Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αα αλλο αυτο.θα γνωριστουμε σιγα σιγα.λοιπον φευγω κ εγω να ταισω τους αντρες μου γιατι θα φανε εμενα.φιλια πολλα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια τι κανετε?εμεις καλα.επεσε ο πυρετος του στεργιου μου αλλα τον εχω με αντιπυρετικα ακομα.εσεις τι νεα?ολα καλα???

φιλια σε ολες.....:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε όλες!την Κυριακη 6 Νοεμβριου θα γινει εκδηλωση ταυτοχρονου θηλασμου στην Πλατεια Ολγας στην Πατρα,καθως και σε πολλές πολεις της Ελλαδος.Σας περιμενουμε να θηλάσετε μαζι μας η να ενημερωθητε αν ειστε μελουσες μανουλες και σκοπευετε να θηλάσετε η απλά να μας υποστηρίξετε αν ειστε φίλοι του θηλασμου!η παρουσια σας θα ειναι σημαντικη! ξερω οτι αρκετες ειστε μακρια αλλα εγω παρόλαυτα σας καλω!!!

http://www.facebook.com/#!/event.php...05621179509198 δηλωστε την παρουσια σας εδω!!!Ευχαριστουμε!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στο καφε της ομορφης πατριδουλας μου!!! :D

Ψιλοχαθηκα κοριτσακια το ξερω.... Περναω μια φαση που για δικους μου προσωπικους λογους θελω να απεχω απο τα ιντερνετικα δρωμενα, αλλα σας διαβαζα καθε φορα που γραφατε και χαιρομαι που σε γενικες γραμμες ειστε καλα!

Να καλωσορισω τα νεα μας μελη! Peristeraki και mama-xrysa καλως μας ηρθατε και ευχομαι να τα λεμε!

Εμεις σχετικα καλα.. Η Μαρω επαθε ωτιτιδα και βρογχιτιδα και ενω πηρε αντιβιωση, εκανε υποτροπη η ωτιτιδα και ξεκινησαμε νεα αντιβιωση.. :? Τωρα παιρνει στο συνολο 3 φαρμακα: την αντιβιωση, clarityne και κανουμε και μασκα αερολιν ανα 6ωρο. Πυρετο ευτυχως δεν μου εχει κανει, ουτε καν δεκατα.. Αλλα ο βηχας καλα κραταει. Υπαρχει βελτιωση μεν, αλλα βηχει ακομα.

Το Σ/Κ που μας περασε, καναμε μαζι οικογενειακα πραγματα.. Το Σαββατο πηγαμε με το τρενακι (μετρο) και μετα με το τραμ στις φανταστικες κουνιες στο Φλοισβο. Η μικρη ξετρελαινεται για βολτα με τα ΜΜΜ και οι κουνιες εκει ειναι ονειρο, οποτε ξεδωσε για τα καλα. Εχθες το πρωι πηγαμε παλι με το τρενακι στον Εθνικο Κηπο στο Συνταγμα και αφου λυσσαξε στις κουνιες, πηγαμε ταϊσαμε τις παπιες και τις χελωνες και καταληξαμε να κυνηγαμε τα περιστερια μπροστα απο τους τσολιαδες. Το μεσημερακι κοιμηθηκαμε και το απογευμα καναμε μια συντομη επισκεψη απο το σπιτι της γιαγιας και μετα επιστρεψαμε σπιτι οπου λιωσαμε στα παραμυθια, στα παζλ, στη ζωγραφικη με τις ωρες και στο κουκλοθεατρο.

Εχω να δηλωσω πως κοψαμε τελειως την πιπιλα και πλεον δεν την αναζητα καθολου ακομα κι οταν την αναφερουμε ή αν δει καποιο παιδακι να τη φοραει. Οπως επισης πλεον κοιμαται ευκολα τα βραδυα ενω τις πρωτες μερες τραβουσε ζορι και δυσκολευοταν χωρις αυτην.

