Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 23 minutes ago, Σποράκι said:

      Κορίτσια χρόνια πολλά!!! Χρόνια πολλά σε όσες είναι ήδη μανούλες, σε όσες θα είναι σύντομα και σε όλες εμάς που ακόμα προσπαθούμε και αργά ή γρήγορα θα γίνει! Μας αξίζει 🥰

      Χρόνια πολλά με υγεία !!! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα και όλων τον γυναικών φυσικά !!!! Σύντομα να πετάς σε πελάγη ευτυχίας ! 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια!καλοσωρισατε οι νεες στην παρεα μας,τι κανετε?εγω εχω νευρα ο αντρας μου γιορταζει μεθαυριο και τον βαλαν κανονηκα για δουλεια:confused:οσο για την εργασια που λεγατε συμφωνω οτι τρωμε πορτα και γιατι θεωρουν οτι θα φυγουμε,:(

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ο καλος μου ευτυχως στις 17 δεν εχει τιποτα που ειναι τα γενεθλια μου,αλλα στις 1 Δεκεμβριου που ειναι η πρωτη μας επετειος γαμου θα εχει βραδινη πορεια 35χλμ και δεν θα μπορεσουμε να χαρουμε την μερα καθολου!!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια μπετη και ο δικος μου γιορταζει οπως και η κορη μου.Εμενα μου ειπε οτι θα καθεται.Οχι οτι θα κανουμε κατι απλα θα ειναι σπιτι.Ως αναφορα τις δουλειες συμφωνο απολυτα.Εδω να φανταστητε κοριτσια πηγα πριν 2 μηνες περιπου εδω στην Χαλκιδα ,οχι να ζητησω δουλεια ,απλα να ζητησω κατι χαρτια απο δημοσια υπηρεσια ,τα οποια χρειαζονται για να κανω εναρξη επαγγελματος και δεν μου τα διναν.Καταλαβατε για να κανω μια δουλεια μονη μου και μου φερθηκαν απαραδεκτα.Φαντασου να παω να ζητησω και δουλεια απο εργοδοτη :confused:

Link to comment
Share on other sites

Και γω που νομιζα πως αυτα συμβαινουν μονο Εβρο...Οχι ε?Αλεξ/πολη ειμασταν κοκκινο πανι, εδω εβλεπαν πινακιδες που δεν ηταν ΕΒ... και μας εγραφαν, ολο ξενους σταματουσαν.Αλλα Κατερινη καμια σχεση, κανεις δεν με ρωτισε.."Απο Βολο ε?και τι κανεις εδω?" Αυτο ηταν σλογακν Αλεξ/πολη μολις εβλεπαν τοπο γεννησης.Τι να πεις???


w0fYp2.png

jdyQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειναι απαραδεκτη αυτη η αντιμετωπιση,και στις δουλειες και παντου.Στα γραφειοκρατικα δεν εχω παραπονο λειτουργουν οπως πρεπει με ολους αλλα στις δουλειες λες γυναικα στρατιωτικου και κοβουν περα!!!!ΑΧ τι να πεις???Και τι να κανεις???Τιποτααααα.....!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Ε, οχι και ετσι....απλα δεν σε πολυ θελουν στα σπιτια τους.Αν αυτο γινοταν παλια ή μηπως γινετε και τωρα σε τιποτα χωρια.Βασικα εχω ακουσει πως ειχαν τα παλιοτερα χρονια προβλημα με τους φανταρους γιατι τους επερναν τις γυναικες...:?


w0fYp2.png

jdyQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και ο δικος μου εχει υπηρεσια σημερα.Τι δυσκολη μερα θεε μου,μου βγαλαν την ψυχη.Δεν ειχε και η μεγαλη σχολειο λογω εκλογων.Περιμενω πως και πως να περασει η ωρα να κοιμηθουν.Χτυπησα και 2 φορες το κεφαλι μου στη γωνια στα ντουλαπια και απο τοτε με ποναει λιγο.Ειχε και μια τελεια μερα σημερα μονο για βολτες αλλα που τετοιο καλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α καλα μιλας σε μενα ποθ τα χτυπηματα ειναι η συνηθεια μου.Η ατσουμπαλιαση σε ολο της το μεγαλειο...:lol: Εγω χτυπαω ποδια συνηθωσ σε γωνιες τραπεζιων και επιπλων γενικα!!!Αχχχ ας ειχα και γω ενα νινακι να καθομαστε αγκαλιτσα να παιζαμε και να βλεπαμε μετα χ-φακτορ......


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Σου ευχομαι γρηγορα να αποκτησεις ενα μωρακι.Καλα ειναι τα ατιμα αλλα οταν γκρινιαζουν και δεν ξερεις τι θελουν αστα!Μολις τωρα εβαλα την μπεπα για υπνο.Παει η μια τωρα μου εμεινε η αλλη η πιο δυσκολη.Μπορει να την παρακαλαω και 1 ωρα να παει vc ,να πλυνει δοντια κ.α.Παω να την βαλω για υπνο και επιστρεφω.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αυτη δεν παει με τιποτα για υπνο,δεν πειραζει αυριο δεν εχει σχολειο.Να ρωτησω κατι?Αν ξερει καποια ασ μου πει.Οταν σαραντησαμε την μπεμπα ο παππας μας ρωτησε το ονομα που θα της βαλουμε και του ειπαμε Μαρια.ΟΚ αλλα τωρα λιγο πριν τα βαπτισια σκεφτηκα να της προσθεσω και το Αννα και να την φωναζουμε Μαριαννα.Μα ρεσει πιο πολυ απο το συνιθησμενο Μαρια.Ομως δεν ξερω αν η εκκλησια το απιτρεπει.Να της αλλαξω δηλ. το ονομα.Ξερει καμια αν μπορω? Και κατι ακομα =ιδεες για το δωρο της νονας.Δεν ξερω τη να της παρω !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...