Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Α sorry τωρα ειδα οτι τους λες να σου γραφουν την περιουσια!!!!:D:D

Να μου μαθεις μηπως την τεχνη μπας και βγαλω κι εγω κανενα φραγκακι??

Κ εμεις εχουμε καποια χρηματα για ωρα αναγκης στην ακρη.Δεν πιστευω να τα χασουμε ρε συ....θα ειναι τραγικο.....!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εννοειτεεεεεεεεεεεεε! αν θελεις κανενα σπιτακι για αγορα σου πουλαω!!!ειναι καναδυο που δε μου αρεσουν χαχαχαχαχαχαχαχα τι λεω βραδιατικα?

Καλα με τα δανεια θα γινει χαμος ευτυχως τελειωσα τις δοσεις του αυτ/του αλλα ειμαι περιεργη να δω τι θα γινει με τους μισθους,δανεια,βενζινη,πετρελαιο,δεη οτε,νερο!

Δεν εχω ιδεα...............................

Μας βλεπω να ξενιτευομαστε στο τελος!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

γιατι τωρα που ειμαστε σπιτια μας???? στην ξενιτια δεν ειμαστε? ποσο πιο μακρυα και ποσο καλα θα ειναι εκει? με τα δωρα τι θα γινει οεο πιστευω αν παρουμε το πασχα θα εινα το τελευταιο :( κλαψ κλαψ.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

εδω ειναι καλα εμεις για 100 τμ δινουμε 290 ευρω!!!!! αλλα γενικα τα τριαρια εκει εχουν 300-350 ευρω μπορεις να βρεις και τεσσαρι με 300 ευρω!!!

τα δυαρια 200-250 νομιζω! ολα εχουν αυτονομια! και γνωμη μου καλυτερα σε πολυκατοικια οχι με πολλα διαμερισματα παρα μονοκατοικια δεν συμφερει θελεις πολλα λεφτα σε πετρελαιο εχει κρυο εδω!!!

Α! και το κυριοτερο -για μενα- τα σπιτια τους ως επι το πληστον δεν εχουν ντουλαπες!!!

Σε καλυψα?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιατι τωρα που ειμαστε σπιτια μας???? στην ξενιτια δεν ειμαστε? ποσο πιο μακρυα και ποσο καλα θα ειναι εκει? με τα δωρα τι θα γινει οεο πιστευω αν παρουμε το πασχα θα εινα το τελευταιο :( κλαψ κλαψ.

Σαφως και ειμαστε στην ξενιτια ηδη αλλα τουλαχιστον ειμαστε εδω στην χωρα μας!!Η ξενιτια σε αγνωστη χωρα με αγνωστο τροπο ζωης,αλλης παστας ανθρωπους,γλωσσα,κουλτουρα,νομους ολα αλλαζουν!!!

Θα βρισκουμε Ελληνα 'η θα ακουμε Ελληνικα και θα κλαιμε!!!Αυτο ειναι ξενιτια κανονικη!!!

Οσο για το δωρο το Πασχα ουτε και γι'αυτο ειμαι σιγουρη.....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

εδω ειναι καλα εμεις για 100 τμ δινουμε 290 ευρω!!!!! αλλα γενικα τα τριαρια εκει εχουν 300-350 ευρω μπορεις να βρεις και τεσσαρι με 300 ευρω!!!

τα δυαρια 200-250 νομιζω! ολα εχουν αυτονομια! και γνωμη μου καλυτερα σε πολυκατοικια οχι με πολλα διαμερισματα παρα μονοκατοικια δεν συμφερει θελεις πολλα λεφτα σε πετρελαιο εχει κρυο εδω!!!

Α! και το κυριοτερο -για μενα- τα σπιτια τους ως επι το πληστον δεν εχουν ντουλαπες!!!

Σε καλυψα?

Απολυτως.Σε ευχαριστω πολυ!!!

ειπαμε ενδεχεται να σας ερθουμε φετος το καλοκαιρι και θελω πανω κατω να ξερω τι γινετε.'Η Εβρο 'η νησι !!!ελπιζω εναν χρονο ακομα να την γλιτωσουμε!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


α!!! δε σας ειπα ειμαι αποκλειστικη και κανω οοοοοοοολα τα γουστα στους παππουδες και μου αφηνουν την περιουσια τους οποτε εχω και γω την προικουλα μου!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα

:lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Λενα ρωτα την μαμα σου να μας πει για αυτα που ακουγονται απο την δουλεια της μπορει κατι να ακουσε.. μην χασουμε τα λεφτα μας φοβαμαι και εμεις εχουμε καποια στην ακρη για ωρα αναγκης..οχι τιποτα αλλο αν ειναι να χρεοκοπησουμε τωρα που δουλευω να τον τσακιζω ολο τον μισθο μου,μην κανω αποταμιευση

Α,επισης αν χρεοκοπησουμε δεν θα παρουμε και μεταθεση κανενας στρατιωτικος δεν θα παει για δουλεια,ουτε αστυνομικος και θα γινει το σωσε... δεν ειναι λιγο επερβολικο;;; χρεοκοπησαμε ηδη και γιαυτο πηραμε τα δανεια απο το ΔΝΤ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...