Εχω να δηλωσω ακομα πως κοψαμε (???) και την πανα. Βαζω ερωτηματικα γιατι πλεον φοραμε μονο πανα βρακακι (δεν θελει να φορεσει κανονικο βρακι, λογικα αισθανεται ανασφαλεια) και παμε κανονικα στην τουαλεττα ακομα και τα βραδυα. Βεβαια υπαρχουν φορες που οταν παμε στη λεκανη ειναι λιιιιιιιιγο βρεγμενη η πανα αλλα σημασια εχει πως εχει παρει μπρος και ζηταει και κανει τσισα και κακα στη λεκανη. 7 στις 10 τα πετυχαινουμε!

Κατα τα αλλα καλα, χειμωνιασε και βρηκαμε ευκαιρια να ξεθαψουμε τα παιχνιδια μας που λογω καλοκαιριου τα ειχαμε αφησει στην ακρη. Μενουμε μεσα αλλα περναμε ομορφα και δημιουργικα την ωρα μας! :D

Το Μαρακι τωρα ειναι στο σχολειο και εμεις ετοιμαζομαστε να παμε χασαπη και μετα σε μια αποθηκη με χαρτικα να ψωνισουμε.

Χαρουλα πως ειναι ο Στεργιος τωρα;

Γιωτουλα (Αμαλιαδα) χρονια σου πολλα, καλα, γεματα και ευτυχισμενα (συγγνωμη για τη χρονοκαθυστερηση :oops:)!!!!!! Να τα χιλιασεις κοριτσαρα!

Γιωτουλα (PatPan) πως τα περνατε εκει στας εξοχας? :-P

Τζες απο το φατσοβιβλιο καταλαβαινω πως εχω χασει επεισοδια απο τη ζωη σου.. :roll: Ευχομαι καποια στιγμη να καταφερουμε να μιλησουμε!

Αρετη ελπιζω να εισαι καλα και εσυ και τα παιδακια σου και η εγκυμοσυνη να κυλαει ομαλα!

Δεν εχετε παραπονο! Ελειψα τοσο καιρο, αλλα σας αποζημιωσα με το "σεντονι" μου! :lol:

Φιλακια πολλα σε ολες σας, να μου προσεχετε τα μερη μας και να περνατε καλα!!! :D:D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε;Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν ή έχουν γιορτή στο σπίτι!

Ωραίο το καφέ των παιχνιδιών!Το έχετε επισκεφτεί;

Οποτε θέλω να ξεσκάσω μπαίνω και παίζω λιγάκι και ξεχνιέμαι. Είναι η εποχή των πολλών οικιακών δουλειών και προσπαθώ να τις προλάβω.Σήμερα παλεύω από τις 5.30

