Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

CARAMELLO,ΔΝ ΘΗΛΑΖΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!ΑΛΛΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΝ ΘΥΛΑΖΑ ΜΟΝΟ ΣΤΣ 4 ΤΑ ΞΥΜΕΡΩΜΑΤΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ..ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΜΕ ΤΝ ΥΠΝΟ ΤΣ!!ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΤΝ ΜΕΡΑ Μ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΑΔΙ!!ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ ΤΝ ΩΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ Σ!ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΤΝ ΚΟΙΤΑΖΩ!!Κ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΜΑΜΑ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ Κ ΕΓΩ,ΜΟΝΟ ΜΠΑΜΠΑ ΛΕΕΙ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ!!ΣΤΣ 6 Τ ΟΚΤΩΒΡΗ ΤΝ ΓΕΝΝΗΣΑ!!!ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΞΕΠΕΤΑΓΜΕΝΟ ΜΩΡΟ!!ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ Κ ΟΡΘΙΑ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΣ!!Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΧΘΕΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α μια μέρα πριν από εμάς! καλά τα περισσότερα στηριζονται στα ποδοσφαιρική θα τους αλλά δε κάνει ακόμα να την αφήνεις. Εκτός αν εννοείς ότι πιανεται και σηκωνεται μόνη της!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που την θηλάζω το βράδυ μου βγάζει το λάδι. Στην κυριολεξία. Αν και όπως τα λες caramello μάλλον θέλει να νιώσει μανούλα. Την ημέρα είτε έχεις παιδί, είτε όχι είναι ένα και το αυτό. Το βράδυ έχουμε το πρόβλημα, από νεογέννητο το είχαμε. Ρώτησα και την παιδίατρο και μου είπε ότι κάποια παιδιά δεν στρώνουν ποτέ με τον ύπνο τους :cry: (ωχ αμάν, ωχ αμάν).

Τί να πω εγώ που η πρώτη της λέξη είναι γάλα; :oops: Και το λέει από 4 μηνών και το εννοεί. Τώρα ξεκίνησε να λέει μπ-α και χθες προσπαθούσε να πει κούνια μπέλα, κάτι σαν μπεα έλεγε. Και η δικιά μου στέκεται στα πόδια της, εννοώ πατάει καλά και προσπαθεί να σηκώσει τον κορμό της, όταν είναι ξάπλα, αλλά μέχρι να σηκωθεί έχουμε πολύ δρόμο ακόμηηηηη. Και κάθεται στον ποπό με λίγη βοήθεια. Εντάξει είμαι και λίγο μαμά κουκουβάγια. Δεν έχω άλλο μωράκι για να ξέρω τί κάνουν τα παιδια σε κάθε μήνα της ζωής τους και κάθε της κίνηση μου φαίνεται κατόρθωμα.:oops:


DZwvp2.png

tt1908cc.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτός ο ύπνος τους. Τουλάχιστον τη μέρα σου είναι φρονιμη κάτι είναι κι αυτό Γιατί εμένα και τη μέρα λυσσαξει.αν κάποια στιγμή κάτσει φρονιμη λέω τι επαθε το παιδί. Είμαι σε εν,μόνιμο τρέξιμο να προλαβω τις δουλειες με μπακραουντ γκρινια...

τις λεξουλες συλλαβουλες που λένε στην αρχή δε συνειδητοποιουν τη σημασία τους. Δλδ και όταν θα πουν μπαμπα και μαμά δε σημαίνει ότι ξέρουν και την. Έννοια. Αργά η γρηγορα όμως θα γίνει κι αυτό.


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια και από μένα??????

Τα κάνουν τα μωρουλίνια σας???????

Ξεκινήσατε κρεμούλα???? Εμείς ναι αλλά μόλις φτάσουμε στην μέση γκρινιάζουμε αλλά με το ζόρι την τρώμε! Όταν μπούνε τα φρούτα θα ρίξουμε πολύ γέλιο. Εδώ μου κάνει κόνξες με το ριζάλευρο φανταστείτε με τα φρούτα που είναι και ξινά!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Όσο για τον ύπνο δεν έχω κανένα θέμα αλλά θα με πρήξει στο φαγητό!!!!!!!:evil::evil::evil::evil::evil:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κανετε; ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωράκια σας! Μεγαλωνουν τα μπεμπε και αρχισαμε τις κρεμες!!! Χαμος γινεται! Το πρωτο μπολ το εφαγα εγω! Το δευτερο τα ρουχα! Το τριτο .... ε κατι εφαγε και η μικρη. Ψυχολογικα δεν είμαι καλα τελευταια. Περασα πριν από λιγες μερες μια φοβερη ιγμοριτιδα. Επαιρνα για εικοσι μερες 6 χαπια αντιβιωση τη μερα και όλα αυτά στο ποδι. Δουλεια, μωρο, σπιτι, τα εχω φτυσει. Τα μαλλιά μου πεφτουν ασύστολα και αρχισα να παιρνω παλι σιδηρο. Το χειροτερο όμως είναι ότι προσφατα επιασα στο στηθος μου έναν μεγαλο ογκο. Παντα ειχα ογκιδια διαφορα γιατι εχω πολύ μεγαλο στηθος αλλα αυτή τη φορα μου φαινεται πολύ μεγαλο, σαν καρυδι. Τη Δευτερα εχω ραντεβού για υπερηχο στήθους. Όπως καταλαβαίνετε ο νους μου παει στα χειροτερα. Σκέφτομαι συνεχεια το μωρο μου και όταν το κοιτω πολλες φορες κλαιω. Ελπιζω ότι δεν θα είναι κατι κακο. Ελπιζω ότι ενας τοσο μεγαλος ογκος θα μου ειχε δημιουργησει και καποιες παρενέργειες. :cry:


