Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια εγω προσωπικα τα εμβολια της μικρης μου τα γραφει ο γιατρος στο βιβλιαριο,οπως και το σιροπι μερικες φορες που αρρωστησε παω στο φαρμακειο κοβει το χαρτακι συμπληρωνω απο πισω τα στοιχεια και δεν πληρωνω τιποτα..ισως ειναι συμβεβλημενα γιαυτο;; δεν το ειχα σκεφτει πως και τα φαρμακεια θα πρεπει να ειναι συμβεβλημενα το θεωρω αυτονοητο..

Κανονικα ετσι ειναι αλλα οχι παντου στη Μυτιληνη πληρωνα επερνα την αποδειξη και πηγαινε ο αντρας μου στο ταμειο και του δινανε τα χρηματα πισω οχι ολα εννοειτε αυτα που θα πληρωνα και στο φαρμακειο!

Ξερω απο τη θεια μου που ειναι φαρμακοποιος οτι ολοι θελουνε να τη σταματησουνε τη συμβαση με το στρατο ελπιζω οχι


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι και αυτο με την ορκομοσια? Ο καθενας ξερει και διαφορετικη ημερομηνια και για αλλη μια φορα στο fb οι γυναικες ξεκατινιαστηκαμε................

χαχαχα ΤΟ ξεκατινιασμα!!!!!!!

ο αντρας μου εχει αδεια και τον πηραν χθες τηλ και του ειπαν πως θα ορκιστουν Δευτερα αλλα σημερα που πηγε απο εκει του ειπε ο Επιλοχιας του τελικα ηρθε χαρτι σημερα και θα ορκιστουν 29/3...

μηπως το καθε σωμα ή η καθε Ταξιαρχεια ορκιστει αλλη μερα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο δικος μου εχει ρεπο σημερα και πηρε τηλ να δει τι γινεται αλλα δεν ξερανε τπτ. Απο το νετ προσπαθει να βγαλει ακρη αλλα μπααααααααααα. Ο καθενας λεει τα δικα του κλασικα, μακαρι να ειναι αυτη τη Δευτερα η την Τριτη αλλιως θα μας κοψουν παλι την αδεια ρε γμτ.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο δικος μου εχει ρεπο σημερα και πηρε τηλ να δει τι γινεται αλλα δεν ξερανε τπτ. Απο το νετ προσπαθει να βγαλει ακρη αλλα μπααααααααααα. Ο καθενας λεει τα δικα του κλασικα, μακαρι να ειναι αυτη τη Δευτερα η την Τριτη αλλιως θα μας κοψουν παλι την αδεια ρε γμτ.

Δεν θα ορκιστουν ολοι μαζι τζαμπα η φαγωμαρα στο fb xaxaxa

εμενα μου ειπαν πως νησια και Εβρος μαλλον ιδια ημερομηνια και η υπολοιπη Ελλαδα στις 29 ..οντως Κατερινα και η φιλη μου η Λιτσα Ορεστιαδα δεν ξερει κατι ακομη εκει δεν τους ειπαν τπτ.. εμας 29 ειναι το επισημο οχι ραδιο αρβυλα

μπορει να εξαρτατε απο τις εκκρεμοτητες της καθε ταξιαρχειας με αδειες που ισως εχουν καποιοι ,ασκησεις κτλπ

Link to comment
Share on other sites

Kαλημεραααααααα! Καλα στο fb δε παιζομαστε εχουμε ξεφυγει τελειος ολες εχουνε μεσον και ολες ξερουνε δε μπορεις να εχεις διαφορετικη αποψη απο αυτες σε κραζουνε τελος παντων.

Ο δικος μου αντρας θα ορκιστει τη Δευτερα τελικα και εχεις δικιο Ιωαννα. Να σε ρωτησω εσυ θα πας? Εγω δεν θελω αλλα μου λεει ο αντρας μου να παω.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημεραααααααα! Καλα στο fb δε παιζομαστε εχουμε ξεφυγει τελειος ολες εχουνε μεσον και ολες ξερουνε δε μπορεις να εχεις διαφορετικη αποψη απο αυτες σε κραζουνε τελος παντων.

Ο δικος μου αντρας θα ορκιστει τη Δευτερα τελικα και εχεις δικιο Ιωαννα. Να σε ρωτησω εσυ θα πας? Εγω δεν θελω αλλα μου λεει ο αντρας μου να παω.

Συμφωνω Απολυτα μαζι σου!!!!!!!

εγω δεν θα παω γιατι θα ορκιστουν 30 χιλιομετρα μακρια απο το σπιτι μας..και δεν θελει κιολας να παμε κανενας λεει τι σιγα φανταρος ειμαι να ερθετε;αν και εγω θα ηθελα να παω..

μαλλον θα ορκιστουν ανα μοναδες ενας φιλος μας Ορεστιαδα ορκιζετε Πεμπτη μαλλον στον Λαγο ειναι

Link to comment
Share on other sites

Εμενα θελει να παω αλλα δε θα παει καμια αλλη γυναικα απο τους συναδελφους του και απογοητευτηκε θα δω μεχρι τη Δευτερα. Παντα μονος του ητανε δεν εχει παει ποτε κανενας πουθενα και το εχει παραπονο.

Και μενα στο Λαγο ειναι!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα θελει να παω αλλα δε θα παει καμια αλλη γυναικα απο τους συναδελφους του και απογοητευτηκε θα δω μεχρι τη Δευτερα. Παντα μονος του ητανε δεν εχει παει ποτε κανενας πουθενα και το εχει παραπονο.

Και μενα στο Λαγο ειναι!

Λες να γνωριζονται;Μπορει..αλλα πρεπει να εχει πολλες μοναδες εκει πανω.. ο φιλος μας ειναι μαζι με την γυναικα του ειναι και εκεινη ΕΠΟΠ.

Και η η φιλη μου που σου ειχα δωσει το τηλ ο αντρας της ειναι στην Καβυλη αλλα μενουν Ορεστιαδα

Εμεις φετος κανονικα πρεπει να φυγουμε φανταζεσε να ερθουμε προς τα πανω;; Θα βρεθουμε σιγουρα εισαι απο αυτες που συμπαθησα..απο αυτα που γραφει καποιος καταλαβαινεις αν θα μπορουσες ποτε να κανεις παρεα μαζι του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...