Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

christine29 μου, έπαιρνα cyclogest (προγεστερόνη υπόθετα), αν δεν κάνω λάθος μέχρι την 16η βδομάδα. όταν ξεκίνησα έβαζα και ενεσεις clexane αλλα σταμάτησα μετά από 1-2 βδομάδες διότι είχα τα καφέ υγρά. Εγώ στην αρχή πείναγα πάρα πολύ και αν δεν έτρωγα είχα αναγούλες αλλά όχι εμετούς. Οπόταν να τρως κάτι να είναι συνέχεια γεμάτο το στομάχι σου να μην έχεις αναγούλες. :) Για τον αφαλό μάλλον πρέπει να νοιωθεις τη μήτρα σου που τραβιέται πιστεύω. Εγώ εννοιωθα τραβήγματα χαμηλά αριστερά και δεξιά που μεγάλωνε η μήτρα. Βέβαια εμένα είναι 2 και βαρούσαν περισσότερο και είναι πιο χαμηλά. Δεν πίεζαν τόσο το στομάχι.

lambrinipo μου, το φαντάζομαι! Γιαυτό σου είπα ότι δεν μπορείς να κάνεις και πολλά πράγματα! Βάζε τη μασκούλα όπως κάνεις και πού θα πάει θα γιάνει και η μικρούλα! Περαστικά της! χχχ

dada και leuta μου, και γω πιστεύω ότι η πίστη είναι μέσα μας. Βέβαια πήγα και εξωμολογήθηκα (πράγμα που έχει να κάνω πάνω από δεκαπενταετία!), πήρα και λαδάκι από την πρώτη κιόλας προσπάθεια ακόμη. Εστω και που δεν έμεινα έγκυος από την πρώτη φορά το λαδάκι μου το βάζω ακόμη στην κοιλιά κάθε πρωί και νυχτα! Νοιώθω ότι είναι σαν ευχαριστία και σαν προστασία που το κάνω. Και προσπαθώ γενικά να είμαι λίγο πιο προσεχτική πιο καλή να το πώ! Δεν ξέρω! Εγώ πριν μείνω έγκυος νήστευα κάθε Χριστουγεννα (μόνο κρέας και γαλακτοκομικά) και όσο μπορούσα το Πάσχα (όχι το σεξ... ούτε πολύ αυστηρά με τα λάδια, ψάρια κτλ). Το έκανα και για αποτοξίνωση και για να τιμήσω κάπως δεν ξέρω τους αγίους.... Γενικά πιστεύω στο καλό και προσεύχομαι, δεν είμαι όμως φανατικά πιστή όπως το θεωρεί η εκκλησία. Νομίζω δεν έχει σωστό και λάθος όπως νοιώθει ο καθένας, η καλοσύνη είναι μέσα μας και αυτό είναι το σημαντικότερο νομίζω!

Επολλολόησα που λέμε και στην Κύπρο! (είπα πολλά!)

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ μου, τα φιλάω τα extreme boys! και τελευταίες μέρες τους λέω, σε τί κόσμο θα σας φέρω!!! anywayzzz! Καλά είναι λίγη μπάλα παίζουν που ρώταγε και το zettaki μου, αλλά όχι πολλά πράγματα. Να δώσεις φιλακια στην mimitra μας.

πάω σπίτι να κάνω πουργούρι! (εσείς το λέτε πληγούρι :tongue:)

χχχχχχχχχχχχχχχ


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλό μεσημέρι κοριτσάκια, μόλις ξεμπέρδεψα με τον αλήτάκο μου, τον πήρε ο μπαμπάς του να κοιμηθούνε...

christine29 όλα καλά θα πάνε αυρίο και θα ακούσεις και καρδούλα. Εμένα ο γιατρός μου τα έδινε τα φάρμακα αυτά μέχρι να κλείσει το πρώτο τρίμηνο που θεωρείται σημαντικό. Μετά σίδηρο, παιδική ασπιρίνη και ασβέστιο .

zettaki να κάνεις βολτούλες για να ξεφεύγεις κιόλας, όλα όμως με προσοχή. Αντε τη φάγαμε τη πρώτη βδομάδα.

christine1012 τα αγοράκια σου εύχομαι μέχρι να μεγαλώσουν να έχουμε καταφέρει να αλλάξουμε πολλά σε αυτόν τον κόσμο και όλα να είναι αναμνήσεις δικές μας. Μπράβο σας για το ΟΧΙ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ εντάξει ο Εκτοράκος με την εκπαίδευση? Φιλιά στη Δημητρούλα μας.

