Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ούτε που τις είχα σκεφτεί τις υπόλοιπες ορμόνες.. πριν την ωοληψια πρέπει να κάνω FSH & E2? Εσύ τις είχες ρυθμισμένες αυτές τις ορμόνες?

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

LOST Fan Club


Recommended Posts

Πολύ φοβάμαι portshead ότι αυτό θα γίνει. Δεν θα λυθούν οι απορίες μας.....Φαίνεται τελικά πως όλοι όσοι ήταν στο νησί κατά κάποιο τρόπο κινούνταν με βάση το τι ήθελε Τζεικομπ και ο Αλλος...Και αυτό με την άλλη διάσταση τι είναι πάλι...Μολονότι δεν έχω χάσει κανένα επεισοδιο, ο τελευταίος κύκλος μέχρι στιγμής ε'ιναι απογοητευτικός. Ελπίζω στο τέλος να αποζημιωθούμε για τα τόσα χρόνια που το παρακολουθούσαμε ανελλιπώς....


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Κορίτσια για αυτό που βγήκε προχθές λέτε? Το κατέβασα αλλά δεν το είδα ακόμα. Περιμένω τον άντρα μου να γυρίσει απο ταξίδι να το δούμε μαζί.

βγηκε ενα την τεταρτη κι ενα διπλο προχτες(το τελευταιο)

Link to comment
Share on other sites

για ποιον κυκλο μιλατε?τον 6ο?

αν λετε για τον 6ο και τελευταιο κυκλο μην πειτε το τελος γιατι αυτον βλεπω τωρα.

ναι μαιρα για τον 6 λεμε και το τελευταιο επεισοδιο !αντε δεστο να μπορουμε να πουμε τις αποψεις μας

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μολις το ειδα.

Δεν ξερω τι περιμενα, αλλα σιγουρα οχι κατι τετοιο.

Γλυκαναλατο και απογοητευτικο!!!!

συμφωνω μαζι σου ,αλλα διαβασα σε καποια blogs τα σχολια αλλων και ψιλοκαταλαβα περισσοτερα,τωρα φυσικα αυτοι το σχολιαζαν οτι ηταν τελειο το τελος,αλλα τελοςπαντων!!!

Link to comment
Share on other sites

βγηκε ενα την τεταρτη κι ενα διπλο προχτες(το τελευταιο)

Τελευταίο? Δεν το ήξερα! Επειδή ψιλοχάθηκα. 17-18 είναι το διπλό? Γιατί κάτι τέτοιο νομίζω κατέβασε ο άντρας μου και το 16 το προηγούμενο? Παίζει να είναι όνειρο όλα αυτά? Αυτό ήταν το πρώτο που φοβόμουν.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ας μην πουμε το τελος γιατι η μαιρα δεν το εχει δει.

Αντε δες το να μπορουμε να μιλησουμε ελευθερα!!!!!!!!

Ναι ειναι διπλο 17-18.

liarena πλακα κανεις?

Ετσι λενε?

Ειμαι μεγαλη fan alla δεν μπορω να λεω ανακριβειες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ας μην πουμε το τελος γιατι η μαιρα δεν το εχει δει.

Αντε δες το να μπορουμε να μιλησουμε ελευθερα!!!!!!!!

Ναι ειναι διπλο 17-18.

liarena πλακα κανεις?

Ετσι λενε?

Ειμαι μεγαλη fan alla δεν μπορω να λεω ανακριβειες!!!!

και το 16 καινούριο είναι ή αυτό που είδαμε τελευταία πριν την πάυση ? Δεν θυμάμαι...αφήνει ερωτιματικά ή είναι ξεκάθαρο?


Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, εμένα μου άρεσε το τέλος....Τι άλλο θα μπορούσε να συμβεί δηλαδή;Ολο το έργο απο τον πρώτο κύκλο βασίζόταν σε περίεργα και υπερφυσικά πράγματα. Αυτό που δεν μου άρεσε ήταν που δεν έδωσαν μια ικανοποιητική απάντηση για το τι ήταν το νησί. Οταν έσβησε το φως έπρεπε να δείξουν τι θα γινόταν στον υπόλοιπο κόσμο, για να καταλάβουμε κι εμείς τη σπουδαιότητα του. Αντε γρήγορα να το δουν και οι υπόλοιπες για να το σχολιάσουμε λίγο!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

ουτε εμενα μου αρεσε το τελος..

6 χρονια κολλημενοι σε ενα σηριαλ και το τελος ηταν απογοητευτικο..περιμενα κατι να με εντυπωσιασει..να με αφησει με το στομα ανοιχτο...αυτο βεβαια το καταφερε..αλλα οχι με τον τροπο που ηθελα:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...