Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

εγω εχω κανει 2 προσπαθειες.. η πρωτη ητανε βιοχημικη και η 2η μηδενικη...

εμενα μετα την 2η με εβαλε να κανω ολες τις εξετασεις των καθ'εξιν αποβολων... θρομβοφιλια, καρυοτυπο, θυροειδη κτλ

το μονο που βρεθηκε ειναι θρομβοφιλια και θα χρειαστει στην επομενη προσπαθεια ενεσεις... αλλα δεν ξερω αν ητανε αυτος ο λογος

η αιματολογος μου ειπε οτι μπορω να συλλαβω φυσιολογικα... βεβαια το σπερμα ειναι καλο αλλα οχι τελειο...

εσυ τις εχεις κανει ολες?? ετσι δεν ειναι??

τον Καπετανακη τον ξερω.,,, εκανε μια γνωστη σε αυτον 2 παιδακια... αλλα μετα απο πολλες προσπαθειες... και ναι δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα γιαυτον

NAI EXW KANEI KAI THROMVOFILIA, KARIOTIPO ZEUGOUS, KAMPILI ZAKXAROU, ORMONOLOGIKES, THIROEIDH, SALPIGGOGRAFIA, USTEROSKOPISH, KISTIKH INOSH KAI ALLES POU DEN THIMAME

EGW POU DEN EXW THROMVOFILIA MOU EDWSE ANTIPIKTIKA ENESAKIA APO THN HMERA THS METAFORAS K PAIDIKI ASPIRINH TWRA GIA PIO LOGO DEN KSERO KAI MOU EIXAN PEI MEXRI K TO 3HTO MHNA THS KIHSHS K META STOP.

EUXOMAI KORITSAKI EITE ME FISIOLOGIKO EITE ME EKSOSOMATIKH NA ERTHI SINTOMA TO MWRAKI SOU.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι κανεις κουκλα?? εισαστε ετοιμη για αναχώρηση??

εγω εδω λιωνω:evil:

Αυριο το μεσημαράκι αναχωρούμε...

Και εγώ το ίδιο...σήμερα η Λιβαδειά ήταν η πρώτη σε θερμοκρασία σε όλη την Ελλάδα....40 υπό σκιά....δράμα...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

NAI EXW KANEI KAI THROMVOFILIA, KARIOTIPO ZEUGOUS, KAMPILI ZAKXAROU, ORMONOLOGIKES, THIROEIDH, SALPIGGOGRAFIA, USTEROSKOPISH, KISTIKH INOSH KAI ALLES POU DEN THIMAME

EGW POU DEN EXW THROMVOFILIA MOU EDWSE ANTIPIKTIKA ENESAKIA APO THN HMERA THS METAFORAS K PAIDIKI ASPIRINH TWRA GIA PIO LOGO DEN KSERO KAI MOU EIXAN PEI MEXRI K TO 3HTO MHNA THS KIHSHS K META STOP.

EUXOMAI KORITSAKI EITE ME FISIOLOGIKO EITE ME EKSOSOMATIKH NA ERTHI SINTOMA TO MWRAKI SOU.

αρα εισαι οκ απο εξετασεις... τι να σου πω κοριτσαρα μου....

μην το βαζεις κατω...

Βαλε τον Σεπτεμβρη τα κατεψυγμενα και ειμαι σιγουρη οτι θα πετυχει αυτην την φορα:P

Σ'ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κουκλα μου... και σε εσενα σου ευχομαι να ειναι η τυχερή σου:P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Νατασούλα....τι κάνεις ομορφιά μου???

Λινάκι...σε παρακαλώ πάρα πολύ όταν με το καλό κάνεις την εμβρυομεταφορά να πάς στην μανούλα...σου χρειαζεται ένα περιβάλλον που θα σου παρέχει αγάπη και στήριξη και όχι γρουσούζιδες άνθρωποι...

Εχω ανάψει με τον καυσωνα με άναψες και εσύ με τα πεθερικά....

Οσο πιο μακρυά μπορείς κουκλάρα μου...

Στην προσπάθεια του Σεπτεμβρίου θα είμαστε παρεϊτσα...και θα είναι και η τυχερή μας φορά.;);)

ELA KORITSAKI MOU NAI THA PAW STOYS GONIS MOU ALLA GINETE NA MIN ERXONTE DEN TOYS THELW ME TARAZOUN.