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βρε πατριωτισες.τι κανετε χρονια πολλα σε οσους-οσες γιορταζουν φαιακι μου καλως μας ξαναβρηκες.καλα ειναι ο στεργιος συνηλθε.μια βδομαδα ολοκληρη ειχε πυρετο και εβηχε αλλα ολα καλα τωρα.γλυτωσαμε κ την αντιβιωση.ο νικολακης καλα δεν κολλησε.εγω περναω λιγο δυσκολη φαση αυτο το καιρο.δε συμβαινει κατι συγκεκριμενο απλα νιωθω ποοοολυ πιεσμενη και μου φταινε ολα.εχουμε κλειστει μεσα και απο οικονομικης αποψεως και απο θεμα χρονου γιατι ο πανος θελει να ξεκουραστει οταν γυριζει κατα τις 4 καθε μερα (λογικο ειναι απο τις 5 στο ποδι)και οταν ξυπναει ειναι ηδη νυχτα και που να τα πας τα παιδια?εγω πηρα μηχανη οποτε δουλευω σπιτι δε παω πια στο μαγαζι οποτε τρωω κλεισουρα φουλ.λειπουν και οι γιωτες που ειμασταν καπως κοντα χαχα σας ριχνω και ευθυνες δεν ξερω αν το καταλαβατε...:lol: αστειευομαι κοριτσια για να μη τρελαθω.γενικοτερα περναω φαση μελαγχολιας.ο καημενος ο πανος δεν ξερει τι να κανει.εχουνε συμβει και οι ατυχιες η μια μετα την αλλη και θελω καπου να ξεσπασω να ξεφυγει το μυαλο μου.αυτα.σορυ ρε κοριτσια αν σας ψυχοπλακωσα πρωι πρωι αλλα καπου επρεπε να τα πω.:-(:-(:-(αυτα φιλακια πολλα σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα βρε πατριωτισες.τι κανετε χρονια πολλα σε οσους-οσες γιορταζουν φαιακι μου καλως μας ξαναβρηκες.καλα ειναι ο στεργιος συνηλθε.μια βδομαδα ολοκληρη ειχε πυρετο και εβηχε αλλα ολα καλα τωρα.γλυτωσαμε κ την αντιβιωση.ο νικολακης καλα δεν κολλησε.εγω περναω λιγο δυσκολη φαση αυτο το καιρο.δε συμβαινει κατι συγκεκριμενο απλα νιωθω ποοοολυ πιεσμενη και μου φταινε ολα.εχουμε κλειστει μεσα και απο οικονομικης αποψεως και απο θεμα χρονου γιατι ο πανος θελει να ξεκουραστει οταν γυριζει κατα τις 4 καθε μερα (λογικο ειναι απο τις 5 στο ποδι)και οταν ξυπναει ειναι ηδη νυχτα και που να τα πας τα παιδια?εγω πηρα μηχανη οποτε δουλευω σπιτι δε παω πια στο μαγαζι οποτε τρωω κλεισουρα φουλ.λειπουν και οι γιωτες που ειμασταν καπως κοντα χαχα σας ριχνω και ευθυνες δεν ξερω αν το καταλαβατε...:lol: αστειευομαι κοριτσια για να μη τρελαθω.γενικοτερα περναω φαση μελαγχολιας.ο καημενος ο πανος δεν ξερει τι να κανει.εχουνε συμβει και οι ατυχιες η μια μετα την αλλη και θελω καπου να ξεσπασω να ξεφυγει το μυαλο μου.αυτα.σορυ ρε κοριτσια αν σας ψυχοπλακωσα πρωι πρωι αλλα καπου επρεπε να τα πω.:-(:-(:-(αυτα φιλακια πολλα σε ολες.

Κοπέλα μου, δεν είσαι η μόνη...Ολος ο κόσμος πάνω κάτω φάση περνάει αυτό το διάστημα, καθώς η γενικότερη κρίση μας έχει επηρεάσει όλους.

