Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Φαντάσου τι γιατρό τζιμάνι πέτυχα .... :tongue::tongue: Τις φακές μου τις είπε ... οφείλω να του το αναγνωρίσω ... :tongue::tongue:

Το μοσχάρι ανεβάζει όντως αιματοκρίτη ... όμως για την χοληστ. πρέπει να είναι κομμάτι φιλέτου .. εντελώς άπαχο ... (ε σιγά μην πάω να πάρω μπον φιλέ ... )

Δεν ήξερα πως πρέπει να έχω ρυθμισμένο αιματοκρίτη ... :confused::confused::confused:

Φαντάστηκα πως επειδή είμαι λίγο κάτω απο το όριο (34 έχω) πως δεν έχω και κάτι που πρέπει να του δώσω σημασία...

:confused::confused: Τώρα αλλάζουν τα σχέδια :confused::confused:

Και βασικά δεν θέλω να παίρνω και πολλά χάπια ...

μπορείς να πάρεις μοσχαρακι κιλοτο ή ποντικι και αν εχει κατι το αφαιρείς με μαχαιρι. Στο γιο μου αυτό κάνω, δεν παιρνω φιλετο.... Τα μωρά τρωνε μοσχαρι οπότε να ξέρεις οτι θα το αγοράσεις σε λιγο καιρό ουτως ή άλλως. !!;)


kOZcp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λινάκι η υστεροσκόπηση τι είχε δείξει????

Εγώ θα έλεγα να μιλήσεις με τον γιατρό σου για να κάνεις...

Ζεττάκι μου τον αιματοκρίτη να τον κοιτάξεις καλά γιατί δεν είναι λίγο χαμηλός είναι αρκετά...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να πάρεις μοσχαρακι κιλοτο ή ποντικι και αν εχει κατι το αφαιρείς με μαχαιρι. Στο γιο μου αυτό κάνω, δεν παιρνω φιλετο.... Τα μωρά τρωνε μοσχαρι οπότε να ξέρεις οτι θα το αγοράσεις σε λιγο καιρό ουτως ή άλλως. !!;)

α καλό ... θες και εσύ να κάνουμε πλακίτσα ε ???

καλάααα ....

Λινάκι η υστεροσκόπηση τι είχε δείξει????

Εγώ θα έλεγα να μιλήσεις με τον γιατρό σου για να κάνεις...

Ζεττάκι μου τον αιματοκρίτη να τον κοιτάξεις καλά γιατί δεν είναι λίγο χαμηλός είναι αρκετά...

Μαρήηηηη την ετοίμασες τη βαλίτσα ???

πάλι μοχαμπέτι κάνεις ???

είναι όλα έτοιμα ?????

Λίγο χαμηλό είναι βρε ... 34 με όριο το 37 ... εμένα λίγο μου φαίνεται ...


url]
Link to comment
Share on other sites

αχ βρε μικρή μου ....

πλάκα έχουμε ... κάνουμε μαθήματα αισιοδοξίας η μια στην άλλη ...

Δεν είμαι απαισιόδοξη ... απλά μετά απο 2 καυτές πατάτες + 2 απο τις σπερματεγχ... προσπαθώ να είμαι εντελώς natural ... ούτε πάνω ούτε κάτω ... οτι πει ο Μεγαλοδύναμος ... απλά πράγματα ...

Δεν θέλω να σκέφτομαι οτι θα μου κάτσει και να πάω π.χ. ξανά μέχρι το κέντρο και να μην κάνω ούτε εμβρυομεταφορα πάλι ...

γι αυτο ειμαστε εδω.... και εγω μια απο τα ιδια(2+2) αλλα ας ειμαστε εστω λιγο αισιοδοξες, η ψυχολογια μετραει πολυ να ξερεις!!

Link to comment
Share on other sites

α καλό ... θες και εσύ να κάνουμε πλακίτσα ε ???

καλάααα ....

Μαρήηηηη την ετοίμασες τη βαλίτσα ???

πάλι μοχαμπέτι κάνεις ???

είναι όλα έτοιμα ?????

Λίγο χαμηλό είναι βρε ... 34 με όριο το 37 ... εμένα λίγο μου φαίνεται ...

εμενα η αιματολογος οταν ειδε αιματοκριτη 36,9 και φεριτινη 7 μου ειπε.... "ωραια εκτος απο θρομβοφιλικη εισαι και ανεμικια παναθεμά σε" αυτολεξι... νομιζω οτι το 34 ειναι χαμηλο

φαε λιγο ποντικι και εμεις αυτο περνουμε... δεν εχει λιπος και ειναι και νοστιμο:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καταλαβα.... οχι απλα ρωταω γιατι εγω την εκανα στο Ιασω και εμεινα μεχρι το μεσημερι γι αυτο... μου φανηκανε αρκετα.... και ελεγα οτι εμενα με κλεψανε με τα 1400..

