Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Koula - mares


kale

Recommended Posts

rikaki τι κάνεις? πώς είναι ο λαβωμένος σου πρίγκηπας?

Μια χαρά είναι αυτός kale μου. Εμάς προσπαθεί να τρελάνει, αλλά δε θα του περάσει. Τώρα αμα του πεις όχι σε κάτι πάει και χτυπάει το κεφάλι του όπου βρει.

Περνάμε από όλες τις φάσεις όπως καταλαβαίνεις.

Αντε με το καλό να ξεκινήσεις και να γεμίσει η αγκαλιά για να τα ζήσεις και έσυ σύντομα.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια φίλη μου 14 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά είχε χοριακή 420, είχε βάλει 3 κατεψυγμένα.Είναι καλή?Τι λένε οι έμπειρες?Εγώ νομίζω ότι έχουν πιάσει και τα τρια...

Και εγώ και για τα τρία λέω αλλά σίγουρά όχι κάτω από δύο. Πάντα το πάω με βάση τη δικιά μου που ήταν 525 και ήταν τρία.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο zetta.p

Και πάλι μόνη

κι ενώ τριγύρω μου

όλα μοιάζουν μελαγχολικά

κυλάει ο χρόνος

καθώς μια ανάμνηση ξεφεύγει

από τα παλιά

Δυτικές συνοικίες....

πού τις θυμήθηκες και μου θυμίζεις τα ατίθασα νιάτα μου??????? :tongue::tongue::tongue:

αφού βρε Kale, με είχατε αφήσει και πάλι μόνη,

βασικά και εγώ ατίθασο νιάτο ήμουν απ΄οτι καταλαβαίνεις...

Αναστασάκι, τι γίνεται με τον Εκτορούκο?

Μαθαίνει ή είναι ζαβολιάρης?

3 κατεψυγμένα ε? μπράβο την κοπέλα, όλα καλά να της πάνε και να έχει μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

louloulilika, ωραία τώρα βρήκα σύμμαχο, ώρα να πάρω τους δρόμους....

χιχιχι όχι μωρε, αλλά όντως για καφεδάκι απλά.

Εσύ κοριτσάρα μου, πως είσαι? Καθόλου καλύτερα βρε αγάπη μου?

RIKAΚΙ μου, όντως αγάπη μου, άλλη μια εβδομάδα έμεινε, αντέχω όμως, βασικά επειδή δεν νιώθω κάτι ιδιαίτερο, δεν βιάζομαι για τη χοριακή.

Χριστινάκι (29) περιμένουμε με ανυπομονησία τον αυριανό υπέρηχο, που θα ακούσαμε τον πιο ωραίο ήχο.

ΜΑΡΗ ΑΝΙΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΕΣΑΙ?

Φιλάκια σε όλες τις ζουζούνες

Ζετάκι μια χαρά υπάκουος είναι ο Εκτοράκος, τον λατρεύω....

Οργισμένο νιάτο ήμουν και γω φιλενάδα αφού να φανταστείς τον πρώτο μου σκύλο τον είχα ονομάσει Lemi(από τον τραγουδιστή τον motorhead) και το τραγούδι που έκανα είσοδο στον γάμο μου ήταν το Enter sandman των Metallika, το παραθέτω για να θυμηθούμε τα παλιά ροκ νιάτα μας...

http://www.youtube.com/watch?v=MPJKuygePHk


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Ζετάκι μια χαρά υπάκουος είναι ο Εκτοράκος, τον λατρεύω....

Οργισμένο νιάτο ήμουν και γω φιλενάδα αφού να φανταστείς τον πρώτο μου σκύλο τον είχα ονομάσει Lemi(από τον τραγουδιστή τον motorhead) και το τραγούδι που έκανα είσοδο στον γάμο μου ήταν το Enter sandman των Metallika, το παραθέτω για να θυμηθούμε τα παλιά ροκ νιάτα μας...

http://www.youtube.com/watch?v=MPJKuygePHk

καλά φιλενάδα δεν παίζεσαι, ω ρε τι θυμηθήκαμε πάλι....

