Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Bluee19 said:

      Κορίτσια γνωρίζετε αν μετά την ετ μπορείς να ταξιδέψεις με αεροπλάνο ; (Μετά από δυο τρεις μέρες ) ή μπορεί να επιρεαΣει αρνητικά τα έμβρυα ; 

      Εμένα στο κέντρο δεν μου τόνισαν κάτι ούτε με ρώτησαν εάν έχω κάποιο προγραμματισμένο ταξίδι ! Μου είπαν συνέχισε την καθημερινότητα σκεπτόμενη πάντα  ότι είσαι έγκυος … δηλαδή όχι βαρύ όχι σκυψιματα όχι απότομες κινήσεις κλπ 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

joannakip ποτε βγηκε αυτος ο νομος για το αμεταθετο με τα τρια παιδια???

απ'οτι μου ειπε ο αντρας μου εχει λιγες βδομαδες.Βγηκε ο νομος αλλα δεν πηραν στα χερια τους ακομα την διαταγη .Σοφια και στην σελιδα μας στο ΦΒ τα κοριτσια αναρτησαν το αρθρο που το εγραφε πηγαινε να δεις γιατι δεν ξερω ακριβως μην λεω ανακριβιες

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε λοιπόν διάβασα το θέμα που είχατε με τις

μεταθέσεις λοιπόν κ μέχρι σήμερα ισχύουν τα εκάστοτε :

όταν έχεις 3 παιδιά κ το τονίζω αυτό η μεταθέσεις θα είναι ως έξεις

αμετάθετο στον τόπο σου μέχρι 10 χρόνια αλλά μπορεί να καθίσει

κ 8 αυτό δεν είναι στάνταρ αλλά το σίγουρο είναι από 8 έως 10 κ

μετά η εκάστοτε μεταθέσεις δεν θα είναι όπως τον άλλον κάθε 3με 4

χρόνια αλλά λιγάκι πιο αργά κ με μόνοι εξέρεσει ότι δεν μπορούν

να κάνουν τις μεταθέσεις που θα κάνανε σε ένα άλλο ζευγάρι ΠΑΡΆΔΕΙΓΜΑ :

εάν εμένα κ την οικογένεια μου από την Αλεξανδρούπολη μας πάνε σε νησί

έναν 3τεκνό θα τον πάνε κάπου πιο κοντά . ΑΥΤΆ ΜΕ Τ Ους ΤΡΙΤΕΚΝΟΥΣ

τώρα όσον αναφορά για τους πολύτεκνους με 4 παιδιά το τονίζω αυτό εδώ ισχύει το ΑΜΕΤΆΘΕΤΟ .ευχαριστώ αυτήν είναι η εκάστοτε νομοθεσία μέχρι και σήμερα

απλά συνέχεια ακούω παραφιλολογίες ευχαριστώ κορίτσια ελπίζω να σας βοήθησα

Συμφωνω μαζι σου ..απλα αυτο μρ τους τριτεκνους βγηκε ο νομος στην Εφημεριδα της κυβερνησεως ειναι πολυ προσφατο..Και τους επομενους μηνες θα υσχιει το αμεταθετο και για τους τριτεκνους εχω μια φιλη και το ξερω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα κοριτσια,αργα σας εντοπισα αλλα χαιρομαι που ειμαστε πολλες.Ειμα και γω γυναικα στρατιωτικου,ειμαστε στο Κιλκις εδω και 3,5 χρονια.Δεν ειμαι ακομα μανουλα αλλα ελπιζω συντομα να γινω και γω.

Καλως ηρθες και με το καλο να ερθει ενα μωρακι... και εμεις στο Κιλκις ημαστε απο τον Ιουλιο του 2008.Στο 596 ειναι ο αντρας μου ..ο δικος σου;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααααααα...καλεεε και μια στα Γιαννιτσα!!!!Απο εκει καταγομαι εγω!!!Σου αρεσει η πολη μας???Καλα και να μην σου αρεσει δεν θα πω τιποτα,και γω την βαριεμαι ωρες ωρες...

Μαρεσουν τα Γιαννιτσα γιατι μου θυμιζουν την Κατερινη..Απο εκει πηραμε το αυτοκινητο και το παιδικο δωματιο της μικρης εχετε καλη αγορα και φθηνη.Λενα δουλευεις πουθενα στο Κιλκις;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον η ζωη στον Εβρο ειναι περιεργη!Αν σου φανηκε καπως η Αλεξ-πολη,που να δεις κ Διδ-χο!!