τον πολυποδα τον εβγαλες τωρα που πηγες στον Παντο ή δεν το ειχε δει ο Καπετανακης?

TON POLIPODA TON ENTOPISAME OTAN PHGA STON PANTO.

OTAN PRWTOPHGA PROTHFORA STON PANTO K EIDE KAI THS EKSETASEIS KAI TO ISTORIKO APOTIXION MOU EDWSE NA KANW POLLES EKESETASIS H MIA HTAN H USTEROSKOPISH-KISTIKH INOSH-KARIOTIPO ZEUGOUS-KAMPILI ZAKXAROU.

ENW O KAPETANAKHS META APO KATHE APOTIXIA MOU ELEGE MPORIS NA KSEKINISIS STON EPOMENO KIKLO NEA PROSPATHIA MEGA LATHOS K KAMIA MA KAMIA EKSETASH K TH SALPIGGOGRAFIA POU EKANA HTAN EPEIDH EPREPE NA PERASO APO EPITROPH GIA TA FARMAKA MOU TO EIXE PEI STHS TELEYTAIA PROSPATHIA STHS IPOLIPES SAN M@L@K@S PLIRONA TA FARMAKA ENA SORA LEFTA. TA SKEUTOME K MOU ANEVENI TO AIMA STO KEFALI.


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

Λινάκι η υστεροσκόπηση τι είχε δείξει????

Εγώ θα έλεγα να μιλήσεις με τον γιατρό σου για να κάνεις...

Ζεττάκι μου τον αιματοκρίτη να τον κοιτάξεις καλά γιατί δεν είναι λίγο χαμηλός είναι αρκετά...

H YSTEROSKOPISH EIXE DEIKSI OTI EXW POLIPODA STALTHIKE GIA VIOPSIA O OPOIOS DEN EDEIXNE KAKOHTHIA K ERETHISMENO ENDOMITRO.

TI NA KSANAKANW USTEROSKOPISH?


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

TON POLIPODA TON ENTOPISAME OTAN PHGA STON PANTO.

OTAN PRWTOPHGA PROTHFORA STON PANTO K EIDE KAI THS EKSETASEIS KAI TO ISTORIKO APOTIXION MOU EDWSE NA KANW POLLES EKESETASIS H MIA HTAN H USTEROSKOPISH-KISTIKH INOSH-KARIOTIPO ZEUGOUS-KAMPILI ZAKXAROU.

ENW O KAPETANAKHS META APO KATHE APOTIXIA MOU ELEGE MPORIS NA KSEKINISIS STON EPOMENO KIKLO NEA PROSPATHIA MEGA LATHOS K KAMIA MA KAMIA EKSETASH K TH SALPIGGOGRAFIA POU EKANA HTAN EPEIDH EPREPE NA PERASO APO EPITROPH GIA TA FARMAKA MOU TO EIXE PEI STHS TELEYTAIA PROSPATHIA STHS IPOLIPES SAN M@L@K@S PLIRONA TA FARMAKA ENA SORA LEFTA. TA SKEUTOME K MOU ANEVENI TO AIMA STO KEFALI.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ:evil::evil::evil:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΞΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.... ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΕΣ ΑΚΟΜΑ.... ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..........ΑΙΣΧΟΣ:evil:

Link to comment
Share on other sites

H YSTEROSKOPISH EIXE DEIKSI OTI EXW POLIPODA STALTHIKE GIA VIOPSIA O OPOIOS DEN EDEIXNE KAKOHTHIA K ERETHISMENO ENDOMITRO.

TI NA KSANAKANW USTEROSKOPISH?

Δεν ξέρω μπέμπα...αυτά είναι καλύτερα να σου τα πεί ο γιατρός σου.

Πάντως εγώ θα προσευχομαι να σου πάνε όλα καλά.

Ζεττάκι δεν είναι λίγο χαμηλός...είναι πάρα πολύ....να το κοιτάξεις.

Θα στα πω και από κοντά βέβαια.


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσι... τι κανεις??

ωραια περασατε ε??? μπραβο... τι κανει το Δημητρουλη μας?? ειναι ηρεμη??

ΝΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ...!!!!!!!!!!!

ΕΙΧΕ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΙVOR, ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΕΛΙΚΑ..!!!!!!

ΛΟΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ..?????????

ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑ ΦΙΔΙ ΚΙ ΟΤΙ ΜΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΨΕ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ....

ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΣΤΡΑΒΑ...!!!!!!


