Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 3

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλη σαρακοστη σε ολες σας! :D

Ευχομαι να ειστε ολες καλα και να περνατε υπεροχα! :D

Τα φιλια μου και την αγαπη μου σας στελνω και κανω υπομονη να ερθει Καλοκαιρακι να μας δουν τα πατρια εδαφη!

Να περνατε ομορφα κοριτσαρες! :D:D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλη σαρακοστη σε ολες σας! :D

Ευχομαι να ειστε ολες καλα και να περνατε υπεροχα! :D

Τα φιλια μου και την αγαπη μου σας στελνω και κανω υπομονη να ερθει Καλοκαιρακι να μας δουν τα πατρια εδαφη!

Να περνατε ομορφα κοριτσαρες! :D:D

Μήπως να το πραγματοποιήσεις το τριήμερο;;;;πάντως θα χαρώ πολύ να σε γνωρίσω όταν με το καλό κατέβεις....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου βρε Αφροδιτη μου! :D

Τι κανετε; Πως ειναι το μικρακι σου;

Αν ηταν στο χερι μου (και μονο) θα ημουν κατω τωρα και θα πιναμε κρασακι ;) Βασικα, ΗΔΗ ειμαι κατω, νοητα ομως.. :lol:

Με περιοριζει πολυ το γεγονος πως τα οικονομικα μας ειναι θκατουλες... :( Κι οσο να 'ναι (ακομα κι αν μας φιλοξενησουν και δεν πληρωσουμε δεκαρα για διαμονη), θελεις τα οδοιπορικα σου, τα διοδια και δυστυχως ειμαστε σε φαση που δεν εχουμε ουτε αυτα.. Αλλα θα το προσπαθησω, το υποσχομαι! :D Κι εγω θελω πολυ να σε γνωρισω.. Μου αρεσει να εχω ανθρωπους που να με "δενουν" με τα μερη μας!

Τρεχω να σου απαντησω στο πμ!

Thomai ολα καλα; Σημερα εχει γενεθλια η Γωγω (ξερεις εσυ ;)).. Μιλησαμε το πρωι στο τηλ. και της ειπα για εσενα.. Ειπε να σου δωσω ΠΟΛΛΑ φιλακια! :D

Οι υπολοιπες ειστε καλα; Τι καιρο εχετε κατω;

Εδω εβαλε πολυ κρυο βρε παιδι μου ξανα.. Εχω κρατησει και τη μικρη προληπτικα σπιτι γιατι φοβαμαι μην υποτροπιασει η ιωση που περασε με τον υψηλο πυρετο και δεν μπορουμε να παμε ουτε μεχρι τις κουνιες.. Εχουμε λιωσει ολη μερα στη ζωγραφικη και στα παραμυθια!

Καληνυχτα και φιλακια σε ολες! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

περαστικα στο παιδακι σου sweet february.....πηγα στο χωριο το 3ημερο ωραια ηταν αλλα λιγο....τωρα παλι πασχα...μακαρι να εβρισκα δουλεια κατω και να εφευγα απο αθηνα βαρεθηκα την παλιοκατασταση και να δινω βιογραφικα χωρις ανταποκριση......:mad::x αφροδιτη μου θα τα λεμε και τηλεφωνικως τωρα καλη μου γειτονισσα......:D:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παλιες και νεες πυργιωτισσες.τι κανετε?χαθηκα κι εγω περναμε δυσκολα με πολλα τραχαματα και δεν ειχα πολυ χρονο.απο υγεια ειμαστε καλα.κανει πααααρα πολυ κρυο.ειχε γεννεθλια ο νικολακης εκλεισε τα 2 την καθαρα δευτερα.δεν καναμε τιποτα μονο μι μικρη τουρτιτσα.παραμονη των γεννεθλιων του εβγαλε τον αγκωνα και τρεχαμε στη πατρα.σφαδαζε το μικρουλι μου:-(:-(:-(.ο στεργιος μου ειναι μαθητης :P:p:p:p:p εσεις τι αλλα νεα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περαστικα στο παιδακι σου sweet february.....πηγα στο χωριο το 3ημερο ωραια ηταν αλλα λιγο....τωρα παλι πασχα...μακαρι να εβρισκα δουλεια κατω και να εφευγα απο αθηνα βαρεθηκα την παλιοκατασταση και να δινω βιογραφικα χωρις ανταποκριση......:mad::x αφροδιτη μου θα τα λεμε και τηλεφωνικως τωρα καλη μου γειτονισσα......:D:D

Συμφωνουμε απολυτα! ;)

καλημερα παλιες και νεες πυργιωτισσες.τι κανετε?χαθηκα κι εγω περναμε δυσκολα με πολλα τραχαματα και δεν ειχα πολυ χρονο.απο υγεια ειμαστε καλα.κανει πααααρα πολυ κρυο.ειχε γεννεθλια ο νικολακης εκλεισε τα 2 την καθαρα δευτερα.δεν καναμε τιποτα μονο μι μικρη τουρτιτσα.παραμονη των γεννεθλιων του εβγαλε τον αγκωνα και τρεχαμε στη πατρα.σφαδαζε το μικρουλι μου:-(:-(:-(.ο στεργιος μου ειναι μαθητης :P:p:p:p:p εσεις τι αλλα νεα?

