Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Koula - mares


kale

Recommended Posts

καλημερα Βροχερή.. τί κανεις? ζεστη πολυ και σήμερα...

ποτε εχεις παλι υπερηχο να δεις το μπεμπε σου??:P

Καλημέρα Ναστάζια....

εδώ έχει ένα αεράκι, ελπίζω να μην έχει τόση ζέστη όσο τις προηγούμενες μέρες.....για κανά μπανάκι στη θάλασσα δεν δεν το σκέφτεσαι ??? ;)

Την Πέμπτη το απόγευμα πάω γιατρό...... αχχχχ.......


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

KALA EIMAI AYTO THELO NA PISTEYW

μπράβο κοριτσάκι μου, έτσι να το παλεύεις και θα έρθει το μωράκι σου, σίγουρα.

Να σε ρωτήσω λαπαροσκόπηση ή υστεροσκόπηση έχεις κάνει ???

να βγάλετε και καμια φωτογραφία....να θυμάται και η Μορφω τα τελευταία γεννεθλια χωρίς τις υποχρεώσεις των τέκνων!!!

Σωστό κι αυτό.

Καλημέρα Νελάκι, πως είσαι ?

Καλημερα Ζετάκι μου.. ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ... ΕΤΣΙ ΛΕΜΕ...

Να σε ρωτησω κατι που θελω καιρο και ολο το ξεχναω.... τί κανεις για τον χαμηλο αιματοκριτη? παιρνεις σιδηρο??

Καλημέρα Νατασούλα μου, καλέ εγώ καλά είμαι ... απάντησες στο μνμ της Λιν ... :P

Για τον αιματοκρίτη ... κάνω διαλογισμό ... και λέω ... εμπρός καλέ μου αιματοκρίτη ανέβα .... πλακίτσα ...:tongue:

Όχι δεν κάνω τίποτα, η αιματολόγος λείπει με άδεια, και έναν παθολόγο που ρώτησε μου είπε ... ΜΕ ΥΦΟΣ ... να τρως φρούτα ... που φυσικά εγώ δεν τρώω ...


url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Ναστάζια....

εδώ έχει ένα αεράκι, ελπίζω να μην έχει τόση ζέστη όσο τις προηγούμενες μέρες.....για κανά μπανάκι στη θάλασσα δεν δεν το σκέφτεσαι ??? ;)

Την Πέμπτη το απόγευμα πάω γιατρό...... αχχχχ.......

αμα εχει αερακι ενταξει τοτε... καλα ειναι... εδω βραζει ο τοπος..:confused:

αυριο λεω να παω για μπανακι...

Αντε ωραια να δεις το μπεμπε σου!!

να σε ρωτησω .. εσυ ειχες ξαναμεινει εγκυος?? σορρυ αλλα δεν θυμαμαι

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Βροχερή.. τί κανεις? ζεστη πολυ και σήμερα...

ποτε εχεις παλι υπερηχο να δεις το μπεμπε σου??:P

όχι κοριτσάκι μου δεν θα πάμε πουθενα,εδω θα κρατάω τα κλειδιά της πόλης. Γενικά επιτρέπεται η θάλασσα αλλά λόγω κακού ιστορικού εμένα μου το απαγόρευσαν ασε που εκτός αυτού φοβάμαι και τις μετακινησεις...θα μου μείνει κουσουρι αφού γεννησω με όλες αυτες τις φοβίες και τις προφυλάξεις...

αααα....κατάλαβα.....δεν πειράζει....του χρόνου οικογενειακώς....;)

εγώ ούτε που ρώτησα τον γιατρό αν κάνει ή δεν κάνει να μπω στη θάλασσα....φοβάμαι τόσο πολύ, που όπως κ να ΄χει δεν μπαίνω....:D

πόσο καταλαβαίνω τις φοβίες σου.......κάτι σαν να μου θυμίζουν......:rolleyes:


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπράβο κοριτσάκι μου, έτσι να το παλεύεις και θα έρθει το μωράκι σου, σίγουρα.

Να σε ρωτήσω λαπαροσκόπηση ή υστεροσκόπηση έχεις κάνει ???

Σωστό κι αυτό.

Καλημέρα Νελάκι, πως είσαι ?

