Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Ψάχνω να αγοράσω κοριτσίστικο μπουφάν


Recommended Posts

Καλησπέρα σας και Καλή Χρονιά!!

θα ήθελα να αγοράσω μπουφάν για την κόρη μου,ζεστό, σε καλή κατάσταση.είμαστε κοντά στα 3!περιμένω προτάσεις!ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρίξε μια ματιά εδώ:

http://parentscafe.gr/showthread.php?p=1900550#post1900550

Είναι νούμερο 2, αλλά άνετα φοριέται από τρίχρονο. Αν λοιπόν το θέλεις για άμεση χρήση πιστεύω θα κάνει στην κόρη σου, αφού ακόμα δεν έχει κλείσει τα 3.

Το αφήνω 10ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την αγγελία μου ( http://parentscafe.gr/showthread.php?t=13748 )

υπάρχει ένα μπουφάν . Είναι 3άρι,πολύ ζεστό και φοριέται και από τις δύο πλευρές, η μία είναι λευκή και η άλλη ροζ με βεραμάν . Το δίνω 5 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ κορίτσια!προς το παρόν βολευτήκαμε από μπουφάν από μέλη του φόρουμ!δέχομαι προτάσεις για γουνίτσα...ζακετάκι..παλτουδάκι...κάτι τέτοιο...ευχαριστώ πολύ πάντως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω ενα πουπολενιο πολυ ζεστο μπουφαν chicco αν σε ενδιαφερει.

005kje.jpg

003isw.jpg

μπουφαν για κοριτσακι πρασινο κικκο ΟΛΟ πουπουλενιο με 15 ευρω!! αρχικη αγορας 70 ηλικια 4 ετων 104εκ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εχω ενα πουπολενιο πολυ ζεστο μπουφαν chicco αν σε ενδιαφερει.

005kje.jpg

003isw.jpg

μπουφαν για κοριτσακι πρασινο κικκο ΟΛΟ πουπουλενιο με 15 ευρω!! αρχικη αγορας 70 ηλικια 4 ετων 104εκ

σε ευχαριστώ Έλενά μου,αλλά θα μας είναι μεγάλο!είναι πολύ ωραίο πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και Καλή Χρονιά!!

θα ήθελα να αγοράσω μπουφάν για την κόρη μου,ζεστό, σε καλή κατάσταση.είμαστε κοντά στα 3!περιμένω προτάσεις!ευχαριστώ πολύ!!

Αν θες κοίτα και τη δική μου αγγελία, έχω πολλά μπουφάν και παλτουδάκια ζεστά και σε άριστη κατάσταση.

Είναι στο parents.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...