Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Koula - mares


kale

Recommended Posts

EKANA YSTEROSPOPISH EINAI 1XRONOS

DEN KSERW AN PREPEI NA KSANAKANW:?

LAPAROSKOPISH DEN EXW KANEI ME FOVIZI EPEIDI MOU EXOUN PEI OTI ANOIGOUN MIA TOMH STHN PERIOXH THN KOILIAS ALLA DEN MOU TO EXEI SITHSI KANEIS THA RWTHSO TON PANTO

Ρώτησε και τον γιατρό σου, δεν ξέρω αν χρειάζεται να την κάνεις.

Με τη λαπαρό βλέπουν καλύτερα τη μήτρα, μπορεί να μην την χρειάζεσαι.

Απλά θα σου πω, επειδή έκανα, αν χρειαστεί, εύχομαι να μην χρειάζεται, πως δεν είναι τίποτα η τρυπούλα που σου κάνουν... Σε κάνουν μια μικρή νάρκωση και κοιμάσαι δεν καταλαβαίνεις τίποτα. Δεν είναι τομή πάντως είναι μια μικρή τρυπούλα, δεν πονάει.


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ..?????????????????

ΕΓΩ ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΛΑΤΡΕΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ, ΚΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΤΗΣ....ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ, ΘΑ ΤΙΣ ΒΑΛΕΙ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΤΟ ΦΒ, ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΘΗΝΑ..!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!!

ΜΟΡΦΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ........t3304.gif

ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...!!!!!!!!:P:p:p


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites

KALHMERA KORITSAKI MOU!

EDW PINW KAFEDAKI ME TH DIKH SAS OMORFH PAREOYLA!

MIA EIMAI KALA ALLA OTAN KANW SKEPSIS KSAFNIKA XALIEME ME LIGA LOGIA MIA ETSI MIA GIOUVETSI:p

ESI KALA EISAI?

καλα και εγω....

ενταξει ολη σε αυτην την φαση ειμαστε... μια ετσι και μια αλλιως:P

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ..?????????????????

ΕΓΩ ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΛΑΤΡΕΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ, ΚΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΤΗΣ....ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥ...!!!!!!!!!!!!!!!

ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ, ΘΑ ΤΙΣ ΒΑΛΕΙ Η ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΤΟ ΦΒ, ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΘΗΝΑ..!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!!!!!!!!!!

ΜΟΡΦΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ........t3304.gif

ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ...!!!!!!!!:P:p:p

Καλημερα κοριτσι... τι κανεις??

ωραια περασατε ε??? μπραβο... τι κανει το Δημητρουλη μας?? ειναι ηρεμη??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρώτησε και τον γιατρό σου, δεν ξέρω αν χρειάζεται να την κάνεις.

Με τη λαπαρό βλέπουν καλύτερα τη μήτρα, μπορεί να μην την χρειάζεσαι.

Απλά θα σου πω, επειδή έκανα, αν χρειαστεί, εύχομαι να μην χρειάζεται, πως δεν είναι τίποτα η τρυπούλα που σου κάνουν... Σε κάνουν μια μικρή νάρκωση και κοιμάσαι δεν καταλαβαίνεις τίποτα. Δεν είναι τομή πάντως είναι μια μικρή τρυπούλα, δεν πονάει.

AN EPITREPETE POSO KOSTIZEI?

STHN YSTEROSKOPISH EIXA DWSEI 1700 THN EKANA STO GENESIS.

ALLA THA RWTHSW TON PANTO H' TO GINEKOLOGO STO NHSI PISTEUO OTI ME TOSES APOTIXIES THA THN KANW KAI AS POUN OXI OPWS ME TA NK KAI OI DYO OXI ELEGAN ALLA EGW THN EKANA KAI EUTIXOS EINAI OK.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Ζεττακι φρουτα για το σιδηρο δεν το εχω ξανακουσει. Εμενα μου λενε για μοσχάρι και φακες...!