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κανετε; ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωράκια σας! Μεγαλωνουν τα μπεμπε και αρχισαμε τις κρεμες!!! Χαμος γινεται! Το πρωτο μπολ το εφαγα εγω! Το δευτερο τα ρουχα! Το τριτο .... ε κατι εφαγε και η μικρη. Ψυχολογικα δεν είμαι καλα τελευταια. Περασα πριν από λιγες μερες μια φοβερη ιγμοριτιδα. Επαιρνα για εικοσι μερες 6 χαπια αντιβιωση τη μερα και όλα αυτά στο ποδι. Δουλεια, μωρο, σπιτι, τα εχω φτυσει. Τα μαλλιά μου πεφτουν ασύστολα και αρχισα να παιρνω παλι σιδηρο. Το χειροτερο όμως είναι ότι προσφατα επιασα στο στηθος μου έναν μεγαλο ογκο. Παντα ειχα ογκιδια διαφορα γιατι εχω πολύ μεγαλο στηθος αλλα αυτή τη φορα μου φαινεται πολύ μεγαλο, σαν καρυδι. Τη Δευτερα εχω ραντεβού για υπερηχο στήθους. Όπως καταλαβαίνετε ο νους μου παει στα χειροτερα. Σκέφτομαι συνεχεια το μωρο μου και όταν το κοιτω πολλες φορες κλαιω. Ελπιζω ότι δεν θα είναι κατι κακο. Ελπιζω ότι ενας τοσο μεγαλος ογκος θα μου ειχε δημιουργησει και καποιες παρενέργειες. :cry:

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!!!!

Τι κάνει το μωράκι σου?????

Εγώ πιστεύω οτι δεν θα είναι απολύτως τίποτα. Ειδικά αν θηλάζεις το γάλα μπορεί να κάνει γρουμπαλάκια.

Και εγώ έχω μεγάλο στήθος και έχω ινοαδενώματα.

Περιμένουμε να μας πεις τα ευχάριστα την Δευτέρα.

Φιλιά στο μωράκι σου!!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου!!!!!!

Τι κάνει το μωράκι σου?????

Εγώ πιστεύω οτι δεν θα είναι απολύτως τίποτα. Ειδικά αν θηλάζεις το γάλα μπορεί να κάνει γρουμπαλάκια.

Και εγώ έχω μεγάλο στήθος και έχω ινοαδενώματα.

Περιμένουμε να μας πεις τα ευχάριστα την Δευτέρα.

Φιλιά στο μωράκι σου!!!!!

Καλημέρα ngn1980! To κοριτσακι μου είναι μια χαρα. Με το φαι εχουμε λιγο θεμα γιατι δεν πολυτρωει και επισης ξυπναει ακομη μια φορα μες τη νυχτα. Εσεις πως πατε; Ελπιζω και εγω σε καποιο ινοαδενωμα ή λιπωμα. Απλως αυτος ο ογκος σε συνδυασμο και με την κουραση που νιωθω τελευταια με βαζει σε κακες σκεψεις. Αλλα γεννησα με καισαρικη και ξεκινησα τη δουλεια μετα από 15 μερες ακριβως συν ολες οι άλλες υποχρεώσεις. Ισως να είναι και από αυτό η κουραση συν το γεγονος ότι δεν κοιμάμαι καλα τα βραδια. Δυστυχως δεν θηλαζω!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα ngn1980! To κοριτσακι μου είναι μια χαρα. Με το φαι εχουμε λιγο θεμα γιατι δεν πολυτρωει και επισης ξυπναει ακομη μια φορα μες τη νυχτα. Εσεις πως πατε; Ελπιζω και εγω σε καποιο ινοαδενωμα ή λιπωμα. Απλως αυτος ο ογκος σε συνδυασμο και με την κουραση που νιωθω τελευταια με βαζει σε κακες σκεψεις. Αλλα γεννησα με καισαρικη και ξεκινησα τη δουλεια μετα από 15 μερες ακριβως συν ολες οι άλλες υποχρεώσεις. Ισως να είναι και από αυτό η κουραση συν το γεγονος ότι δεν κοιμάμαι καλα τα βραδια. Δυστυχως δεν θηλαζω!

Μας βγήκαν λιγόφαγα τα λουλούδια μας??? Θα καλοπεράσουμε!!!!!!

Εγώ είμαι σίγουρη οτι δεν είναι τίποτα. Απλώς εμείς με το μεγάλο στήθος βγάζουμε συνέχεια τέτοια.


