Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εγώ για εμβρυομεταφορα 2η όλες τις φορές.

       

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!


Recommended Posts

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ!!ΔΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!ΜΟΝΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!ΠΡΟΣΠΑΠΘΟΥΣΑΜΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ!!ΚΑΝΑΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ Κ ΕΝΩ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ,ΠΗΡΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ,ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΜΕ ΤΝ ΩΟΡΙΞΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ Κ ΕΚΑΝΑ Κ ΠΡΕΓΚΝΥΛ!Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!Κ ΕΠΙΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΣΤΗΝ ΩΟΘΗΚΗ,ΠΗΡΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ!Κ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ!!![/QUOT

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!![να σου ζησει το μωρακι σου!!σε καταλαβαίνω γιατί και εγώ προσπαθούσα να μείνω έγκυος 1μιση με 2 χρονια και λίγο πρωτού μάθω την εγκυμοσύνη μου βρήκε ο γιατρός στο τεστ παπ υποψία για HPV και σταματήσαμε τις προσπάθειες αλλά όταν ήταν να μου έρθει η περίοδο και έπειτα να κλείσω ραντεβού για κολποσκοπιση η οποία δεν έγινε ποτέ γιατί ήμουν έγκυος!!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΤΩΡΑ ΣΕ ΤΙ ΦΑΣΗ ΕΙΣΤΕ;;;

Για να καταλάβεις τον πρώτο χρόνο προσπαθούσαμε ελεύθερα χωρίς γιατρούς και εξετάσεις.

Τον δεύτερο χρόνο σε τυχαίο ορμονικό έλεγχο βρήκα ένα ορμονικό θέμα που σχετίζεται με το θυροειδή και προλακτίνη και σε 6 μήνες τα ρύθμισα. Έκανα σαλπιγγογραφία , η οποία ήταν οκ αλλά στο σύζυγο διεγνώσθη χρόνια προστατίτιδα με αποτέλεσμα να χαλάει το σπέρμα και να έχουμε και οι δύο μικρόβιο. Μετά από δίμηνη φαρμακευτική αγωγή και οι δύο ξαναπροσπαθήσαμε υποτίθεται υγιείς τέλη Ιανουαρίου όπου αδιαθέτησα. Ξαναπροσπαθήσαμε και το Φεβρουάριο και περιμένω να δω, αν και θα αδιαθετήσω γιατί με ενοχλεί η κοιλιά μου.

Αυτή τη βδομάδα είμαστε πάλι σε φάση επανελέγχου όλα για να δούμε ότι δεν έγινε καμιά υποτροπή.

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ!!ΔΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΤΩΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!ΜΟΝΟ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!ΠΡΟΣΠΑΠΘΟΥΣΑΜΕ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΗΚΕ ΟΥΡΕΟΠΛΑΣΜΑ!!ΚΑΝΑΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ Κ ΕΝΩ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ,ΠΗΡΑ ΣΕΡΠΑΦΑΡ,ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΜΕ ΤΝ ΩΟΡΙΞΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ Κ ΕΚΑΝΑ Κ ΠΡΕΓΚΝΥΛ!Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΑΛΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!Κ ΕΠΙΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΜΙΑ ΚΥΣΤΗ ΣΤΗΝ ΩΟΘΗΚΗ,ΠΗΡΑ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ!Κ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ!!ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ!!![/QUOT

ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!![να σου ζησει το μωρακι σου!!σε καταλαβαίνω γιατί και εγώ προσπαθούσα να μείνω έγκυος 1μιση με 2 χρονια και λίγο πρωτού μάθω την εγκυμοσύνη μου βρήκε ο γιατρός στο τεστ παπ υποψία για HPV και σταματήσαμε τις προσπάθειες αλλά όταν ήταν να μου έρθει η περίοδο και έπειτα να κλείσω ραντεβού για κολποσκοπιση η οποία δεν έγινε ποτέ γιατί ήμουν έγκυος!!

Μπράβο ρε κοριτσάκι! Πολύ χαίρομαι όταν ακούω ιστορίες που από κει που δεν το περιμένει κανείς υπάρχει εγκυμοσύνη!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβεις τον πρώτο χρόνο προσπαθούσαμε ελεύθερα χωρίς γιατρούς και εξετάσεις.