Καποιοι λενε πως η Ελλαδα σταματαει στην Αλεξ-πολη!!!Για μενα ο κοσμος εδω πανω εχει μια ιδιαιτερη νοοτροπια σε ολα!Ειναι μερικες φορες που σε κοιτανε λες κ τους εχεις κανει το μεγαλυτερο κακο!Πηγαινεις σε τοπικα μαγαζια κ σε κοιτανε με μισο ματι,η απλα δε σου δινουν καθολου σημασια!Δε σκεφτονται ομως οτι το Διδ-χο μπορει να εχει 10.000 κατοικους,αλλα οι 6-7.000 ειναι στρατος κ αστυνομια-εχει κ τη σχολη αστυφυλακων-κ ενα ΤΕΙ!Οποτε φανταστειτε να μην τα ειχε ολα αυτα..Απλα θα ειχε αφανιστει..Δε θα υπηρχε καν στο χαρτη!

3 χρονια ειναι..θα περασουν!Ευχομαι γρηγορα!!!

Αυτο παλι που το πας τους δινεις τα λεφτα σου στα μαγαζια τους,τα ενοικια κτλπ και σε κοιτανε σαν χρημα μονο..και δεν σε υπολογιζουν και ας ζουν απο εσενα...

Link to comment
Share on other sites

Σοφια μου υπομονη και μενα ο αντρας μου πηγε 2 φορες Κοσσοβο με την μοναδα που ηταν πριν, εβγαινε αναγκαστικα..αλλα και λογο αναγκης! τωρα δεν θα ηθελα να ξαναπαει μου φανηκε πολυ δυσκολο και 6 μηνες εμεινα μονη μου Κιλκις λογω δουλειας εφαγα μεγαλο πακετο μεχρι να ερθει αλλα δεν γινοταν αλλιως δεν ηθελα να αφησω την δουλεια μου...Τωρα οτι και να κοψει ο Jeffry ( ο Παπανδρεου εννοω το ειδα στο ιντερνετ να τον αποκαλουν ετσι και πολυ μου αρεσε)δεν προκειτε να παει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια ημαστε πολλες γυναικες στρατιωτικων καλως ορισατε ολες οι καινουριες..οποια εχει facebook ας ερθει στην ομαδα μας να τα λεμε και απο εκει.. http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=231875805927

Link to comment
Share on other sites

απ'οτι μου ειπε ο αντρας μου εχει λιγες βδομαδες.Βγηκε ο νομος αλλα δεν πηραν στα χερια τους ακομα την διαταγη .Σοφια και στην σελιδα μας στο ΦΒ τα κοριτσια αναρτησαν το αρθρο που το εγραφε πηγαινε να δεις γιατι δεν ξερω ακριβως μην λεω ανακριβιες

Ευχαριστω κοριτσι,θα το δω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kat'arxas kalimera....

Ouaou exoume kai omada sto fb?teleia!!!!Ti kanete kouklitses?Eiste kala?

Egw ligo psilodown giati thelw na enan kafe kai den exw kanenan, na einai kala o mpoumpoukos mou alla kleistika polu, ase pou den exw kanenan stin Lamia, twra gia na kanoume kamia pareoula tha prepei na erthei kalokairi.Ti na kanoume ypomoni tha perasei o xeimwnas kai na fadastite einai apo tis agapimenes mou epoxes...


w0fYp2.png

jdyQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Οχ!!καλα ε!μιλαμε ωρες τωρα σκεφτομε τι μπορει να ειναι αυτο το φβ.Ουτε που πηγε μυαλο μου.Λοιπον θα με κανετε και μενα να γραφτω στο fb.Το θεμα ειναι οτι δεν ξερω αν μπορω να κλειδωσω τον λογαριασμο μου ετσι ωστε να μην μπορει καποιος να κλεψει κατι.Και αν μπορω πως γινεται αυτο.Ξερει καμια?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες μου να'μαι παλι.Τι μου κανετε?Ελπιζω ολες καλα και τα παιδακια σας ακομα καλυτερα.Joanna γεια σου ναι και ο αντρας μου στο 596 ειναι και ειμαστε εδω απο τον Απριλιο του '07 παιζει να ειναι και φιλοι οι αντρες δηλαδη.οχι δεν δουλευω πουθενα τωρα,αλλα εχω δουλεψει καπου οπου αντεξα 4 μηνες και την εκανα λογω ανευθυνοτητας των αφεντικων, την κοροιδια σε μισθους και αφαντη ασφαλεια με ενσημα την εκμεταλευση γενικα που προσλαμβανανε μονο γυναικες στρατιωτικων για να μην παιζουν με την φημη του ταχα καλυτερου μαγαζιου στα ειδη που πουλουσε μην χ@σω συγχυστηκα παλι:mrgreen:.Τωρα ανηκω στην ασφαλεια του αντρα μου.και εμενα μου αρεσει η Κατερινη και σαν πολη και το καλοκαιρι ξεφευγουμε τα σκ για μπανακια στην Πλακα στο Λιτοχωρο και παραλια κατερινης.Α τελικα ισχυει το αμεταθετο ε?Αντε θα κανω τριδυμα να ξεμπερδευω μια κ καλη...:lol::lol::lol:


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...