Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Koula - mares


kale

Recommended Posts

χαχαχα πολύ μου αρέσουν τα παιδάκια που είναι ζωηρά, καταλαβαίνεις οτι έχεις παιδί στο σπίτι.

Μπράβο του να είναι γερός να ζουζουνεύει και να είστε και εσείς γεροί μαζί να τον κυνηγάτε.

Ευχαριστώ πολύ zettaki, αν είναι αναίμακτο το κυνηγητό δε με νοιάζει, γιατί εμείς είμασταν καλύτερά μωρά?

Απλά βλέπω να μη τα γλιτώνουμε τα ράμματα καμιά ώρα. Από χθες έχει ματώσει τα χείλια του 2 φορές, και αυτό γιατί πέφτοντας τα δαγκώνει καταλάθος με τα δόντια του.

Κλάιεί για ένα λεπτό και ξανά προς τη δόξα τραβάαααα...

Θα δεις και εσύ, δεν αργεί η ώρα σου.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε;zetta με το καλο να παρεις μια χοριακαρα τοοοοοοοσο μεγαλη.και εμενα μετα μια εβδομαδα μετα το γαμο ποιανανε την κοιλα μου και λεγανε εισαι εγκυος;σου λεει αφου παντρευτηκε ειναι εγκυος,βλακειες του κοσμου,δεν εχουν αυτοι προβληματα και κοιτανε τον αλλων.zettaολα καλα με το εμβ.....μπ;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα λαλήσεις, μην αγχώνεσαι...Θα βρούμε καμία να τσουρομαδήσεις κιόλας, με προσοχή όμως...

Πάλι καλά που κατάφερες να φας και αυτή τη βδομάδα. Ξεκούραση, και θα πάνε όλα καλά. Άντε και από ότι βλέπω, μετά την τεράστια χοριακή που θα μας φέρεις, ο πρώτος υπέρηχος θα είναι δώρο επετείου.

θα ξεκινήσω απο την δικιά μου στη δουλειά, μετά θα πεταχτώ στης kale και μετά για επιδόρπιο θα κλείσω με της leuta που ειναι και συνταξιούχα....

ε λοιπόν δεν το είχα σκεφτεί οτι αν η Μεγαλόχαρη μου δώσει ενα θαυματάκι οτι ο υπέρηχος θα είναι κοντά στην επέτειο.

Απο ξεκούραση άλλο τίποτα, όλη μέρα καααααααααθομαι άντε να συνηθίσω μετά.

Πάω καμιά φορά να πιάσω κανένα πιάτο ή κανένα ποτήρι και ακούω "ΜΗΗΗΗ", την τύχη μου λέω παντού μάτια έχετε...

Δεν μπορώ όλη μέρα να κάθομαι, τρελαίνομαι, καλά που είστε και εσείς και μιλάω....

Αφού έμαθαν και η μαμά μου και ο ανήρ και μου λένε "Τα κορίτσια τι κάνουν, μιλήσατε σήμερα ?"

Αααα έχετε και τα μικροτραυματα με τον μικρό ε?

Ασήμαντα να είναι και να περνάνε, εξάλλου όπως είπες και εμεις έτσι μεγαλώσαμε.... Έχω φάει χώμα.....


url]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια,τι κανετε;zetta με το καλο να παρεις μια χοριακαρα τοοοοοοοσο μεγαλη.και εμενα μετα μια εβδομαδα μετα το γαμο ποιανανε την κοιλα μου και λεγανε εισαι εγκυος;σου λεει αφου παντρευτηκε ειναι εγκυος,βλακειες του κοσμου,δεν εχουν αυτοι προβληματα και κοιτανε τον αλλων.zettaολα καλα με το εμβ.....μπ;

Ευχαριστώ κούκλα μου, τι κάνεις?

στη δουλειά είσαι?

καλά είπαμε ο κόσμος πολλές φορές είναι επιεικώς απαράδεκτος...