Τον δεύτερο χρόνο σε τυχαίο ορμονικό έλεγχο βρήκα ένα ορμονικό θέμα που σχετίζεται με το θυροειδή και προλακτίνη και σε 6 μήνες τα ρύθμισα. Έκανα σαλπιγγογραφία , η οποία ήταν οκ αλλά στο σύζυγο διεγνώσθη χρόνια προστατίτιδα με αποτέλεσμα να χαλάει το σπέρμα και να έχουμε και οι δύο μικρόβιο. Μετά από δίμηνη φαρμακευτική αγωγή και οι δύο ξαναπροσπαθήσαμε υποτίθεται υγιείς τέλη Ιανουαρίου όπου αδιαθέτησα. Ξαναπροσπαθήσαμε και το Φεβρουάριο και περιμένω να δω, αν και θα αδιαθετήσω γιατί με ενοχλεί η κοιλιά μου.

Αυτή τη βδομάδα είμαστε πάλι σε φάση επανελέγχου όλα για να δούμε ότι δεν έγινε καμιά υποτροπή.

Μπράβο ρε κοριτσάκι! Πολύ χαίρομαι όταν ακούω ιστορίες που από κει που δεν το περιμένει κανείς υπάρχει εγκυμοσύνη!!!!!!

Όντως στην περίπτωση αυτη σταθήκαμε πολύ τυχεροι!!!με το καλό τα μωρακια όλων σας!!εγώ περιμένω κοριτσάκι και είμαι στον 6ο!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΙΩΑΝΝΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!Κ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!!ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΙΔΙΕΣ!!!ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ;;;

ΝΙΚΑΚΙ19,ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΙΩΑΝΝΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!Κ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!!ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΙΔΙΕΣ!!!ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ;;;

ΝΙΚΑΚΙ19,ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κ εσυ ότι ποθείς!!!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όντως στην περίπτωση αυτη σταθήκαμε πολύ τυχεροι!!!με το καλό τα μωρακια όλων σας!!εγώ περιμένω κοριτσάκι και είμαι στον 6ο!

Και ήθελα να σε ρωτήσω τι περιμένεις! Άντε με το καλό να έρθει στον κόσμο η πανέμορφη μπεμπούλα σου! Καλοκαιρινή θα βγει ε ?

ΙΩΑΝΝΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!Κ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!!ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΙΔΙΕΣ!!!ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ;;;

Τα γνωστά. Πονάκια στην κοιλιά και στο στήθος. Σήμερα έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο για ΤΕΣΤ ΠΑΠ. Λογικά θα μπορέσει να δει αν θα αδιαθετήσω ή όχι έτσι δεν είναι? Έτσι τουλάχιστον θα ξέρω τι μου γίνεται και δε θα ελπίζω άδικα.

Link to comment
Share on other sites

Και ήθελα να σε ρωτήσω τι περιμένεις! Άντε με το καλό να έρθει στον κόσμο η πανέμορφη μπεμπούλα σου! Καλοκαιρινή θα βγει ε ?

Τα γνωστά. Πονάκια στην κοιλιά και στο στήθος. Σήμερα έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο για ΤΕΣΤ ΠΑΠ. Λογικά θα μπορέσει να δει αν θα αδιαθετήσω ή όχι έτσι δεν είναι? Έτσι τουλάχιστον θα ξέρω τι μου γίνεται και δε θα ελπίζω άδικα.

Ναι ναι καλοκαιρινή!!!2 ιουλίου εχω ΠΗΤ!!σε ευχαριστώ πολύ !!!:D:D:D


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΔΕΙ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

Τελικά όπως πήγα γύρισα. Δεν μου έκανε καμία εξέταση γιατί μου είπε ότι πήγα λάθος μέρα κύκλου να περιμένω να αδιαθετήσω και μετά. Λογικά αυτό θα γίνει γιατί και η κοιλιά και το στήθος με πονούν ΑΚΡΙΒΩΣ όπως στην περίοδο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα που σου ήρθε μετά από ταλαιπωρία κι εκεί που δεν το περίμενες!!!!!! Έχουμε σχεδόν τον ίδιο δρόμο και σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!! Δε σε γνωρίζω και δεν ξέρω τη δύναμη της ψυχής σου και πώς πέρασες μέχρι να φτάσεις εδώ αλλά τη δυσκολία και τα σκαμπανεσμάτα της πορείας σας μπορώ μέχρι ενός σημείου να τα καταλάβω.

Βέβαια όλα αυτά πρέπει να τα ξεχάσεις τώρα, να ευγνωμονείς το Θεό για τη δοκιμασία που σου έδωσε και που σε επιβράβευσε με τον καλύτερο τρόπο!!!!!!

