Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts

Εσύ όμως μην επηρεάζεσαι...μια χαρά είναι ο άντρας σου. Απλά το ποσοστό είναι μόνο 25% τον κάθε μήνα προσπάθειας! Ούτε έχετε κλείσει ένα χρόνο για να ανησυχείς! Χαλάρωσε και απόλαυσε την διαδικασία


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3μέρες είχαμε αποχή! Από 48 ώρες κ πάνω λένε αλλά όχι περισσότερο από 4μέρες

3 μερες ειναι λιγο !!!!!

λενε 3-5 ...η καλυτερη εινια η 4

ουτε 3 ουτε 5

ακου τι σου λεω....


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

3 μερες ειναι λιγο !!!!!

λενε 3-5 ...η καλυτερη εινια η 4

ουτε 3 ουτε 5

ακου τι σου λεω....

Σε απλό μικροβιολογικό που ρώτησα μου είπαν 5μέρες αποχής ενώ στα δυο εργαστήρια σπερματολογίας λένε από 2μέρες μέχρι 4μέρες το πολύ...άντε βγάλε άκρη! Είμαι περίεργη να δω τι θα πει και ο γιατρός σε σχέση με τις μέρες αποχής.

Αν στις 3μέρες το σπέρμα ήταν χάλια όταν προσπαθούμε καθημερινά ή μέρα παρα μέρα πως θα είναι;


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε απλό μικροβιολογικό που ρώτησα μου είπαν 5μέρες αποχής ενώ στα δυο εργαστήρια σπερματολογίας λένε από 2μέρες μέχρι 4μέρες το πολύ...άντε βγάλε άκρη! Είμαι περίεργη να δω τι θα πει και ο γιατρός σε σχέση με τις μέρες αποχής.

Αν στις 3μέρες το σπέρμα ήταν χάλια όταν προσπαθούμε καθημερινά ή μέρα παρα μέρα πως θα είναι;

αυτη σου λενε για να εχουν μια εικονα ..ουτε να ..τα εχει βγαλει μια μερα πριν ...ουτε να εχει να ..βγαλει 10 μερες...

θελουν για την εξεταση αν ξερουν ποσο γενικα εχει ...

ειναι μυθος παντωσ το μερα παρα μερα...γι ανα μαζευεται καλυτερα κι ετσι ...

αν κοιταξεισ σε οτιδηποτε στηλη για σπερμοδ. σου λεει μερες αποχης ..3-5 ..

το καλο λοιπον ειναι 4 ...

ποτε δεν υπαρχει 2 δεν το εχω ξανακουσει ποτέ


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

αυτη σου λενε για να εχουν μια εικονα ..ουτε να ..τα εχει βγαλει μια μερα πριν ...ουτε να εχει να ..βγαλει 10 μερες...

θελουν για την εξεταση αν ξερουν ποσο γενικα εχει ...

ειναι μυθος παντωσ το μερα παρα μερα...γι ανα μαζευεται καλυτερα κι ετσι ...

αν κοιταξεισ σε οτιδηποτε στηλη για σπερμοδ. σου λεει μερες αποχης ..3-5 ..

το καλο λοιπον ειναι 4 ...

ποτε δεν υπαρχει 2 δεν το εχω ξανακουσει ποτέ

Μου είπαν από 48ώρες και πάνω οπότε είπα 3μέρες καλά θα είναι. Ο γιατρός δεν το σχολίασε καθόλου αλλά επειδή έχουμε μεγάλο όγκο σπέρματος και αυτό δεν είναι καλό και η πιο συνηθισμένη αιτία είναι οι πολλές μέρες αποχής πρέπει να ρωτήσω τον γιατρό να μου πει πόσες μέρες αποχής προτείνει σε άντρες με μεγάλο όγκο για να είναι πιο αξιόπιστα τα αποτελέσματα.

Δεν μπορώ να καταλάβω τελικά κάθε πότε είναι καλύτερα να έρχεται σε επαφή ένα ζευγάρι που προσπαθεί για παιδί!!! Μερικοί λένε ότι η συχνή επαφή φτιάχνει το σπέρμα άλλοι λένε κάθε δυο μέρες άλλοι μέρα παρά μέρα. Εγώ πάλι μόνο όταν έχω διάθεση δεν τα τηρώ αυτά!


