Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Lambrinipo μου... Τι να πω... Τελικά καλύτερα να μη λέμε τίποτα σε κανένα, μόνο στον άντρα μας και στη μάνα μας! Πολύ μ..ας αυτός ο συνάδελφος σου και λες ότι ήταν και έμπιστος!!!

zettaki μου, είμαι καλά. Βάφαμε το σπίτι το 3ημερο, σχεδόν τελειώσαμε... Κάναμε και το δωμάτιο των μωρών. :D Κοίτα βλέπω τα πράγματα θετικά διότι δεν μπορώ να κάνω κιαλλιώς! Εντάξει μπορεί να καταρρεύσει το τρ. σύστημα.

Ε, δεν θα πεθάνουμε κιόλας... Περάσαμε ένα πόλεμο το 74 και σιγα σιγά ορθοποδήσαμε... Και τώρα περνάμε τον οικονομικό πόλεμο... Κουτσα στραβά θα επιβιώσουμε πάλι! Τί να πωωωωωωωωωωω να κλαίω τη μοίρα μου δεν κάνει. Λέμε βλακείες να γελάμε! πως να την παλέψουμε??? :tongue:

ΑΝΙΤΑΚΙΙΙΙΙ! ολα οκ με το ιντερνετ??? Αντε σε πεθυμήσαμε μπουμπου!!!

Κοριτσια μου αγαπημένα θα τα πουμε πιο μετά

φιλούθκια πολλα χχχχχχχ

Εχεις απολυτο δικιο και γω πιστευω οτι δεν ερχεται και το τελος του κόσμου, απλα προσπαθούν να μας τρομάξουν για να μην αντιδρουμε σε τίποτα, αλλα η ζωη ειναι ωραια αρκει να εχεις υγεια και με λίγα λεφτα παλι ομορφα μπορεις να περασεις, το λεω εγω που απο 2500€ μηνιαιο οικογενειακο εισοδημα βρεθηκαμε στα 700€ το μηνα αλλα οκ απλα ζεις λιγο διαφορετικα σημασια εχει να μην νιωθουμε σκλαβοι της υλης. Τι καλα ετοιμαζετε το δωματιακι των μωρων σας δεν υπάρχει μεγαλήτερη ευτυχια απο αυτη που ζειτε και θα ζήσετε και δεν πληρώνετε με ολα τα λεφτα του κόσμου, αχ τι καλα η προετοιμασια και τα ψωνια των βρεφικών ειναι οτι καλητερο, μικρα καλτσακαι ζιπουνακια, φορμακια μια σταλιτσα ολα θα τρελλαθω τι ωραια, με το καλο!!!

Αννιτακι βαλατε ιντερνετ? περαστικα στο ποδαρακι

Leuta ψαξε κι αλλα θεματα εκτος του ενδομητριου, μήπως να μετρήσεις και το ενδομήτριο σου σε φυσική κατασταση χωρις φαρμακα να δεις αν ειναι καλήτερο γιατι εμενα μου χαλουσαν την ποιοτητα του ενδομητριου οι ορμονες διεγερσης, δεν παιζει ρολο μονο το παχος αλλα η δεκτκότητα του το παραθυρο εμφυτευσης που λενε. τι να πω ψαξε οσο μπορεις.


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχεις απολυτο δικιο και γω πιστευω οτι δεν ερχεται και το τελος του κόσμου, απλα προσπαθούν να μας τρομάξουν για να μην αντιδρουμε σε τίποτα, αλλα η ζωη ειναι ωραια αρκει να εχεις υγεια και με λίγα λεφτα παλι ομορφα μπορεις να περασεις, το λεω εγω που απο 2500€ μηνιαιο οικογενειακο εισοδημα βρεθηκαμε στα 700€ το μηνα αλλα οκ απλα ζεις λιγο διαφορετικα σημασια εχει να μην νιωθουμε σκλαβοι της υλης. Τι καλα ετοιμαζετε το δωματιακι των μωρων σας δεν υπάρχει μεγαλήτερη ευτυχια απο αυτη που ζειτε και θα ζήσετε και δεν πληρώνετε με ολα τα λεφτα του κόσμου, αχ τι καλα η προετοιμασια και τα ψωνια των βρεφικών ειναι οτι καλητερο, μικρα καλτσακαι ζιπουνακια, φορμακια μια σταλιτσα ολα θα τρελλαθω τι ωραια, με το καλο!!!