A! TI KALA MAZI THA EIMASTE K THA TA KATAFEROUME!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Αυριο το μεσημαράκι αναχωρούμε...

Και εγώ το ίδιο...σήμερα η Λιβαδειά ήταν η πρώτη σε θερμοκρασία σε όλη την Ελλάδα....40 υπό σκιά....δράμα...

και αυριο τα ιδια... απο Πεμπτη λεει θα δροσισει λιγο....:evil: πριν λιγο εκανα μπανιο και οπου να ναι θα ξαναμπω μπανιερα....

αντε ωραια αυριο θα βρεθεις με τις 2 βορειες... τί ωραια.... καλα να περασετε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ELA KORITSAKI MOU NAI THA PAW STOYS GONIS MOU ALLA GINETE NA MIN ERXONTE DEN TOYS THELW ME TARAZOUN.

A! TI KALA MAZI THA EIMASTE K THA TA KATAFEROUME!

Οταν θα έρχονται θα κάνεις ότι κοιμάσαι...και θα ανάβεις κάθε μέρα το καντηλάκι σου για ξορκίσεις την κακή ενέργεια....θα μπαίνεις στο forum και θα κρατάμε η μια το χέρι της άλλης...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

και αυριο τα ιδια... απο Πεμπτη λεει θα δροσισει λιγο....:evil: πριν λιγο εκανα μπανιο και οπου να ναι θα ξαναμπω μπανιερα....

αντε ωραια αυριο θα βρεθεις με τις 2 βορειες... τί ωραια.... καλα να περασετε!!!

Ανυπομονώωωωωω

Κορίτσια ζεσταίνομαι...λέω να αφήσω κάτω το λαπτοπ...δεν αντέχω...

Σας αγαπώ πολύ...με δύναμη και πίστη θα αντιμετωπίσουμε ότι μας βρεί...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανυπομονώωωωωω

Κορίτσια ζεσταίνομαι...λέω να αφήσω κάτω το λαπτοπ...δεν αντέχω...

Σας αγαπώ πολύ...με δύναμη και πίστη θα αντιμετωπίσουμε ότι μας βρεί...

ετσι κοριτσαρα μου... ολες θα τα καταφερουμε... ηδη εχει γινει η αρχη.. και μια μια θα παιρνει σειρα... δεν θα προλαβαινουμε τις γεννες και τα βαφτισια:P:p

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γλυκα.. θα σας αφησω... ο υπολογιστης ζεματαει και λεω να τον κλεισω...

Αναστασακι καλο ταξειδι... φιλια στις βορειες!!

Λινακι μου μην στεναχωριεσαι... δυναμη και πιστη και θα τα καταφερεις... ολα γινονται

Σας φιλω

Καληνυχτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μορφάκι μου, κοριτσάρα μου, ψυχούλα μου, αγαπούλα μου, νυχτεριδούλα μου μα πάνω από όλα φούλα μου να τα χιλιάσεις, με υγεία, αγάπη και πολλή ευτυχία και τελευταία χρονιά με άδεια αγκαλίτσα...Το μωράκι σου κάπου έκει σε περιμένει να σβήσετε τα επόμενα κεράκια παρεούλα για μια ζωή...Σ' αγαπώ πολύ....


cOiVp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μορφάκι μου, κοριτσάρα μου, ψυχούλα μου, αγαπούλα μου, νυχτεριδούλα μου μα πάνω από όλα φούλα μου να τα χιλιάσεις, με υγεία, αγάπη και πολλή ευτυχία και τελευταία χρονιά με άδεια αγκαλίτσα...Το μωράκι σου κάπου έκει σε περιμένει να σβήσετε τα επόμενα κεράκια παρεούλα για μια ζωή...Σ' αγαπώ πολύ....

Κοριτσάρα μου σε ευχαριστώ.......με συγκινείς....με τις τόσες ευχές που μου έχεις δώσει...και εγώ σε αγαπώ....φιλάρες

Link to comment
Share on other sites

Morfaki exeis genethlia?? Xronia sou polla! Kai tou xronou 3 pli!

Nastazia k rikaki sas euxaristo pou me skefteste! Eseis ti mou kanete koukles? Diakopes tha pste?

Linaki mou, kouragio Kali mou, na asxolise mono me to stoxo sou Kai mi dineis simasia se kanena allo. Ftanei na exeis tin ipostiriksi Kai tin agapi tou antra sou.

Xx


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...