Με τέτοια άνοδο γονιμότητας 2-2 θα τα κάνετε!!!Δε θα προλαβαίνουμε ουτε το enter να πατάμε!!:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα νεαρες μου!!απ'οτι καταλαβαινετε τρεχω και δεν φτανω!!!μπηκα λιγο να σας πω μια καλημερα πριν ξεκινησει ο τρελος μαραθωνιος σημερα!τι κανετε εσεις κοριτσια μου???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...