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μας βγήκαν λιγόφαγα τα λουλούδια μας??? Θα καλοπεράσουμε!!!!!!

Εγώ είμαι σίγουρη οτι δεν είναι τίποτα. Απλώς εμείς με το μεγάλο στήθος βγάζουμε συνέχεια τέτοια.

Από το στομα σου και στου θεου το αυτι! Δεν πειραζει ας είναι καλα τα παιδακια μας και ας μας ταλαιπωρησουν οσο θελουν. Νομιζω ότι θελω και δευτερο νινακι!!!!!!!


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κανετε; ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα μωράκια σας! Μεγαλωνουν τα μπεμπε και αρχισαμε τις κρεμες!!! Χαμος γινεται! Το πρωτο μπολ το εφαγα εγω! Το δευτερο τα ρουχα! Το τριτο .... ε κατι εφαγε και η μικρη. Ψυχολογικα δεν είμαι καλα τελευταια. Περασα πριν από λιγες μερες μια φοβερη ιγμοριτιδα. Επαιρνα για εικοσι μερες 6 χαπια αντιβιωση τη μερα και όλα αυτά στο ποδι. Δουλεια, μωρο, σπιτι, τα εχω φτυσει. Τα μαλλιά μου πεφτουν ασύστολα και αρχισα να παιρνω παλι σιδηρο. Το χειροτερο όμως είναι ότι προσφατα επιασα στο στηθος μου έναν μεγαλο ογκο. Παντα ειχα ογκιδια διαφορα γιατι εχω πολύ μεγαλο στηθος αλλα αυτή τη φορα μου φαινεται πολύ μεγαλο, σαν καρυδι. Τη Δευτερα εχω ραντεβού για υπερηχο στήθους. Όπως καταλαβαίνετε ο νους μου παει στα χειροτερα. Σκέφτομαι συνεχεια το μωρο μου και όταν το κοιτω πολλες φορες κλαιω. Ελπιζω ότι δεν θα είναι κατι κακο. Ελπιζω ότι ενας τοσο μεγαλος ογκος θα μου ειχε δημιουργησει και καποιες παρενέργειες. :cry:

Τι έγινε; Καλά είσαι; Άμα μετακινείται όταν το κουνάς με το χέρι μην το σκέφτεσαι καν. Μόνο αυτό ξέρω... Πάντως πες μας τι κάνεις,,.

ΜΠήκα να πω τον πόνο μου για τη "νονά" του μπέμπη μου που αποφάσισε σήμερα ότι μάλλον δεν μπορεί οικονομικά να τον βαφτίσει (ούτε μόνο το σταυρό) 27 Απριλίου είναι η βάφτιση- τα μισά προσκλητήρια τα μοιράσαμε ήδη. Άμα την πω @#&^$*@% και @@#*%& θα έχω άδικο;


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε; Καλά είσαι; Άμα μετακινείται όταν το κουνάς με το χέρι μην το σκέφτεσαι καν. Μόνο αυτό ξέρω... Πάντως πες μας τι κάνεις,,.

ΜΠήκα να πω τον πόνο μου για τη "νονά" του μπέμπη μου που αποφάσισε σήμερα ότι μάλλον δεν μπορεί οικονομικά να τον βαφτίσει (ούτε μόνο το σταυρό) 27 Απριλίου είναι η βάφτιση- τα μισά προσκλητήρια τα μοιράσαμε ήδη. Άμα την πω @#&^$*@% και @@#*%& θα έχω άδικο;

Τελικα είναι μια μεγαλη κυστη με νερακι!!! Ευτυχως!!!! Παντως ηταν σκληρο και δεν κουνιοταν. Βεβαια όλα αυτά είναι υποκειμενικα. Μονο οι γιατροι ξερουν τι εννοουν σκληρο και αν κουνιεται.

Μη στενοχωριεσαι για τετοια Thanoula μου. Ναστε καλα και όλα θα γινουν! Εμεις βαφτίζουμε 16 Αυγουστου!:-D


mTTwp2.png?OQgwOGTP

Link to comment
Share on other sites

Τελικα είναι μια μεγαλη κυστη με νερακι!!! Ευτυχως!!!! Παντως ηταν σκληρο και δεν κουνιοταν. Βεβαια όλα αυτά είναι υποκειμενικα. Μονο οι γιατροι ξερουν τι εννοουν σκληρο και αν κουνιεται.

Μη στενοχωριεσαι για τετοια Thanoula μου. Ναστε καλα και όλα θα γινουν! Εμεις βαφτίζουμε 16 Αυγουστου!:-D

Ευτυχώς είσαι καλά :D

Δεν στεναχωρέθηκα ιδιαίτερα, απλά τώρα πρέπει να τρέξουμε και δεν ξέρω αν θα φτάσουμε...Ποοιόν να βρεις τελευταίες μέρες, πότε να τυπωθούν καινούρια προσκλητήρια, πότε να τα στείλουμε...Την ηλ.... Και την συμπαθούσα πάαρρα πολύ.


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...