Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλημερα Ιωαννα μου δε νομιζω κανεις να μπορει να μας απαντησει τι θα γινει με τη χρεοκωπια ακουγεται εδω και πολυ καιρο το θεμα ειναι να τα παρουμε τα λεφτα στο σπιτι μας αλλα θα μπορουμε να τα αλλαξουμε σε δραχμες η θα χασουμε περισσοτερο? πιο το νοημα θα αλλαξουν απο μονα τους οπως ειχε γινει με το ευρω. Και γιατι να χαθουν? Αυτο δεν καταλαβαινω :(

Μιλησα με τον αντρα μου και το ραδιο αρβυλα εχει ξεφυγει για τα καλα..........Αφηνουνε να διαρευσει οτι θα τους διωξουν οτι δε θα τους μονιμοποιησουν κ.α................θα γινει ο κακος χαμος........


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λενα ρωτα την μαμα σου να μας πει για αυτα που ακουγονται απο την δουλεια της μπορει κατι να ακουσε.. μην χασουμε τα λεφτα μας φοβαμαι και εμεις εχουμε καποια στην ακρη για ωρα αναγκης..οχι τιποτα αλλο αν ειναι να χρεοκοπησουμε τωρα που δουλευω να τον τσακιζω ολο τον μισθο μου,μην κανω αποταμιευση

Α,επισης αν χρεοκοπησουμε δεν θα παρουμε και μεταθεση κανενας στρατιωτικος δεν θα παει για δουλεια,ουτε αστυνομικος και θα γινει το σωσε... δεν ειναι λιγο επερβολικο;;; χρεοκοπησαμε ηδη και γιαυτο πηραμε τα δανεια απο το ΔΝΤ

Εννοειται και θα την ρωτησω.Σημερα που θα παμε θα την ρωτησω να δουμε αυτοι τι λενε!Προς το παρον δεν μου εχει πει κατι περι συναλλαγων,μετοχων και αυτα που διαβασα να λεει ο αλλος υψηλοβαθμος συναδελφος.Θα δουμε...

Δεν πρεπει να πανικοβαλομαστε !!!Αλλωστε ποτε κανενας πιστευω δεν θα βγει να μας πει στην μουρη απο την κυβερνηση οτι χρεοκωπησαμε και παμε κατα διαολου!!

Αυτο το εχουμε ηδη αντιληφθει απο περσυ που μας παιζουν ολοι μπαλα στην κυριολεξια,που ζουμε και επιβιωνουμε με ξενα και δανεικα χρηματα!!!

Που μας ντροπιαζει ο καθε καμμενος αλκοολας Γερμανος προσβαλωντας την ιστορια μας και το εθνος μας και κανουν ολοι τουμπεκι γιατι δεν μας παιρνει!!!

Αφου δεν πουλησαμε και κανενα νησακι ξερολουκουμο παλι καλα!!!Ιδιως η Σπιναλογκα που ειναι φετος το πιο in νησι...θα επιανε πολλα!!!:D

Χρεος δεν εχει η Ελλαδα......χρεος δεν ειχαμε ποτε.....!!!!

Τραλαλαλα!!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ηξερα Μπετυ μου !!!Πολλα ακουγονται.Αν και ξερεις ο καθενας λεει και οτι του κατεβει!!!Πολλες φορες ακουστηκαν πραγματα που δεν εγιναν.

Δεν εχω ιδεα!!!

Anyway ας τα αφησουμε αυτα γιατι περα απο την συζητηση μονο αγχος και συγχυση κερδιζουμε.

Σας φιλω ολες και καλα να περνατεεεε...

Τα λεμε...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koριτσια πως ειστε;

Και εμας εδω Μπετυ χθες και σημερα εχει υπεροχο καιρο και ζεστη αλλα δυστυχως ψιλοκρυωσα λιγο.Ευτυχως η μικρη δεν κολλησε ακομη... εχω προσεξει οτι απο εμενα δεν κολλαει ποτε αλλα μονο απο τον μπαμπα της

Link to comment
Share on other sites

Koριτσακια μου τι κανετε? Εμεις ειχαμε το μπαμπα μας το Σ/Κ και ειχαμε και τελειο καιρο πηγαμε βολτες,για καφε καναμε δουλιτσες οχι πολλες ομως!!! χαχαχαχα και απο αυριο τα κεφαλια μεσα!

Ελπιζω να περασατε πολυ πολυ καλα ολες σας!!!

Οσο για τη χρεοκοπια οτι ειναι να γινει εμεις θα το υποστουμε παλι οποτε υπομονη κοντος ψαλμος.......


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λογικα παραπανω η φιλη μου που γεννησε πηγαινε μια φορα την εβδομαδα οταν ηταν στον 9ο και τις εκοβε παντα χαρτακι ... μηπως διαφερει αν πας για εγκυμοσυνη ή απλα για εξεταση; καλα και τωρα γινανε ολα μπαχαλο με τα ταμεια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Εγω πηγα δευτερη φορα και μου ειπε οτι δεν δικαιολογει αλλη και του πληρωσα την επισκεψη.Οχι τπτ αλλο θα ξαναπαω την Τεταρτη και ισως και αλλη φορα και δεν λεει καθε φορα να πληρωνω αλλα τι να κανω, Ευχαριστω παντως


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα.

λοιπον εγω πηγαινω στον γυναικολογο και πληρωνω τον υπερηχο αλλα μου γραφει την επισκεψη.οσες φορεσ και να παω τον μηνα το ιδιο γινεται.

στον παιδιατρο και δεκα φορεσ να παω δεν πληρωνω τιποτα και μου κοβει κανονικα επισκεψη.

ο καθενας τελικα οτι γουσταρει κανει.

να ρωτησω και εγω ειτε φυσιολογικα ειτε καισαρικη τα ιδια χρηματα παιρνεις πισω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...