Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτωβρίου 2013


markela35

Recommended Posts

Καλά κατάλαβα... το κλεισαμε το μαγαζί χαχαχα!

να δω πότε θα φτιάξει ο ύπνος της είναι τραγικό πια αυτό. Η παιδιατρος είπε ότι τα δόντια είναι θέμα ημερών και αν δε σκασουν θα ταλαιπωρηθουμε.η κοιλιά της δεν έχει στρωσει ακόμα. Από γουλιες καλύτερα αλλά όχι καλά. Γενικά μια ταλαιπωρια...


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλά κατάλαβα... το κλεισαμε το μαγαζί χαχαχα!

να δω πότε θα φτιάξει ο ύπνος της είναι τραγικό πια αυτό. Η παιδιατρος είπε ότι τα δόντια είναι θέμα ημερών και αν δε σκασουν θα ταλαιπωρηθουμε.η κοιλιά της δεν έχει στρωσει ακόμα. Από γουλιες καλύτερα αλλά όχι καλά. Γενικά μια ταλαιπωρια...

ελα ντε.εξαφανιζολ επεσε...

αχ caramello ειμαι σε φαση αποσύνθεσης.πολυ δυσκολο αυτο το μωρο.τα βραδια ξυπνάει ακομα ανα δίωρο, την ημέρα θα κοιμηθεί μισάωρο και για περισσοτερο πρέπει να τον κουνάμε.γενικά γκρινιάζει ΣΥΝΕΧΕΙΑ...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ... Νικ δώσε μου κουράγιο! Κοντευει 5μηνών και ο ύπνος της δεν έχει φτιάξει καθόλου.τη μέρα όπως λες με μισαωρακια και κουνημα Μάρσιπο η καροτσι και καποιες φορές καταφερνουμε κανένα διωρο το εσημερι αλλά ως εξής. Τη κοιμηζω τη βάζω κουνια κοιμηζω τη μεγάλη και ξαπλωνω. Στο εικοσαλεπτο μιασαωρο θα ξυπνήσει και την παίρνω αγκαλιά στο μαξιλαρι θηλασμου και αν ειμαι τυχερη συνεχίζει τον ύπνο της και κοιμαμαι κι εγώ λίγο.το βραδυ ενώ για λίγες μέρει κοιμόταν Καί 4ώρα μου το γύρισε πάλι στο διωρο. Μαξ...

Πότε θα φτιάξει οεο;;;;; δε λέω να ριχνω τους υπνους της ζωής μου αλλά στα φυσιολογικα τουλάχιστον... αυτό παραειναι!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ... Νικ δώσε μου κουράγιο! Κοντευει 5μηνών και ο ύπνος της δεν έχει φτιάξει καθόλου.τη μέρα όπως λες με μισαωρακια και κουνημα Μάρσιπο η καροτσι και καποιες φορές καταφερνουμε κανένα διωρο το εσημερι αλλά ως εξής. Τη κοιμηζω τη βάζω κουνια κοιμηζω τη μεγάλη και ξαπλωνω. Στο εικοσαλεπτο μιασαωρο θα ξυπνήσει και την παίρνω αγκαλιά στο μαξιλαρι θηλασμου και αν ειμαι τυχερη συνεχίζει τον ύπνο της και κοιμαμαι κι εγώ λίγο.το βραδυ ενώ για λίγες μέρει κοιμόταν Καί 4ώρα μου το γύρισε πάλι στο διωρο. Μαξ...

Πότε θα φτιάξει οεο;;;;; δε λέω να ριχνω τους υπνους της ζωής μου αλλά στα φυσιολογικα τουλάχιστον... αυτό παραειναι!!

Και εγω αυτό λεω. Ποτε θα φτιαξει?θελω επιτελους να κοιμηθώ λιγο παραπανω. 2-3 βραδια εκανε 5ωρο αλλα κοιμομαστε αγκαλιτσα.περιμενω να μπουν οι στερεες τροφες μπας και χορταινει καλυτερα και κοιμαται.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!!!!!!!!!!

Βρε κορίτσια εγώ έχω ακριβώς το αντίθετο πρόβλημα!!!!

ΌΛΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!:shock::shock::shock::shock::shock:

Το βράδυ ειδικά μου κάνει 8ωρα και 9ωρα!!!!!:shock::shock::shock::shock:

Και αν κάνω και την ξυπνήσω δεν ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Με το γάλα έχω θέμα. ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ!!!!!

Την πιέζω να φάει λίγο παραπάνω αλλά τζίφος!!!!!!

Πρέπει να το πάρω απόφαση οτι μου έχει βγει λιγόφαγη!!!!!!!

Πάντως από 2 μηνών είχε καταλάβει το βράδυ. Το αργότερο 9 είναι στο κρεβάτι της και έτσι δεν με έχει κουράσει καθόλου!!!!!!!

Τώρα σε σας τι να πω??????

Μόνο υπομονή. Τίποτα άλλο!!!!!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα...

