Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

και επίσης να προσθέσω οτι οι πολύποδες δεν φαίνονται συνήθως σε απλό υπέρηχο, έχουν όμως άλλα συμπτώματα, τα οποία φαντάζομαι πως τα ξέρεις Ανιτάκι, αλλά και μέσα σε 5-6 μήνες δύσκολο να ξαναδημιουργηθούν.

Dvd έχεις της επέμβασης?

OXI, ΔΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ...!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΔΕ ΚΑΤΙ....ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΠΟΥ ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΧΙ...!!!!!!!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ..??????

Και εμένα ρε ΑΝΙΤΑΚΙ σύντομο μου φαίνεται το διάστημα των 6 μηνών. Δεν ήξερα ότί έχεις ξανακάνει...

Αχ βρε μπουμπου μου δεν πήγες και σε κανένα άλλο γιατρό για δεύτερη άποψη. Αν σε παίρνει αγάπη μου να πας.


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα ρε ΑΝΙΤΑΚΙ σύντομο μου φαίνεται το διάστημα των 6 μηνών. Δεν ήξερα ότί έχεις ξανακάνει...

Αχ βρε μπουμπου μου δεν πήγες και σε κανένα άλλο γιατρό για δεύτερη άποψη. Αν σε παίρνει αγάπη μου να πας.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΦΟΒΟΣ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ...!!!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

OXI, ΔΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ...!!!!!!

Η γνώμη ζουζούνα μου είναι να τον πάρεις τηλ και να τον ρωτήσεις βρε ντοκτορα γιατί τόσο σύντομα ξανά υστεροσκόπηση, είδες κάτι?

Εγω πριν 3 μήνες είχα κάνει διαγνωστική λαπαροσκόπηση και ο γιατρός μου, μου έδωσε και dvd, το οποίο το έχω δείξει και αλλού για να πάρω και άλλη γνώμη.

Με την υστεροσκόπηση ελέγχουν το εσωτερικό της μήτρας και την ποιότητα του ενδομητρίου, εκτός άλλων θεμάτων όπως πολυποδων κλπ.

Ρώτα τον, μην το αφήνεις.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρικάκι μας,

εσύ δεν μας είπες τι άκουγες στα νιάτα σου (όχι οτι τώρα δεν είσαι νιάτο, μην παρεξηγηθώ δλδ.)

Να σου πω την αλήθεια μου, δεν ήμουν ενεργή τόσο με τη μουσική. 'Ακουγα από όλα, ήμουν πιο πολύ του έξω και της βόλτας, όπου και να ήταν.

Τώρα που μεγάλωσα έχω αδυναμία στη Νατάσα....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΦΟΒΟΣ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ...!!!!!!!!

Αχ ρε καρδούλα μου, ηρέμησε και προσπάθησε μέσω τηλεφώνου όπως σου λέει και η zetta να βγάλεις κάποια άκρη και να πάρετε μετά αποφάσεις...


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ανιτάκι στη Ζάκυνθο έχεις γυναικολόγο που σε παρακολουθεί?

Αν ναι και του έχεις εμπιστοσύνη, ζήτα του κι αυτού τη γνώμη του.

Δεν ξέρω πάντως με τον εξωσωματικό σου, κάτι δεν μου κολλάει,

Θύμισε μου έχεις κατεψυγμένα εκεί?


url]
Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε καρδούλα μου, ηρέμησε και προσπάθησε μέσω τηλεφώνου όπως σου λέει και η zetta να βγάλεις κάποια άκρη και να πάρετε μετά αποφάσεις...

ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΩΟΡΗΞΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ. ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ....ΟΠΟΤΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΙΣΗ..!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανιτάκι στη Ζάκυνθο έχεις γυναικολόγο που σε παρακολουθεί?

Αν ναι και του έχεις εμπιστοσύνη, ζήτα του κι αυτού τη γνώμη του.

Δεν ξέρω πάντως με τον εξωσωματικό σου, κάτι δεν μου κολλάει,

Θύμισε μου έχεις κατεψυγμένα εκεί?

ΝΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΦΥΓΩ, ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟ..!!!!!!!

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ..!!!!!!

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ ΑΚΟΜΑ..??????

ΜΗΠΩΣ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΟΥΝ "ΞΕΡΕΙΣ, ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ ΚΤΛ." ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΖΑΜΠΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ..!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΦΥΓΩ, ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟ..!!!!!!!

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ..!!!!!!

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ ΑΚΟΜΑ..??????

ΜΗΠΩΣ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΟΥΝ "ΞΕΡΕΙΣ, ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ ΚΤΛ." ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΖΑΜΠΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ..!!!!!!

Δεν νομίζω ότι θα στο πουν αυτό το πράγμα ΑΝΙΤΑΚΙ και γιατί δεν είναι καλό γι'αυτούς. Το δύσκολο είναι πως δεν είσαι έκει κοντά για ότι και αν χρειαστείς και πρέπει να συνεργάζονται άψογα με το γυναικολόγο σου..


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΦΥΓΩ, ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΟ..!!!!!!!

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ..!!!!!!

ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ ΑΚΟΜΑ..??????

ΜΗΠΩΣ ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΟΥΝ "ΞΕΡΕΙΣ, ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ ΚΤΛ." ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΖΑΜΠΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ..!!!!!!

Όχι βρε αγάπη μου, τι είναι αυτά που σκέφτεσαι?

Αν ήταν έτσι, δεν θα ξεκινούσαμε ποτέ γιατί θα λέγαμε, ε σιγά τι επιτυχία να έχει η 1η φορά?

Και σκέψου πόσες κοπέλες έχουν αλλάξει γιατρό και έχουν πετύχει.

Γνώμη μου, αν θες την ακούς, να πάρεις να ζητήσεις και to dvd της υστεροσκόπησης σου γιατί τάχα μου τάχα στο ζήτησε ο γυναικολόγος σου να το δει ή να πάρει ο άντρας σου αν ντρέπεσαι εσύ.

Είναι υποχρεωμένοι να στο δώσουν, τι πάει να πει κάθε φορα που θα αλλάζουμε γιατρό θα ξαναμπαίνουμε και χειρουργείο?

Πάντως αυτό με το να τον αλλάξεις σωστό μου ακούγεται....

Ρώτα, μην τον αφήνεις να ξεγλιστράει με το να σου τάζει δωρεάν εξετάσεις που ίσως τελικά και να μην χρειάζεσαι.


url]
Link to comment
Share on other sites

Anitaki mou, oute ego iksera oti ksanakanes... Eipame oti allazoun ta dedomena alla onto s 6 mines nomizo Kai go einai noris, ksero go....ti na po... An pas se ena sovaro giatro de nomizo na sou pei etsi. Sizita to kalitera me ton giatro sou. Xx

Anastasia mou toulaxisto 2 pisteuo ta morakia tis Filis sou!

Kai mena mou aresoun poli ta rock! Eimai Mesa Gia rock party!

Christine29 me to kalo aurio na akouseis tin kardoula! Tha einai teleia!

Love u all my friends

Xxxx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με όλα τα κορίτσια Ανιτάκι, εγώ έχω αλλάξει 3 γιατρούς για αυτό το λόγο, δεν τους μπορώ τους κομπογιανίτες, παρτους τηλ. ζήτα το dvd και πάρε και μια 2η γνώμη.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.Εγώ όπως πάντα βραδινή βραδινή.Γύρισα κατά τις 10.45 και μέχρι να φτιάξω φαγητό για αύριο και να κάνω ένα ντουζάκι πέρασε η ώρα.Συμφωνώ με την Αναστασία σε όλα όσα είπε για την πίστη και την θρησκεία.Δεν ξέρω ρε κορίτσια,αλλά εγώ πιστεύω ότι ο Θεός δεν χρειάζεται "ανταλλάγματα" για να μας χαρίσει ένα παιδάκι.Και επειδή αυτά είναι πολύ προσωπικά θέματα και δεν θα ήθελα να παρεξηγηθώ δεν εννοώ να μην νηστεύουμε ή να μην πιστεύουμε,απλά λέω ότι κατά τη γνώμη μου δεν χρειάζεται να το κάνουμε για να κάνουμε παιδί,αλλά να το κάνουμε γιατί πραγματικά αυτό νιώθουμε και θα το κάναμε είτε θέλαμε ένα παιδάκι είτε όχι.Πάντως και εγώ πιστεύω πως ο Θεός είναι μέσα μας και ο καθένας τον τιμά όπως εκείνος νομίζει καλύτερα.

Χριστινάκι μου Αθηναικό με το καλό να ακούσεις αύριο τον πιο όμορφο ήχο!!!Πρέπει να είναι πολύ συγκινητικό!!!!Θα περιμένουμε νέα σου.

Ανιτάκι μου δεν ήξερα ότι έχεις ξανακάνει υστεροσκόπηση.Ούτε εγώ είμαι γιατρός,αλλά μου φαίνεται περίεργο μετά από 6 μήνες να τον ξαναζητάει.Πάρε τηλέφωνο και ρώτα το γιατί και φυσικά ζήτα και το DVD.Και εγώ έχω DVD από την δική μου.Επίσης μην φοβάσαι να αλλάξεις κέντρο,αφού δεν είσαι ευχαριστημένη.Η ψυχολογία παίζει πολύ μεγάλο ρόλο και ίσως αλλάξει και αυτή αλλάζοντας κέντρο και να το πετύχεις το μπεμπάκι πιο εύκολα απ'όσο νομίζεις.

kale μου δεν έχω πρόβλημα να πάω στον Μα...δη και για τον τακτικό γυναικολογικό έλεγχο,απλά δεν ξέρω αν προλαβαίνει να αναλάβει κάτι τέτοιο ή αν ασχολείται αποκλειστικά και μόνο με την υποβοηθούμενη αναπαραγωγή.Θα ρωτήσω πάντως και θα μάθω.

Αναστασία αν μιλήσεις ξανά με την mimitra να της πεις ότι την σκεφτόμαστε και ότι μας λείπει.

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά κοριτσάκια μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...