Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

LOST Fan Club


Recommended Posts

Σας μισω ολες οσες ειδατε το διπλο επεισοδιο!!!

Εγω εβλεπα τον προηγουμενο κυκλο, να κανω ενα refresh..

Καποιος αποκαλυψε οτι πεθαινει το μαναρι μου!!!

(αν το ξερετε μην το αποκαλυψετε please!!!)

Περιμενω να μου το φερουν μεσα στο σκ και τα ξαναλεμε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

εγω χθες ειδα τα τεσσερα πρωτα επεισοδια του 6ου κυκλου!λιγο πιο μπερδεμενα τα πραγματα με την εμφανιση του Τζεικομπ!

χαμος γινεται!ειμαι περιεργη να δω τι θα γινει στο τελος!

sawyer_lost.jpg


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eγω παλι θα εβλεπα αυτη τη σειρα, μονο γι αυτον! Για κανενα αλλο λογο!;)

ΤΑΡΟΠΙΤΑ δεν βλεπεις LOST???εισαι παντελως απαραδεκτη!χανεις!σου λεω χανεις!η σειρα βεβαια ειναι εξωπραγματικη αλλα ο Σωγιερ ειναι ολα τα λεφτα!:tongue:


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω δει τα 3 πρώτα του έκτου κύκλου.

Ακόμα πιο μπερδεμένα μου φαίνονται. Πώς πέθανε και αναστήθηκε ο Sayid? Δεν θυμάμαι σε πιο κύκλο ήταν που καθόταν στη παραλία ο Τζέικομπ και ο φίλος του (αυτός που επέστρεψε με τη μορφή του Λοκ) και λέγαν κάτι για την κυριαρχία του καλού και του κακού στο νησί και μετά εμφανιστηκε ο Ρίτσαρντ. Για κάτι διαφωνούσαν εκεί αλλά δεν θυμάμαι... Ισως αυτό να εξηγεί την διαφωνία του Τζέικομπ με τον άλλον. Θυμάται κανείς τί λέγαν???

Οσο για τέλος κ εγώ πιστευω οτι θα είναι ξενέρωμα και κατι μου λέει οτι δεν θα θυμούνται τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

ΤΑΡΟΠΙΤΑ δεν βλεπεις LOST???εισαι παντελως απαραδεκτη!χανεις!σου λεω χανεις!η σειρα βεβαια ειναι εξωπραγματικη αλλα ο Σωγιερ ειναι ολα τα λεφτα!:tongue:

Το εβλεπα απο την αρχη. Οταν αρχισε να γινεται πολυ επιστημονικη φαντασια, το παρατησα!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω δει τα 3 πρώτα του έκτου κύκλου.

Ακόμα πιο μπερδεμένα μου φαίνονται. Πώς πέθανε και αναστήθηκε ο Sayid? Δεν θυμάμαι σε πιο κύκλο ήταν που καθόταν στη παραλία ο Τζέικομπ και ο φίλος του (αυτός που επέστρεψε με τη μορφή του Λοκ) και λέγαν κάτι για την κυριαρχία του καλού και του κακού στο νησί και μετά εμφανιστηκε ο Ρίτσαρντ. Για κάτι διαφωνούσαν εκεί αλλά δεν θυμάμαι... Ισως αυτό να εξηγεί την διαφωνία του Τζέικομπ με τον άλλον. Θυμάται κανείς τί λέγαν???

Οσο για τέλος κ εγώ πιστευω οτι θα είναι ξενέρωμα και κατι μου λέει οτι δεν θα θυμούνται τίποτα.

Ε αν γίνει αυτό μεγάλο ΞΕΝΕΡΩΜΑ! ¨Οπως είπα και πιο πάνω διάβαζα ένα βιβλίο της Καλλιοντζή 600 σελίδων. Πολλή πλοκή μιλάμε. Τρελή αγωνία. Και στο τέλος η πρωταγωνίστρια ξύπνησε!Έπρεπε να γράφει και στο τέλος η συγγραφέας μπράβο μ@κ:rolleyes:κ:( που έφτασες ως εδώ!


Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω δει τα 3 πρώτα του έκτου κύκλου.

Ακόμα πιο μπερδεμένα μου φαίνονται. Πώς πέθανε και αναστήθηκε ο Sayid? Δεν θυμάμαι σε πιο κύκλο ήταν που καθόταν στη παραλία ο Τζέικομπ και ο φίλος του (αυτός που επέστρεψε με τη μορφή του Λοκ) και λέγαν κάτι για την κυριαρχία του καλού και του κακού στο νησί και μετά εμφανιστηκε ο Ρίτσαρντ. Για κάτι διαφωνούσαν εκεί αλλά δεν θυμάμαι... Ισως αυτό να εξηγεί την διαφωνία του Τζέικομπ με τον άλλον. Θυμάται κανείς τί λέγαν???

Οσο για τέλος κ εγώ πιστευω οτι θα είναι ξενέρωμα και κατι μου λέει οτι δεν θα θυμούνται τίποτα.

στον πεμπτο κυκλο ειναι το επεισοδιο που μιλαει ο Τζεικομπ με τον φιλο του,

κι επειδη εχω δει το τεταρτο επεισοδιο του 6ου κυκλου, σιγα σιγα κατι αρχιζει να ξεμπερδευεται,αν δεν τα μπερδεψει παλι ο συγγραφεας βεβαια:rolleyes:

εγω παλι πιστευω πως το τελος θα ειναι ανατρεπτικο οπως αλλωστε ειναι και ολη η σειρα!


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στον πεμπτο κυκλο ειναι το επεισοδιο που μιλαει ο Τζεικομπ με τον φιλο του,

κι επειδη εχω δει το τεταρτο επεισοδιο του 6ου κυκλου, σιγα σιγα κατι αρχιζει να ξεμπερδευεται,αν δεν τα μπερδεψει παλι ο συγγραφεας βεβαια:rolleyes:

εγω παλι πιστευω πως το τελος θα ειναι ανατρεπτικο οπως αλλωστε ειναι και ολη η σειρα!

Μακάρι ρε Μαράκι αλλά αν δεν είναι.....εσένα θα δείρουμε!:lol::lol:

Πάντως ρε κορίτσια και εγώ ψιλοχνάω. Χθες που είδα το επεισόδιο της Πέμπτης ρωτούσα τον άντρα μου να μου υπενθυμίσει ποιός είναι ο Ρίτσαρντ:rolleyes::confused:!


Link to comment
Share on other sites

χα χα!καλη εισαι viki!

εγω καποτε εβλεπα μανιωδως το lost ταυτοχρονα με το prison break (εκει να δεις ξενυχτια...)

κι ολο ελεγα απο ποια μερια της ζουγκλας θα εμφανιστει ο Μαικλ ,και ενιοτε αναρωτιομουν αν φυλακισανε τον Σωγιερ..:lol::rolleyes::lol::rolleyes:


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Λοιπον έχω δεί και το 9ο επεισόδιο (αν δεν κάνω λάθος) με τη ζωή του Ριτσαρντ.

Μήπως τελικά ο κακός είναι ο Τζέικομπ που δεν αφήνει τον φίλο του να φύγει απο το νησί?

Και ο Γουίντμορ που ήρθε με το υποβρύχιο γιατί θέλει να σκοτώσει τον "Λόκ"? :?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι απο τους πιο φανταικους του σηριαλ (ναι ειμαι :D) θα με χαλασει απιστευτα αν αποδειχθει οτι σε ολα αυτα τα υπεροχα μυστηρια (αριθμοι , σκοπος της darma , μαγνητικο πεδιο Κλπ) δοθει μια απλη απαντηση του τυπου : "το καλο εναντια στο κακο"

Δλδ. η ευκολη λυση να απαντηθουν ΟΛΑ.

Για να δουμε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...