Αλλά τι να σου πω........ για μένα δε νομίζω να συμβεί αυτή τη στιγμή τουλάχιστον κάτι τέτοιο. Θα ξαναπροσπαθήσω βέβαια. Εδώ που έφτασα δε με παίρνει να τα παρατήσω. Θα αδιαθετήσω το ξέρω, θα στενοχωρηθώ το ξέρω κι αυτό αλλά θα ξανασηκωθώ και θα συνεχίσω!

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ!ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!!!ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ..ΣΤΗΝ ΑΠΑΙΛΠΙΣΙΑ..ΝΑ ΛΕΩ "ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΜΑΣ;;;" ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΝ ΜΑΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ!ΓΙΑΤΙ. ΝΑ ΣΗΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ;;;;!!!!!!!...ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΚΑΙ ΝΕΥΡΑ..ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΚΡΟΙ(19 ΕΓΩ ΚΑΙ 24 Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ) ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!!!!!ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΜΕ ΤΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΡΑΦΑΗΛ ΣΥΝΕΧΩΣ!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΕΙ,ΤΟ ΕΧΩ ΤΑΞΕΙ ΝΑ ΣΤΌΝ ΑΓΙΟ!!ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΠΙΣΤΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ!ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!!!!ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ..ΣΤΗΝ ΑΠΑΙΛΠΙΣΙΑ..ΝΑ ΛΕΩ "ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΕΜΑΣ;;;" ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΔΝ ΜΑΣ ΤΟ ΣΤΕΛΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ!ΓΙΑΤΙ. ΝΑ ΣΗΜΒΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ;;;;!!!!!!!...ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΚΑΙ ΝΕΥΡΑ..ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΚΡΟΙ(19 ΕΓΩ ΚΑΙ 24 Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ) ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!!!!!!!ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΜΕ ΤΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΡΑΦΑΗΛ ΣΥΝΕΧΩΣ!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΕΙ,ΤΟ ΕΧΩ ΤΑΞΕΙ ΝΑ ΣΤΌΝ ΑΓΙΟ!!ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΠΙΣΤΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!

Πολύ συνειδητοποιημένα τα λες και χαίρομαι ιδιαίτερα που παρά το γεγονός ότι είσαι μικρούλα είσαι τόσο ώριμη και πιστεύεις τόσο πολύ στο Θεό. Τυχερό το μωράκι λοιπόν που σας διάλεξε για γονείς.

Τα συναισθήματα και οι σκέψεις όσων διαβαίνουν αυτόν το σκληροτράχηλο δρόμο είναι ΑΚΡΙΒΩΣ όπως τα περιέγραψες (άρα δεν είμαι η μόνη που σκέφτομαι έτσι :D:D:D) και απ'ότι καταλαβαίνω όλα τα ζευγάρια που περνούν αυτή τη φάση τελικά τα ίδια συναισθήματα έχουν και τα ίδια σκαμπανεβάσματα. Τώρα εμείς είμαστε στο "ΓΙΑΤΙ". Αλλά είμαι απόλυτα σίγουρη, άσχετα αν κάποιες φορές πέφτω και τα βάζω με το Θεό και τους Αγίους, ότι ξέρουν πάρα πολύ καλά για ποιο λόγο δε μου το φέρνουν ακόμη και ότι έτσι κρίνουν ότι είναι καλύτερο για μας , ως ζευγάρι.

Αλλά είμαστε άνθρωποι και λυγίζουμε. Σημασία όμως έχεις να σηκωνόμαστε αμέσως.

Αλλά έχω μια απορία! Εσείς τόσο μικρούλια πώς και θέλατε τόσο νωρίς μωράκι? Και προσπαθούσατε και κάνα χρόνο πριν. Αλήθεια γιατί τόση βιασύνη? Πολύ καλά κάνετε και δε σας κρίνω. Ο καθένας το κάνει όποτε νιώθει έτοιμος. Αυτά δεν έχουν ηλικία. Απλώς σας συγκρίνω με μας κι εμείς στην ηλικία σας (κι εγώ και ο άντρας μου) είμασταν τελείως αλλού (βέβαια δεν γνωριζόμασταν τότε αλλά επουδενί δε σκεφτόμασταν για παιδάκι.) Να φανταστείς εγώ είμαι 31 και μέχρι πριν δύο χρόνια ούτε περνούσε από το μυαλό μου! Βέβαια υπάρχει και η καλή πλευρά του να κάνεις νωρίς παιδάκι. Ξεπαιδιάζεις νεότατη και ξαναζείς τον έρωτά σου με τον άντρα σου. Ενώ εμείς, πρώτα ο Θεός αν κάνουμε παιδάκι, θα είμαστε παππούδια και θα έχουμε μικρό παιδί. Ο καθένας έχει το timing του. Έχει ο Θεός........

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...