Καλημέρα Νατασούλα μου, καλέ εγώ καλά είμαι ... απάντησες στο μνμ της Λιν ... :P

Για τον αιματοκρίτη ... κάνω διαλογισμό ... και λέω ... εμπρός καλέ μου αιματοκρίτη ανέβα .... πλακίτσα ...:tongue:

Όχι δεν κάνω τίποτα, η αιματολόγος λείπει με άδεια, και έναν παθολόγο που ρώτησε μου είπε ... ΜΕ ΥΦΟΣ ... να τρως φρούτα ... που φυσικά εγώ δεν τρώω ...

ναι ωραια...

Ξανθια που της εχει πεσει και η πιεση απο την ζεστη ... μην τα ξεναλεω:shock:

Δεν κανουνε τιποτα τα φρουτα μωρε... σιδηρο θελει και κρεας μοσχαρισιο... δυο φορες την εβδομαδα... μονο ετσι ανεβαινει...:P

Link to comment
Share on other sites

να βγάλετε και καμια φωτογραφία....να θυμάται και η Μορφω τα τελευταία γεννεθλια χωρίς τις υποχρεώσεις των τέκνων!!!

καλημερα Πενελοπε.. τί κανεις?? ηρθε η μανουλα για βοήθεια?

Link to comment
Share on other sites

ναι ωραια...

Ξανθια που της εχει πεσει και η πιεση απο την ζεστη ... μην τα ξεναλεω:shock:

Δεν κανουνε τιποτα τα φρουτα μωρε... σιδηρο θελει και κρεας μοσχαρισιο... δυο φορες την εβδομαδα... μονο ετσι ανεβαινει...:P

να σου πω ... το φαντάστηκα απο το ύφος του ... αλλά δεν πειράζει ... το μοσχαρίσιο κρέας ξέρω και εγώ οτι ανεβάζει, αλλά λόγω χολήστ. και τριγλ. θα το αποφεύγω και αυτό όσο μπορώ γτ πρέπει να τα τρως χωρίς λίπος ... ίνες ... βλακείες ... δεν το ξέρα πως θα σκάσω ένα σκασμό λεφτά για να κ΄νω και διατροφή ...

Αη στα κομμάτια πια ...

Δεν ασχολούμαι ... Βαρέθηκα.


url]
Link to comment
Share on other sites

μπράβο κοριτσάκι μου, έτσι να το παλεύεις και θα έρθει το μωράκι σου, σίγουρα.

Να σε ρωτήσω λαπαροσκόπηση ή υστεροσκόπηση έχεις κάνει ???

EKANA YSTEROSPOPISH EINAI 1XRONOS

DEN KSERW AN PREPEI NA KSANAKANW:?

LAPAROSKOPISH DEN EXW KANEI ME FOVIZI EPEIDI MOU EXOUN PEI OTI ANOIGOUN MIA TOMH STHN PERIOXH THN KOILIAS ALLA DEN MOU TO EXEI SITHSI KANEIS THA RWTHSO TON PANTO


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αμα εχει αερακι ενταξει τοτε... καλα ειναι... εδω βραζει ο τοπος..:confused:

αυριο λεω να παω για μπανακι...

Αντε ωραια να δεις το μπεμπε σου!!

να σε ρωτησω .. εσυ ειχες ξαναμεινει εγκυος?? σορρυ αλλα δεν θυμαμαι

που να θυμάσαι βρε κορίτσι.... είμαστε τόσες πολλές οι βασανισμένες ψυχές.......:-P

Λοιπόν....περιληπτικά......

Πριν απο 4 χρόνια (μόλις παντρευτήκαμε κ αρχίσαμε προσπάθειες) τσουπ..... έμεινα έγκυος!!!!!!! απο την αρχή φαινόταν ότι δεν θα πάει καλά..... (χαμηλές χοριακές, αίμα, ανεξήγητοι πόνοι κλπ) μπήκα για απόξεση στην ένατη εβδομάδα..... απο τότε....τίποτα..... περιμέναμε έναν χρόνο κ μετά άρχισε ο γολγοθάς με εξετάσεις, γιατρούς, εξωσωματικές.....ξανά εξωσωματικές.....κάθε μήνα φυσικούς κύκλους......τίποτα....τζίφος.....:(:(:(

κακή ποιότητα ωαρίων, ολιγοσπερμία κ.α........