Χαρουλα τον αγκωνα της τον εβγαλε και η Μαρια το καλοκαιρι... Κι εμεις ειχαμε καταληξει Παιδων.. Περαστικα του του παιδιου!

Εμεις ησυχιες σε γενικες γραμμες... Το μικρο μου μεγαλωνει και θεριευει... Περιμενουμε να ανοιξει ο καιρος να αρχισουμε τις βολτες!! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες σε ολα τα κοριτσακια!!

Αφροδιτη μου χιλια συγγνωμη, δεν ειχα καρτα! :D Πολυ χαρηκα που διαβασα μηνυμα σου!!

Καλο μηνα να εχουμε κορες!

Φιλια σε ολες! :D

0K4tatMSaqQ


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παλιες και νεες πυργιωτισσες.τι κανετε?χαθηκα κι εγω περναμε δυσκολα με πολλα τραχαματα και δεν ειχα πολυ χρονο.απο υγεια ειμαστε καλα.κανει πααααρα πολυ κρυο.ειχε γεννεθλια ο νικολακης εκλεισε τα 2 την καθαρα δευτερα.δεν καναμε τιποτα μονο μι μικρη τουρτιτσα.παραμονη των γεννεθλιων του εβγαλε τον αγκωνα και τρεχαμε στη πατρα.σφαδαζε το μικρουλι μου:-(:-(:-(.ο στεργιος μου ειναι μαθητης :P:p:p:p:p εσεις τι αλλα νεα?

περαστικά του και να σας ζήσει...

Καλημέρα κια καλό μήνα σε όλες...

sweet_february κατάλαβα ότι δεν θα έχεις κάρτα.....

θωμαίη πως είσαι;;;

χθες γεννήθηκε η βαφτιστήρα μου...3950 παρακαλώ.....

Link to comment
Share on other sites

αντε καλε να σας ζησει κι εγω 3850κ ειχα γεννησει το νικολα μου....!!!!:shock: δεν σε εχω ρωτησει εχεις παιδακι? καλο μηνα, κι εμεις εχουμε γενεθλια στης 5/03 αλλα θα τα κανουμε το σαββατο στης 3/03...:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει η βαφτιστηρα Αφροδιτακι! Γερη και καλοτυχη να ειναι σε ολη της τη ζωη!! :D

Θωμαη ψαρακια ειστε κι εσεις;; Και το Μαρακι μου.. Ειχε γενεθλια στις 20/02! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλο μηναααααα.ευχαριστω πολυ για τις ευχες και να σας ζησει το μικρουλι καλοτυχο.τ μεγαλος μου ειχε γεννηθει 4950 εχω να το λεω ο μικρος 3500.κ εγω ψαρακι ειμαι.στις 9 εχω γεννεθλια.στο σοι μας γενικα ειμαστε σχεδον ολοι ψαρια και οι περισοτεροι φιλοι.ευκολα ζωδια στον κοσμο μας δεν ενοχλουμε κανεναν.:D:D:D:D:Dφιλια σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

αγαπουλες μου ναι ψαρακια ειμαστε.....τι καλα....
καλο μηναααααα.ευχαριστω πολυ για τις ευχες και να σας ζησει το μικρουλι καλοτυχο.τ μεγαλος μου ειχε γεννηθει 4950 εχω να το λεω ο μικρος 3500.κ εγω ψαρακι ειμαι.στις 9 εχω γεννεθλια.στο σοι μας γενικα ειμαστε σχεδον ολοι ψαρια και οι περισοτεροι φιλοι.ευκολα ζωδια στον κοσμο μας δεν ενοχλουμε κανεναν.:D:D:D:D:Dφιλια σε ολες.

Οντως απο τα καλυτερα ζωδια... Απλα πολυ ευαισθητα ρε παιδι μου.. Και προσωπικα θα την ηθελα πιο δυναμικη τη δικια μου.. Αλλα δεν παυει να ειναι αγαπησιαρικα και ψυχοπονιαρικα και δεν γινεται να μην τα λατρεψεις τα ψαρακια!!

Νυσταζω πολυ κορες....

