Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευχαριστώ!! το περιμένω πως κ πως!!! αλλα εχω ακόμα 5 μηνες.....

με ασφάλισε τώρα αλλα δεν μου έχει έρθει ακόμα το βιβλιάριο μου.

ο γιατρός μου ειναι στο δημόσιο. λογικά δεν θα πληρώνω.

αφήστε κ πριν ημουν στο ΙΚΑ. δεν εβλεπα την ωρα να φυγω να πάω στου στρατου....

Με το καλο να δεχτεις το μωρακι σου!!!

οντως του στρατου ειναι καλυτερη η ασφαλεια αλλα τα λεφτα που περνεις στην γεννα απο το ΙΚΑ σ στρατο δεν τα βλεπεις ουτε με το κυαλι..και τα περνεις και αμεσως το μονο καλο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κοριτσια πρεπει να ειναι συμβεβλημενο και το φαρμακειο; δηλ.σε καποιο νησι εαν δεν υπαρχει κανενα συμβεβλημενο πληρωνω κανονικα πχ τα εμβολια της μικρης;Εγω εδω στο Κιλκις απο οποιο φαρμακειο και να παω δινω το χαρτακι και τελος

Και δεν καταλαβα τα νησια με τοσο στρατο που εχουν γιατι να μην ειναι και τα φαρμακεια συμβεβλημενα;

Link to comment
Share on other sites

το θέμα με τα φαρμακεία με έχει μπερδέψει. μου είπαν οτι αν δεν υπάρχει συμβεβλημένο φαρμακείο πληρώνεις κανονικά κ πρέπει ο άντρας μας να κάνει αναφορά για δαπάνη για να πάρει πίσω τα λεφτά... δεν ξέρω τι ισχύει κ τι όχι... δεν ξέρω τι να πιστέψω κ τι όχι...


"]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιωαννα μου δεν εχει σχεση αν ειναι νησι η οχι εχει σχεση με το συλλογο των φαρμακοπειων που αποφασιζει να κοψει τη συμβαση για τον κλασικο λογο που δεν τους πληρωνουν.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω προσωπικα τα εμβολια της μικρης μου τα γραφει ο γιατρος στο βιβλιαριο,οπως και το σιροπι μερικες φορες που αρρωστησε παω στο φαρμακειο κοβει το χαρτακι συμπληρωνω απο πισω τα στοιχεια και δεν πληρωνω τιποτα..ισως ειναι συμβεβλημενα γιαυτο;; δεν το ειχα σκεφτει πως και τα φαρμακεια θα πρεπει να ειναι συμβεβλημενα το θεωρω αυτονοητο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...