Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

      Την επόμενη μέρα μετά την εμβρυομεταφορά,ξεκίνησαν πονακια και τσιμπήματα στην κοιλιά και τραβήγματα στους συνδέσμους της μήτρας,τα οποία στη συνέχεια γινόντουσαν όλο και πιο έντονα.Οποτε καταλαβαινα ότι κάτι γίνεται.Το στήθος τπτ το ιδιαίτερο και μάλιστα από σήμερα το νιώθω ξεπρησμενο τελείως🤷Αυτο που λες με το φούσκωμα και εγώ το έχω,πιστεύω πως είναι από την προγεστερόνη σίγουρα.Κηλιδες αίματος δεν είχα ούτε οταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,ούτε τώρα.Πάντως υπάρχουν πολλές περιπτώσεις όπου δεν είχαν καθόλου συμπτώματα και πήραν θετική χοριακη,οπότε πιστεύω πως τπτ δεν είναι στάνταρ 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

ΜΟΡΦΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΦΟΥΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!

Σ΄ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ! ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ!!!

t3304.gif

t3313.gif

t3319.gif


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΑΘΗΚΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΠΛΑΚΑΚΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΑΨΕΙ.....(ΤΙ ΠΕΡΝΑΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.!!!!!!!!!).

ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΟΥΜΕ, ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑΚΙΑ, ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΗΣΟΥΜΕ....ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ...ΤΙΡΑΜΟΛΑΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ...!!!!!!

ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΦΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ...!!!!!!!!!:D:D:p

Σε ευχαριστω πολυ ΕΡΩΤΑ! Χαιρομαι που τα παλευεις ολα, που σε ακουω καλα και που θα δεις τη Δημητρουλα!!! Σε φιλω!

AFOY GINETE H GONIMOPOIHSH ARA KATI SE EMENA OFEILETE KAI DEN PROXORAH H KUHSH.

OXI FAGOURA DEN EXW ENW TOTE POU EIXA KANEI THN KOLPIKI KALLIERGEIA EIXA MIKITES K OUREOPLASMA POU EINAI POLI IPOULO MIKROVIO MOU EIXE PEI NA PLENOME ME AGNO SAPOUNI XAMOMILH ANTI NA KANW PLISIS. THA KANW TWRA KAI THS DYO NA DOUME TH THA DIKSOUN.

KALISPERA CACAO! OXI DEN ETIXE NA EXOUME MILISH.

EGW KATHE FORA EKANA MIA APO THS DIO EKSETASIS ALLA TWRA STHN TELEUTAIA PROSPATHIA DEN EIXA KANEI DEN MOU EIPAI TIPOTA O GIATROS.

:( EXW PLIGOTHI POLI APO GNOSTOYS K PETHERIKA POU DEN EXW APOKTISH PAIDI KAI AKOMA POU TA XANO KIOLAS ME PLIGONOYN EKEI POU POANW DISTIXOS DEN UPARXEI ANTHROPIA OLOI VLEPOUN APO PSILA K DEN MPOROUN TA KATALAVOUN TON PONO POU PERNAW
PROSFATA MOU EIPAI ANTE POU EXEIS SINEXIA NEURA POU DEN EISAI ISTESI NA TA KRATISIS EGINA EKSALI EKLAIGA K EKEINOS DEN STAMATOUSE K TON EVRISA DEN ANTEKSA MOU ANEVIKE TO AIMA STO KEFALI GIATO DEN PROKITE AN ME AKSIO O THEOS NA KANW PAIDI DEN PROKITE NA VGALO TO DIKO TOU ONOMA K SIMFONI KAI O ANTRAS MOU.

SIGNOMH AN SE KOYRASA ME TA DIKA MOU PROVLIMATA

ΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΟΛΠΙΚΗ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ :evil: ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΟΝΤΩΣ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ...

ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΣΤΟ ΠΟΥΝΕ ΑΥΤΟΙ....ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΘΟΥΝΤΑ ΩΑΡΙΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΜΕΤΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΣΟΥ...ΑΠΛΑ ΓΡΑΨΤΟΥΣ! ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΠΡΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ!

ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙΣ ΝΑ ΡΘΟΥΝ...ΚΑΙ ΑΝ ΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΑΣΧΗΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΧΕΣΕΙ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ...ΕΣΥ ΝΑ ΜΗ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ....ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Μορφάκι χρόνια πολλά...

Να τα εκατοστήσεις και έυχομαι η φετινή χρονιά να είναι αυτή που θα κάνει το όνειρο σου πραγματικότητα...

Ανυπομονώ να σου δώσω τις ευχές μου και από κοντά.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασουλα ελπίζω να μπεις για λιγο...

Καλο ταξιδι κοπελα μου! Καλα να περασετε με τα κοριτσια και κοιτα να ξεκουραστεις! Η επιτροπη δεν ειναι τιποτα...θα τελειωσεις σε χρονο dt! ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Morfaki exeis genethlia?? Xronia sou polla! Kai tou xronou 3 pli!

Nastazia k rikaki sas euxaristo pou me skefteste! Eseis ti mou kanete koukles? Diakopes tha pste?

Linaki mou, kouragio Kali mou, na asxolise mono me to stoxo sou Kai mi dineis simasia se kanena allo. Ftanei na exeis tin ipostiriksi Kai tin agapi tou antra sou.

Xx

Πωπω ρε Αρτεμις...τι ώρες είναι αυτές που γράφεις???

Πάλι σε ξενυχτίσανε χθες τα καμάρια σου....

Προχθές μιλούσα με μια κοπέλα που έχει ένα μπέμπη 6 μηνών...μπεμπαρο καλύτερα...το παιδάκι γεννήθηκε λίγο προωρο...

Λοιπόν μου είπε ότι μέχρι 4 μηνών που τον ταϊζε κάθε 3 ώρες ναι μεν έπερνε βάρος αλλά σιγά σιγά....τώρα που κοιμάται περισσοτέρο (και ο ύπνος τα θρέφει)και τα γευματα του είναι πιο μεγάλα και συγκεκριμένα έχει αναπτυχθεί πάρα πολύ....Βέβαια θες άλλους 3 μήνες για να προσαρμοστούν και τα δικά σου αλλά που θα πάει??


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αναστασουλα ελπίζω να μπεις για λιγο...

Καλο ταξιδι κοπελα μου! Καλα να περασετε με τα κοριτσια και κοιτα να ξεκουραστεις! Η επιτροπη δεν ειναι τιποτα...θα τελειωσεις σε χρονο dt! ;)

Καλημέρα...εδώ είμαι.

Προς το μεσημαράκι θα φύγω...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Morfaki exeis genethlia?? Xronia sou polla! Kai tou xronou 3 pli!

Nastazia k rikaki sas euxaristo pou me skefteste! Eseis ti mou kanete koukles? Diakopes tha pste?

Linaki mou, kouragio Kali mou, na asxolise mono me to stoxo sou Kai mi dineis simasia se kanena allo. Ftanei na exeis tin ipostiriksi Kai tin agapi tou antra sou.

Xx

ευχαριστώ άρτεμις......και εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σαυ...πολύ ξενύχτι ε;

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΡΦΑΚΙ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΦΟΥΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!

Σ΄ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ! ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ!!!

t3304.gif

t3313.gif

t3319.gif

σε ευχαρίστω κορίτσι μου....εύχομαι όλες να κάνουμε ένα μωράκι.....και να είναι τα τελευταία γενεθλιά μας που κάνουμε χωρίς αυτά...σε φιλώ....

Link to comment
Share on other sites

Μορφάκι χρόνια πολλά...

Να τα εκατοστήσεις και έυχομαι η φετινή χρονιά να είναι αυτή που θα κάνει το όνειρο σου πραγματικότητα...

Ανυπομονώ να σου δώσω τις ευχές μου και από κοντά.

ευχαριστώ....αναστασώ...εσένα δεν σου λέω πολλά ...γιατί θα τα πούμε απο κοντά...περίπου τη ώρα θα είστε εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Μορφάκι μου γλυκό σου ευχομαι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Να εισαι γερή και ευτυχισμένη και του χρόνου στα γενέθλιά σου να κρατάς στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!

