Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Και εγώ έτσι είχα πέσει τα πατώματα … χωρίς να δω τους υπόλοιπους παράγοντες όπως σου αναφερει η λινα… και τα πηγα  πολύ καλα στην ωοληψια  … δεν γνωρίζω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα για μένα όμως έχω στην κατάψυξη καποιες βλαστοκυστες και αυτό με παρηγορεί έστω και σε ένα βαθμό να μην νιώθω τόσο μεγάλη ανασφάλεια καθώς δυστυχώς δεν έχω ακόμα παιδάκι !!!! Ποτέ μην εγκαταλείπεις και όσο και να μην είναι εφικτό μην αφήνεις τον φόβο κ την στεναχώρια να σε καταλάβουν … 

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

zettaki μου καλα ειμαι...ειπα να ξεκινησω κ εγω τα γουτσου γουτσου μηπως και...δυσκολο αλλα μιας που ειμαι κ εγω δυσκολη περιπτωση ποτε δεν ξερεις....

loullika ευχομαι ολα καλα κ να σου σταματησει το αιμα...


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ANASTASIA, ALEX,

αγάπες μου ευχαριστώ πολύ με ξεαγχώνετε, καλά που έχω και εσάς και έχω κάποιον να μιλάω.

Σας αγαπώ τόσο πολύ!!!!

Αναστασάκι μου τι κάνεις?

Αλεξάκι μου πως πας όλα καλά?

Mια χαρούλα είμαι Ζετάκι μου, προσπαθώ να κάνω τη βασική εκπαίδευση στον Εκτορα, τρια 10λεπτα την ημέρα για αρχή επειδή είναι ακόμα μικρούλης.

Ξεκίνησα και εγώ σήμερα τα τεστ ωορηξίας θα το κάνω αυτό για 4 μηνες, λες να γίνει το θαυμα....

Σε σκέφτομαι κάθε μέρα, θέλω τόσο πολύ να πετύχεις...Μακάρι, μακάρι , μακάρι...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρούλα είμαι Ζετάκι μου, προσπαθώ να κάνω τη βασική εκπαίδευση στον Εκτορα, τρια 10λεπτα την ημέρα για αρχή επειδή είναι ακόμα μικρούλης.

Ξεκίνησα και εγώ σήμερα τα τεστ ωορηξίας θα το κάνω αυτό για 4 μηνες, λες να γίνει το θαυμα....

Σε σκέφτομαι κάθε μέρα, θέλω τόσο πολύ να πετύχεις...Μακάρι, μακάρι , μακάρι...

Μακαρι να γινει το θαυμα ....ποτε δεν ξερεις;)


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο Θεός είναι μεγάλος και ποτέ δεν ξέρεις. Μπορεί να γίνει το θαύμα! και για σένα Αναστασία μου και για σενα Αλεξ μου. Σας το εύχομαι ολόψυχα!

Καληνύχτα όμορφες

cu tomorrow

xxxxxxxxxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

louloulika να ξεκουράζεσαι κοπέλα μου και όλα θα πάνε καλά.Αφού είναι καλά το μωράκι,αυτό έχει σημασία.Τι να κάνεις,υπομονή μόνο και όλα θα γίνουν.

pink hat μπράβο τέλεια χοριακή!!!!!Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι.

zettaki μου είσαι άπαιχτη.Ξέρω δεν παλεύεται η κλεισούρα,αλλά τι να κάνουμε.Να σκέφτεσαι ότι όλα γίνονται για τον ιερότερο σκοπό που έχει η ανθρώπινη ύπαρξη!!!!!!!Στις 28 πρώτα ο Θεός θα κάνουμε πάρτυ.

Σας φιλώ κορίτσια μου και καλή σας νύχτα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κορίτσια S.O.S. για άλλη μια φορά.

