Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

καλημέρα Δημητρούλα μου,πως είσαι;Σήμερα είναι η πιο ωραία μέρα,θα ακούσουμε καρδούλα ναι;;[/colorΕγω π'ερασα ήσυχα,πήγα να δω την βαφτισημιά μου που είχα καιρό να δω.............]

Μπράβο ρε κορίτσι μου, αντε να χαλαρώσεις λίγο κι εσύ τώρα που θα δουλεύεις και λιγότερο!

Πως τη λένε τη βαφτισιμια σου? Και ποσο χρονών είναι?


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalhmera Labrinoula mou !!!

Nai eutixos !!! Simera tha paw kai stin aimatologo na mou grapsei gia thromvofilia kai eimaste ready na ksekinisoume meta to kalokeri !!!!

Άντε μπράβο ρε μωρό μου!

Θα πανε ολα καλά αυτή τη φορά! Να κάνεις και τη θρομβοφιλία να ησυχάσεις και με αυτό.


X8R8p2.png

uHpXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες,

Πρώτα απ΄όλα να πω κάτι που συνειδητοποίησα τώρα, αν κάποια μού έγραψε και δεν της απάντησα να με συγχώρέσει απλά δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω όλα.. Προσπαθώ να δω αν μου έγραψε κάποια πίσω αλλά μπορεί να μου ξεφύγει κάτι.. Το σκέφτηκα τώρα διότι θυμήθηκα την dada που μου είπε ότι θα έρθει Κύπρο! dadaki μου!!! Κανονίσατε τπτ πιο σγκεκριμένο? χχχ

kale μου, είσαι μέσα τώρα? Συντονιστήκαμε?? πως είσαι? το χρώμα δεν είναι extreme! xixixi είναι μια απόχρωση γαλάζιου... Ασε δεν τα θέλουμε τοοοσο extreme από κούνια! Εσύ τι κάνεις? Είχες και συ μαθήματα/εξετάσεις αν θυμάμαι καλά???? Με το θέμα μπεμπάκι τί σκέφτεσαι να κάνεις?

mimitra good luck για σήμερα! Θα σε σκεφτόμαστε, πες μας μόλις μπορείς!

Φυσικά και θυμάμαι την alex. Και απ ότι θυμάμαι είναι και πολύ δυνατός και θετικός χαρακτήρας. Της στέλλω τις ευχές μου ναχει δύναμη και όλα θα γίνουν.

Labrinipo μου είσαι διακοπές ακόμη? Πως περνατε?

ANASTASIA μου, τι κάνεις κούκλα μου??? Ψες είδα όνειρο ότι τελικά είχα τρίδυμα! το τρίτο ήταν κόρη! Μου το είπε ο γιατρός και πανηγύριζα! Λες να βγει αληθινό? χιχιχι

leutaki όμορφο πως είσαι εσύ??

Πάντως πολύ χαίρομαι που βλέπω ότι πολλές κοπέλες είναι έτοιμες να ξαναξεκινήσουν! Αντε μακάρι!!!! Τις ευχές μου σε όλες, στη ζέτα στη ρουμπη και αν κατάλαβα καλά και η ρίκα??? Έχει κάποια άλλη? Και το ΛΙΝακι νομίζω??? Ε ΛΙΝ μου?

Morfoula oμορφούλα! Πήρες τα πάνω σου κοριτσάκι πως είσαι?

ANITAKI που είσαι τρέλλα? Σου στέλλω φιλάκια πολλά.

Pink hat! Που είσαι????????????? Πάνε όλα καλά με τα διδυμάκια? Δεν κατάφερα να διαβάσω νέα σου. Ας μου πει κάποια κοπέλα αν ξέρει.... Ελπίζω να είσαι καλά και με λιγότερο άγχος. χχχ

Χθές βάφτισα την ανηψούλα μου! Μου βγήκε η μέση και σήμερα πονάω και τα γόνατα και λίγο τα χέρια! Αλλά περάσαμε όμορφα! Τέλος και αυτό τώρα θα συγκεντρωθώ στα babies!

xxx

Axxx tora to eida ... Panta aksia koritsaki mou !!! Prepei na hsoun koukla !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Μπράβο ρε κορίτσι μου, αντε να χαλαρώσεις λίγο κι εσύ τώρα που θα δουλεύεις και λιγότερο!

Πως τη λένε τη βαφτισιμια σου? Και ποσο χρονών είναι?

Την λ'ενε Νάγια απο Παναγιώτα και είναι 4 χρονών,ειναι γλωσσού και πολύ ζωηρή.........αλλά είναι τέλεια,ειναι το μωρό που ήθελα να βαφτίσω.......

Link to comment
Share on other sites

DADA xaxaxaxaxa μολις το είδα αυτό σκέφτηκα μετά είδα ότι έγραψες στον τίτλο για την κύπρο! χεχεχε Τελειο!

Ευχαριστώ όλες που μου ευχηθήκατε για τη βάφτιση! Ανυπομονώ να δω το μωρό μου και να του βγάλουμε τα μύρα! Μάνα μου!!! Ευτυχώς έχου 2 ανηψούλες και τις λατρεύω! Παααρα πολύ! Τώρα να δούμε με τους γιούδες! χιχιχι άλλη φάση!

Dadaki χάρηκα για τα αποτελέσματα σου και επειδή θα ξεκινήσετε όλες σύντομα και παρέληψα πριν, σας στέλλω μπεμπεδόσκονη και μπόλικη!

φφφφφφφουυυουουοουουου

φουουουουοφυουουουου

φουουουουουου

φουουου!

ζετάκι μου μη φοβάσαι τπτ όλα θα πάνε καλά άκου τον γιατρό σου και μην κάνεις από μόνη σου τπτ! Κορίτσια, ΠΙΣΤΗ να έχετε να ελπίζετε να προσέχετε και να έχετε ένα ΚΑΛΟ γιατρό και όλα θα γίνουν!

χχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Dada μπράβο κοριτσάκι!!!

Είδες?? όλα καλά θα πάνε θα δεις!!!

Μορφούλα πώς είσαι ρε κορίτσι?

Ελπίζω να είσαι καλά και μην στενοριέστε!!

Καλά είμαι ευτυχώς,λίγο το γόνατο μου πονάει αλλά εντάξει θα περάσει,αργω να απαντήσω γιατί διαβάζω τα μνμ..............

Link to comment
Share on other sites

mimitra να του πεις να πας μετά που θα τελειώσει να σε δει!!!! Δεν κατάλαβα!

Σε καταλαβαίνω, θα σε φάει η αγωνία να πρέπει να περιμένεις κιάλλο... Αχ αυτές οι έγκυες δεν μπορούν να προγραμματίζουν τη γέννα τους! χιχιχιχιχι:D

Ελπίζω να τα καταφέρεις σήμερα, αλλά όπως και να χει το σημαντικό είναι το μωράκι να είναι καλά!


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...