ΑΝΙΤΑΚΙ η υστεροσκόπηση είναι μια καλή αρχή και ίσως βρουν και κάτι που να διορθώνεται. Γνώμη μου είναι μετά την υστεροσκόπηση να μην αργήσεις για την επόμενη προσπάθεια γιατί λογικά το περιβάλλον θα είναι πιο καθάρο αν βρουν κάτι και το διορθώσουν.

Λαμπρινή μου κάνε τώρα ότι σου λέει η γιατρός για να μη κολλήσει και τίποτα άλλο η μικρή σου και πρόσεχε όσο μπορείς.

leuta μου με το καλό να πας στη γιατρό μπας και λυθούν και απορίες, και ας κάνεις τα πηγαινε-έλα για τους γιατρούς αν είναι να γεμίσει η αγκαλιά σας.

Θελω να πιστεύω ότι ο Θεός είναι παντού και μας προσέχει, βλέποντας την προσπάθεια του καθένος και τον τρόπο που έχει ο κάθενας να δείχνει την πίστη του. Η πίστη είναι και ένα μέσο δύναμης για να αντιμετωπίσουμε δυσκολίες. Εμένα μου έχει δείξει ότι όποτε μας παίρνει η κάτω βόλτα για οτιδήποτε πάντα έρχεταί κάτι καλύτερο. Γι' αυτό στα δύσκολα ποτέ δεν απέλπίζόμαι, είμαι σίγουρη ότι τα καλύτερα παραμονεύουν παρακάτω....

Φιλιά πολλά και σε όλα τα κορίτσια μου, να μη πω ονόματα μη ξεχάσω καμία...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

leuta μου γλυκια καλα ειμαι περιμενω αυριο να παω για υπερηχο να δουμε πως παμε και τρεμω. Κατα τα αλλα πολυ βιβλιο και πολυ ταινια!!!!!!!!!

labrinibo μου περαστικα στην μικρη σου, μη φοβασαι οι γιατροι ωρες ωρες μονο να σε τρομαζουν ξερουν. Βεβαια καλο ειναι να προσεχεις!!

christine1012 αγορομανα μου ομορφη καλα ειμαι. Εχω φοβερη δυσπεψια σε οτι φαω και καπου καπου φοβερη αναγουλα. Με τραβαει και ο αφαλος μου που και που δε ξερω τι ειναι!

Να σε ρωτησω τα φαρμακα προγεστερονη,cyclacur (αν επαιρνες) ποτε τα σταματησες? Εσυ ειχες ή εχεις αναγουλες?

zettaki τρελουτσικο κανε υπομονη για το εμβρυακι σου!! Πεθανα στο γελιο με τον ζουρλομανδυα!! Να σαι καλα!

anitaki πως παει το ποδι?

christine με το καλο να ακουσετε καρδουλα ο αφαλος σε τραβαει γιατι απλουστατα απο εκει τρεφεται το μωρακι σου αρα ολα πανε καλα, cyclacur δεν ειναι προγεστερονη τα κοβεις μολις παρεις θετικό την προγεστερονη στο τελος του πρωτου τριμηνου.

