Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Eflenew είπε:

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες όσες περιμένουμε τις χοριακες μας❤️ Πέρασες πολλά,ομως  αυτή τη φορά εύχομαι να δεις μια μεγάλη χοριακη 🥰 Οι γιατροί τι λένε σχετικά με τις προηγούμενες εμβρυομεταφορες σου?

      Εγώ αύριο θα πάω για την επαναληπτική και ελπίζω να μην φάω χαστούκι..εμενα η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν μηδενική,τυχαίο γεγονός όπως είπε ο γιατρός η επόμενη που είχα βάλει δυο είχε παλινδρομήσει το ένα,όμως το άλλο είναι η κορούλα μου και τώρα είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά.

       

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αν ισχυει Ιωαννα μου τη βαψαμε οσον αφορα τα λεφτα που εχουμε στην τραπεζα! Μαλλον δεν ξερω τι να πρωτοσκεφτω ειναι ι οχι καλυτερα τελικα να γυρισουμε στη δραχμη? Απο δραχμη σε ευρω χασαμε πολλα απο ευρω σε δραχμη φανταζομαι θα χασουμε αλλα τοσα οποτε??????


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

http://theogreece.blogspot.com/2011/03/25.html

κοριτσια διαβαστε το παραπανω λετε να ειναι αληθεια;

Μου εκανες την καρδια περιβολι τωρα.........

Αχχχχχχχ!!!!!Παλι καλα που εχω κρατημενες δραχμες για ενθυμιο:shock:

τι ενθυμιο...............................................

που να φανταζομουν οτι ισως ξανα γυρισει παλι!!!!!!!!!!Απο την μια καλυτερα....μια χαρα ειμασταν με την δραχμουλα μας!!!!!!!!

Ευτυχως δεν εχω λεφτα στην τραπεζα!!!!:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε περδικουλα παρε και την Πενυ και ελατε..την συμπαθησα πολυ ..εχει αδεια ο Λαζος αλλα δεν μας χαλαει θα τους στειλω για υπνο με την Μαρια χαχαχα

Εμεις αδειευουμε απο της 14.Αν δεν φυγουμε το σαββατο στα πεθερικα μου ,θα την πω κι αυτην αν θελει και θα μιλησουμε!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις αδειευουμε απο της 14.Αν δεν φυγουμε το σαββατο στα πεθερικα μου ,θα την πω κι αυτην αν θελει και θα μιλησουμε!!!

Και μαλλον θα κατεβουμε στα πεθερικα μου φιλεναδα!!!Α και δεν σου ειπα!!!!

Η Πεννυ την Δευτερα το απογευμα φευγει Πτολεμαιδα.Εχει και ο αντρας της αδεια απο 15 και θα την παει.Αυτη θα κατσει εκει μεχρι να γεννησει γιατι δεν μπορει να πηγαινοερχεται εισες κι εσυ πως εχουν τα πραγματα..Δεν θα την ξαναδω για ενα μηνα σιγουρα!!!

Τα δυο μας μειναμε.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου μπετυ εισαι καλα?

Αν γινει αυτο που γραφει ξοφλησαμε!!!Ηδη κατα κει πορευομαστε ασχετα που τα ΜΜΕ λενε οτι θελουν!!!Κανεις δεν το εχει δεκτει και παραδεκτει οτι ειμαστε σε μονοδρομο!!!Μακαρι ολα να πανε καλα και να ειναι ενα ακομα αστειο!!!

Προς το παρον μονο χιουμορ μπορω να κανω......


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Αν ισχυει Ιωαννα μου τη βαψαμε οσον αφορα τα λεφτα που εχουμε στην τραπεζα! Μαλλον δεν ξερω τι να πρωτοσκεφτω ειναι ι οχι καλυτερα τελικα να γυρισουμε στη δραχμη? Απο δραχμη σε ευρω χασαμε πολλα απο ευρω σε δραχμη φανταζομαι θα χασουμε αλλα τοσα οποτε??????

Ρε κοπελια ποσα εχεις δηλαδη???Δεν νομιζω να δηλωνεις κ συ τιποτα ανεργη κομμωτρια και να εχεις 3.000.000 σε λογαριασμους!!:D

Καλησπερα....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Εμενα οι δικοι μου μου το εχουν πει εδω και καιρο οτι θα γινει αυτο ακουγεται πολυ και ολοι το εχουν σιγουρο δηλ θα πληρωνουμε ενοικιο 100 χιλ δραχμες??????????????????? το λιγοτερο


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε κοπελια ποσα εχεις δηλαδη???Δεν νομιζω να δηλωνεις κ συ τιποτα ανεργη κομμωτρια και να εχεις 3.000.000 σε λογαριασμους!!:D

Καλησπερα....

ευτυχως εχουμε καποια λεφτα απο το γαμο μας!! αλλα τα εχουμε κλειστα δε μπορω να κανω κατι τωρα αλλα αν γινε πτωχευση δεν ξερω τι θα γινει ελπιζω να μη τα χασουμε, με νυχια και με δοντια τα κραταμε να μη τα βαλουμε χερι!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

α!!! δε σας ειπα ειμαι αποκλειστικη και κανω οοοοοοοολα τα γουστα στους παππουδες και μου αφηνουν την περιουσια τους οποτε εχω και γω την προικουλα μου!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε δεν νομιζω...!!Εγω φανταζομαι θα ειμαστε οπως παλια ολα στην αξια της δραχμης απλα θα αντιμετωπιζουμε προβλημα σε εισαγωγες και εξαγωγες προιοντων!!!

Επεισης θα γινει χαμος με τα χρηματα που ειναι στις τραπεζες και με τα δανεια!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

α!!! δε σας ειπα ειμαι αποκλειστικη και κανω οοοοοοοολα τα γουστα στους παππουδες και μου αφηνουν την περιουσια τους οποτε εχω και γω την προικουλα μου!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

:D:D:D:D ε βεβαια!!!Να πως γινονται τα λεφτα!!!Να υποθεσω οτι τους βαζεις να σου γραφουν και κληρονομικα?//????


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

εννοειτεεεεεεεεεεεεε! αν θελεις κανενα σπιτακι για αγορα σου πουλαω!!!ειναι καναδυο που δε μου αρεσουν χαχαχαχαχαχαχαχα τι λεω βραδιατικα?

Καλα με τα δανεια θα γινει χαμος ευτυχως τελειωσα τις δοσεις του αυτ/του αλλα ειμαι περιεργη να δω τι θα γινει με τους μισθους,δανεια,βενζινη,πετρελαιο,δεη οτε,νερο!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...