Φαντάσου τι γιατρό τζιμάνι πέτυχα .... :tongue::tongue: Τις φακές μου τις είπε ... οφείλω να του το αναγνωρίσω ... :tongue::tongue:

δεν ηξερα οτι το μοσχαρισιο κρεας ανεβαζει την χοληστερινη.. εισαι σιγουρη γιαυτο?

τοτε παρε σιδηρο... γιατι για να ανεβει θελει 2-3 μηνες... οποτε οταν θα ξεκινησεις τον Σεπτεμβρη να εχει ανεβει... γιατι οταν θα μεινεις εγκυουλα με το καλο να ειναι ρυθμισμενο το θεμα... καταλαβες??? ωραια δεν τα λεω?? ωραια τα λεω..:P

εμενα μου εδωσε η αιματολογος microfert αλλα δεν το πηρα γιατι ειχε ανεβει ηδη..

Το μοσχάρι ανεβάζει όντως αιματοκρίτη ... όμως για την χοληστ. πρέπει να είναι κομμάτι φιλέτου .. εντελώς άπαχο ... (ε σιγά μην πάω να πάρω μπον φιλέ ... )

Δεν ήξερα πως πρέπει να έχω ρυθμισμένο αιματοκρίτη ... :confused::confused::confused:

Φαντάστηκα πως επειδή είμαι λίγο κάτω απο το όριο (34 έχω) πως δεν έχω και κάτι που πρέπει να του δώσω σημασία...

:confused::confused: Τώρα αλλάζουν τα σχέδια :confused::confused:

Και βασικά δεν θέλω να παίρνω και πολλά χάπια ...


url]
Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου τι γιατρό τζιμάνι πέτυχα .... :tongue::tongue: Τις φακές μου τις είπε ... οφείλω να του το αναγνωρίσω ... :tongue::tongue:

Το μοσχάρι ανεβάζει όντως αιματοκρίτη ... όμως για την χοληστ. πρέπει να είναι κομμάτι φιλέτου .. εντελώς άπαχο ... (ε σιγά μην πάω να πάρω μπον φιλέ ... )

Δεν ήξερα πως πρέπει να έχω ρυθμισμένο αιματοκρίτη ... :confused::confused::confused:

Φαντάστηκα πως επειδή είμαι λίγο κάτω απο το όριο (34 έχω) πως δεν έχω και κάτι που πρέπει να του δώσω σημασία...

:confused::confused: Τώρα αλλάζουν τα σχέδια :confused::confused:

Και βασικά δεν θέλω να παίρνω και πολλά χάπια ...

δεν επηρεαζει την εξω... εγω στο λεω απλα... γιατι θα μεινεις εγκυουλα τον Σεπτεμβρη οποτε να ειναι ρυθμισμενο... γιατι στην κυηση θα σου πεσει και αλλο... καταλαβες;););););););):P:p

Link to comment
Share on other sites

AN EPITREPETE POSO KOSTIZEI?

STHN YSTEROSKOPISH EIXA DWSEI 1700 THN EKANA STO GENESIS.

ALLA THA RWTHSW TON PANTO H' TO GINEKOLOGO STO NHSI PISTEUO OTI ME TOSES APOTIXIES THA THN KANW KAI AS POUN OXI OPWS ME TA NK KAI OI DYO OXI ELEGAN ALLA EGW THN EKANA KAI EUTIXOS EINAI OK.

νομίζω πως για υστερό σου πήρε πολλά ...

Εγώ έδωσα τόσα για τη λαπαρό 800? πήρε ο γιατρός και 950? η κλινική (μαζί με τον αναισθησιολόγο)

Τα ΝΚ, άλλοι τα δίνουν σημασία και άλλοι όχι ... οι γιατροί όλοι μου έλεγαν να μην κάνω η αιματολογος που πήγφα μου τις έδωσε να τις κάνω και μαζί με πολλές ακόμα αιματολογικές ...

Δεν ξέρω, ο κάθε ντοκ ... τα δικά του ...


url]
Link to comment
Share on other sites

AN EPITREPETE POSO KOSTIZEI?

STHN YSTEROSKOPISH EIXA DWSEI 1700 THN EKANA STO GENESIS.

