Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Eflenew είπε:

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες όσες περιμένουμε τις χοριακες μας❤️ Πέρασες πολλά,ομως  αυτή τη φορά εύχομαι να δεις μια μεγάλη χοριακη 🥰 Οι γιατροί τι λένε σχετικά με τις προηγούμενες εμβρυομεταφορες σου?

      Εγώ αύριο θα πάω για την επαναληπτική και ελπίζω να μην φάω χαστούκι..εμενα η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν μηδενική,τυχαίο γεγονός όπως είπε ο γιατρός η επόμενη που είχα βάλει δυο είχε παλινδρομήσει το ένα,όμως το άλλο είναι η κορούλα μου και τώρα είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά.

       

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Πως ειστε;

Εμεις την παλεύουμε μιας και αντιμετωπίζω κι άλλο προβλημα στην εγκυμοσύνη μου!! Προσπαθω να ειμαι αισιόδοξη, ήρεμη και να προσέχω οσο περισσότερο μπορω με την ταλιμπαν μου!!!

Λογω εγκυμοσυνης εμεις δεν θα κάνουμε κατι, την μικρη μου όμως την έντυσα πειρατινα και είναι τέλεια!!!!!!! Η μικρή μικρή μου κλωτσάει συνεχεια πλεον δινοντας μου πολυ κουραγιο και ελπιδα!! Να ναι καλα το κοριτσάκι μου!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλημερααααααααααα! Εμεις εχουμε πολυ κρυο εχουμε κλειστει στο σπιτι δε μας κανει ορεξη να βγουμε. Αντε να δουμε την Κυριακη θα μπορεσουμε να παμε καμια βολτα?

mariamg τι επαθες με την εγκυμοσυνη? Απ οτι καταλαβαινω κατι αντιμετωπισιμο αφου το μωρο κλωτσαει!!!!!! και σου δινει το παρον ε?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες σας!!!Mariamg ελπιζω να μην ειναι τιποτα το σοβαρο και ευχομαι να απαλλαγεις γρηγορα απο ολα τα προβληματα κοπελα μου!!!

Μακαρι να μας γραφεις μονο ευχαριστα!!!

Καλα να περασετε κουκλες μου το 3ημερο,Θα τα πουμε!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

η μπετυ ειμαι,εγινε κατι στον η/υ μου και σημερα καταφερα να συνδεθω με αυτο το ονομα δεν δεχοταν τον παλιο μου κοδικο με τιποτα!ειχα κατι νευρα,χρονια πολλα για εχθες,που χαθηκατε ολες?πως τα περασατε ?πεταξατε χαρταετο?εμεις τον σπασαμε στον δρομο:( και μετα βλεπαμε τους υπολιπους!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η μπετυ ειμαι,εγινε κατι στον η/υ μου και σημερα καταφερα να συνδεθω με αυτο το ονομα δεν δεχοταν τον παλιο μου κοδικο με τιποτα!ειχα κατι νευρα,χρονια πολλα για εχθες,που χαθηκατε ολες?πως τα περασατε ?πεταξατε χαρταετο?εμεις τον σπασαμε στον δρομο:( και μετα βλεπαμε τους υπολιπους!:P

Μπετυ και εγω ειχα το ιδιο προβλημα απο εχθες το απογευμα,αλλα μαζευτηκαμε διπλα στο παρεντς καναμε παραπονα και σημερα το αντιμετωπισανε!!!ΕΥΤΥΧΩΣ γιατι εχθες ημουν μεσα στα νευρα!!!

Και εγω ουτε καινουργια εγγραφη μπορουσα να κανω!!!

ΘΑ με χανατε εντελως!!!:D

Mariamg χρονια πολλα για την ζουζουνιτσα σας!!!ΝΑ την χαιρεστε,να ειναι πολυχρονη,γερη και καλοτυχη παντα στην ζωη της!!!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε?Πως τα περασατε το 3ημερο???


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Εμεις τα παρασαμε μια χαρα,αλλα ησυχα πραγματα!!Δεν πηγαμε πουθενα εκτως!!!Ο καιρος ηταν χαλια!!!

Την Κυριακη ηπιαμε καφεδακι και φαγαμε εξω,την Δευτερα ηταν ακομα πιο χαλια ο καιρος με πολυ κρυο και χιονι που εριξε ισα για να μας χαλασει την μερα και να μην πεταξουμε χαρταετο και το βραδυ ξαστερωσε κιολας!!!

Μειναμε σπιτι ...φαγαμε οοοοολα τα καλουδια της ημερας και το απογευμα πηγαμε σε κατι φιλους!!!

Αυτα απο μενα!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Μπετυ μου εμεις δεν πηραμε καν χαρταετο γιατι ειχε ποοοοοοοοοολυ αερα οποτε γελαγαμε με καποιους που προσπαθησαν να δοκιμασουν!

Μariamg να το χαιρεσαι το κοριτσακι σου και με το καλο η δευτερη μπουμπου! χαθηκες ολα καλα???????????

@Λ+Ν@ εμεις τα ειπαμε ;)


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ατιμο ποντικιιιιιι!!!!:D

Τι χρωμα εισαι????:DΚαλησπερα κι εδω λοιπον!!!Ο αντρουλης εχει υπηρεσια σημερα και απ'οτι ειδες το ξεφτιλησα σημερα,αλλα κουραστηκα και σε λιγο θα τα παρατησω να δω λιγη τιβι και να ξαπλωσω για νανι!!!

φιλικια κοριτσια καλο βραδυ σε ολες!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας και απο μενα... επιστρεψαμε απο ενα 4ημερο στα πατρια εδαφη,γεμισαμε μπαταριες,ξεκουραστηκαμε ,ειδαμε ποοολυ χιονι και τωρα παλι πισω στην καθημερινοτητα και την δουλεια.

Χαρταετο δεν πεταξαμε γιατι χιονιζε ασταματητα και φοβερο κρυο.

Μπετυ τελικα δεν μπορεσες να το κανεις ε;

Link to comment
Share on other sites

Καλως την περδικα που περπατει λεβεντικα!!!Σε εχασα...

Ωραια τα περασες!!!Εμεις χιονι καθολου σχεδον.

Μονο λιγο το μεσημερι !!!

Αντε να κανονισουμε συναντηση!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...