Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΤΟΣΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ!!ΛΟΙΠΟΝ,ΤΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 28/12/12..ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΔΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΕΤΙΚΟ!!!!ΠΗΡΑ ΑΜΕΣΟΣ ΤΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟ!!ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!ΑΚΟΥΣΑΜΕ Κ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ Κ ΔΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΤΟΣΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ!!ΛΟΙΠΟΝ,ΤΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 28/12/12..ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΔΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΕΤΙΚΟ!!!!ΠΗΡΑ ΑΜΕΣΟΣ ΤΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟ!!ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!ΑΚΟΥΣΑΜΕ Κ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ Κ ΔΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ...

Συγχαρητηρια !!!!!!!!...ειδες τελικα .??? που ολα εγιναν? απο τις "ιστοριες με αισιο τελος.." ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΙΣΙΟ ΤΕΛΟΣ???

μια χαρα σε βρισκω!

καλα και συ μπαινεις στο τριτο και δεν ειχες καταλαβει τπτ ?

τι κουλο κι αυτο??? για πες μας εμπειριες???:P:p:p;);):P;)


...Σημασια δεν εχει για ποιον πεθαινεις, αλλα για ποιον ζεις...!!!

...μικρο μου βαλεντινακι ,σε λατρευουμε.....!!

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥ ΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΤΣΙ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΔΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!ΑΠ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ ΜΟΥ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΤΟΣΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ!!ΛΟΙΠΟΝ,ΤΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 28/12/12..ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΔΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΕΤΙΚΟ!!!!ΠΗΡΑ ΑΜΕΣΟΣ ΤΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟ!!ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!ΑΚΟΥΣΑΜΕ Κ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ Κ ΔΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ...

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ...... χαρηκα παρα πολυ......:P:p:p:p:p:p:pαντε με το καλο να εχεις μια τελειομηνη κυηση.....


οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΤΟΣΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ!!ΛΟΙΠΟΝ,ΤΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 28/12/12..ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΔΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΕΤΙΚΟ!!!!ΠΗΡΑ ΑΜΕΣΟΣ ΤΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟ!!ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!ΑΚΟΥΣΑΜΕ Κ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ Κ ΔΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ...
΄

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! Καλά κι εσύ πώς το άφησες τόσο καιρό? Δε σε έφαγε η αγωνία? Συμπτώματα δεν είχες? Θα ήθελες να μας αναφέρεις την ιστορία σου? Αν μπορείς γιατί εγώ προσωπικά δεν την έχω διαβάσει.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ!!ΔΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!ΜΟΝΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!ΠΡΟΣΠΑΠΘΟΥΣΑΜΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ!!ΚΑΝΑΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ Κ ΕΝΩ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ,ΠΗΡΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ,ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΜΕ ΤΝ ΩΟΡΙΞΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ Κ ΕΚΑΝΑ Κ ΠΡΕΓΚΝΥΛ!Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!Κ ΕΠΙΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΣΤΗΝ ΩΟΘΗΚΗ,ΠΗΡΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ!Κ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ!!ΔΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!ΜΟΝΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!ΠΡΟΣΠΑΠΘΟΥΣΑΜΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ!!ΚΑΝΑΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ Κ ΕΝΩ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ,ΠΗΡΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ,ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΜΕ ΤΝ ΩΟΡΙΞΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ Κ ΕΚΑΝΑ Κ ΠΡΕΓΚΝΥΛ!Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!Κ ΕΠΙΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΣΤΗΝ ΩΟΘΗΚΗ,ΠΗΡΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ!Κ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου! Πολύ χαίρομαι! Είδες που όλη η ταλαιπωρία άξιζε τον κόπο? Μου θυμίζεις πολύ τη δική μου ιστορία. Κι εμείς είμαστε σε φάση που κυνηγάμε μικρόβιο λόγω προστατίτιδας του συζύγου. Κοίτα να χαλαρώσεις τώρα και να χαρείς αυτήν την περίοδο της ζωής σου που πάλεψες τόσο πολύ για να σου έρθει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΤΟΣΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ!!ΛΟΙΠΟΝ,ΤΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΣΤΙΣ 28/12/12..ΜΕΧΡΙ ΧΘΕΣ ΔΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΕΤΙΚΟ!!!!ΠΗΡΑ ΑΜΕΣΟΣ ΤΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ Κ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΕΡΥΧΟ!!ΗΤΑΝ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!ΑΚΟΥΣΑΜΕ Κ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ!!!!!ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ Κ ΔΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ...

Με το καλο ζουζουνακι!!!Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ολο γλυκα!!!

:D

Ετσι να ακουμε ευχαριστα να ευχαριστιομαστε!!!!!

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...