ALLA THA RWTHSW TON PANTO H' TO GINEKOLOGO STO NHSI PISTEUO OTI ME TOSES APOTIXIES THA THN KANW KAI AS POUN OXI OPWS ME TA NK KAI OI DYO OXI ELEGAN ALLA EGW THN EKANA KAI EUTIXOS EINAI OK.

Λινακι ουτε εγω εχω κανει λαπαροσκοπηση... κανε μια ερωτηση... δεν εχεις να χασεις κατι

αν επιτρεπεται ποση ωρα εμεινες στο γενεσις και πληρωσες τοσα?? ητανε επεμβατικη ή απλα διαγνωστικη??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν επηρεαζει την εξω... εγω στο λεω απλα... γιατι θα μεινεις εγκυουλα τον Σεπτεμβρη οποτε να ειναι ρυθμισμενο... γιατι στην κυηση θα σου πεσει και αλλο... καταλαβες;););););););):P:p

ααα καλάααααα επειδή θα είμαι ... ΤΙ ???

:P:p:p Καλό ... ας μείνω εγώ τότε και το ρυθμίζω μετά ...

Μπράβο βρε Νατασάκι ... λέμε και κάνα αστείο να περνάει η ώρα ... :P


url]
Link to comment
Share on other sites

ααα καλάααααα επειδή θα είμαι ... ΤΙ ???

:P:p:p Καλό ... ας μείνω εγώ τότε και το ρυθμίζω μετά ...

Μπράβο βρε Νατασάκι ... λέμε και κάνα αστείο να περνάει η ώρα ... :P

δεν κανω πλακα Ζετάκι μου... ολα καλα θα πανε... να σκεφτεσαι αισιοδοξα:P;)

θελουμε φωτο απο την βραδυνη σας εξοδο... μην μας ξεχασετε:P

Link to comment
Share on other sites

Λινακι ουτε εγω εχω κανει λαπαροσκοπηση... κανε μια ερωτηση... δεν εχεις να χασεις κατι

αν επιτρεπεται ποση ωρα εμεινες στο γενεσις και πληρωσες τοσα?? ητανε επεμβατικη ή απλα διαγνωστικη??

HTAN DIAGNOSTIKH APLA MOU AFERESAN POLIPODA

TO POLI NA EMEINA MIA MISH WRA TO POLI DIO.

DEN NOMIZW NA XREONOUN ME TO POSES ORES SE DWMATIO


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

HTAN DIAGNOSTIKH APLA MOU AFERESAN POLIPODA

TO POLI NA EMEINA MIA MISH WRA TO POLI DIO.

DEN NOMIZW NA XREONOUN ME TO POSES ORES SE DWMATIO

καταλαβα.... οχι απλα ρωταω γιατι εγω την εκανα στο Ιασω και εμεινα μεχρι το μεσημερι γι αυτο... μου φανηκανε αρκετα.... και ελεγα οτι εμενα με κλεψανε με τα 1400..

τον πολυποδα τον εβγαλες τωρα που πηγες στον Παντο ή δεν το ειχε δει ο Καπετανακης?

Link to comment
Share on other sites

δεν κανω πλακα Ζετάκι μου... ολα καλα θα πανε... να σκεφτεσαι αισιοδοξα:P;)

θελουμε φωτο απο την βραδυνη σας εξοδο... μην μας ξεχασετε:P

αχ βρε μικρή μου ....

πλάκα έχουμε ... κάνουμε μαθήματα αισιοδοξίας η μια στην άλλη ...

Δεν είμαι απαισιόδοξη ... απλά μετά απο 2 καυτές πατάτες + 2 απο τις σπερματεγχ... προσπαθώ να είμαι εντελώς natural ... ούτε πάνω ούτε κάτω ... οτι πει ο Μεγαλοδύναμος ... απλά πράγματα ...

Δεν θέλω να σκέφτομαι οτι θα μου κάτσει και να πάω π.χ. ξανά μέχρι το κέντρο και να μην κάνω ούτε εμβρυομεταφορα πάλι ...


url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...