Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Καθισματάκι φαγητού


Recommended Posts


Διαφημίσεις

αν σε ενδιαφερει και αυτο που κουμπωνει στο τραπεζι εχω ενα bebe confort στο κουτι του, χρησιμοποιημενο ελαχιστα :D

Καλό θα ήταν αλλά δε θα τη βολέψει τη μαμά μου.

Σ'ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Καλή Χρονιά! εχω αυτό εαν σε ενδιοαφέρει. Δεν είναι βαρύ, οπότε μπορώ να το στείλω χωρίς επιβάρυνση.

σαν το κόκκινο+πράσσινο τα κάτω, το δίνω στα 20?

http://www.mothercare.gr/brochures/mothercare_brochure/index.php#/262


5jhbau3mn.png

v0cb8riwy.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά!

Μένω Θεσσαλονίκη και έχω το καθισματακι που ψάχνεις που προσαρμοζεται σε καθε καρεκλα, έχει και αποσπωμενο δίσκο. Είναι ελάχιστα μεταχειρισμένο, γιατί όταν το πήραμε το μωρό είχε μεγαλώσει αρκετά και ήθελε να κάθεται αλλού! Είναι της fisher price (αν θυμάμαι καλά). Αν σε ενδιαφέρει πες μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή χρονιά!

Μένω Θεσσαλονίκη και έχω το καθισματακι που ψάχνεις που προσαρμοζεται σε καθε καρεκλα, έχει και αποσπωμενο δίσκο. Είναι ελάχιστα μεταχειρισμένο, γιατί όταν το πήραμε το μωρό είχε μεγαλώσει αρκετά και ήθελε να κάθεται αλλού! Είναι της fisher price (αν θυμάμαι καλά). Αν σε ενδιαφέρει πες μου!

Καλησπέρα.Μπορείς να μου πες πόσο το δίνεις και αν έχεις καμια φωτογραφία και μπορείς να μου στείλεις με mail να το δω;

Σ'ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...