Και εμένα κοιμάται το πολύ 3 ώρες σερί το βράδυ. Και κάθε φορά που ξυπνάει πίνει αρκετό γάλα, άρα μάλλον το χωνεύει και ξαναπεινάει. Έχει 4 μέρες που άρχισε να τρώει και κρέμα, αραιωμένη και μικρή ποσότητα, σήμερα θα του δώσω κανονικά φτιαγμένη κρέμα για πρώτη φορά, και αν τη φάει αύριο θα δοκιμάσω ολόκληρη ποσότητα. Δεν είδα διαφορά στον ύπνο του μέχρι τώρα.

Μου λείψατε...

όποτε θυμάμαι να μπω στη σελίδα είμαι με τον μπέμπη στο ένα χέρι (και είναι 7,630 κιλά, ζωή να έχει) και δεν μπορώ να γράψω. Και τώρα είναι δίπλα μου στο παρκοκρέβατο και ξύπνησε, πρέπει να τον σηκώσω πάλι..΄.


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα που το θυμήθηκα: και εμένα είχε κάνει τρεις νύχτες σερί ένα πεντάωρο και ένα τετράωρα, και μετά αρρώστησε και το ξαναγύρισε στο δίωρο. Και έτσι πάει μέχρι τώρα...


as1cJLP0g410000MDAwOGQ0fDAwMDMxODhkfEVpc2FpIG1hemkgbWFz.gif

as1cONE0g410000MDA4NDczZHwwMDAxMjM1ZHxZb3UgYXJlIHdpdGggdXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχχχ.... ngn αυτό πονεσε! δε τα λένε έτσι αυτά σε μάνες που όταν κοιμηθεί πάνω από διωρο το μωρό κάνουν παρτυ!

χθες είχα τη φαεινη να ξαναδοκιμασω μοσχαρι... την ενοχλεί ακόμα... χάλια βράδυ...


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχ.... ngn αυτό πονεσε! δε τα λένε έτσι αυτά σε μάνες που όταν κοιμηθεί πάνω από διωρο το μωρό κάνουν παρτυ!

χθες είχα τη φαεινη να ξαναδοκιμασω μοσχαρι... την ενοχλεί ακόμα... χάλια βράδυ...

πες τα,πες τα! παίζει με τον πονο μας!

καλε και εμενα τον πειραζε το μοσχαρι.τώρα δεν το εχω προσέξει παλι.το κορυφαιο είναι οτι 2-3 φορές που κοιμήθηκε 4ωρο ειχα φαι πριν πικαντικα φαγητα που υποτίθεται πειραζουν.τι να πω...


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια. και εγω το ιδιο πρόβλημα! εκει που ειχε στρωσει και ειχε αρχισει να κοιμαται σερυ 5-6 ωρες, αρχισε παλι τα 3. δεν ξερω αν φταιει που αρρωστησε ή οτι βγαζει δοντια, αλλα με εχει κουρασει. ζωη να εχει η γλυκουλα μου. κανενα κολπο για τα δοντια εχετε; το depon δεν κανει δουλεια. απο κιλακια ειμαστε 7330 και συνεχιζουμε να πινουμε το γαλατακι της μαμας. στερεες μας ειπε η παιδιατρος μολις κλεισει τον 6


DZwvp2.png

tt1908cc.aspx

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να κοιμομασταν 3 ώρα. Μια φορά κοιμηθηκε 4 ώρες ππροχτες και δε το πιστευα. Μέτα επιστρεψαμε στα φυσιολογικα μας για να μη ξεχνιομαστε. Κι εμενα μ έχει κουρασει η λατρεια μου. Σε συνδυασμο με τη μεγαλη μου πίνουν το αίμα κανονικα χαχαχα!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites

caramello πόσες ώρες δηλ. κοιμαστε; και οταν ξυπνάει θέλει γάλα; δοντάκια εβγαλε κανένα; η δικιά μου έχει τρελαθεί από τον πόνο αλλά τίποτα ακόμη :mad: χρησιμοποιεί καμία το τζελ για τα δόντια; είναι επικίνδυνο;


DZwvp2.png

tt1908cc.aspx

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΝ ΥΠΝΟ.ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ Μ ΑΠΟ 19ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΣ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΞΥΠΝΑΕΙ ΣΤΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ!!ΕΔΩ Κ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΡΩΜΕ Κ ΚΡΕΜΑ.!ΑΠΟ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΤΠΤ ΑΚΟΜΑ..

Link to comment
Share on other sites

Θέλει γάλα για παρηγορια πιο πολυ γιατί τόσο συχνά που ξυπνάει αποκλείεται να έχει ξαναπεινασει.. δόντια όχι ακομα.είναι έτοιμα αλλά δεν έχουν σκάσει.

Ζουζουνακι αν μου πεις ότι θηλαζεις αποκλειστικά και κάνετε τέτοιο προγραμμα θα το δειρω στο επόμενο ξύπνημα χαχαχα!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

an1cJY2-M3-1210Mzc0MTJkfDU2NjU2NmhkYXxMaXR0bGUgQ2FyYW1lbGxvIGlzLi4u.gif

61b3139d1a.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...