Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Den me kourases ti les !!!

Den mporo na pistepso oti iparxoun tetia atoma.

Kala eisai sovari, skeutese an tha doseis to onoma tou? Min asxolise me auta vre Linaki mou. Apo simera tha skeutese MONO ton eauto sou kai xalaroseeeee !!!

Apla theoro oti prepei na milisei k o andras sou.

DISTIXOS DEN MILAEI GIATI DEN THELEI NA XALASH TH SXESH MAZI TOYS ALLA PARADEXETE TA LATHOI TOUS ALA TI NA TO KANW ME TO NA TA LEEI SE EMENA PREPI SE EKEINOUS ALLA APO THN ALLA DEN THELW EKSETIAS TOYS NA TSAKONOME MAZI TOY GIATI META XERONTE.

KORITSAKI MOU EUXOMAI NA PERASETE POLI OMORFA STHS DIAKOPOULES SAS!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

DISTIXOS DEN MILAEI GIATI DEN THELEI NA XALASH TH SXESH MAZI TOYS ALLA PARADEXETE TA LATHOI TOUS ALA TI NA TO KANW ME TO NA TA LEEI SE EMENA PREPI SE EKEINOUS ALLA APO THN ALLA DEN THELW EKSETIAS TOYS NA TSAKONOME MAZI TOY GIATI META XERONTE.

KORITSAKI MOU EUXOMAI NA PERASETE POLI OMORFA STHS DIAKOPOULES SAS!

Κανονικα πρεπει να τους τα πει... αλλα το ξερω οτι δεν γινεται να τσακωνεστε και εσεις μεταξυ σας.... αυτο σας κουραζει... αλλα μια κουβεντα πρεπει να την κανει

δεν γινεται να μιλανε ετσι στην νυφη τους... ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Λινακι μου ετσι πρεπει... και εγω ειμαι πολυ περηφανη...

αστους να λενε.... απομακρυνε οσους σε ενοχλουν... και εννοειται οταν γεννηθει με το καλο το μωρακι σας .... δεν το βγαζεις το ονομα των πεθερικων σου....

Οταν με το καλο ερθεις Αθηνα, θα κανονισουμε για καφεδακι

μονο να μην στεναχωριεσαι θελω.... ετσι??:P

OTAN ME TO KALO ERTHEI TO MWRAKI THA TO VGALO XRISOVALANTI 'H XRISOVALANTO APO THN AGIA EIRHNH TH XRISOVALANTO TO EXW TAKSI.

EXEI TIXI NA ME RWTANE ANTE POTE THA KANETE KANENA PAIDAKI H' AKOMA? KAI PANTA APANTAW ME POLI IPERIFANIA ASXETA AN MESA MOU KLAIO DEN THELO NA KSEROUN TA PROSOPIKA MOU.

PANTOS AMA THELETE TETOIA PETHERIKA OPOS TA DIKA MOU TA POULAO:p


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

OTAN ME TO KALO ERTHEI TO MWRAKI THA TO VGALO XRISOVALANTI 'H XRISOVALANTO APO THN AGIA EIRHNH TH XRISOVALANTO TO EXW TAKSI.

EXEI TIXI NA ME RWTANE ANTE POTE THA KANETE KANENA PAIDAKI H' AKOMA? KAI PANTA APANTAW ME POLI IPERIFANIA ASXETA AN MESA MOU KLAIO DEN THELO NA KSEROUN TA PROSOPIKA MOU.

PANTOS AMA THELETE TETOIA PETHERIKA OPOS TA DIKA MOU TA POULAO:p

ε αφου το εχετε ταγμενο....

Να μου λειπουνε:shock:.... ασε και τα δικα μου δεν ειναι και τα καλυτερα... οχι σε αυτο το σημειο.. αλλα τεσπα... τους εχω γραμμενους

απο τον Π@ντο εισαι ευχαριστημενη?

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα πρεπει να τους τα πει... αλλα το ξερω οτι δεν γινεται να τσακωνεστε και εσεις μεταξυ σας.... αυτο σας κουραζει... αλλα μια κουβεντα πρεπει να την κανει

δεν γινεται να μιλανε ετσι στην νυφη τους... ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ

TELIKA DEN PANTREUTIKA MONO TON ANTRA MOU ALLA K TOYS GONEIS TOU POLLES FORES TOUS EXW DEI EKSO APO TO PARATHIRO NA KRIFAKOUNE K PALI DEN MILISA K ALLA POLLA DEN NOMIZO NA IPARXI NIFI K NA THS FERONTE ME ASXHMO TROPO TA PETHERIKA.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

TELIKA DEN PANTREUTIKA MONO TON ANTRA MOU ALLA K TOYS GONEIS TOU POLLES FORES TOUS EXW DEI EKSO APO TO PARATHIRO NA KRIFAKOUNE K PALI DEN MILISA K ALLA POLLA DEN NOMIZO NA IPARXI NIFI K NA THS FERONTE ME ASXHMO TROPO TA PETHERIKA.

υπομονη κοριτσαρα... δεν ξερω τι αλλο να σου πω... ειναι δυσκολο να εχεις και τον πονο σου.. να εχεις και ολους αυτους τους κακοπροαιρετεους... αλλα δεν πειραζει ... ο Θεος θα τους κρινει για τις πραξεις τους..