Ρε κοριτσια να ρωτησω τη γνωμη σας σκεφτομαι πολύ σοβαρα να αρχισω να πηγαινω σε κανενα δημοσιο νοσοκομειο να δω και εκει τι παιζει απο γιατρους γιατι το οικονομικο με φοβιζει αλλα δεν ξερω αν θα μπορεσω να εμπιστευτω νεο γιατρο μετα απο οτι περασα, ο γιατρος μου επιμενει να μην ανησυχω και θα με βοηθησει οικονομικα οσο μπορει αλλα σε περιπτωση που μου πει περισσοτερα απο οτι αντεχω πρεπει να εχω μια εναλλακτική. Απλα φοβαμαι μην γινει καμια στραβη και μετα τραβαω τα μαλλια μου για 2000 που ειναι η διαφορα δημοσιου με ιδωτικου.


image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495398image.php?type=sigpic&userid=35235&dateline=1383495566
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου να μαι πάλι και γω...μεταξύ δουλειάς και πριν το βάψιμο ρίζας...ουφ....δεν σας προλαβαίνω και δεν ξέρω σε ποιά να πρωτομιλήσω...

Νηστεία?Δεν ξέρω αν ο Θεός και οι Αγιοι θέλουν αυτό από μας, έτσι και αλλιώς θρησκευτικά να το παρούμε η νηστεία είναι εβραϊκο έθιμο κατάλοιπο από μια άλλη εποχή που οι Εβραιοι προετοιμάζονταν για τη μεγάλη γιορτή του Πάσχα και όντας φτωχοί δεν τρώγαν για σαράντα μέρες προκυμένου να έχουν κρέας στο τραπέζι τους για τη μεγάλη γιορτή.Κάπου εκεί υιοθετήθηκε από τον Χριστιανισμό και δεν το θεωρώ καθόλου κακό γιατί στην επόχη μας που όλα είναι σε αφθονία και λίγο λιτότητα δεν βλάπτει, απλά το θεωρώ περισσότερο έθιμο παρά τρόπο πίστης προς το Θεό.Και θα δώσω ένα τρανταχτό παράδειγμα που λίγο ως πολύ όλοι το έχουμε κάνει...

Μ. Παρασκευή μετά τον επιτάφειο στα τσιπουράδικα και στα μεζεδοπωλεία γίνεται χαμός, θα πρέπει να έχεις κάνει κράτηση για να βρεις τραπέζι, πάει η γαρίδα και το χταποδάκι σύννεφο και δώστου τσουγκρισμα με το τσιπουράκι και το ουζάκι και το φαή μεχρι σκασμού.Εεε...μη μου πείτε ότι αυτό είναι νηστεία?

Νηστευω πάντα την Μ. βδομάδα και αυτό το κάνω πιο πολύ για την υγεία μου(Μ.Παρασκευη ούτε λάδι), στον Θεό πιστευω με τον δικό μου μοναδικό τρόπο και πολλές φορές στον διάλογο μας Τον έχω αμφισβητήσει και άλλες Τον έχω παρακαλέσει για να μου προσφέρει τη βοήθεια του.Λίγο ως πολύ έτσι δεν είναι η σχέση όλων μας με το Θεό?

Οταν πήγα στο μοναστήρι της Αγίας Αννας για να δώσω την παράκληση για όλες μας, η καλόγρηα που με ξενάγησε δεν με έκανε να αισθανθώ αυτή την κατάνυξη που λέμε, μου έλεγε ότι έχουν φέρει το μάρμαρο από τη Χίο και το ταβάνι είναι από το τάδε ξύλο όλο στο χέρι.Μου είπε να διαβάζω κάθε νύχτα την παράκληση και να κάνω νηστεία 40 μέρες από όλα...Αν πραγματικά έβλεπα μπροστά μου μια λιτή γερόντισα που δεν την ενδιέφεραν τα υλικά αγαθά θα το έκανα...και προτίμησα να ασπαστω την Αγία και να ζητήσω από εκείνη να με αξιώσει να γίνω μάνα.Την παράκληση της δεν την διαβάζω γιατί πολύ απλά δεν καταλαβαίνω τη λέει...της ζητάω λοιπόν αυτό που θέλω σε απλά Ελληνικά.

Η ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Christine29 με το καλό να ακούσετε καρδούλα αύριο!