Τις τελευταιες μερες κοψαμε (και) τη βραδυνη πανα τελειως... Οποτε μια η αγωνια μου γι' αυτο, μια που η μικρη σηκωνεται 2 φορες για τσισα, μια που σκεφτομαι διαφορα για καποια ζητηματα που με απασχολουν, εχω να κοιμηθω σαν ανθρωπος ΠΟΛΛΕΣ μερες (συνηθως με παιρνει ο υπνος 6 παρα το πρωι και 9 το αργοτερο ειμαστε στο ποδι οταν ΔΕΝ εχει η μικρη σχολειο)...

Και σημερα νυσταζω, θελω πολυ να κοιμηθω αλλα δισταζω.. Συνηθως η μικρη σηκωνεται 1η φορα γυρω στις 2μιση.. Ελεγα να την περιμενω αλλα δεν το κοβω να αντεχω... Τεσπα!

Καλο ξημερωμα να εχουμε ολες μας!!

Φιλακια σε ολες! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως περασε και αυτο το σαββ/κυρικο ειχαμε τα γενεθλια του νικου μου....ολα καλα αλλα πολυ κουραση βρε αδερφε μου....ειχαμε και βεγγαλικα με κομφετι απο τζαμπο και εγινε της κακομοιρας....ομως περασαμε καταπληκτικα κοριτσια μου....αντε του χρονου με υγεια...:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμας!

Αλλο ενα Σαββατοκυριακο που περασε κι εμεις λιωσαμε στις βολτες...

Το Σαββατο το πρωι πηγαμε με το τρενακι (μετρο) στις κουνιες στον Εθνικο Κηπο... Ο μπαμπας μας δουλευε ακριβως απ' εξω (φυλουσε σκοπια στο Μαξιμου) και μολις ξελυσσαξε στις κουνιες πηγαμε και τον χαιρετισαμε.. Οταν βαρεθηκε εκει, ξαναμπηκαμε στο Ζαππειο και ταϊσαμε τα παπακια και τις χελωνιτσες.. Κι επειδη ηταν καλο παιδι, πηραμε κι ενα γλυφιτζουρι "κοκορακι" κι ενα μπαλονακι "Ντορα" :) Μετα πηγαμε μπροστα στους τσολιαδες και ταϊσαμε τα περιστερακια και επειτα μπηκαμε ξανα στο τρενακι και γυρισαμε σπιτι! Το απογευμα του Σαββατου πηγαμε στη φιλη της την Κωνσταντινα και επαιξαν λιγακι και μετα εκεινη με το μπαμπα της επεστρεψαν σπιτι οπου τους περιμενε ο κουνιαδος μου (στον οποιο εχει τρελη αδυναμια η μικρη) και εγω βγηκα με τη μαμα μου και καποιες συναδελφους της για φαγητο.. Οταν γυρισα σπιτι, πηγα στο δωματιο της να τη φιλησω και εκεινη μες στον υπνο της ανοιξε τα ματια της και μου ειπε "α, γυρισες;" :lol:

Σημερα το πρωι τη βγαλαμε για ακομα μια φορα στο Αττικο Ζωολογικο Παρκο.. Τρεξαμε, λιαστηκαμε, χαζεψαμε τα ζωακια, πηραμε απο το μαγαζακι μες στο παρκο μια "χλαπατσα" με το Νεμο και ενα βιβλιαρακι με αυτοκολλητα και αφου βγαλαμε την ψυχη της μαμας στις κουνιες, πηραμε το δρομο της επιστροφης... Το απογευματακι πηγαμε βολτα στην ξαδερφουλα μας και αφου παιξανε λιγακι, παραγγειλαμε πιτσα και φαγαμε! Επιστρεψαμε πριν λιγο οπου και διαλεξαμε ποια ρουχα θα φορεσουμε αυριο στο "σχολειο" και μετα μπανιαριστηκαμε.. Ηπιε γαλα με τον μπαμπα της και τωρα μολις επεσε για υπνο!

Οπως καταλαβατε ειχαμε ενα γεματο αλλα ομορφο Σ/Κ.. Ο μπαμπας μας δουλευε και την ειχα εγω εργολαβεια την πιτσιρικα.. Μπορει να κουραστηκα αλλα τη χορτασα και με χορτασε δεοντως! ;)

Θωμαη να το χαιρεσαι το παιδακι σου! Να ειναι παντα γερο, χαρουμενο και ανεμελο στη ζωη του! Μπραβο και για το παρτακι σας!!

Ηθελα να σε ρωτησω που μενεις (σε ποια περιοχη, αλλα αν δεν θελεις να το διαβασουν και ασχετοι, στειλτο μου σε πμ).. Και φυσικα αν βολευει, να παμε καμμια εξορμηση με τα δαιμοναρια τωρα που ανοιγει ο καιρος σε τιποτα κουνιες!! ;)

Οι υπολοιπες καλα;

Φιλακια σε ολες! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...