Μέχρι στιγμής ναι όλα καλά, θα μάθουμε όμως στις 28, αν είναι θετικό θα είναι super.


url]
Link to comment
Share on other sites

Pink Hat μπράβο μπράβο μπράβο! Τέλεια η χοριακη σου. Μακαρινα πανε όλα καλα και να εχεις μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Ανιτακι περαστικά μικρή!! Δεν έχει σημασία αν δεν είμαστε εδω την ώρα που γράφεις, να θυμάσαι ότι αν δεν δούμε κόκκινα κεφάλαια δεν πάει καλα η μέρα μας!

Ζεττα με το καλό. Διάβασε κανένα βιβλίο να περάσει η ώρα, δες τηλεόραση, δέκα μέρες ειναι θα περάσουν...

ελπίζω η μιμιτρα μας να εμφανιστεί σύντομα. Θα έχει στενοχωρηθει αρκετά αλλα το θεμα ειναι να μην ταλαιπωρούνται ανώφελα από κάποιο σημείο και μετα οι ανθρωποι μας, αυτό ειναι το χειρότερο.

Λαμπρινιπο ποτέ προγραμματισες αυχενική;

Εγώ είμαι σε κατοικον περιορισμό εδω και μια βδομάδα και μέχρι την Παρασκευή. Ειχα δυο φορές αιμορραγία. Το εμβρυακι ειναι πάντως στη θεση του και μεγαλώνει.

φιλία σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απο το μεσημέρι τώρα μπόρεσα να ξαναμπώ.....

Τρεξιμο τρελό!!!

ΑΝΙΤΑΚΙ μου εχω μετρήσει το ενδομήτριο σε κανονικό κύκλό και φτάνει στα μεγάλα γλέντια το 7 -7,5 ....

Δεν εχω μετρήσει υποδεκτικότητα......

Υπαρχει ρε κορίτσια καμια εξεταση γι αυτο????????????????????????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Pink Hat μπράβο μπράβο μπράβο! Τέλεια η χοριακη σου. Μακαρινα πανε όλα καλα και να εχεις μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Ανιτακι περαστικά μικρή!! Δεν έχει σημασία αν δεν είμαστε εδω την ώρα που γράφεις, να θυμάσαι ότι αν δεν δούμε κόκκινα κεφάλαια δεν πάει καλα η μέρα μας!

Ζεττα με το καλό. Διάβασε κανένα βιβλίο να περάσει η ώρα, δες τηλεόραση, δέκα μέρες ειναι θα περάσουν...

ελπίζω η μιμιτρα μας να εμφανιστεί σύντομα. Θα έχει στενοχωρηθει αρκετά αλλα το θεμα ειναι να μην ταλαιπωρούνται ανώφελα από κάποιο σημείο και μετα οι ανθρωποι μας, αυτό ειναι το χειρότερο.

Λαμπρινιπο ποτέ προγραμματισες αυχενική;

Εγώ είμαι σε κατοικον περιορισμό εδω και μια βδομάδα και μέχρι την Παρασκευή. Ειχα δυο φορές αιμορραγία. Το εμβρυακι ειναι πάντως στη θεση του και μεγαλώνει.

φιλία σε όλες!!!

κοριτσάρα μου να προσέχεις ξάπλα όσο μπορείς και μην κάνεις τίποτα.

Ευτυχώς που το μπεμπάκι είναι καλά και έτσι να είναι μέχρι να γεννηθεί ένα υγιέστατο μωράκι.

Πολλά φιλάκια


url]
Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια S.O.S. για άλλη μια φορά.

Νομίζω οτι το έχουμε ξανααναφέρει αλλά πείτε μου, ανέβασα 37.4 πυρετό 3η ημέρα εβρυομεταφοράς σήμερα, μπορει να είναι απο τα utrogestan ή παίζει τίποτα άλλο?

Να ανησυχήσω?


url]
Link to comment
Share on other sites

Pink Hat μπράβο μπράβο μπράβο! Τέλεια η χοριακη σου. Μακαρινα πανε όλα καλα και να εχεις μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Ανιτακι περαστικά μικρή!! Δεν έχει σημασία αν δεν είμαστε εδω την ώρα που γράφεις, να θυμάσαι ότι αν δεν δούμε κόκκινα κεφάλαια δεν πάει καλα η μέρα μας!

Ζεττα με το καλό. Διάβασε κανένα βιβλίο να περάσει η ώρα, δες τηλεόραση, δέκα μέρες ειναι θα περάσουν...