Lamprinipo έχω δύο γνωστές που γέννησαν σε δημόσιο νοσοκομείο, νομίζω ότι αξίζει εντελώς τον κόπο να το ψάξεις, δεν περισσεύουν πλέον δύο χιλιάρικα. Αν μένεις Χαιδάρι μεριά, γιατί δεν κοιτάς το Αττικό; έχει γυναικολογικό εκεί;;

Ζεττα μου εγώ μετά από δύο μέρες επέστρεψα στη δουλειά. Δεν είναι κουραστική δουλειά αλλά όπως και να έχει ήμουν σε κίνηση, να πάω να έρθω κλπ.. Νομίζω ότι έναν καφέ μπορείς να τον πίνεις για να ξεσκάς.

Για τη νηστεία είμαι της άποψης ότι είναι προσωπικό ζήτημα και ο καθένας κάνει ό,τι αντέχει. Οπως είπε όμως η δεν-θυμαμαι-ποια-το-είπε-σορρυ-σορρυ-σορρυ, δεν έχει νόημα να νηστευεις και να συνεχίζεις να είσαι κακός δύστροπος γκρινιάρης και όλα τα υπόλοιπα. Νηστεύεις από τις αδυναμίες σου, όχι από τα φαγητά αυτά καθεαυτά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και πάλι μόνη

κι ενώ τριγύρω μου

όλα μοιάζουν μελαγχολικά

κυλάει ο χρόνος

καθώς μια ανάμνηση ξεφεύγει

από τα παλιά

Δυτικές συνοικίες....

πού τις θυμήθηκες και μου θυμίζεις τα ατίθασα νιάτα μου??????? :tongue::tongue::tongue:

εγώ νηστεύω - μόνο διατροφικά xixixixi!!!!- ο άντρας μου πάλι όχι -άθεος-. Η πίστη είναι κάτι που σου δίνει δύναμη όπου κι αν πιστεύεις....

dadako μπορείς από τώρα να παρακαλέσεις την Παναγία δε χρειάζεται να περιμένεις την προσπάθειά σου... προσωπικά εμένα με βοηθάει πολύ.

pink hat διάβαζα στο εξωτερικό για επιτυχημένους κύκλους διέγερσης, όχι κατεψυγμένα, μόνο με μενοπούρ και μπήκα σε σκέψεις....

αναστασία να δώσεις τους χαιρετισμούς μας στην πρόεδρο! έτσι όπως τα έγραψες για το αν θα λέει κάποιος ή όχι τα περί εξωσωματικής είναι σαν οι υπόλοιποι που δεν το λέμε να ντρεπόμαστε για το πρόβλημά μας. Εμένα είναι ο χαρακτήρας μου τέτοιος που δε θέλω να λέω τα προβλήματά μου. Όταν τα μοιράζομαι με δικούς μου ανθρώπους...πώς να το πω... είναι σαν να μην κάνω φόκους στο όποιο θέμα μου. Αναλώνω δύναμη κι ενέργεια στο να σκέφτομαι αν θα στενοχωρηθούν, αν θα αγωνιούν και διάφορα άλλα....Έτσι λειτουργώ. Και πολύωρα χειρουργεία που χρειάστηκε να κάνω πάλι δεν το μοιράστηκα παρά μονάχα αφού όλα είχαν τελειώσει. Anyway....

Κορίτσια πολύ καλά τα είπατε για τους Κύπριους πολιτικούς... επιτέλους λίγη τσίπα!

roubies γιατί δεν τα κάνεις όλα στον μαντ...η???? αφού τον εμπιστεύεσαι γιατί να ψάχνεσαι δεξιά αριστερά?


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Christine29 με το καλό να ακούσετε καρδούλα αύριο!

Lamprinipo έχω δύο γνωστές που γέννησαν σε δημόσιο νοσοκομείο, νομίζω ότι αξίζει εντελώς τον κόπο να το ψάξεις, δεν περισσεύουν πλέον δύο χιλιάρικα. Αν μένεις Χαιδάρι μεριά, γιατί δεν κοιτάς το Αττικό; έχει γυναικολογικό εκεί;;

Ζεττα μου εγώ μετά από δύο μέρες επέστρεψα στη δουλειά. Δεν είναι κουραστική δουλειά αλλά όπως και να έχει ήμουν σε κίνηση, να πάω να έρθω κλπ.. Νομίζω ότι έναν καφέ μπορείς να τον πίνεις για να ξεσκάς.

