Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

μελη απο τον πυργο και τα περιχωρα?


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια!!!!!!!τι κανετε;;;εμεις γυρισαμε στα πατρια εδαφη για λιγακι και ξανα ταξιδι την τριτη για αθηνα!!!!!!!!δεν λεω να μαζευτω σπιτι μου πια.....χιχιχιχι!!!!!

αθηναιες σας ερχομαι!!!!!φαιη τζες να κανονισουμε να τα πουμε απο κοντα!!!

το ευχαριστο ειναι οτι εκει θα εχω ιντερνετ οποτε θα τα λεμε!!!!!

εστρωσα αισιως και εγω το σπιτακι μου και μαζεψα επιτελους τα καλοκαιρινα και κατεβασα τα χειμωνιατικα....η μεση μου αρχισε να διαμαρτυρετε εντονα!!!!!ειπα να ξαπλωσω λιγακι!!!!η νικη μου ειναι στην μαμα μου και η μπεμπα στην βυζοσυνδεση για να ηρεμησουμε λιγακι γιατι μας εχει τρελλανει!!!!!!χθες εσκασε το πρωτο δοντακι και εχουμε χορωδια απο γκρινια και κλαματα.....

χαρα εμεις τον καφε θα τον πιουμε με την επιστροφη μου....

κανενα νεο απο την αρετουλα;;;τι κανει;;;;πως παει η εγκυμοσυνη της;;;

η γιωτα μασ εγινε βουνισια πια ε;;;;

περιστερακι καλως ορισες στην παρεα μας!

σας φιλω!!!!!!!!!μαααακιααααα!!!!!!!!!!


an1cE_X0g410010MTA3NzdkfDc1NDQ1NTZkYXxPdXIgcHJpbmNlc3MgaXM.gifan1cJOD0g410000MDAwOGQ0fDQ3MTU1MDRkYXxPdXIgcHJlY2lvdXMgZGF1Z2h0ZXIgaXM.gif

as1cCyC0g410000NTE1MThzfDIzNzY2MXN8R290IG1hcnJpZWQgZm9y.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημερααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!τι κανετε κοπελες??εμεις ολοι καλα.βρε αρετη μου επιτελους.τι κανεις?η εγκυμοσυνη σου?εμαθες τι ειναι τελικα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι έμαθα! Αγόρι κι αυτό χαχαχα! όλα καλά πάνε δόξα τω θεώ, μόνο που έχω βαρύνει λίγο και πονάει η μέση, με ταλαιπωρούν και τα μικρά... εγώ έχω απαιτητικά παιδιά ή έτσι είναι όλα; Να δω τι θα κάνω από απρίλιο...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

με το καλο αγαπη με ενα πονο.γιος κ αυτος ε???μανα με τους 3 σου γιους....να ευχηθω και με τη μια σου κορη η να τ αφησω καλυτερα:D:D:Dθα ευχηθω και στα δικα μας οι υπολοιπες που θελουμε παιδακι:Pτι αλλα νεα αρετη?δουλευεις τωρα?

Link to comment
Share on other sites

χαχχα άσε! όταν βγάζαμε τα χειμωνιάτικα ρούχα των παιδιών έλεγα, άντε να μεγαλώνει και το τρίτο και σιγά σιγά θα τα δίνω, πολύ ρουχομάνι... και μου λέει ο βασ: τι θες να πεις; αν τα χρειαστεί το 4ο; Δεν πας καλά του λέω, δεν κάνω τέταρτο! Θα κάνουμε! μου λέει, με νεύρο, το εννοούσε! Ε κάνε με άλλη του λέω, εγώ έκλεισα! Ε μα πια! Είμαι στη δουλειά... ακόμα! γίνονται ανακατατάξεις πάντως, μάλλον κλείνει το γραφείο το καινούργιο και θα γυρίσω στο παλιό από το νέο έτος, κανείς δεν ξέρει. το θέμα είναι ότι δεν έχω ίντερνετ, ούτε καν υπολογιστή. Της συναδέλφου χρησιμοποιώ αλλά για τα βασικά, όχι για το καφέ, πάνε οι καλές οι μέρες...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

φιλια κοριτσαρα και στα μικρα σου και χαιρετισματα στον βασ.ελπιζω στις διακοπες να σας δουμε.τα ξαναλεμε και να προσεχεις.:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 month later...

καλημερααααααα που ειστε ολες χαρουλα τα ειδα τα δικα σου ψαχνεις το γιατρο εσυ...μην ανησυχεις κοριτσακι ολα καλα θα πανε μην μου αγχωνεσαι καθολου εισαι και μικρουλα δεν κανει...κοιτα τους θυσαυρους για λιγο καιρο αν μπορεις πηγαινε και ενα ταξιδακι και θα δεις οτι ολα θα γινουν οπως τα θες...φιλια σε ολες σας...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καιρο εχω να γραψω εδω..

Καλημερα στο ωραιοτερο καφε του parentscafe :D:D

Τι κανετε βρε μανουλες; Τι κανουν τα μερη μας; Τα φυλατε καλα;

Μου εχει λειψει απιστευτα η πατριδουλα μου και οσο δεν ξερω στα σιγουρα ποτε θα καταφερω να ξαναρθω, σφιγγεται η καρδια μου.. :( Ευχομαι να τα καταφερουμε πολυ - πολυ συντομα παντως!

αλλες μανουλες απο γαστουνη-βαρθολομιο ηλειας??

Κοριτσαρα εγω μενω μονιμα Αθηνα αλλα εχω καταγωγη απο εκει. Πολυ κοντα σε εσενα μενει η κουμπαρα μου. Και δεν κρυβω πως ζηλευω που αφενος μενετε σε ενα τετοιο μερος και αφετερου που την εχεις κοντα σου! :oops::lol:

Ελπιζω να ειστε ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ καλα!

Πολλα φιλια απο την εκ-πατρισμενη, να μου φυλατε τα αγια χωματα και να προσεχετε! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καιρο εχω να γραψω εδω..

Καλημερα στο ωραιοτερο καφε του parentscafe :D:D

Τι κανετε βρε μανουλες; Τι κανουν τα μερη μας; Τα φυλατε καλα;

Μου εχει λειψει απιστευτα η πατριδουλα μου και οσο δεν ξερω στα σιγουρα ποτε θα καταφερω να ξαναρθω, σφιγγεται η καρδια μου.. :( Ευχομαι να τα καταφερουμε πολυ - πολυ συντομα παντως!

Κοριτσαρα εγω μενω μονιμα Αθηνα αλλα εχω καταγωγη απο εκει. Πολυ κοντα σε εσενα μενει η κουμπαρα μου. Και δεν κρυβω πως ζηλευω που αφενος μενετε σε ενα τετοιο μερος και αφετερου που την εχεις κοντα σου! :oops::lol:

Ελπιζω να ειστε ΟΟΟΟΟΟΛΕΣ καλα!

Πολλα φιλια απο την εκ-πατρισμενη, να μου φυλατε τα αγια χωματα και να προσεχετε! :D

δεν καταγομαι απο εκει αλλα ο συζυγος...εγω ειμαι απο ζαχαρω και παντρευτηκα αθηνα.....κατεβαινω στα χωρια μας το καλοκαιρι.....μου αρεσει πολυ στο βαρθολομιο....η κουμπαρα σου που μενει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...