Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λες να γνωριζονται;Μπορει..αλλα πρεπει να εχει πολλες μοναδες εκει πανω.. ο φιλος μας ειναι μαζι με την γυναικα του ειναι και εκεινη ΕΠΟΠ.

Και η η φιλη μου που σου ειχα δωσει το τηλ ο αντρας της ειναι στην Καβυλη αλλα μενουν Ορεστιαδα

Εμεις φετος κανονικα πρεπει να φυγουμε φανταζεσε να ερθουμε προς τα πανω;; Θα βρεθουμε σιγουρα εισαι απο αυτες που συμπαθησα..απο αυτα που γραφει καποιος καταλαβαινεις αν θα μπορουσες ποτε να κανεις παρεα μαζι του

ποιος ξερει δεν αποκλειετε να γνωριζοντε. μακαρι να ερθετε να σταματησω τη γκρινια και γω και να δω τα πραματα λιγο πιο θετικα! και γω το ιδιο νοιωθω για σενα Ιωαννα μου!!!! αμοιβαια η συμπαθεια!!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα σας μπετυ μου τι στο καλο αφου εφτιαξε ο καιρος γιατι ειναι οοοοοοοοολα αρρωστα? Και εγω τον πηγα στη παιδιατρο και κλασικα κολλησε απο τα παιδακια που περιμεναμε παρεα και εχει βηχα και ειναι μπουκωμενος.

Πολυ με νεριαζουν οι μαμαδες που δε σου λενε οτι εχουνε ιωση και ειναι ανετες σαν να πηγαν μια απλη επισκεψη στον παιδιατρο


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πενυ μου με το καλο να πανε ολα καλα να μην ταλαιπωρηθεις πολυ και ψυχραιμια!!!

Εννοειτε οτι αλλαζει ολη σου η ζωη αλλα προς το καλυτερο!!! Η ζωη σου θα μπει σε αλλη φαση δε θα πας για καφε σε καφετερια που ειναι μεσα στον καπνο αλλα εκει που χωραει και το καροτσι ;) δε θα βγαινεις καθε Σαββατο εξω αλλα θα θελεις να καθησετε ολοι μαζι στο σπιτακι σας, και πολλα αλλα που θα τα δεις στη πορεια!

Εγω παντως τωρα που ο γιος μου ειναι 2 χρ απολαμβανω τις βολτες μας αν τον πιασω απο το χερακι και περπαταμε ειναι μες την τρελλη χαρα και αυτο μου φτανει!!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αλλαζει ολη σου η ζωη προς το καλο παντα εννωειτε.. εγω πλεον οπου και να παω οτι και να κανω αν δεν εχω την μικρη δεν μ'αρεσει ..... συνεχεια την σκεφτομαι τα παιδια ειναι Ερωτας μεγαλος και ανεπαναληπτος!!!!!!!!!

υπαρχουν και οι δυσκολες στιγμες αλλα οταν σου χαμογελανε λιωνεις!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ....Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ.....

Μην φοβασαι καθολου οσο το σκεφτεσε τοσο χειροτερα ειναι θα γεννησεις οπως ολες μας .. δεν ειναι τιποτα πονας μεν το ξεχνας δε ...και αξιζει

Link to comment
Share on other sites

Πενυ μου με το καλο να πανε ολα καλα να μην ταλαιπωρηθεις πολυ και ψυχραιμια!!!

Εννοειτε οτι αλλαζει ολη σου η ζωη αλλα προς το καλυτερο!!! Η ζωη σου θα μπει σε αλλη φαση δε θα πας για καφε σε καφετερια που ειναι μεσα στον καπνο αλλα εκει που χωραει και το καροτσι ;) δε θα βγαινεις καθε Σαββατο εξω αλλα θα θελεις να καθησετε ολοι μαζι στο σπιτακι σας, και πολλα αλλα που θα τα δεις στη πορεια!

Εγω παντως τωρα που ο γιος μου ειναι 2 χρ απολαμβανω τις βολτες μας αν τον πιασω απο το χερακι και περπαταμε ειναι μες την τρελλη χαρα και αυτο μου φτανει!!!!

και εμενα δεν με χαλαει καθολου που δεν μπορω πλεον να ζω οπως πριν με τις εξοδους κτλπ

αλλαζει ολο το σκεπτικο σου με το που κανεις παιδι θες να ειναι εκεινο πανω απ'ολα χαρουμενο και καλα...

Link to comment
Share on other sites

αχ,συμφωνω μαζι σας,με το καλο να υποδεχθεις το μωρακι σου,:Pθα δεις ειναι οτι πιο τελειο θα σου συμβει,χαμογελαν και σε κανουν να εχεις ολον τον κοσμο στα χερια σου,φωναζουν μανουλα και λιωνης σαν παγωτο:P:p:p:pναι θα αλαξει η ζωη σου πρως το τελειο!!αλλα μην ξεχνιομαστε ωρες ωρες τα νευρα θα γινονται κροσια αλλα με ενα φιλι θα τα ξεχνας ολα:P:p:p:p:p:p:p

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ....ΕΓΩ ΤΡΟΜΑΞΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ....ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΓΡΙΕΨΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΔΥΝΑΜΗ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΣ ΧΡΕΩΝΟΥΝ 80 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΤΙ ΓΕΝΝΑ....ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΒΛΗΜΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ...


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΚΛΙΣΕ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΩ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΜΟΝΟ ΣΥΜΒΗΒΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΥΠΙΚΟΤΗΤΕΣ...ΑΝΥΣΗΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ?


2HLfp3.png

u0jzg9m7a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...