Για τη νηστεία είμαι της άποψης ότι είναι προσωπικό ζήτημα και ο καθένας κάνει ό,τι αντέχει. Οπως είπε όμως η δεν-θυμαμαι-ποια-το-είπε-σορρυ-σορρυ-σορρυ, δεν έχει νόημα να νηστευεις και να συνεχίζεις να είσαι κακός δύστροπος γκρινιάρης και όλα τα υπόλοιπα. Νηστεύεις από τις αδυναμίες σου, όχι από τα φαγητά αυτά καθεαυτά.

καλά λες στη λαμπρινή! εμένα μια γνωστή γέννησε στο αττικό και μάλιστα είναι η ίδια γιατρός

γύρισες στη δουλειά τελικά ή είσαι ακόμα κρεββατάκι?


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

leuta μου γλυκια καλα ειμαι περιμενω αυριο να παω για υπερηχο να δουμε πως παμε και τρεμω. Κατα τα αλλα πολυ βιβλιο και πολυ ταινια!!!!!!!!!

γιατί χριστινάκι βιβλίο και ταινία???? σου έχει συστήσει ο γιατρός ξάπλα???


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

leutako εύχομαι να έρθει ο καιρός με τις εξετάσεις σου... και πραγματικά εύχομαι αν υπάρχει όντως κάτι να βρεθεί και να διορθωθεί πάραυτα!!!!!!

ανιτάκι να την κάνεις την υστεροσκόπηση είναι πραγματικά πολύ χρήσιμη!


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πού τις θυμήθηκες και μου θυμίζεις τα ατίθασα νιάτα μου??????? :tongue::tongue::tongue:

εγώ νηστεύω - μόνο διατροφικά xixixixi!!!!- ο άντρας μου πάλι όχι -άθεος-. Η πίστη είναι κάτι που σου δίνει δύναμη όπου κι αν πιστεύεις....

dadako μπορείς από τώρα να παρακαλέσεις την Παναγία δε χρειάζεται να περιμένεις την προσπάθειά σου... προσωπικά εμένα με βοηθάει πολύ.

pink hat διάβαζα στο εξωτερικό για επιτυχημένους κύκλους διέγερσης, όχι κατεψυγμένα, μόνο με μενοπούρ και μπήκα σε σκέψεις....

αναστασία να δώσεις τους χαιρετισμούς μας στην πρόεδρο! έτσι όπως τα έγραψες για το αν θα λέει κάποιος ή όχι τα περί εξωσωματικής είναι σαν οι υπόλοιποι που δεν το λέμε να ντρεπόμαστε για το πρόβλημά μας. Εμένα είναι ο χαρακτήρας μου τέτοιος που δε θέλω να λέω τα προβλήματά μου. Όταν τα μοιράζομαι με δικούς μου ανθρώπους...πώς να το πω... είναι σαν να μην κάνω φόκους στο όποιο θέμα μου. Αναλώνω δύναμη κι ενέργεια στο να σκέφτομαι αν θα στενοχωρηθούν, αν θα αγωνιούν και διάφορα άλλα....Έτσι λειτουργώ. Και πολύωρα χειρουργεία που χρειάστηκε να κάνω πάλι δεν το μοιράστηκα παρά μονάχα αφού όλα είχαν τελειώσει. Anyway....

Κορίτσια πολύ καλά τα είπατε για τους Κύπριους πολιτικούς... επιτέλους λίγη τσίπα!

roubies γιατί δεν τα κάνεις όλα στον μαντ...η???? αφού τον εμπιστεύεσαι γιατί να ψάχνεσαι δεξιά αριστερά?

Κοριτσάκι μου δεν το εννοούσα έτσι, μπορεί να ακούστηκε κάπως...αλλά δεν ήταν σίγουρα αυτή η πρόθεση μου...Ο άντρούλης μου να φανταστείς είναι ακριβώς όπως εσύ οπότε καταλαβαίνω τι εννοείς...Ελπίζω να μην πρόσβαλλα κάποια άθελα μου...

