Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ποσό γέλασα … χαχαχαχαχαχχαχαχαχα…. Είσαι εγώ … κ εγώ ξυπνάω κ το σταματάω χαχαχαχχα φαντάσου να είμαι κ έγκυος τι έχει να γίνει χαχαχαχα

      ε σε λίγο ο οργανισμός σου θα βρει τρόπο να ολοκληρώσει αυτό που άρχισε! και γω δεν το  περίμενα αλλά δεν σου κάνω πλάκα πηγαίνει όντως πιο γρήγορα μετά! το πρώτο 3 μηνο πονούσα ! το 2 ο τρίμηνο το ευχαριστιόμουνα , το 3ο τρίμηνο ξανά πονάω 

Πλήρες travel system maclaren techno xlr - Αθήνα


Recommended Posts

Το σετ περιλαμβάνει:

*Καρότσι maclaren techno xlr χρώματος persian red

*Ποδόσακο και χειμερινό σετ (χοντρό κάλλυμα και μαξιλαράκι)

*Κουκούλα βροχής

*Καθισματάκι recaro young profi plus group 0+ (0 έως 13 κιλά) στο ίδιο χρώμα με το καρότσι

*Κουκούλα βροχής καθίσματος

*Αντάπτορες της recaro για να "κουμπώνει" το καθισματάκι στο καρότσι

*Βάση isofix της recaro (στην οποία μπορεί να κουμπώσει το young expert της recaro δηλ η επόμενη κατηγορία)

*Ομπρέλα κόκκινη maclaren με προστασία uv

*Μπάρα για να κρατιέται το μωρό αγορασμένη έξτρα με το λογότυπο maclaren

δώρα:

-2 αυθεντικά καλύμματα πλάτης καροτσιού για ανανέωση όψης (αγορασμένα από Αγγλία) τα οποία φαίνονται στις φωτογραφίες μας (από όσο γνωρίζω δεν πωλούνται στην Ελλάδα). Το ένα ριγέ πολύχρωμο με γαλάζιες λεπτομέρειες (πιο καλοκαιρινό) για να ταιριάζει περισσότερο σε αγόρι και το άλλο unisex γκρί με κόκκινα ζωγραφιστά ζωάκια και χειμερινή βελουτέ πίσω όψη.

-η αυθεντική κουνουπιέρα για το xlr η οποία ταξίδεψε αποκλειστικά για εμάς από Νέα Υόρκη γιατί η Ελληνική αντιπροσωπεία δεν τη διέθετε αλλά και κανένα ευρωπαϊκό κατάστημα επίσης (τουλάχιστον τη στιγμή που την ήθελα εγώ). Η κουνουπιέρα αυτή κουμπώνει ακριβώς όπως και η κουκούλα βροχής στις ειδικές υποδοχές.

Το καρότσι χρησιμοποιήθηκε φουλ για 3 μήνες και μετά αγοράσαμε ένα perego si (μικρότερο στο κλείσιμο) για να χωράει στο πολύ μικρό μου πορτ μπαγκαζ και έτσι έγινε εκείνο το κύριο μέσο μεταφοράς μας. Είναι σε υπερ-άριστη κατάσταση, τα υφάσματα δεν έχουν καμία φθορά και φυσικά το καθισματάκι μας δεν έχει εμπλακεί σε σύγκρουση. Το χρώμα στο καθισματάκι δεν έχει καθόλου φθορές από τον ήλιο γιατί φυλασσόταν κυρίως στο σπίτι (λόγω της εύκολης αφαίρεσης - τοποθέτησης με το isofix) ή ήταν σκεπασμένο με κάλυμμα όταν το άφηνα μέσα στο αμάξι. Η αγορά των εν λόγω προιόντων έγινε το Μάιο του 2011 και χρησιμοποιήθηκαν από τον Ιούλιο και μετά.

Τιμή πακέτου 400 ευρώ με κάθε έλεγχο δεκτό φυσικά.

φωτογραφίες όπου φαίνονται και τα χρώματα στα δυο καλύμματα που δωρίζω:

http://www.flickr.com/photos/67947143@N04/8351633610/in/photostream

http://www.flickr.com/photos/67947143@N04/8351552524/in/photostream

η κουνουπιέρα από site (γιατί δεν είχα τραβήξει φωτό με αυτή φυσικά!)

http://www.flickr.com/photos/67947143@N04/8350487915/in/photostream

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...