Αννιτακι βαλατε ιντερνετ? περαστικα στο ποδαρακι

Leuta ψαξε κι αλλα θεματα εκτος του ενδομητριου, μήπως να μετρήσεις και το ενδομήτριο σου σε φυσική κατασταση χωρις φαρμακα να δεις αν ειναι καλήτερο γιατι εμενα μου χαλουσαν την ποιοτητα του ενδομητριου οι ορμονες διεγερσης, δεν παιζει ρολο μονο το παχος αλλα η δεκτκότητα του το παραθυρο εμφυτευσης που λενε. τι να πω ψαξε οσο μπορεις.

ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ...!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..ΣΤΙΣ "ΚΑΤΙΝΕΣ" ΛΕΜΕ.....ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΣΤ..!!!!!!!!

ΛΕΤΑΚΙ, ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΛΑΜΠΡΙΝΗ...ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΟΩΡΗΞΙΑ, ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΡΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ, ΧΩΡΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ..!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάρες,

Χαίρομαι που βλέπω ότι επανερχόμαστε δριμύτερες και χρειάζομαι ώρα για να διαβάσω τα σεντόνιαααααα...

zettaki πολύ γουστάρω το τσαμπουκά σου, και εγώ κάπως έτσι αντιδρούσα αλλά ευτυχώς δεν είχα τέτοια άτομα στη δουλειά. Πιο περίεργοι οι συγγενείς. Μακάρι να σας δώσει πολλές μέρες ο παθολόγος και να κάτσεις όσο πιο πολύ μπορείς. Εκτός από κομμένο αλάτι, προσπάθησε να τρως και 2 ασπράδια από το αυγό.

leuta μου καλό είναι να είμαστε ψιλιασμένες για διάφορα που μπορεί να διαφεύγουν των γιατρών μας, αλλά αν στο λένε τόσοι μήπως το θέμα δεν είναι τόσο του ενδομητρίου? Δες το και φυσιολογικά, όπως λέει η Λαμπρινή και προπάντων δες τι θα σου πει και ο γιατρός όταν πας.

ΑΝΙΤΑΚΙ welcome back baby και πολλά φιλάκια. Ευτυχώς εγώ δεν έφαγα πρόστιμοοοοοο......

Λαμπρινούλα πλησιάζει η αυχενική και όλα θα είναι καλά, μην αγχώνεσαι κοπέλα μου. Πάνω από όλα η υγεία μας έχεις δίκιο, όσο για τα λεφτά όλο σκαμπανεβάσματα είναι, αλλά τελικά έχω συνειδητοποιήσει και εγώ ότι περνάμε και με τα πολλά και με τα λίγα. Θέληση και καλή καρδιά να υπάρχει.

Christine1012, υπομονή και θα περάσουν όλα. Κόλπα είναι όλα για να σας ρίξουν στα μαλακά και να πείτε στο τέλος δόξα το θεό τα καταφέραν και δε θα μας πάρουν πολλά. Ετσι κάνανε και εδώ και οι Ελληνες ακόμα να μιλήσουμε και να αντιδράσουμε ότι και αν κάνουν. Εσύ να προσέχεις τα αντράκια σου...

Christine29 όλα καλά σου εύχομαι να προχωράνε και περαστικούλια.

Σε όλες τις κοπέλες στέλνω πολλά φιλάκια και χαίρομαι που αναδιοργανωθήκαμε πάλι...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΤΣΑΤΊΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥ

Δεν ξέδωσες με το γουτσου-γουτσου τα νεύρα!!!!!!!!!!!

ANTE NTEEEEEEEEEEEEEEEEE...!!!!!!!!!!!

ΟΛΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΗΝΕΤΕ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΩ, ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕΤΕ:

"ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΙΤΑΚΙ.??? ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ ΑΝΙΤΑΚΙ..???"

ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΡΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

aaaa! ξεχασα να σας πω.. χοριακή απο 300 πηγε 3000 (πέμπτη με τριτη)

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΑ ΜΟΥ...ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ...!!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ...ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..!!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ANTE NTEEEEEEEEEEEEEEEEE...!!!!!!!!!!!

ΟΛΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΗΝΕΤΕ ΚΙ ΟΤΑΝ ΦΕΥΓΩ, ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕΤΕ:

"ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΙΤΑΚΙ.??? ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΕΣ ΑΝΙΤΑΚΙ..???"

ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΡΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..!!!!!!!!!!

Πως είσαι αγαπούλα? Γεμάτη ερωτηματικά ή χαλάρωσες λίγο?


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

aaaa! ξεχασα να σας πω.. χοριακή απο 300 πηγε 3000 (πέμπτη με τριτη)

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΡΕ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ!!!!!!

Άντε μπράβο να προσέχεις τώρα ζουζουνίτσα μου

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!!!!!!!


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΡΙΚΑΚΙ μου,

ευχαριστώ για τις συμβουλές σου, τρώω κάθε πρωί 2 ασπράδια απο βραστό αυγό και πίνω και 1 ποτήρι φυσικό χυμό πορτοκάλι.

Τι άλλο πια να κάνω η γυναίκα?

Εσύ αγαπούλα, τι κάνεις πως είσαι?

ο πρίγκηπας σου ζουζουνεύει?

φιλάκια


url]
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρες τσέπωσα 4 μερούλες, απο εβδομάδα στη δουλειά...

ΑΝΙΤΑΚΙ, που εξαφανίστηκες πάλι?

Πάλι τον στρίμωξες τον άνθρωπο?

Ανάσα δεν τον αφήνεις να πάρει ;)

IS ANYBODY THERE?

ΑΑΑΑ καλά μόνη μου μιλάω.... σε λίγο θα λαλήσω κιόλας βλέπω να κάνω κικιρικου


url]
Link to comment
Share on other sites

ΡΙΚΑΚΙ μου,

ευχαριστώ για τις συμβουλές σου, τρώω κάθε πρωί 2 ασπράδια απο βραστό αυγό και πίνω και 1 ποτήρι φυσικό χυμό πορτοκάλι.

Τι άλλο πια να κάνω η γυναίκα?

Εσύ αγαπούλα, τι κάνεις πως είσαι?

ο πρίγκηπας σου ζουζουνεύει?

φιλάκια

Εδώ είμαι zettaki, δεν είσαι μόνη...

Ο μικρός είναι ένας αλητάκος αλλά ακόμα παλεύεται...

Μάλλον τα χειρότερα έπονται.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι zettaki, δεν είσαι μόνη...

Ο μικρός είναι ένας αλητάκος αλλά ακόμα παλεύεται...

Μάλλον τα χειρότερα έπονται.

χαχαχα πολύ μου αρέσουν τα παιδάκια που είναι ζωηρά, καταλαβαίνεις οτι έχεις παιδί στο σπίτι.

Μπράβο του να είναι γερός να ζουζουνεύει και να είστε και εσείς γεροί μαζί να τον κυνηγάτε.


url]
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάρες τσέπωσα 4 μερούλες, απο εβδομάδα στη δουλειά...

ΑΝΙΤΑΚΙ, που εξαφανίστηκες πάλι?

Πάλι τον στρίμωξες τον άνθρωπο?

Ανάσα δεν τον αφήνεις να πάρει ;)

IS ANYBODY THERE?

ΑΑΑΑ καλά μόνη μου μιλάω.... σε λίγο θα λαλήσω κιόλας βλέπω να κάνω κικιρικου

Δεν θα λαλήσεις, μην αγχώνεσαι...Θα βρούμε καμία να τσουρομαδήσεις κιόλας, με προσοχή όμως...

Πάλι καλά που κατάφερες να φας και αυτή τη βδομάδα. Ξεκούραση, και θα πάνε όλα καλά. Άντε και από ότι βλέπω, μετά την τεράστια χοριακή που θα μας φέρεις, ο πρώτος υπέρηχος θα είναι δώρο επετείου.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...