Κι εγώ μια από τα ίδια!Στο σπίτι κλεισμένη είμαι τις περισσότερες ώρες, με ένα μωρό πολύ απαιτητικό, που δεν με αφήνει να κάνω τίποτα.Μην είμαι όμως αχάριστη!Είμαι πολύ τυχερή που έχω μια όμορφη οικογένεια.Περνάμε ομορφα με τον μικρό, γιατί κάνουμε παιχνίδια,του διαβάζω, του τραγουδώ.Κι ας μένουν πίσω οι δουλειές...Μπαινοβγαίνω και στο καφέ των παιχνιδιών και ξεχνιέμαι πού και πού και εκτονώνομαι.Ελπίζω να περάσει γρήγορα αυτή η γενική αρνητική κατάσταση που μας έχει οδηγήσει όλους σε κατάθλιψη.Δεν το βλέπω όμως!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω κανενα παραπονο απ τον αντρα μου.και τα μικρα δε με κουραζυν γιατι τωρα πια παιζουν και μεταξυ τους οποτε οκ.απλα με εχει τρελανει ο καιρος και το οτι κλειστικαμε μεσα.ολο το καλοκαιρι ημασταν εξω στο κηπο μας και μεσα μπαιναμε μονο για δουλειες και υπνο.τα αλλα κοριτσια ξερουν εχουν ερθει.ξελυσσαγαν και τα παιδια και εμεις.οταν λεω εξω δεν εννοω καφε ποτο φαγητο εννοω μι βολτα με τα ποδια με το αμαξι ο κηπος...πραγματα που λογω χειμωνα κοπηκαν.:(ο αντρας μου που με ξερει απεξω ειδε αμεσως οτι δεν ειμαι καλα.κανει οτι μπορει να ειμαι καλα οσο ειμαστε μαζι ειμαι ενταξη αλλα τον βλεπω απ τις 6 που ξυπναει μεχρι να κοιμηθουμε το βραδυ.τοτε ειμαι οκ.τις αλλες ωρες που ειμαι μονη μου μελαγχολώ.γενικα δεν ειμαι ανθρωπος που τα βλεπει μαυρα αλλα αυτη η περιοδος καθε χρονο ειναι περιοδος προσαρμογης οποτε μας ανακατευει.και τα μικρα ολο το καλλοκαιρι αλλιως ειχαν μαθει και καποια πραγματα κοβονται τωρα.αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς το καλοκαίρι συνέχεια έξω βγαίναμε.Και μόνη μου να ήμουν με τον μικρό, τον έβαζα στο καρότσι και αλωνίζαμε.Επειδή είναι μικρός ακόμα και δεν μπορώ να τον βάλω σε πρόγραμμα, συνήθως βγαίναμε τα δυο μας, μαμά και γιος.Δεν κανόνιζα με τις φίλες μου για να μην τις στήσω.Και φυσικά με τον άντρα μου,βγαίναμε οι τρεις μας όταν μπορούσε.Τώρα κόπηκαν αυτά και λόγω αλλαγής καιρού, μίκρυνε κι η μέρα, και λόγω ιώσεων.Τον μικρό αποφεύγω να τον φέρνω σε επαφή με μικρά παιδιά σε κλειστό χώρο, γιατί μεταξύ τους κολλάνε εύκολα τις ιώσεις.

Παλιότερα που δούλευα πολύ και δεν είχα παιδί ήταν αλλιώς τα πράγματα ανεξάρτητα από την εποχή.Τι να κάνουμε;Κάθε πράγμα έχει τον καιρό του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα στις Πυργιωτουλες μου!! :D

Κοριτσακια εγω θα το ξαναπω: Οταν εχεις ενοικιο, δανειο, λογαριασμους, εξοδα του παιδιου, Σ/Μ, παγια εξοδα δικα σου και εργαζεται μονο ο ενας στο σπιτι με ενα μισθο των 1000 ευρω..... καταλαβαινετε ολοι ποσο μανικι ειναι!

Ο αντρας μου τον προηγουμενο μηνα πηρε μισθο 400 (!!!!!!!!!) ευρω!!!!!! :shock: Γιατι τους κρατησανε -λεει- τα αναδρομικα απο το 2010. Και πες μου εσυ ρε μεγαλε: Οταν εγω εχω να πληρωσω 470 στο ενοικιο (ευτυχως μας εκανε μειωση ο σπιτονοικοκυρης), 300 στο δανειο, ΔΕΗ, ΟΤΕ, ΕΥΔΑΠ σουμα και οι τρεις μια 200ρα, να ψωνισω γιατι το ψυγειο ειναι αδειο, να παρω πανες και πραγματα του παιδιου... ΠΩΣ ΣΤΑ ΑΝΑΘΕΜΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΜΗΝΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ευτυχως που εχω τη μανα μου πλατη και βοηθαει παραπανω κι απο οσο θα επρεπε! Και ρωταω ρε κοριτσια: Για ποσο θα βοηθα κι αυτη η γυναικα; Και ειδικα οταν αρχιζουν και της κοβουν κι εκεινης.. Τι να πω, η κατασταση εχει ξεφυγει.....

Απο την αλλη, εγω δεν μπορω να μεινω μεσα στο σπιτι με τιποτα... Πνιγομαι ρε παιδι μου, αρχιζω και βγαζω ψυχοσωματικα. Οποτε εχω βρει λυση τα ΜΜΜ και μετακινουμαι ετσι για να γλιτωσω και βενζινη αλλα και τα εξοδα του παρκινγκ (μιας και εδω στην Αθηνα γινεται της κακομοιρας). Υπαρχουν και μερες που δεν εχω ουτε για το εισιτηριο του μετρο.. Ε, τοτε και παλι παιρνω το παιδι και βγαινω εξω.. Κοντα, στις κουνιες μας, καμμια καροτσαδα να δουμε καμμια βιτρινα κι ετσι... Πιστευω ακραδαντα πως αν μου ελεγε καποιος να μεινω σπιτι μου, θα ειχα πεσει να πεθανω (και κυριολεκτω).

