Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Morfaki exeis genethlia?? Xronia sou polla! Kai tou xronou 3 pli!

Nastazia k rikaki sas euxaristo pou me skefteste! Eseis ti mou kanete koukles? Diakopes tha pste?

Linaki mou, kouragio Kali mou, na asxolise mono me to stoxo sou Kai mi dineis simasia se kanena allo. Ftanei na exeis tin ipostiriksi Kai tin agapi tou antra sou.

Xx

KALHMERA SE OLOI THN PAREA K POLLA FILAKIA !!!

CHRISTINAKI MOU TI KANEIS? KSENIXTAS VLEPW E! ALLA FANTAZOME OTI EINAI TO POIO OMORFO KSENIXTH! MAKARI NA TO VIOSOUME OLES MAS TETOIO KSENIXTH. NA DWSEIS POLLA FILAKIA STA MPEMPOUDAKIA!!


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μορφάκι μου γλυκό κ όμορφο Χρόνια σου πολλά κ ευτυχισμένα!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις κοριτσάκι μου κ ότι επιθυμείς!!!!!! Σύντομα να έρθει το μωράκι σου που τόσο λαχταράς...... καλά να περάσετε απόψε...... σε φιλώ.....:D

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια..... :P

Αναστασάκι μου καλά να περάσετε Χαλκιδική.....δεν ξέρω σε ποιο μέρος θα

πατε, αλλά αν θέλετε περάστε κ μια βόλτα απο την ακτή Καλογριάς στο δεύτερο πόδι..... είναι καταπληκτικά.....;)

Πολλά πολλά φιλιά σε ολες ......:D:D:D


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βροχερούλα εσύ θα πας πουθενα; Τα κοριτσάκια μας φευγουν μια μια διακοπούλες...τι να γίνει τα εχει αυτά ο Αυγουστος. Ε κάποια θα γυρίσει εντωματαξυ καποια θα φυγει αργότερα όλο και μια μικρη κινησουλα θα υπαρχει...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

BONJOURRRRRRRRRRRRRRRRRR

καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια ....

ΜΟΡΦΑΚΙ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, να τα εκατοστήσεις και σύντομα με ένα μωράκι στην αγκαλίτσα ... γιατί όχι και δύο ??

Φιλάκια ...

KALHMETA ZETTAKI!

KALA EISAI?


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σήμερα έρχεται το μανάρι ....

Θα πάρει φωτιά η Σαλόνικα ...

να βγάλετε και καμια φωτογραφία....να θυμάται και η Μορφω τα τελευταία γεννεθλια χωρίς τις υποχρεώσεις των τέκνων!!!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

KALA EIMAI AYTO THELO NA PISTEYW

Καλημερα Ζετάκι μου.. ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ... ΕΤΣΙ ΛΕΜΕ...

Να σε ρωτησω κατι που θελω καιρο και ολο το ξεχναω.... τί κανεις για τον χαμηλο αιματοκριτη? παιρνεις σιδηρο??

Link to comment
Share on other sites

Βροχερούλα εσύ θα πας πουθενα; Τα κοριτσάκια μας φευγουν μια μια διακοπούλες...τι να γίνει τα εχει αυτά ο Αυγουστος. Ε κάποια θα γυρίσει εντωματαξυ καποια θα φυγει αργότερα όλο και μια μικρη κινησουλα θα υπαρχει...

Pink μου δεν νομίζω να πάμε πουθενά φέτος..... ο καλός μου παίρνει άδεια τέλη Αυγούστου, αλλά δεν θέλει να πάμε θαλασσα, αυτός να πλατσουρίζει κ εγώ να κοιτάζω....χαχα..... θα δούμε μέχρι τότε.....

εσύ ??? νομίζω πως επιτρέπεται το μπάνιο σε προχωρημένη εγκυμοσυνη ή κάνω λάθος?? θα πάτε κάπου ??


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Pink μου δεν νομίζω να πάμε πουθενά φέτος..... ο καλός μου παίρνει άδεια τέλη Αυγούστου, αλλά δεν θέλει να πάμε θαλασσα, αυτός να πλατσουρίζει κ εγώ να κοιτάζω....χαχα..... θα δούμε μέχρι τότε.....

εσύ ??? νομίζω πως επιτρέπεται το μπάνιο σε προχωρημένη εγκυμοσυνη ή κάνω λάθος?? θα πάτε κάπου ??

καλημερα Βροχερή.. τί κανεις? ζεστη πολυ και σήμερα...

ποτε εχεις παλι υπερηχο να δεις το μπεμπε σου??:P

Link to comment
Share on other sites

Pink μου δεν νομίζω να πάμε πουθενά φέτος..... ο καλός μου παίρνει άδεια τέλη Αυγούστου, αλλά δεν θέλει να πάμε θαλασσα, αυτός να πλατσουρίζει κ εγώ να κοιτάζω....χαχα..... θα δούμε μέχρι τότε.....

εσύ ??? νομίζω πως επιτρέπεται το μπάνιο σε προχωρημένη εγκυμοσυνη ή κάνω λάθος?? θα πάτε κάπου ??

όχι κοριτσάκι μου δεν θα πάμε πουθενα,εδω θα κρατάω τα κλειδιά της πόλης. Γενικά επιτρέπεται η θάλασσα αλλά λόγω κακού ιστορικού εμένα μου το απαγόρευσαν ασε που εκτός αυτού φοβάμαι και τις μετακινησεις...θα μου μείνει κουσουρι αφού γεννησω με όλες αυτες τις φοβίες και τις προφυλάξεις...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...