Νομίζω οτι το έχουμε ξανααναφέρει αλλά πείτε μου, ανέβασα 37.4 πυρετό 3η ημέρα εβρυομεταφοράς σήμερα, μπορει να είναι απο τα utrogestan ή παίζει τίποτα άλλο?

Να ανησυχήσω?

Εγώ ανέβασα στις 2 τελευταιαες προσπαθειες μου μετα την 6η ημέρα...και γινοταν εμφυτευση μάλλον, γιατι ειχα και στις 2 θετικη χοριακή.....:wink: ασχετα αν μετα δεν το κρατησε..


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξύπνησα κρυωμένη...λέτε να χαλάρωσαν τα ΝΚ μου και να αρρωστησα μετα απο 1,5 χρόνο? :P:p

Christine1012 ΜΑΓΚΙΑ ΣΑΣ που ψηφίσατε ΟΧΙ. Εχετε τελικα πολιτικους με αρ.......!!!Πολύ καλά τους κάνατε τους κωλογερμαναραδες που θελουν να λεηλατησουν όλους τους λαους. Να μη φοβάστε τιποτα! Και μεις που δε χρεωκοπήσαμε....ο κοσμος πεινάει, ειναι δυστυχισμένος και αυτοκτονει. Ο νεος κοσμος φευγει εξωτερικο και να δω ποιος θα φερει την αναπτυξη αν λειπουν ολοι οι νεοι... ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΟΙ ΑΛΗΤΑΡΑΔΕΣ και ενα οχι!

Τα ειπα και ξεθύμανα...:D

Σερρες εχουμε σήμερα μια πολύ ωραια μέρα κορίτσια! ΣΑν την Άνοιξη δεν εχει! Η καλύτερη εποχη!!!

Θα ξαναμπω πιο μετα!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Λοιπόν αν ήταν να πάω στη δουλειά τόσο νωρίς δεν θα μπορούσα να σηκωθώ, τώρα χωρίς ξυπνητήρια, λες και έχω ένα κοκόρι μέσα μου και μόλις παει 6.30 - 6.40 αρχίζει κικιρίκου.

Σας ευχαριστώ όλες για την συμπαράσταση εχθές, με ξεαγχώσατε, ευτυχώς σήμερα δε νιώθω πυρετό.

leuta,

ΚΑΛΗΜΈΡΑ, καλή δουλειά και μην αφήνεις κανέναν να σου μ@μ@ει την ψυχολογία.

ALEX, ANASTASIA,

ποτέ δεν ξέρεις τι σου επιφυλάσσει το μέλλον, ε και αφού αρχίσατε τα γουτσου γουτσου, όλα πλέον είναι πιθανά.

Αναστασάκι μην βασίζεσαι μόνο στα τεστ, μέρα παρα μέρα τον γιατρό τον κάνει πέρα.....

christine1012,

μπράβο σας κοπέλα μου, που καταψηφίσατε το κούρεμα, απ'οτι φαίνεται στους δικούς σας εκεί κυλάει ακόμα αίμα γιατί αν αυτό ήταν να γίνει εδώ ..... άστα να πάνε εδώ στους δικούς μας κυλάει ευρωίνη....

roubies,

σε ευχαριστώ ζουζούνα μου, τι να κάνω θα τον παλέψω τον εγκλεισμο....

ΑΝΙΤΑΚΙ, ΠΟΥ ΕΊΣΑΙ?

Πολλά φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια


url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα zettaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η αναμονη ειναι λιγο κουραστικη αλλα αν ζεττακι μου δεις θετικη χοριακή θα τα ξεχασεις ολα...

ΚΑι γω κουραζομουν στην αναμονη αλλα σκεφτόμουν κοπέλες που δεν μπορούσαν να πάρουν καν αδεια επειδη ειναι σε ιδιωτικο τομέα και σταματούσα την γκρίνια! :rolleyes:

Ζεττακι εγω έβλεπα ταινίες στη nova, διάβαζα βιβλία και ερχόταν φίλες για καφε....αρκει να μην ειναι άρρωστες :cool: Γιατι δε λες καμια φίλη σου να ρθει?

