Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

"ευνουχιστηκα" μετα τη γεννα.


giwta-la

Recommended Posts

Τρολ είναι κάποιος που μπαίνει σε φόρουμ ή chat και με ψευδή στοιχεία προσπαθεί να προκαλέσει αντιδράσεις και να σοκάρει. Συνήθως γράφουν προκλητικά μηνύματα που ωθούν τους υπόλοιπους χρήστες στο να απαντήσουν και κάποιες φορές προκαλούν έντονες διαμάχες και πόλωση. Κοινώς αργόσχολοι που επειδή έχουν άλλα θεματάκια τη βρίσκουν δημιουργώντας καταστάσεις στο ίντερνετ κρυμμένοι πίσω από την ανωνυμία τους.


jxhyp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν νομίζω τα 20χρονα να είναι τόσο αφελή πλέον.

Κι εγώ έχοντας διαβάσει και τα posts της στο parents τείνω να πιστέψω ότι είναι τρολλ :evil: Πάντως έχει φαντασία!

γιατί όλα τα 20χρονα έχουν οικογένεια;

η συγκεκριμένη ερώτηση που έθεσε εδω με προβλημάτισε κι εμένα στις πρώτες επαφές μετά τη γέννα κι είμαι 32 και οχι τρολ.


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρθηκα στο συγκεκριμμένο θέμα, το οποίο απασχόλησε και εμένα και τις περισσότερες φίλες μου όταν έγιναν μαμάδες. Εγώ μιλάω για τα θέματα που είχε ανοίξει στο parents πολλά από τα οποία είναι λίγο "άκυρα". Τί να σου πώ, μπορεί και να κάνω λάθος και να την έχω παρεξηγήσει. Μακάρι να είναι έτσι!


jxhyp3.png
Link to comment
Share on other sites

βασικα δασκαλε που διδασκες. τι να κανουμε.. καποιες εξωτερικευονται και καποιες τα κρατανε για να δειχνουν ενα νορμαλ προφιλ αλλα οι απαντησεις προδιδουν το ποιον!!!! περαστικα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Χωρις να θελω να θηξω καποιες ή καποιους θελω να δηλωσω πως πρεπει να προσεχουμε τι γραφουμε διοτι υπαρχουν ανθρωποι που περιμενουν σοβαρες συμβουλες αλλων μαμαδων-γυναικων που ζουν ή εστω εζησαν καποιες καταστασεις και μπορουν να βοηθησουν μεσα απο την πειρα τους.

Ευτυχως που ειδα αυτο το θεμα κι εμαθα τι ειναι ''τρολ''...

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...