Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας...πως ειστε? εμεις καλα....τελειωνει κι αυτος ο μηνας σιγα σιγα.....προχωραμε καθοδον για το πασχα...τι ωραια.....θολο ερχομαι για πασχα να παρουμε καθαρο αερα....:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμας...

Ωραιο καιρο ειχε σημερα στας Αθηνας και μου τη βαρεσε και πηγα και πηρα τη μικρη νωριτερα απο το σχολειο και κατεβηκαμε Εθνικο στις κουνιες.. Ημασταν εκει απο τη 1 το μεσημερι μεχρι τις 5μιση (αλλα καναμε και μια βολτα με τη φιλη μας στα public και γυρω - γυρω).. Εν τω μεταξυ ειμαι και αδιαθετη, με ξεθεωσε το πιτσιρικι.. Αφου σε καποια φαση ειχα καθησει μπροστα στα σκαλια στους τσολιαδες, η Μαρια ετρεχε και ετρωγε τυροπιτα ταυτοχρονα κι εγω ημουν να με κλαινε οι ρεγγες.. Αφου κατι ενστολοι που ηταν εκει, με λυπηθηκανε ετσι οπως ημουν σαν το κακομοιρο και με αφησανε να κατσω κι αλλο..

Και σαν να μην εφταναν αυτα, μολις γυρισαμε απο το τρενακι πηγαμε ΚΑΙ στις δικες μας κουνιες... Κλεισαμε συνολο εξω, 5μιση ωρες...... Ε ρε και που να καλοκαιριασει.... Θα κανει να μας δει το σπιτι ΜΗΝΕΣ! ;)

Εμεις κορες δυστυχως δεν θα μπορεσουμε... Δυσκολες καταστασεις, ασχημο κλιμα.... γενικα και ειδικα.... Αλλα αν σας βγαλει ο δρομος ποτε κατα 'δω, θα ειναι χαρα μου να σας γνωρισω!

Φιλακια σε ολες! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εξαφανιστηκατε κι εσεις.... :)

Ελπιζω να ειστε ΟΛΕΣ καλα......

Σας εβλεπα στον υπνο μου... Μαλλον η λαχταρα μου να κατεβω κατω ειναι... Ηταν παντως πολυ ομορφο και αισιοδοξο... Και μυριζε θαλασσα.......

Σας φιλω ολες! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες στα ομορφοκοριτσα... Ελπιζω να ειστε καλα...

Ανοιξε ο καιρος ε; Ετοιμαζεστε για το Πασχα; (ΜΗΝ μου πειτε, θα σκασω απο ζηλια! :mrgreen:)

Παρτε κι ενα τραγουδακι........

RyJ3VzirBJQ

Στα παραμυθια δεν χαλαει ο καιρος, ειναι απο σιδερο η αγαπη και αντεχει

Μα η δικη σου ηταν χαρτινη απλως και στο δικο μας παραμυθι ολο βρεχει.....

Φιλακια σε ολες!! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχουμε και δουλειες κοπελια μου .....ειμαστε καλα ευτυχως ερχετε και η μαμα μου για λιγες μερες και θα εχω παρεα.....κατα τ αλλα τα ιδια....μαλλον πρωτα ο θεος θα παμε κατω για πασχα....:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλως να δεχτεις τη μανουλα σου Θωμαη!

Και με το καλο να πατε κατω, να περασετε σουπερ!!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας..

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!

Τη Μεγαλη Εβδομαδα ή την εβδομαθα που ακολουθει αμεσως μετα (θα δειξει) θα ειμαι στα αγια μερη μας.........

Αφροδιτη θα σου τηλεφωνησω αν μπορεις κι εσυ να τα πουμε στη μαγευτικη Ζαχαρω... ;)

1G_fwVoNcPc

Φιλακια σε ολες! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

3PPaSMgfu2M



Καλο Πασχα και καλη Ανασταση σε ολες!
Να περασετε υπεροχα ο,τι κι αν κανετε!

Φιλια σε ολες! :D

Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά......

Πως περάσατε τις γιορτές;;;;εμείς περάσαμε τέλεια......αν και είχαμε βροχερό καιρό.....χάθηκα απο το φόρουμ γιατί έτρεχα με το σπίτι, μια με την μικρή που μου έχει αγριέψει λίγο...και δεν μου μένει χρόνος να μπω......

τελικά sweet_february δεν κατέβηκες κατω;;;;;

άντε ρε κορίτσια πότε θα κατέβετε να πάμε για καφε να σας γνωρίσω....

η χαρούλα τελικά δεν έχω καταλάβει...απο που είναι;;;;στείλε μου πμ αν μπεις.....

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολα τα ομορφα κοριτσακια!

Αφροδιτακι μου οπως σου εξηγησα και στο μηνυμα, δεν καταφερε να παρει αδεια ο αντρας μου αλλα πιστευω στο επομενο διαστημα θα κατεβουμε σιγουρα! Εν αναγκη θα κατεβω μονη μου με το ΚΤΕΛ (σοβαρολογω)! ;)

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!

Φιλακια! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...