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μου είπαν από 48ώρες και πάνω οπότε είπα 3μέρες καλά θα είναι. Ο γιατρός δεν το σχολίασε καθόλου αλλά επειδή έχουμε μεγάλο όγκο σπέρματος και αυτό δεν είναι καλό και η πιο συνηθισμένη αιτία είναι οι πολλές μέρες αποχής πρέπει να ρωτήσω τον γιατρό να μου πει πόσες μέρες αποχής προτείνει σε άντρες με μεγάλο όγκο για να είναι πιο αξιόπιστα τα αποτελέσματα.

Δεν μπορώ να καταλάβω τελικά κάθε πότε είναι καλύτερα να έρχεται σε επαφή ένα ζευγάρι που προσπαθεί για παιδί!!! Μερικοί λένε ότι η συχνή επαφή φτιάχνει το σπέρμα άλλοι λένε κάθε δυο μέρες άλλοι μέρα παρά μέρα. Εγώ πάλι μόνο όταν έχω διάθεση δεν τα τηρώ αυτά!

καλα ..οι αντρεσ και καθε μερα ολη μερα να τουσ πεισ ...ναι θα πουνε ....:rolleyes:

εμεισ δνε εχουμε ..κουμπι οπως νομιζουν ...

αντε μασ ηρθε κανουμε ..τι ειμαστε...

αυτο ελεγα και στο αλο τοπικ οτι για εμασ που εχουμε θεμα ..σπερματοσ και δεν επιβιωνει ..θελει καθε μερα...γιατι αν δεν ζει τουλαχιστον ωρες...πωσ θα ζησει 24 ωρα οπωσ τα καλα γι ανα πετυχει την ωορηξια..

οποτε ...καθε μερα...:rolleyes:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ..οι αντρεσ και καθε μερα ολη μερα να τουσ πεισ ...ναι θα πουνε ....:rolleyes:

εμεισ δνε εχουμε ..κουμπι οπως νομιζουν ...

αντε μασ ηρθε κανουμε ..τι ειμαστε...

αυτο ελεγα και στο αλο τοπικ οτι για εμασ που εχουμε θεμα ..σπερματοσ και δεν επιβιωνει ..θελει καθε μερα...γιατι αν δεν ζει τουλαχιστον ωρες...πωσ θα ζησει 24 ωρα οπωσ τα καλα γι ανα πετυχει την ωορηξια..

οποτε ...καθε μερα...:rolleyes:

οι υποστηριχτές του όχι κάθε μέρα λένε ότι το καθημερινό σεξ κάνει το σπέρμα αδύναμο και κάποιες νέες μελέτες λένε ότι το καθημερινό σεξ βελτιώνει το σπέρμα...άντε βγάλε άκρη! Εμείς έχουμε και σπέρμα που δεν κουνιέται γρήγορα πάει με κάρο οπότε μέχρι να φτάσει στο ωάριο θα χει δει τα ραδίκια ανάποδα!

Οπότε πρέπει να βάλουμε τα δυνατά μας με βιταμίνες και την βοήθεια του γιατρού να το βελτιώσουμε για να φτάσει κάποια στιγμή στο ωάριο


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να σου πω ότι με 3μέρες αποχής ο δικός μου ένιωθε χάλια πόναγε κιόλας ίσως φταίει ο μεγάλος όγκος! Αν του πω να κάνει 4 ή 5 μέρες αποχής θα σκάσει:tongue:


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

οι υποστηριχτές του όχι κάθε μέρα λένε ότι το καθημερινό σεξ κάνει το σπέρμα αδύναμο και κάποιες νέες μελέτες λένε ότι το καθημερινό σεξ βελτιώνει το σπέρμα...άντε βγάλε άκρη! Εμείς έχουμε και σπέρμα που δεν κουνιέται γρήγορα πάει με κάρο οπότε μέχρι να φτάσει στο ωάριο θα χει δει τα ραδίκια ανάποδα!

Οπότε πρέπει να βάλουμε τα δυνατά μας με βιταμίνες και την βοήθεια του γιατρού να το βελτιώσουμε για να φτάσει κάποια στιγμή στο ωάριο

ετσι κι εμεις...διαβασα ..ακου τωρα πολυ περιεργο και γι αυτο δεν πιανω κι εγω..οτι ...

