Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

κοριτσια ανακοινωθηκαν τα ονοματα των εποπ 3ης σειρας για μονιμοποιηση!!!!!!!

http://www.et.gr/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=104〈=en

επιλεγεις Γ και απο¨144 εως 2011


7rdup2.png ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα! θα ήθελα να με βοηθήσετε σε κάτι. ποιό site είναι πιο αξιόπιστο για τους γιατρούς που είναι συμβεβλημένοι στο δημόσιο και πως μπορώ να μάθω αν υπάρχει στην περιοχή μου συμβεβλημένο φαρμακείο με το στρατο;

ευχαριστώ!


"]

Link to comment
Share on other sites

Glam τα ιδια χρηματα ειναι και για φυσιολογικο και καισαρικη..η ιδια κοπελα την πρωτη φορα εκανε φυσιολογικο και στην 2η καισαρικη και πηρε τα ιδια χρηματα,απλα την πρωτη φορα τα ειχε παρει ενα μηνα νωριτερα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ανακοινωθηκαν τα ονοματα των εποπ 3ης σειρας για μονιμοποιηση!!!!!!!

http://www.et.gr/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=104〈=en

επιλεγεις Γ και απο¨144 εως 2011

ναι το ειδα...αντε επιτελους να σταματησουντα σεναρια

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! θα ήθελα να με βοηθήσετε σε κάτι. ποιό site είναι πιο αξιόπιστο για τους γιατρούς που είναι συμβεβλημένοι στο δημόσιο και πως μπορώ να μάθω αν υπάρχει στην περιοχή μου συμβεβλημένο φαρμακείο με το στρατο;

ευχαριστώ!

Λιτσακι καλυτερα να παρει τη λιστα ο αντρας σου απο τη δουλεια αυτη ειναι πιο εγκυρη.

Για γιατρους δες εδω εγω εδω βρηκα.

Γενικό Επιτελείο Στρατού - Συμβεβλημένοι Ιατροί (ΥΠΕΘΑ)

Για φαρμακειο δεν εχω ξανακουσει να ειναι συμβεβλημενο σε οποιο φαρμακειο θελεις πας.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου είπαν οτι υπάρχουν φαρμακεία συμβεβλημένα με το στρατό κ δεν πληρώνεις συμμετοχή. απλά ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιο φαρμακείο στην περιοχή μου.

μήπως είναι πιο έγγυρο το site: http://www.opad.gr/MedSupplier


"]

Link to comment
Share on other sites

Λιτσα τωρα καταλαβα μαλλον τι εννοεις, αυτο μπορεις να το μαθεις μονο απο τα ιδια τα φαρμακεια στα νησια παντως που ξερω δεν εχουν συμβαση με το στρατο. Και απ οτι μου ειπαν ολα τα φαρμακεια θα κοψουν τη συμβαση γιατι δεν τους πληρωνουν. Ελπιζω να σε βοηθησα.

Αρα και γω τον υπερηχο πληρωσα απλα δεν εκοψε χαρτακι και μου το ειπε και καλα οτι δεν δικαιολογει αλλη επισκεψη.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηριααααααααα! με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου!!! Για πες μου και συ καταρχην σε εχει ασφαλισμενη ο αντρας σου? αν ναι ο γιατρος σου περνει λεφτα για τον υπερηχο?


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστώ!! το περιμένω πως κ πως!!! αλλα εχω ακόμα 5 μηνες.....

με ασφάλισε τώρα αλλα δεν μου έχει έρθει ακόμα το βιβλιάριο μου.

ο γιατρός μου ειναι στο δημόσιο. λογικά δεν θα πληρώνω.

αφήστε κ πριν ημουν στο ΙΚΑ. δεν εβλεπα την ωρα να φυγω να πάω στου στρατου....


"]

Link to comment
Share on other sites

με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια και στις δυο σας,:P:p:p:pστην ροδο τα φαρμακια ειναι συμβεμβλημενα,ν.κοζανη ,γρεβενα,φλωρινα δεν ειναι συμβεμβλημενα;);)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ μπέτυ! κ παραλίγο να χαίρομαι διπλά, ήταν δίδυμα......

μηπως ξέρεις εσυ πως μπορω να μάθω αν υπάρχει συμβεβλημένο φαρμακείο στη χίο? εχω φαει τον κοσμο!!!!!


"]

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ....

Με το καλοοοοοοοοο!!!

ευχαριστώ!! το περιμένω πως κ πως!!! αλλα εχω ακόμα 5 μηνες.....

με ασφάλισε τώρα αλλα δεν μου έχει έρθει ακόμα το βιβλιάριο μου.

ο γιατρός μου ειναι στο δημόσιο. λογικά δεν θα πληρώνω.

αφήστε κ πριν ημουν στο ΙΚΑ. δεν εβλεπα την ωρα να φυγω να πάω στου στρατου....

Παντως στον τοκετο συμφερει το ικα!!!! Ειναι καλα τα λεφτα που δινει!!! Εγω στεναχωριεμαι που οταν με το καλο κανουμε δευτερο παιδακι δε θα εχω ικα :-(

με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια και στις δυο σας,:P:p:p:pστην ροδο τα φαρμακια ειναι συμβεμβλημενα,ν.κοζανη ,γρεβενα,φλωρινα δεν ειναι συμβεμβλημενα;);)

Ουτε Μυτιληνη ειναι συμβεβλημενοι ενω Ορεστιαδα ειναι.


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...