Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα..

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

      Θα περάσει ο καιρός θα τα βάλεις όλα σε μια σειρά και θα δεις μερικές φορές θα σε πάει εκεί που πρέπει μόνο του βήμα βήμα … αλλά σίγουρα με το καιρό θα ηρεμήσεις κ θα σκέφτεσαι ψύχραιμα … αλλά από τη φάση σπυ έχω περάσει και ξέρω πολύ καλα πως νιώθεις … άφησε το χρόνο να σε οδηγήσει και σίγουρα τους ειδικούς … 

ψάχνουμε διάφορα πραγματάκια


Recommended Posts

Ξεκινάω να γράφω κάποια πράγματα που ψάχνουμε (εγώ και μία φίλη μου)και ό,τι άλλο μας έρχεται θα το προσθέτω!

Μας ενδιαφέρει να είναι σε πολύ καλή κατάσταση και να έχουν καλές τιμούλες!!

Παρακαλώ στείλτε μου τις φωτογραφίες και τις τιμούλες σε πμ

1)all star για αγοράκι Νο26

2)all star για κοριτσάκι Νο27

3)κουβέρτα για μονό κρεββάτι για κοριτσάκι με παιδικές φιγούρες βελουτέ(Ισπανίας)

4)παπλωματοθήκη για μονό πάπλωμα με παιδική αγορίστικη φιγούρα 100%βαμβάκι σε άριστη κατάσταση

5)παπλωματοθήκη για μονό πάπλωμα με παιδική κοριτσίστικη φιγούρα 100%βαμβάκι σε άριστη κατάσταση

6)παπλωματόθηκη για διπλό πάπλωμα 2,20 επί 2,40 100%βαμβάκι σε άριστη κατάσταση

7)μπότες για κοριτσάκι σε άριστη κατάσταση Νο28

:cool:λευκό κολάν για κοριτσάκι ανοιξιάτικο/καλοκαιρινό για 4ετών

9)καλοκαιρινά πέδιλα για κοριτσάκι σε πολύ καλή κατάσταση Νο27

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10)multi-κοπτήριο, αυτό που ψιλοκόβει λαχανικά, να είναι σε καλή κατάσταση και καλή τιμούλα

κάτι σαν και αυτό δηλαδή http://www.kotsovolos.gr/site/small-home-appliances/kitchen-appliances/blenders/035350-singer-multi-food-processor?cmicc=skroutz

Link to comment
Share on other sites

11)πυτζαμούλες χειμωνιάτικες αφόρετες ή ελάχιστα μεταχειρισμένες για 4-5ετών, με barbie, mini ή mickey,hello kitty, μακκουίν και spiderman.

12)Κρόκς αυθεντικά για αγοράκι Νο26

13)Κροκς αυθεντικά για κοριτσάκι Νο27

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...