Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Άσε με εμένα .. Εμένα ήταν από την πεμπτη εβδομάδα … ιδιαίτερη περίπτωση εγώ δεν συγκρίνεται καν … απλά στο ανέφερα γιατί δεν έβρισκα την γυναικολόγο μου … 

      Είμαι και μόνη μου δεν έχει γυρίσει ο άντρας μου από τη δουλειά. Έχω δυο εμβρυακια. Λέτε να έχουν πάθει τίποτα και τα δυο; Αχ τι ρωτάω τώρα κι εγω.. που να ξέρετε..τώρα δεν έχω ξανά δει εδώ και ένα τέταρτο κάτι 

Για αυτους που ειναι μακρια μας !


Anna_22

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες κι οσες περιμενουμε τα μωρακια μας ακομα !

Θα ηθελα να ανοιξω αυτο το καφε για τις μανουλες που οι ανδρες τους ειναι μακρια κι περνανε πολλα πραγματα μονες τους χωρις να ειναι το αγαπημενο τους προσωπο διπλα τους.

Ναι ειναι δυσκολο το ξερω απο τον εαυτο μου.Ο ανδρας μου δουλευει στο εξωτερικο ( ναυτικος) κι τωρα ειμαι 6 μηνων κι ειμαι μονη μου ( αν δεν υπολογισουμε τους γονεις μου) οποιος κι αν ειναι διπλα σου αν δεν ειναι ο ανδρας σου δεν αισθανεσαι το ιδιο.

Θα ειμαστε εδω για να στιριζουμε η μια την αλλη κι να ειμαστε δυνατες οχι μονο για εμας αλλα κι για τους ανδρες μας που ειναι μακρια μας κι χρειαζονται την δυναμη μας για να ειναι κι αυτοι δυνατοι, γιατι οπως ξερουμε οι ανδρες ειναι εγωιστες κι δεν θελουν να δειξουν παντα το τι περνανε μακρια μας....


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

anna ki egw sthrizw kafe!!egw foititria sto ekswteriko kai o antras mou ellada dyskola ta pragmata...prosorina den einai ekswteriko o antras sou?kouragio..

Ετσι θελουμε να πιστευουμε πως ειναι πρωσορινο αλλα δεν ξερουμε στα σιγουρα...μην μας κανει τιποτα παλι κι τρεχουμε κι δεν φτανουμε κι ειναι δυσκολα τωρα ποια .....κι ειδικα με ενα παιδι κι μονο να δουλευει ο ανδρας!


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites

ax se katalavainw poly..na skeftesai thetika pws ola tha ginoun...kai ola ginontai gia to kalytero gia mas..ena kouragio loipon na kaneis..ki esy ki egw..kai na ksekourazesai poly..ksereis posa exw traviksei s ayth thn egymosynh pou einai o antras mou kai to paidi mou makrya...aimorragies syspaseis kai tetoia..

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα λιγο αιμα στις αρχες αλλα εχω πιεση μεγαλη κι οπινω φαρμακα κι δεν κανει να στεναχωριεμαι καθολου ( αλλα δεν γινετε) κουραγιο κι δυναμη χρειαζομαστε εμεις......κι δεν θελω να στεναχορω τον ανδρα μου κι ποιο πολυ τωρα που ειναι μακρια κι μονος του γιατι εκει θα ειμαστε χειροτερα κι οι 2 μας ....


RVysp3.png

eimai mia xazomama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uF2hp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...