Χαρουλα σε καταλαβαινω κοριτσι μου... Σου εχουν πεσει πολλα μαζεμενα και ειναι λογικο να νιωθεις ετσι. Προσπαθησε να εστιασεις στα θετικα και κανε ομορφες σκεψεις (εγω στη θεση σου και αφου το θες πολυ, θα σκεφτομουν συνεχεια το γαμο :) θα κοιτουσα για τις ετοιμασιες να ξεφυγω λιγακι).. Και οσο βρισκεις ευκαιρια, παρε τα μικρα και ξεχυθειτε οι τρεις σας εξω... Μονο και μονο να σας χτυπησε ο αερας.... Θα δεις μεγαλη διαφορα, στο εγγυωμαι! ;)

Peristeraki οντως, το καφε ειναι καλο αγχολυτικο.. Ολος ο κοσμος οπως λες ειναι στην ιδια μοιρα...

Τα δικα μας νεα τωρα: Εχθες πηγαμε στο πανηγυρι του Αγιου Δημητριου το οποιο γινεται διπλα απο το σπιτι μας! :D Ειχε πολυ ομορφα πραγματα και κυριως καλες τιμες. Μου εκανε εντυπωση πως ειχε απο χαλι και παπλωματα μεχρι αηδιουλες.. Τα παντα.. Εμεις αγορασαμε ενα ζευγαρι παντοφλινια της Μαρως και μας εκανε δωρο η γιαγια μας ενα πολυ μικρο νινι χελωνακι νερου! Ηξερα την τρελα της κορης μου για τις χελωνες γιατι και στο Αττικο που πηγαινουμε, κολλαει στις χελωνες και τις ταϊζει, τους μιλαει κλπ. Εχθες λοιπον μολις ειδε τον παγκο, κολλησε εκει και ζητουσε να της παρουμε μια.. Ε, ειναι και η γιαγια που της εχει αδυναμια, οποτε δεν ηθελε να της χαλασει το χατηρι... Απο εχθες ειναι με τη γυαλα της πανω στο τραπεζακι του σαλονιου μας.. Της δωσαμε και ονομα: Ζεττα :roll:

Κατα τα αλλα ησυχα σε γενικες γραμμες... Σημερα πληρωνεται ο αντρας μου :rolleyes: οποτε το απογευμα μαλλον θα τη βγαλουμε στο Σ/Μ να ψωνισουμε τιποτα γιατι δεν εχουμε ουτε τα βασικα.. :?

Φιλακια πολλα σε ολες, να προσεχετε, να μην κανετε τη χαρη σε κανεναν και σε τιποτα να πεφτετε ψυχολογικα και να περνατε ομορφα! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

περιμενω πως και πως να μπει ο νοεμβρης να αρχισουμε να μπαινουμε σε κλιμα χριστουγεννιατικο.μας αρεσουν πολυ .καθε χρονο εκτος απο γλυκακια κ τετοια φτιαχνουμε και ημερολογιο με σπιτικα σοκολατακια (οταν τα φαμε ολα ερχετε ο αγ.βασιλης) και στολιδια απο ζυμαρι που τα ψηνουμε και τα ζωγραφιζουμε μονοι μας.τοτε αρχιζω και συνερχομαι απο τη καταθλιψη.εν τω μεταξυ η μητερα μου κ εγω εχουμε τελειο χερι απο αποψη ζωγραφικης.και η δασκαλα του στεργιου μου ειπε οτι το παιδι εχει πολυ ταλεντο και κανενα αλλο δε ζωγραφιζει ετσι 4 χρονων.με εκανε πολυ χαρουμενη ο κανακαρης μου.μου εφερε κατι εργασιες σπιτι τρομερες.και φτιαχνει και παζλ με αρκετα κομματια για την ηλικια του.σκεφτομαι να παμε να αγορασουμε παζλ με μπολικα κκομματια να τον βοηθησω να τα φτιαξουμε και να τα κανουμε καδρακια για το δωματιο τους.εψαξα και στο ιντερνετ και βρηκα χειροτεχνιες π.χ.καστρο απο κουτι παπουτσιων και χαρτονι,σπιτακια απο καλαμακια,καδρακι απο πηλο,γλαστρακι απο χαρτι γκοφρε κ.α.ειναι πολυ ωραια και πιστευω θα του αρεσει να τα φτιαξουμε μονοι μας.:D:D