τελικά βλέπω όλες ήμασταν πολύ "slow motion"

άκου κι αυτό

Πωπω θα θέλα να μουν πάλι 20 χρονών


url]
Link to comment
Share on other sites

καλά φιλενάδα δεν παίζεσαι, ω ρε τι θυμηθήκαμε πάλι....

τελικά βλέπω όλες ήμασταν πολύ "slow motion"

άκου κι αυτό

Πωπω θα θέλα να μουν πάλι 20 χρονών

Καλά μιλάμε ότι το Black album τα σπάει...

Είσαι θεά....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλά μιλάμε ότι το Black album τα σπάει...

Είσαι θεά....

τελικά αυτό το πάρτυ που λέγαμε οτι θα κάνουμε μάλλον θα είναι ροκ πάρτυ

να θυμηθούμε και τα extreme νιάτα μας.

και φυσικά θα παίξουμε :

http://www.youtube.com/watch?v=XH332wYtO6w


url]
Link to comment
Share on other sites

τελικά αυτό το πάρτυ που λέγαμε οτι θα κάνουμε μάλλον θα είναι ροκ πάρτυ

να θυμηθούμε και τα extreme νιάτα μας.

και φυσικά θα παίξουμε :

http://www.youtube.com/watch?v=XH332wYtO6w

Δώσε Ζετάκι....Γουστάρω...

Αφιερωμένο...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, γίνεται συγκεριμένες ημέρες του κύκλου....δε θυμάμαι ομως αν γινεται 9η-10η ή 21η :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Νομίζω όμως γινονται πριν την 14η (ωορρηξία) για να μην υπάρχει φόβος εγκυμόσυνης....

Δεν πονάει καθόλου...εμένα μου έδωσαν και dvd με την επέμβαση..

ΑΝΙΤΑΚΙ οπωσδήποτε να ζητήσεις να εχεις γνωμάτευση του γιατρού σου τι βρήκε/ειδε στην υστεροσκόπηση. Ειναι μια επεμβαση που δεν επαναλαμβάνεται ευκολα και αν πας σε αλλο γιατρο στο μέλλον θα πρεπει να ξέρεις και να ξέρει ακριβώς τι ειδε ο γιατρος σου στην υστεροσκόπηση.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΒΡΕ ΛΕΤΑΚΙ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...!!!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ..!!!!!!!

Ευχαριστώ κορίτσια για τα καλά σας λόγια και τη συμπαράσταση! Μακάρι να τα καταφέρουμε να επιβιώσουμε μέσα από όλο αυτό!

ΑΝΙΤΑΚΙ μου καλό και όμορφο! Έκανα και γω υστεροσκόπιση πέρσυ, είναι κάτω από νάρκωση που σε κάνουν, δεν πονάς καθόλου. Δε θυμάμαι αν ήταν συγκεκριμένη μέρα του κύκλου... Θα σου πει ο γιατρός σου don't worry! Να την κάνεις το συντομότερο και μετά να πας για την επόμενη προσπάθεια!

kisses to ALL

ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ..!!!!! ΕΣΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ..!!!!!!

τσα!!!!

γύρισα, αν δεν έβγαινα θα έσκαγα θα ακούγατε μέχρι την Κύπρο το μπαμ....

Πήγα (με πήγαν με αυτοκίνητο) μέχρι ΚΕΠ, έκανα εξουσιοδοτήσεις σε μαμα, super market και πήγα και στην Αγία Ειρήνη την Χρυσοβαλάντους να ανάψω κεράκι και να προσευχηθώ για όλες μας.

ANITAKI, καλημέρα ζουζούνα,

δεν είναι τίποτα η υστεροσκόπηση με απλή μέθη όπως σου είπαν και τα κορίτσια, την ίδια μέρα βγαίνεις, και δεν νιώθεις τίποτα εκτός απο οτι βγαίνεις λίγο ευτυχισμένη. Οι μέρες είναι συγκεκριμένες 6-10η θέλουν να μην έχεις περίοδο, αλλά και πριν την ωορρηξία. Καλά αποτελέσματα να έχεις όταν την κάνεις.

