Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

clearblue...θετικό/αρνητικό


Recommended Posts

καλημερα....! και ποτε θα ξανακανει τωρα? μηπως απλα ετυχε? μετα απο 3 μηνες? η πιο κοντα?

Καλημέρα!!! Δεν μας είπε ο γιατρός ακόμα πότε θα το ξανακάνει αλλά σίγουρα θα χρειαστεί. Είπε να δούμε πρώτα τις ορμόνες και μετά βλέπουμε ποιο θα είναι το άλλο βήμα. Ούτε βιταμίνες έδωσε ακόμα αλλά έχει ξεκινήσει ήδη από μόνος του. Το μόνο που μας έδωσε είναι μία δικιά του δίαιτα προς το παρόν η οποία περιλαμβάνει πολλά φρούτα , λαχανικά και λιγότερο κρέας.

Τον γιατρό τον εμπιστεύτηκα γιατί μου τον έχουν συστήσει και λένε ότι είναι καλός σε θέματα αντρικής υπογονιμότητας και μου το επιβεβαίωσε και ο βιολόγος.

Και εσύ στη προσπάθεια είσαι;


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!! Δεν μας είπε ο γιατρός ακόμα πότε θα το ξανακάνει αλλά σίγουρα θα χρειαστεί. Είπε να δούμε πρώτα τις ορμόνες και μετά βλέπουμε ποιο θα είναι το άλλο βήμα. Ούτε βιταμίνες έδωσε ακόμα αλλά έχει ξεκινήσει ήδη από μόνος του. Το μόνο που μας έδωσε είναι μία δικιά του δίαιτα προς το παρόν η οποία περιλαμβάνει πολλά φρούτα , λαχανικά και λιγότερο κρέας.

Τον γιατρό τον εμπιστεύτηκα γιατί μου τον έχουν συστήσει και λένε ότι είναι καλός σε θέματα αντρικής υπογονιμότητας και μου το επιβεβαίωσε και ο βιολόγος.

Και εσύ στη προσπάθεια είσαι;

ναι ..και τωρα ειμαι στην αναμονη ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

Έχεις και καθυστέρηση; Τελικά το πρόβλημα με το σπέρμα το αντιμετωπίσατε;

πόσο καιρό προσπαθείτε ;

ειμαι στις μερες ...ο δικος μου εκανε εγχειρηση κιρσοκηλης τον ιουλιο ...καναμε ξανα σπερμοδ. και δεν ανεβηκε ιδιαιτερα πολυ ...(το καναμε τωρα μετα απο 6 μηνες) θα ξανακανουμε ομως γιατι ισωσ να χρειαστει περισσοτερος χρονος..

το 6 μηνο που λένε ειναι το λιγοτερο που μπορει να σου δειξει μετα απο τετοια εγχειρηση ...

ευχομαι να μην προλαβω να κλεισει αλλους 6 μηνες για σπερμοδ. και να ειμαι ηδη ...


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ειμαι στις μερες ...ο δικος μου εκανε εγχειρηση κιρσοκηλης τον ιουλιο ...καναμε ξανα σπερμοδ. και δεν ανεβηκε ιδιαιτερα πολυ ...(το καναμε τωρα μετα απο 6 μηνες) θα ξανακανουμε ομως γιατι ισωσ να χρειαστει περισσοτερος χρονος..

το 6 μηνο που λένε ειναι το λιγοτερο που μπορει να σου δειξει μετα απο τετοια εγχειρηση ...

ευχομαι να μην προλαβω να κλεισει αλλους 6 μηνες για σπερμοδ. και να ειμαι ηδη ...

Εύχομαι να τα καταφέρετε σύντομα!!!


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εύχομαι να τα καταφέρετε σύντομα!!!

η ικανοποιηση θα ειναι διπλη αν κατσει ..η εχει ηδη κατσει ..

πρωτον επειδη θα εγκυμονω και δευτερον επειδη τραβηξαμε τοσα ...και εκατσε!


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

η ικανοποιηση θα ειναι διπλη αν κατσει ..η εχει ηδη κατσει ..

πρωτον επειδη θα εγκυμονω και δευτερον επειδη τραβηξαμε τοσα ...και εκατσε!

Και εγώ αυτό πιστεύω ότι όταν τραβάς πολλά μετά η χαρά είναι τεράστια.

Εμένα μου φαίνεται σαν όνειρο που αν γίνει πραγματικότητα θα νιώσω ίσως την μεγαλύτερη χαρά που θα μπορούσα να νιωσω στη ζωή μου αλλά με όλα αυτά τα προβλήματα το όνειρο είναι ακόμα μακριά:(


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

ο υψηλός πυρετός επηρεάζει αρνητικα το σπέρμα.Ηταν κι εμεις να κάνουμε αλλά μας πρόλαβε η αμυγδαλίτιδα .....σε 3 μήνες τωρα θα μπορούμε....