Ο Εκτοράκος μου πάει μια χαρά...Ρίκα εσύ δεν ρώτησες?

Louloulilika είσαι το φαβορί μου...

Christine29 αυριο ακούμε καρδούλα?????Ανυπομονώ....

Mε την Mimitroula δεν ξέρω πότε θα ξαναμιλήσω, δεν θέλω να την ενοχλώ, απλά ελπίζω να γυρίσει σύντομα κοντά μας...

ΑΝΙΤΑΚΙ ΟΛΟ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΕΙΣΑΙ, ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣΑΙ....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια φίλη μου 14 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά είχε χοριακή 420, είχε βάλει 3 κατεψυγμένα.Είναι καλή?Τι λένε οι έμπειρες?Εγώ νομίζω ότι έχουν πιάσει και τα τρια...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

kai ta tria????????? wow!!!! :)

φυσικά και δε με πρόσβαλλες ομορφούλα! απλώς μου φαίνεται καμιά φορά ότι εδώ τα λέμε με πολύύύ προσοχή........ νομίζω ότι εδώ μπορουμε να τα λέμε όλα όπως τα αισθανόμαστε! και καλά και άσχημα.... γιατί ουκ ολίγες φορές κοπέλες που είναι στενοχωρημένες για κάτι μετά ζητούν συγγνώμη που μας βάρυναν....... βγάζουν νόημα αυτά που λέω ή έχω αρχίσει να παθαίνω ήδη μεζεδο-στερητικά??? :)


ORo1p2.png

2990892kkem1ohdkr.gif

242588bap20kx32l.png

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο zetta.p

Και πάλι μόνη

κι ενώ τριγύρω μου

όλα μοιάζουν μελαγχολικά

κυλάει ο χρόνος

καθώς μια ανάμνηση ξεφεύγει

από τα παλιά

Δυτικές συνοικίες....

πού τις θυμήθηκες και μου θυμίζεις τα ατίθασα νιάτα μου??????? :tongue::tongue::tongue:

αφού βρε Kale, με είχατε αφήσει και πάλι μόνη,

βασικά και εγώ ατίθασο νιάτο ήμουν απ΄οτι καταλαβαίνεις...

Αναστασάκι, τι γίνεται με τον Εκτορούκο?

Μαθαίνει ή είναι ζαβολιάρης?

3 κατεψυγμένα ε? μπράβο την κοπέλα, όλα καλά να της πάνε και να έχει μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη.

louloulilika, ωραία τώρα βρήκα σύμμαχο, ώρα να πάρω τους δρόμους....

χιχιχι όχι μωρε, αλλά όντως για καφεδάκι απλά.

Εσύ κοριτσάρα μου, πως είσαι? Καθόλου καλύτερα βρε αγάπη μου?

RIKAΚΙ μου, όντως αγάπη μου, άλλη μια εβδομάδα έμεινε, αντέχω όμως, βασικά επειδή δεν νιώθω κάτι ιδιαίτερο, δεν βιάζομαι για τη χοριακή.

Χριστινάκι (29) περιμένουμε με ανυπομονησία τον αυριανό υπέρηχο, που θα ακούσαμε τον πιο ωραίο ήχο.

ΜΑΡΗ ΑΝΙΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΕΣΑΙ?

Φιλάκια σε όλες τις ζουζούνες


url]
Link to comment
Share on other sites

kai ta tria????????? wow!!!! :)

φυσικά και δε με πρόσβαλλες ομορφούλα! απλώς μου φαίνεται καμιά φορά ότι εδώ τα λέμε με πολύύύ προσοχή........ νομίζω ότι εδώ μπορουμε να τα λέμε όλα όπως τα αισθανόμαστε! και καλά και άσχημα.... γιατί ουκ ολίγες φορές κοπέλες που είναι στενοχωρημένες για κάτι μετά ζητούν συγγνώμη που μας βάρυναν....... βγάζουν νόημα αυτά που λέω ή έχω αρχίσει να παθαίνω ήδη μεζεδο-στερητικά??? :)

Μια χαρά τα λες κουκλάρα μου....


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...