Φιλάκια σε όλες

ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΩ ΠΟΥ ΤΡΙΓΥΡΝΑΣ, ΚΑΤΣΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕ....!!!!!!!!!!

leuta μου γλυκια καλα ειμαι περιμενω αυριο να παω για υπερηχο να δουμε πως παμε και τρεμω. Κατα τα αλλα πολυ βιβλιο και πολυ ταινια!!!!!!!!!

anitaki πως παει το ποδι?

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ, ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ...ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ...!!!

ΑΥΡΙΟ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ, ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ...ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ..!!!!

leutako εύχομαι να έρθει ο καιρός με τις εξετάσεις σου... και πραγματικά εύχομαι αν υπάρχει όντως κάτι να βρεθεί και να διορθωθεί πάραυτα!!!!!!

ανιτάκι να την κάνεις την υστεροσκόπηση είναι πραγματικά πολύ χρήσιμη!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ KALE MOY...ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ..!!!!!!

ΑΝΙΤΑΚΙ ΟΛΟ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΕΙΣΑΙ, ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΑΙ....

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΙΤΣΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ..!!!!!!!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Δώσε Ζετάκι....Γουστάρω...

Αφιερωμένο...

Μπράβο Αναστασάκι είσαι κορυφαία!!!

άκου ζουζούνα και αυτό....

Φοβερό ε?

Λοιπόν kale, καλά που ονόμασες το topic koula - mares γιατί πάλι όλο εκτός θέματος θα ήμασταν

Βρε καλώς το ΑΝΙΤΑΚΙ,

πες μου που γυρνάς, που χάνεσαι?

τον ξεζούμισες τον άνθρωπο.

μέρα παρα μέρα είπαμε, οχι ΟΛΗ τη μέρα;)

Σιγά μην κάτσω κρεβάτι.... ;)


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΣΥΓΝΩΜΗ....ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ..????????

ΠΡΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ), ΚΑΝΑΜΕ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΗ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥΠΟΔΑ..!!!

ΤΩΡΑ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ) ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ..!!!!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ....ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕΙ Ή ΟΧΙ.?????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΣΥΓΝΩΜΗ....ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ..????????

ΠΡΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ), ΚΑΝΑΜΕ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΗ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥΠΟΔΑ..!!!

ΤΩΡΑ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ) ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ..!!!!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ....ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕΙ Ή ΟΧΙ.?????

Ώπα Ανιτάκι, εδώ ψιλοαλλάζουν τα πράγματα, ο ίδιος στην έκανε την επέμβαση?

Αν ναι, ρώτησε τον γιατί θέλει τόσο σύντομα να την ξανακάνει.

Αν όχι, έχεις dvd απο την επέμβαση να του δείξεις?

Εγώ νομίζω πάντως οτι είναι σύντομο το διάστημα, γιατρός όμως δεν είμαι, ρώτα τον.


url]
Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΣΥΓΝΩΜΗ....ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ..????????

ΠΡΙΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ (ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ), ΚΑΝΑΜΕ ΕΠΕΜΒΑΤΙΚΗ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥΠΟΔΑ..!!!

ΤΩΡΑ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ) ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ..!!!!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ....ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕΙ Ή ΟΧΙ.?????

Aνιτάκι θα συμφωνήσω και εγώ με το Ζετάκι...Τώρα που είχες πάει για υπέρηχο είχε δει κάτι που τον ανυσήχησε?


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Aνιτάκι θα συμφωνήσω και εγώ με το Ζετάκι...Τώρα που είχες πάει για υπέρηχο είχε δει κάτι που τον ανυσήχησε?

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ....ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΧΙ...!!!!!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ..??????


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Aνιτάκι θα συμφωνήσω και εγώ με το Ζετάκι...Τώρα που είχες πάει για υπέρηχο είχε δει κάτι που τον ανυσήχησε?

και επίσης να προσθέσω οτι οι πολύποδες δεν φαίνονται συνήθως σε απλό υπέρηχο, έχουν όμως άλλα συμπτώματα, τα οποία φαντάζομαι πως τα ξέρεις Ανιτάκι, αλλά και μέσα σε 5-6 μήνες δύσκολο να ξαναδημιουργηθούν.

Dvd έχεις της επέμβασης?


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...