Link to comment
Share on other sites

sweet february καλα τα λες εσύ, αλλά η σπαρίλα έχει κατσικωθεί για τα καλά!

Εχεις κι εσύ ζόρια βλέπω.Εμείς ακόμα καλά τα καταφέρνουμε, δεν έχουμε ενοίκιο και δάνεια.Αλλα έχει αλλάξει η ψυχολογία αρκετά.

Χαρούλα υπάρχουν στα βιβλιοπωλεία κάτι πολύ οικονομικά βιβλιαράκια με σχέδια για να ζωγραφίζουν τα παιδιά.Τα ξέρω γιατί έχω βαφτιστήρια, ανήψια και παιδιά φίλων και τους παίρνω συχνά, καθότι οικονομικό και δημιουργικό δωράκι.Θα αρέσουν πολύ στο γιο σου.Υπάρχει και ιστοσελίδα με σχέδια για εκτύπωση νομίζω, αλλά δεν θυμάμαι πώς την λένε.Οταν θέλω να βρω πάντως κάτι παιδικό και ποιοτικό μπαίνω στα παιδικά τραγούδια που έχει και παραμύθια και παιδικές ταινίες.Βέβαια δεν είναι για το μωρό μου ακόμα αυτά, αλλά για μένα μια χαρά είναι

Link to comment
Share on other sites

ρε φαιη που μενεις.ειχα κ εγω αγ.δημητρη κοντα στο σπιτι μου οταν εμενα σεπολια-πατησια.εμεις πηγαμε τη προηγουμενη βδομαδα στο παζαρι του στρεφι.ειχα 50 ε να ψωνισω.το λεω στο μεγαλο δεν εχουμε πολλα λευτα οτι θελεις θα ρωτας αν φτανουν μη γινουμε ριζιλι....ναι?????ναι.....:?::?::?:ωραιααα ρωταγε λοιπον στους πρωτους παγκους.......:P:pμετα το ξεχασε:rolleyes::rolleyes: και εβαλε στο ματι ενα αεροβολο.....καλα ακουσατε.φυλαγομαστε που φυλαγομαστε εδω μεσα χωρις οπλα με οπλα τι θα κανουμε:rolleyes:σκοτοθηκαμε κοριτσια να μη καταλαβαινει τιποτα.ξεχασε και συμφωνειες κ ολα.δεν το πηραμε φυσικα αφ ενος ειχε 15 ε και αφ ετερου θα μας σκοτωνε ολους και εμας και τις κοτουλες μας.(κ εγω αυτο εκανα ειχα και εχω κολημα με τα οπλα αλλα να ειναι σε μια ηλικια που μπορει να παιξει χωρις θυματα.τελικα πηρε ενα σετ καλαμια ψαρεματος και ψαρια κ ησυχασαμε.σημερα που σας μιλαω υπαρχουν μονο τα ψαρια αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας:lol::lol::lol: το γαμο μου σκεφτομαι φαιη μου.να το βαλω και εγω αυτο το ρημαδονυφικο επιτελους!!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

αυτα που λες περιστερακι τα ζωγραφιζουμε απ τα 3 τα εχουμε παρει ολα.και με σχεδια αυτοκινητα ζωα κ.τ.λ. και απο εκτυπωση και ολα.σκεφτομουνα αφου εχει ταλεντο να τον μυησω σε χειροτεχνιες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...