Link to comment
Share on other sites

ε αφου το εχετε ταγμενο....

Να μου λειπουνε:shock:.... ασε και τα δικα μου δεν ειναι και τα καλυτερα... οχι σε αυτο το σημειο.. αλλα τεσπα... τους εχω γραμμενους

απο τον Π@ντο εισαι ευχαριστημενη?

EN MERI NAI EIMAI EUXARISTIMENH ALLA K APO THN ALLH ME KRATANE TA KETEKSIGMENA.

KAI ESI EKEI PAS?


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


EN MERI NAI EIMAI EUXARISTIMENH ALLA K APO THN ALLH ME KRATANE TA KETEKSIGMENA.

KAI ESI EKEI PAS?

οχι εγω στον Μ@στρομηνα ειμαι..

αλλα αμα δεν εισαι ευχαριστημενη μπορεις να τα παρεις απο εκει...

ο ιδιος σε ανελαβε??

Link to comment
Share on other sites

οχι εγω στον Μ@στρομηνα ειμαι..

αλλα αμα δεν εισαι ευχαριστημενη μπορεις να τα παρεις απο εκει...

ο ιδιος σε ανελαβε??

NAI O IDIOS ME ANELAVE. DEN MPORW NA PW MOU EXEI FERTHI K STHS DYO PROSPATHIE POU EKANA EKEI POLI KALA ALLA ME ENOXLI POU META APO KATHE APOTIXIA K POSO MALLON SE EGKIMOSINH NA MHN ME PROTREPI SE EKSETASEIS K OTAN PW APO MONH MOU LEEI DEN XRIAZETE ALLA APO POU TO KRINH DEN KSERO.

ALLA EXW POLI POLI ASMHMH EMPEIRIA APO TON KAPETANAKH AN TON EXEIS AKOYSTA MEGALI EKMETALEUSH.

ESI POSES PROSPATHIES EXEIS KANEI?


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

NAI O IDIOS ME ANELAVE. DEN MPORW NA PW MOU EXEI FERTHI K STHS DYO PROSPATHIE POU EKANA EKEI POLI KALA ALLA ME ENOXLI POU META APO KATHE APOTIXIA K POSO MALLON SE EGKIMOSINH NA MHN ME PROTREPI SE EKSETASEIS K OTAN PW APO MONH MOU LEEI DEN XRIAZETE ALLA APO POU TO KRINH DEN KSERO.

ALLA EXW POLI POLI ASMHMH EMPEIRIA APO TON KAPETANAKH AN TON EXEIS AKOYSTA MEGALI EKMETALEUSH.

ESI POSES PROSPATHIES EXEIS KANEI?

εγω εχω κανει 2 προσπαθειες.. η πρωτη ητανε βιοχημικη και η 2η μηδενικη...

εμενα μετα την 2η με εβαλε να κανω ολες τις εξετασεις των καθ'εξιν αποβολων... θρομβοφιλια, καρυοτυπο, θυροειδη κτλ

το μονο που βρεθηκε ειναι θρομβοφιλια και θα χρειαστει στην επομενη προσπαθεια ενεσεις... αλλα δεν ξερω αν ητανε αυτος ο λογος

η αιματολογος μου ειπε οτι μπορω να συλλαβω φυσιολογικα... βεβαια το σπερμα ειναι καλο αλλα οχι τελειο...

εσυ τις εχεις κανει ολες?? ετσι δεν ειναι??

τον Καπετανακη τον ξερω.,,, εκανε μια γνωστη σε αυτον 2 παιδακια... αλλα μετα απο πολλες προσπαθειες... και ναι δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα γιαυτον

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Νατασούλα....τι κάνεις ομορφιά μου???

Λινάκι...σε παρακαλώ πάρα πολύ όταν με το καλό κάνεις την εμβρυομεταφορά να πάς στην μανούλα...σου χρειαζεται ένα περιβάλλον που θα σου παρέχει αγάπη και στήριξη και όχι γρουσούζιδες άνθρωποι...

Εχω ανάψει με τον καυσωνα με άναψες και εσύ με τα πεθερικά....

Οσο πιο μακρυά μπορείς κουκλάρα μου...

Στην προσπάθεια του Σεπτεμβρίου θα είμαστε παρεϊτσα...και θα είναι και η τυχερή μας φορά.;);)


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Νατασούλα....τι κάνεις ομορφιά μου???

Λινάκι...σε παρακαλώ πάρα πολύ όταν με το καλό κάνεις την εμβρυομεταφορά να πάς στην μανούλα...σου χρειαζεται ένα περιβάλλον που θα σου παρέχει αγάπη και στήριξη και όχι γρουσούζιδες άνθρωποι...

Εχω ανάψει με τον καυσωνα με άναψες και εσύ με τα πεθερικά....

Οσο πιο μακρυά μπορείς κουκλάρα μου...

Στην προσπάθεια του Σεπτεμβρίου θα είμαστε παρεϊτσα...και θα είναι και η τυχερή μας φορά.;);)

τι κανεις κουκλα?? εισαστε ετοιμη για αναχώρηση??

εγω εδω λιωνω:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...