Να περάσετε όμορφα σήμερα!! φιλιά πολλα

10040186-happy-birthday-ballons.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μορφάκι καλημέρα και χρόνια πολλά! Να τα εκατατοστήσεις και αν αυτα σου φαίνονται λιγα να τα χιλιάσεις... Να εισαι γερή και ευτυχισμένη και του χρόνου που θα εχεις μια κοιλιά μέχρι απένταντι (γιατί αν ξεκινησεις Φλεβάρη ετσι θα ειναι ) σε βλέπω να πηγαίνεςι μεχρι το σουβλατζιδικο της γωνίας για να γιορτάσεις..Κοίτα να το χαρείς φέτος μαζί με τις γλυκες υπάρξεις του φόρουμ...Και πάλι ο,τι επιθυμείς σου εύχομαι, και να εισαι πάντα μα παντα γερη..!!!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αναστασία πότε πάτε Χαλκιδική; Αν φύγετε Παρασκευή απλώς να σου πω οτι πρέπει να φύγετε νωρίς γιατί πλακωνει μετά όλη η Θεσ/νικη και ο δρόμος είναι στενός...Από ένα σημείο και πέρα δεν μπορείς να κάνεις και πολλά παρά μόνο να περιμένεις...


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πωπω ρε Αρτεμις...τι ώρες είναι αυτές που γράφεις???

Πάλι σε ξενυχτίσανε χθες τα καμάρια σου....

Προχθές μιλούσα με μια κοπέλα που έχει ένα μπέμπη 6 μηνών...μπεμπαρο καλύτερα...το παιδάκι γεννήθηκε λίγο προωρο...

Λοιπόν μου είπε ότι μέχρι 4 μηνών που τον ταϊζε κάθε 3 ώρες ναι μεν έπερνε βάρος αλλά σιγά σιγά....τώρα που κοιμάται περισσοτέρο (και ο ύπνος τα θρέφει)και τα γευματα του είναι πιο μεγάλα και συγκεκριμένα έχει αναπτυχθεί πάρα πολύ....Βέβαια θες άλλους 3 μήνες για να προσαρμοστούν και τα δικά σου αλλά που θα πάει??

Nai eides?:D egina ksenixtissa! tha pao simera giatro na ta zigisoume exo megali agonia na do pos pigan... kai tin paraskeui tha ta paro stin alli giatro k simvoulo thilasmou na mou pei kai keini ti gnomi tis. ksero prepei na kano ypomoni... nomizo mana k ipomoni pane Mazi. akomi 2 -3 mines makari k sintomotera... thelo na paro mia zigaria akriveias na ta zigizo prin kai meta kathe geuma na ksero ti ginetai!

tespa kales diakopes kouklitsa k na mas skeftesai mesa mesa...na peraseis teleia!!

filouthkia


May 2012: ΙVF-ICSI #1, (2 blastos) ~ BFN(-)

Nov 2012: FET #1, (2 blastos) ~ BFP(+) :D

mlqnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Nai eides?:D egina ksenixtissa! tha pao simera giatro na ta zigisoume exo megali agonia na do pos pigan... kai tin paraskeui tha ta paro stin alli giatro k simvoulo thilasmou na mou pei kai keini ti gnomi tis. ksero prepei na kano ypomoni... nomizo mana k ipomoni pane Mazi. akomi 2 -3 mines makari k sintomotera... thelo na paro mia zigaria akriveias na ta zigizo prin kai meta kathe geuma na ksero ti ginetai!

tespa kales diakopes kouklitsa k na mas skeftesai mesa mesa...na peraseis teleia!!

filouthkia

Κοριτσάκι μου θα σας σκέφτομαι συνέχεια και θα μου λειψετε πάρα πολύ...

Είστε η συνήθεια που έγινε λατρεία...

Μη ξεχάσεις να μας ενημερώσεις ποσο πήραν οι αντράρες σου...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αναστασία πότε πάτε Χαλκιδική; Αν φύγετε Παρασκευή απλώς να σου πω οτι πρέπει να φύγετε νωρίς γιατί πλακωνει μετά όλη η Θεσ/νικη και ο δρόμος είναι στενός...Από ένα σημείο και πέρα δεν μπορείς να κάνεις και πολλά παρά μόνο να περιμένεις...

Θα φύγουμε για Χαλκιδική την Πέμπτη μετά την επιτροπή...θα πιούμε ένα καφεδάκι και μετά βούρρρρρρρρ


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...