ANNITAKI ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα zettaki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η αναμονη ειναι λιγο κουραστικη αλλα αν ζεττακι μου δεις θετικη χοριακή θα τα ξεχασεις ολα...

ΚΑι γω κουραζομουν στην αναμονη αλλα σκεφτόμουν κοπέλες που δεν μπορούσαν να πάρουν καν αδεια επειδη ειναι σε ιδιωτικο τομέα και σταματούσα την γκρίνια! :rolleyes:

Ζεττακι εγω έβλεπα ταινίες στη nova, διάβαζα βιβλία και ερχόταν φίλες για καφε....αρκει να μην ειναι άρρωστες :cool: Γιατι δε λες καμια φίλη σου να ρθει?

ANNITAKI ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

μωρέ με την αναμονή δεν έχω θέμα, το πρόβλημα είναι το οτι εχω "καρφιά", δεν μπορώ να κάτσω σε ενα μέρος, απο ταινίες, άσε σε λίγο αντι για το hol / nova cinema θα συνδέσουν έναν προτζέκτορα στο κεφάλι μου και θα τις παίζω εγώ απευθείας.....

φίλη δεν μπορώ να φωνάξω γιατί καμία δεν ξέρει τίποτα....

έχω τη μαμά μα πόσα να λέμε όλη μέρα?

βιβλίο..... διάβαζα όταν ήμουν στα νοσοκομεία μετά τις επεμβάσεις .....

θέλω να κάνω καμιά δουλειά .... καμιά βόλτα ....

Τελικά καφέ κάνει να πίνουμε?

Άσε όσο για την άδεια άμα ήταν στο χέρι μου σήμερα θα ήμουν στη δουλειά, ευτυχώς που πήγε ο ανήρ στον παθολόγο και μάλλον έπεσε σε καλό άνθρωπο...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μωρέ με την αναμονή δεν έχω θέμα, το πρόβλημα είναι το οτι εχω "καρφιά", δεν μπορώ να κάτσω σε ενα μέρος, απο ταινίες, άσε σε λίγο αντι για το hol / nova cinema θα συνδέσουν έναν προτζέκτορα στο κεφάλι μου και θα τις παίζω εγώ απευθείας.....

φίλη δεν μπορώ να φωνάξω γιατί καμία δεν ξέρει τίποτα....

έχω τη μαμά μα πόσα να λέμε όλη μέρα?

βιβλίο..... διάβαζα όταν ήμουν στα νοσοκομεία μετά τις επεμβάσεις .....

θέλω να κάνω καμιά δουλειά .... καμιά βόλτα ....

Τελικά καφέ κάνει να πίνουμε?

Άσε όσο για την άδεια άμα ήταν στο χέρι μου σήμερα θα ήμουν στη δουλειά, ευτυχώς που πήγε ο ανήρ στον παθολόγο και μάλλον έπεσε σε καλό άνθρωπο...

Εγω σε 2-3 κολλητες το εχω πει...και ετσι ειχα παρέα για καφέ..

Η μια ειδικά ειναι έγκυος απο εξωσωματική και καταλαβαίνει απόλυτα και μπορούμε να μιλησουμε και για το θέμα...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ομορφιές!

Τι μου κάνετε σήμερα????

Ψηφίσαμε ΌΧΙ Leutaki μου, και μπράβο μας πιστεύω εγώ, αλλά τώρα να δούμε τι κάνουμε από δω και πέρα. Το πρόβλημα παραμένει και μόνο και μόνο με την είδηση του κουρέματος γίνεται χειρότερο, άσχετο πως δεν ψηφίστηκε. Ελπίζω όμως πως θα τα καταφέρουμε! Τουλάχιστο δείξαμε στη Μέρκελ και τους φίλους της ότι δεν θα περάσει η Χρεοκρατία! Ελεος πια! Από δω και πέρα ο Θεός βοηθός!