απο τη στιγμη που θα μπει μεσα στον κολπο το ...πεος,και εκσπερματισει (τι επιστημονικα που το γραφω...) για να παει το υγρο στην μητρα κια σαλπιγγεσ ...θελει 2 ωρες...

εμασ την πρωτη ωρα ειναι 25% και τη δευτερη ...15 μου φαινεται ...πωσ να προλαβει ...τετελεσται το σπερμα ...οποτε ..ψοφιοσ κοριοσ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ετσι κι εμεις...διαβασα ..ακου τωρα πολυ περιεργο και γι αυτο δεν πιανω κι εγω..οτι ...

απο τη στιγμη που θα μπει μεσα στον κολπο το ...πεος,και εκσπερματισει (τι επιστημονικα που το γραφω...) για να παει το υγρο στην μητρα κια σαλπιγγεσ ...θελει 2 ωρες...

εμασ την πρωτη ωρα ειναι 25% και τη δευτερη ...15 μου φαινεται ...πωσ να προλαβει ...τετελεσται το σπερμα ...οποτε ..ψοφιοσ κοριοσ...

Ωχ ωχ ωχ!!!και με κίνηση χάλια μέχρι να φτάσει έχει ψοφήσει...αν θυμάμαι καλά κίνηση αργή έχουμε 3% την δεύτερη ώρα χάλια!!! Λέω να πάρω και το ιπποφαές τελικά


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχ ωχ ωχ!!!και με κίνηση χάλια μέχρι να φτάσει έχει ψοφήσει...αν θυμάμαι καλά κίνηση αργή έχουμε 3% την δεύτερη ώρα χάλια!!! Λέω να πάρω και το ιπποφαές τελικά

το σκεφτηκα κι εγω ..επισης ..ο βασιλικοσ πολτοσ ειναι πολυ καλο ...

εγω επαιρνα μια σταγονα πριν 10-12 χρονια οταν ειχα το θυροειδη ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

το σκεφτηκα κι εγω ..επισης ..ο βασιλικοσ πολτοσ ειναι πολυ καλο ...

εγω επαιρνα μια σταγονα πριν 10-12 χρονια οταν ειχα το θυροειδη ...

Μου είπαν ότι παχαίνει ισχύει; Εγώ λέω να ρωτήσω και για την γύρη.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν ότι παχαίνει ισχύει; Εγώ λέω να ρωτήσω και για την γύρη.

οχι βρε ....εξαλλου τρωσ ενα ..δακρυ ...μια σταγονα...και επειδη εχει απαισια γευση και ειναι τοσο λιγο ...εγω εβαζα μια κουταλια του γλυκου μελι και εσταζα ενα ..τσικ με συριγγα επανω στο μελι και το ετρωγα ..γιατι αλλιωσ ..μενει στην γλωσσα ..τοσο λιγη ποσοτητα που ειναι ...δεν προλαβαινει να παει στην ....καταπιονα!!!:tongue:


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Μου είπαν ότι παχαίνει ισχύει; Εγώ λέω να ρωτήσω και για την γύρη.

και δεν κανει και περισσοτερο ...προσοχη ..γιατι μπορει να κανει και ταχυκαρδιες...και τι τετοιο...

εγω το ειχα παρει απο φαρμακειο ..

και οσο ειχε ...

τοτε ειχε 5,000 δρχ πριν 10 -12 χρονια....καπου εκει ..ενα μπουκαλακι μικρο ...εξαλλου ειναι μικρη ειπα η ποσοτητα που παιρνεισ και ετσι δεν τελειωνει ευκολα ..

θελει ψυγειο αν ανοιχτει.


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

και δεν κανει και περισσοτερο ...προσοχη ..γιατι μπορει να κανει και ταχυκαρδιες...και τι τετοιο...

εγω το ειχα παρει απο φαρμακειο ..

και οσο ειχε ...

τοτε ειχε 5,000 δρχ πριν 10 -12 χρονια....καπου εκει ..ενα μπουκαλακι μικρο ...εξαλλου ειναι μικρη ειπα η ποσοτητα που παιρνεισ και ετσι δεν τελειωνει ευκολα ..

θελει ψυγειο αν ανοιχτει.

ο βασιλικος πολτος ή η γύρη φερνει ταχυκαρδία; μπερδευτηκα


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...