Όσπου πριν απο λίγες μέρες πήρα θετικό τεστάκι στα χέρια μου απο το πουθενά......:rolleyes: αυτά.........

ότο άλλο θες να με ρωτήσεις στην διάθεση σου......;)


dYw9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Νατασα μου η μανουλα μου έχει ακομα τα ανηψια μου και θα έρθει μετά τις 15. Μεχρι τότε πεθερουλα..! Να πας για μπανιο...τι κάθεσαι...δεν υπάρχει λόγος να βραζεις. Και να κανεις και μια βουτιά για μενα...

Ζεττακι φρουτα για το σιδηρο δεν το εχω ξανακουσει. Εμενα μου λενε για μοσχάρι και φακες...!


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites

να σου πω ... το φαντάστηκα απο το ύφος του ... αλλά δεν πειράζει ... το μοσχαρίσιο κρέας ξέρω και εγώ οτι ανεβάζει, αλλά λόγω χολήστ. και τριγλ. θα το αποφεύγω και αυτό όσο μπορώ γτ πρέπει να τα τρως χωρίς λίπος ... ίνες ... βλακείες ... δεν το ξέρα πως θα σκάσω ένα σκασμό λεφτά για να κ΄νω και διατροφή ...

Αη στα κομμάτια πια ...

Δεν ασχολούμαι ... Βαρέθηκα.

δεν ηξερα οτι το μοσχαρισιο κρεας ανεβαζει την χοληστερινη.. εισαι σιγουρη γιαυτο?

τοτε παρε σιδηρο... γιατι για να ανεβει θελει 2-3 μηνες... οποτε οταν θα ξεκινησεις τον Σεπτεμβρη να εχει ανεβει... γιατι οταν θα μεινεις εγκυουλα με το καλο να ειναι ρυθμισμενο το θεμα... καταλαβες??? ωραια δεν τα λεω?? ωραια τα λεω..:P

εμενα μου εδωσε η αιματολογος microfert αλλα δεν το πηρα γιατι ειχε ανεβει ηδη..

Link to comment
Share on other sites

που να θυμάσαι βρε κορίτσι.... είμαστε τόσες πολλές οι βασανισμένες ψυχές.......:-P

Λοιπόν....περιληπτικά......

Πριν απο 4 χρόνια (μόλις παντρευτήκαμε κ αρχίσαμε προσπάθειες) τσουπ..... έμεινα έγκυος!!!!!!! απο την αρχή φαινόταν ότι δεν θα πάει καλά..... (χαμηλές χοριακές, αίμα, ανεξήγητοι πόνοι κλπ) μπήκα για απόξεση στην ένατη εβδομάδα..... απο τότε....τίποτα..... περιμέναμε έναν χρόνο κ μετά άρχισε ο γολγοθάς με εξετάσεις, γιατρούς, εξωσωματικές.....ξανά εξωσωματικές.....κάθε μήνα φυσικούς κύκλους......τίποτα....τζίφος.....:(:(:(

κακή ποιότητα ωαρίων, ολιγοσπερμία κ.α........

Όσπου πριν απο λίγες μέρες πήρα θετικό τεστάκι στα χέρια μου απο το πουθενά......:rolleyes: αυτά.........

ότο άλλο θες να με ρωτήσεις στην διάθεση σου......;)

καταλαβα... της ταλαιπωριας και εσυ... αλλα δεν πειραζει γιατι το αποτελεσμα μετραει.... ποτε σου εχουνε δωσει ΠΗΤ με το καλο??

σ'ευχαριστω πολυ;)

Link to comment
Share on other sites

Νατασα μου η μανουλα μου έχει ακομα τα ανηψια μου και θα έρθει μετά τις 15. Μεχρι τότε πεθερουλα..! Να πας για μπανιο...τι κάθεσαι...δεν υπάρχει λόγος να βραζεις. Και να κανεις και μια βουτιά για μενα...

Ζεττακι φρουτα για το σιδηρο δεν το εχω ξανακουσει. Εμενα μου λενε για μοσχάρι και φακες...!

αυριο θα παω για να μπορει και η αδερφη μου...

θα κανω βουτιτσα και για σενα... αντε του χρονου εσυ θα κανεις μπανιο με τα 3 σου παιδακια... τί ωραια...

και εγω για μοσχαρι ξερω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...