Όχι Εύη μου δεν είχε πυρετό μέσα στο 3μηνο. Τις αμυγδαλές τις έβγαλε πέρσι κ από τότε είναι μια χαρά δεν έχει ανεβάσει καθόλου πυρετό.

Περαστικά του αν και νομίζω ότι στη περίπτωση σας είναι νωρίς για τέτοιες εξετάσεις.

Κάνε λίγο υπομονή μπορεί να είσαι ήδη έγκυος! κάπου τώρα νομίζω συνήθως περιμένεις


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια!διαβασα λιγο απο την σελιδα σας και θελω να σας πω οτι ειμαι ομοιοπαθουσα στο θεμα του σπερματος.εμενα ο αντρας μου τα ειχε ολα μαζι!κιρσοκηλη,αμυγδαλες και χρονια προστατιτιδα!καναμε εγχειρηση την κιρσοκηλη και τις αμυγδαλες πριν 2 χρονια και μπορω να πω οτι εχουμε δει θεαματικες αλλαγες.βεβαια δεν ειναι και το τελειο γιατι μας ταλαιπωρει η προστατιτιδα ακομα.

Μαιτσα θελω να σου πω οτι πολυ μεγαλο ρολο παιζει ο πυρετος.τα σκοτωνει ΟΛΑ!

Ath galθα δειτε αποτελεσματα σιγουρα!απλα θελει πολυ υπομονη και χρονο.εμας βελτιωθηκε και χρονο μετα.βεβαια εγκυμοσυνη δεν υπαρχει ακομα γιατι μας προεκυψαν και αλλα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!διαβασα λιγο απο την σελιδα σας και θελω να σας πω οτι ειμαι ομοιοπαθουσα στο θεμα του σπερματος.εμενα ο αντρας μου τα ειχε ολα μαζι!κιρσοκηλη,αμυγδαλες και χρονια προστατιτιδα!καναμε εγχειρηση την κιρσοκηλη και τις αμυγδαλες πριν 2 χρονια και μπορω να πω οτι εχουμε δει θεαματικες αλλαγες.βεβαια δεν ειναι και το τελειο γιατι μας ταλαιπωρει η προστατιτιδα ακομα.

Μαιτσα θελω να σου πω οτι πολυ μεγαλο ρολο παιζει ο πυρετος.τα σκοτωνει ΟΛΑ!

Ath galθα δειτε αποτελεσματα σιγουρα!απλα θελει πολυ υπομονη και χρονο.εμας βελτιωθηκε και χρονο μετα.βεβαια εγκυμοσυνη δεν υπαρχει ακομα γιατι μας προεκυψαν και αλλα....

ωπ ελα εδω μη φευγεισ και πεσ μου ...κανατε σπερμοδ. και ειδατε διαφορα μετα απο ποσο καιρο?ασχετα αν ειχατε και αλλα προβληματα...μετα απο ποσο ειδατε το σπερμα να παιρνει τ απανω του ? ο δικος μου ειχε β βαθμου κιρσοκηλη ...εσεις?


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

εμείς όμως έχουμε να δούμε πυρετό τουλάχιστον 1μιση χρόνο....Ίσως στη περιπτωση μας να φταίει η κακή διατροφή που έκανε για χρόνια και μετά τα 20κιλά που έχασε απότομα


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

ωπ ελα εδω μη φευγεισ και πεσ μου ...κανατε σπερμοδ. και ειδατε διαφορα μετα απο ποσο καιρο?ασχετα αν ειχατε και αλλα προβληματα...μετα απο ποσο ειδατε το σπερμα να παιρνει τ απανω του ? ο δικος μου ειχε β βαθμου κιρσοκηλη ...εσεις?

Θα σε γελασω τι βαθμου ειχε,αλλα θα σου πω οτι ειχε μονο80.000 σπερματοζωαρια και κινητικοτητα 0!τωρα στο προτελευταιο σπερμοδιαγραμμα ειχε φτασει στα 104 εκατομμυρια με ζωηρη κινητικοτητα τα 1Ο εκατομμυρια.ανεβαινει σταδιακα.στους εξι μηνες δεν ειχαμε φοβερα αποτελεσματα ειχαμε φτασει στα 8 εκατομμυρια.ξεκινηστε απο τωρα βιταμινες βασικα.καλο θα του κανει!και αμα μπορεις ψαξε το για φυτικα.να τρωει γυρη καθε μερα

Link to comment
Share on other sites

εμείς όμως έχουμε να δούμε πυρετό τουλάχιστον 1μιση χρόνο....Ίσως στη περιπτωση μας να φταίει η κακή διατροφή που έκανε για χρόνια και μετά τα 20κιλά που έχασε απότομα

Μαριτσα κοιταξατε τον προστατη για προστατιτιδα;να κανει μικροβιολογικες οπωσδηποτε.απο το σπερμοδιαγραμμα δεν ειναι ευκολο να το καταλαβεις αυτο.κοιταξτε για χλαμυδια και ουρεοπλασμα.παιζει μεγαλο ρολο και η διατροφη αλλα φτανει να παιρνει τις απαριτητες βιταμινες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...