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ:evil::evil::evil:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΞΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.... ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΕΣ ΑΚΟΜΑ.... ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..........ΑΙΣΧΟΣ:evil:

FILH MOU POU PIGENE SE AYTON META APO MIA APOTIXIS PROSPATHIA PAEI META APO ENA XRONO GIA NA VALI TA KATEPSIGMENA TA EIXAN SE TRAPEZA KAI TOUS EIPAN OTI PRIN 4 MHNES EGINE XRISIMOPOIHSH.

EMENA EDW KAI XRONIA MOU EXEI KARFOTHI STO MIALO OTI KAPOU IPARXEI DIKO MOU PAIDI OTI TA EXOUN DWSEI SE ALLA ZEUGARIA ALLA DISTIXOS DEN EXW APODIKTIKA STIXIA K DEN THA OFELOUSE NA PAW TO THEMA NOMIKA.

GIATI META THN TELEYTAIA POU EIXA KANEI MOU EIXAN PEI OTI EXW EPTA EMBRIAKIA THLEFONIKOS ENW OTAN ZITISA TO FAKELO MOU TON OPOIO ME TA XILIA ZORIA MOU TON EDWSAN MOU EIPAN OTI DEN EXW STHN KATAPSIKSI TA KSANATHIMAME K TRELENOME:evil:


image.php?u=35426&dateline=1369653980
Link to comment
Share on other sites

εμενα η αιματολογος οταν ειδε αιματοκριτη 36,9 και φεριτινη 7 μου ειπε.... "ωραια εκτος απο θρομβοφιλικη εισαι και ανεμικια παναθεμά σε" αυτολεξι... νομιζω οτι το 34 ειναι χαμηλο

φαε λιγο ποντικι και εμεις αυτο περνουμε... δεν εχει λιπος και ειναι και νοστιμο:P

εγω έχω καλή φεριτίνη (νομίζω δλδ) 55 έχω ... μήπως οπότε με καλύπτει αυτό ... :confused:

Θα παίρνω ποντίκι οπότε ....

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ:evil::evil::evil:

ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΞΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.... ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΕΣ ΑΚΟΜΑ.... ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..........ΑΙΣΧΟΣ:evil:

Πριν απο κάθε εξω χρειάζεται σαλπιγγογραφία ????

Εγώ έχω κάνει το 2010 και το 12/2012 τη λαπαρό ... :confused:

Βασικά αφού η εξώ παρακάμπτει τις σάλπιγγες σε τι χρειάζεται η σαλπιγγογραφία ?


url]
Link to comment
Share on other sites

FILH MOU POU PIGENE SE AYTON META APO MIA APOTIXIS PROSPATHIA PAEI META APO ENA XRONO GIA NA VALI TA KATEPSIGMENA TA EIXAN SE TRAPEZA KAI TOUS EIPAN OTI PRIN 4 MHNES EGINE XRISIMOPOIHSH.

EMENA EDW KAI XRONIA MOU EXEI KARFOTHI STO MIALO OTI KAPOU IPARXEI DIKO MOU PAIDI OTI TA EXOUN DWSEI SE ALLA ZEUGARIA ALLA DISTIXOS DEN EXW APODIKTIKA STIXIA K DEN THA OFELOUSE NA PAW TO THEMA NOMIKA.

GIATI META THN TELEYTAIA POU EIXA KANEI MOU EIXAN PEI OTI EXW EPTA EMBRIAKIA THLEFONIKOS ENW OTAN ZITISA TO FAKELO MOU TON OPOIO ME TA XILIA ZORIA MOU TON EDWSAN MOU EIPAN OTI DEN EXW STHN KATAPSIKSI TA KSANATHIMAME K TRELENOME:evil:

Καλα αστα μην στα θυμιζω τωρα... ηρεμησε....

απλα εχω μεινει αφωνη:shock:

Link to comment
Share on other sites

εγω έχω καλή φεριτίνη (νομίζω δλδ) 55 έχω ... μήπως οπότε με καλύπτει αυτό ... :confused:

Θα παίρνω ποντίκι οπότε ....

Πριν απο κάθε εξω χρειάζεται σαλπιγγογραφία ????

Εγώ έχω κάνει το 2010 και το 12/2012 τη λαπαρό ... :confused:

Βασικά αφού η εξώ παρακάμπτει τις σάλπιγγες σε τι χρειάζεται η σαλπιγγογραφία ?

δεν χρειαζεται πριν απο καθε εξω... μια φορα...

ναι παρακαμπτεται αλλα πρεπει ο γιατρος να εχει εικονα....

εγω πηγα για εξω, αλλα μου την ζητησε να την δει..

α, η φεριτινη ειναι η αποθηκες του σιδηρου... δεν εχει σχεση με αιματοκριτη.... βεβαια καλο ειναι που ειναι υψηλη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...