Θα πας βολτούλα στις όμορφες Σέρρες???

zettaki εγώ έβλεπα house MD! Eίδα σχεδόν όλες τις σεζόν! Α, και how I met your mother. χιχιχι Την πρώτη φορά το είχα πει μόνο της αδερφής μου. Την δεύτερη το είπα και στους γονιούς μου. Πραγματικά έννοιωσα ότι ήθελα να τους το πω, πιστεύω και οι προσευχές τους με βοήθησαν, και πραγματικά έννοιωσα περισσότερη στήριξη και αισιοδοξία. Καλά έκανες και το είπες στη μαμα σου. :)

Τα άλλα κοριτσάκια που είναι???

χχχχχχχχχχχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!

christine1012 συγχαρητηρια για το ηρωικο σας ΟΧΙ!!!!! Θριλερ η κατασταση!

Τα μπεμπακια τι κανουν?

zetta υπομονη παλουκωσου :-P κατω και απολαυσε κανενα βιβλιο αξιζει η αναμονη! Ο πυρετος για μενα ειναι καλο σημαδι!

louloulika αφου ειναι για το καλο του μωρου σου κατσε ξαπλα και υπομονη κουκλα μου!

pinkhat τελεια η χοριακη σου!!! Ποτε πας για υπερηχο??

alexg, dada, anastasia, anitaki, kelly,leuta,rika, ειστε καλα????

Ξεχασα καμια κουκλα???

Αν ναι φτου μου!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ομορφιές!

Τι μου κάνετε σήμερα????

Ψηφίσαμε ΌΧΙ Leutaki μου, και μπράβο μας πιστεύω εγώ, αλλά τώρα να δούμε τι κάνουμε από δω και πέρα. Το πρόβλημα παραμένει και μόνο και μόνο με την είδηση του κουρέματος γίνεται χειρότερο, άσχετο πως δεν ψηφίστηκε. Ελπίζω όμως πως θα τα καταφέρουμε! Τουλάχιστο δείξαμε στη Μέρκελ και τους φίλους της ότι δεν θα περάσει η Χρεοκρατία! Ελεος πια! Από δω και πέρα ο Θεός βοηθός!

Θα πας βολτούλα στις όμορφες Σέρρες???

zettaki εγώ έβλεπα house MD! Eίδα σχεδόν όλες τις σεζόν! Α, και how I met your mother. χιχιχι Την πρώτη φορά το είχα πει μόνο της αδερφής μου. Την δεύτερη το είπα και στους γονιούς μου. Πραγματικά έννοιωσα ότι ήθελα να τους το πω, πιστεύω και οι προσευχές τους με βοήθησαν, και πραγματικά έννοιωσα περισσότερη στήριξη και αισιοδοξία. Καλά έκανες και το είπες στη μαμα σου. :)

Τα άλλα κοριτσάκια που είναι???

χχχχχχχχχχχχχ

Από Σέρρες ειμαι ;););)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!

christine1012 συγχαρητηρια για το ηρωικο σας ΟΧΙ!!!!! Θριλερ η κατασταση!

Τα μπεμπακια τι κανουν?

zetta υπομονη παλουκωσου :-P κατω και απολαυσε κανενα βιβλιο αξιζει η αναμονη! Ο πυρετος για μενα ειναι καλο σημαδι!

louloulika αφου ειναι για το καλο του μωρου σου κατσε ξαπλα και υπομονη κουκλα μου!

pinkhat τελεια η χοριακη σου!!! Ποτε πας για υπερηχο??

alexg, dada, anastasia, anitaki, kelly,leuta,rika, ειστε καλα????

Ξεχασα καμια κουκλα???

Αν ναι φτου μου!

Γεια σου Χριστινούλα!!!

Καλα ειμαι...στη δουλειά...

Ευτυχως εχει ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ!

Εσυ τι κανεις? Πως περνας τη μέρα σου?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...