ελπίζω η μιμιτρα μας να εμφανιστεί σύντομα. Θα έχει στενοχωρηθει αρκετά αλλα το θεμα ειναι να μην ταλαιπωρούνται ανώφελα από κάποιο σημείο και μετα οι ανθρωποι μας, αυτό ειναι το χειρότερο.

Λαμπρινιπο ποτέ προγραμματισες αυχενική;

Εγώ είμαι σε κατοικον περιορισμό εδω και μια βδομάδα και μέχρι την Παρασκευή. Ειχα δυο φορές αιμορραγία. Το εμβρυακι ειναι πάντως στη θεση του και μεγαλώνει.

φιλία σε όλες!!!

Αφου το μωράκι σου είναι μια χαρά και μεγαλώνει, κάτσε εκεί που κάθεσαι περιορισμένη και όλα καλά θα πάνε. Οποτε θες παρέα χτύπα εδώ κάποιος θα σου κάνει παρέα....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κορίτσια S.O.S. για άλλη μια φορά.

Νομίζω οτι το έχουμε ξανααναφέρει αλλά πείτε μου, ανέβασα 37.4 πυρετό 3η ημέρα εβρυομεταφοράς σήμερα, μπορει να είναι απο τα utrogestan ή παίζει τίποτα άλλο?

Να ανησυχήσω?

Να μην ανησυχήσεις αγάπη μου.

Και τα δέκατα φυσιολογικά είναι και μπορεί να είναι από οτιδήποτε...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μην ανησυχήσεις αγάπη μου.

Και τα δέκατα φυσιολογικά είναι και μπορεί να είναι από οτιδήποτε...

ευχαριστώ αγάπη μου, απλά ψιλοτρόμαξα, γενικά είμαι χαλαρή αλλά μόλις είδα το θερμόμετρο έπαθα ..... Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά.....


url]
Link to comment
Share on other sites

pink hat τεεεεεεεεεεελεια χοριακη μπραβο κοριτσακι μου....Σου ευχομαι μια τελει εγκυμοσυνη!!!!!χαρηκα παρα πολυ κουκλιτσα μου...

zetta μου μην αγχωνεσαι εγω ειχα ολες τς μερες,ολα καλα θα πανε απολαυσε το....


RwXQp2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ αγάπη μου, απλά ψιλοτρόμαξα, γενικά είμαι χαλαρή αλλά μόλις είδα το θερμόμετρο έπαθα ..... Θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά.....

Από ότι ξέρω και εγώ ζετάκι μου η άνοδος της θερμοκρασίας μπορεί να είναι και παρενέργεια από την pregnyl, αν συνεχίσει έτσι όμως και μετά από την 6η-7η μέρα από την εμβρυομεταφορά μπορεί να είναι και το πρώτο σημάδι εγκυμοσύνης, το οποίο και ευχομαι μέσα από την καρδιά μου...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ANASTASIA, ALEX,

αγάπες μου ευχαριστώ πολύ με ξεαγχώνετε, καλά που έχω και εσάς και έχω κάποιον να μιλάω.

Σας αγαπώ τόσο πολύ!!!!

Αναστασάκι μου τι κάνεις?

Αλεξάκι μου πως πας όλα καλά?


url]
Link to comment
Share on other sites

Louloulika μου, να προσέχεις τον εαυτό σου. Ξάπλα και πάλι ξάπλα. Πότε ξαναπάς στον γιατρό??? Ελπίζω να σταματήσει σύντομα η αιμοραγία.

pink hat, TELEIAAAAAAAAAAAAAA η χοριακή! Μακάρι να είναι όλα τέλεια και στη συνέχεια! χάρηκα πολύ!

zettaki μην ανησυχείς καλό μου δεν είναι κάτι ανησυχητικό. Αν ψηλώσει πολύ πάρε τηλ τον γιατρό σου, αλλά δε νομίζω να γίνει κάτι τέτοιο. Μην αγχώνεσαι και να είσαι ήρεμη!!!!

Κορίτσια ψηφίσαμε όχι στη βουλή για το κούρεμα! Τώρα να δούμε τι μας ξημερώνει!!!Σίριαααααααααλ! :shock::shock::shock::shock::shock:


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...