Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Lila ki είπε:

      Το έχω περάσει παλαιότερα και ξέρω πως είναι … αλλά το αντιμετώπισα πολύ χαλαρά και με μεγάλη δύναμη απλά και μόνο για να μην με αποτρέψει από την επόμενη προσπάθεια μου… έχεις μια ακόμη βλαστοκύστη πράγμα πολύ πολύ θετικό … όσον αφορά εμένα δεν είμαι καθόλου αισιόδοξη αλλά έχει ο θεός τι να πω … θα δείξει πραγματικά … δεν ξέρω γιατί να τα περνάμε όλα αυτά … εύχομαι όμως σύντομα να προσπαθήσεις ξανά και μην πτοείσαι … 

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

άντε ωραία...ρε συ τι πράμα είναι αυτό.....δε θυμάμαι τίποτα.....

ΚΑΠΟΙΑ ΒΙΤΑΜΙΝΗ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ....ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΜΝΗΜΗ....ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ....ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΟΥΜΕ...!!!!!:(:(

Εγω δεν γινεται τωρα.Υποτιθεται οτι προσεχω για να μην ανεβαινει πολυ το σακχαρο:(:( Ε ρεεε γλυκα που εχω να φαω αμα γεννησω επιτελους!!!

ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ....ΌΤΙ ΠΕΙΣ..!!!!!!!!:P:p:P


name-graphics-anita-633978.gif

ΟΤΙ ΔΕ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ.....ΜΕ ΔΥΝΑΜΩΝΕΙ..!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΑΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ.....ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΦΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥ...!!!!!!!!:P:p:p

Καληνυχτα Ανιτα!!Εγω θα μεινω θελω να αλλαξω την υπογραφη μου:D

Θα μου κανει κανενας παρεα;;;;;:confused:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου,πως πάνε τα κέφια???

Ειρηνάκι μουυυυυυυ καλήηηηηη επιτυχία!!!!!

Ανιτάκι μου καλή επιτυχία και σε σένα!!!!

Άντε κοριτσάκια μου να ανοίξετε τον κύκλο των θετικών χοριακών και να παίρνουν σειρά και οι επόμενες.Ανιτάκι έχω και εγώ μενοπούρ.Δεν ξέρω πόσα θα μου χρειαστούν,αλλά δεν νομίζω να μου χρειαστούν όλα.Επίσης εσείς τα μενοπούρ τα έχετε ψυγείο???Εγώ όχι.Ούτε στο φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ τα είχαν ψυγείο και το κουτί γράφει να φυλάσσεται σε θερμοκαρασία κανονική,αλλά να μην υπερβαίνει τους 25 βαθμούς.Λέτε να έκανα κοτσάνα???Μου είπαν όμως ότι δεν χρειάζονται αυτά ψυγείο.Μόνο cetrotide και preglyl έχω στο ψυγείο.

Αναστασία μου και εσύ στην σειρά,μετά τα κορίτσια!!!Καλά κάνεις και δεν λες τίποτα σε κανέναν αφού έτσι νιώθεις.Δεν είναι ανάγκη να τα μαθαίνουν και όλα.Καλά αποτελέσματα στην καλλιέργεια.

Λαμπρινούλα μου με το καλό να έρθει το αγόρι σου!!!Λίγο ακόμα και θα το κρατάς αγκαλιά.Με την κορούλα σου μην αγχώνεσαι,θα συνηθίσει.Έτσι κάνουν όλα τα παιδάκια.Όσο για τις ιώσεις είναι κάπως αναπόφευκτο να συμβεί,αλλά θα τα καταφέρετε!!!

Δημητρούλα μου ο γιόκας σου σε νιώθει μια χαρά και καταλαβαίνει τα πάντα,οπότε λογικό είναι.Καλή συνέχεια στο κάψιμο!!!!

Μορφάκι μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα!!!Όσο για τις κυρίες απλά γράψιμο.Δεν είναι συμπεριφορά αυτή.

Ζεττάκι μου χαλάρωσε αγαπούλα.Πολλά νεύρα έχεις τελευταία.Αν θες πάντως να ρίξεις χαστούκια να ξεθυμάνεις έλα στη δουλειά και θα στους βάλω στη σειρά(μην παρεξηγηθώ δεν μιλάω για παιδιά) και είναι και αρκετοί.

Κακάο μου και εσύ με την επόμενη περίοδό σου ξεκινάς???Στο ξαναλέω,έχεις πολλή πλάκα!!!Γελάω τρελά.

Πηνελοπάκι μου τι κάνεις???Το αγοράκι σου καλά???

Εφάκι μου είναι άσχημο να σου θυμίζουν αυτό για το οποίο παλέυεις τόσο πολύ,αλλά δεν έχεις ακόμα,όμως κράτα το για το μωράκι σου γιατί είμαι σίγουρη ότι θα έρθει σύντομα.Αν δεν το περνάς αυτό δεν το καταλαβαίνεις.

Ρικάκι μου που είσαι τα βράδια???Δεν σε πετυχαίνω συχνά πια.Βέβαια δεν μπαίνω και εγώ συχνά,αλλά λέμε τώρα.

Πάλι πολλά είπα.Δεν σας προλαβαίνω ρε κορίτσια!!!

Στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου,πως πάνε τα κέφια???

Ειρηνάκι μουυυυυυυ καλήηηηηη επιτυχία!!!!!

Ανιτάκι μου καλή επιτυχία και σε σένα!!!!

Άντε κοριτσάκια μου να ανοίξετε τον κύκλο των θετικών χοριακών και να παίρνουν σειρά και οι επόμενες.Ανιτάκι έχω και εγώ μενοπούρ.Δεν ξέρω πόσα θα μου χρειαστούν,αλλά δεν νομίζω να μου χρειαστούν όλα.Επίσης εσείς τα μενοπούρ τα έχετε ψυγείο???Εγώ όχι.Ούτε στο φαρμακείο του ΕΟΠΥΥ τα είχαν ψυγείο και το κουτί γράφει να φυλάσσεται σε θερμοκαρασία κανονική,αλλά να μην υπερβαίνει τους 25 βαθμούς.Λέτε να έκανα κοτσάνα???Μου είπαν όμως ότι δεν χρειάζονται αυτά ψυγείο.Μόνο cetrotide και preglyl έχω στο ψυγείο.

Αναστασία μου και εσύ στην σειρά,μετά τα κορίτσια!!!Καλά κάνεις και δεν λες τίποτα σε κανέναν αφού έτσι νιώθεις.Δεν είναι ανάγκη να τα μαθαίνουν και όλα.Καλά αποτελέσματα στην καλλιέργεια.

Λαμπρινούλα μου με το καλό να έρθει το αγόρι σου!!!Λίγο ακόμα και θα το κρατάς αγκαλιά.Με την κορούλα σου μην αγχώνεσαι,θα συνηθίσει.Έτσι κάνουν όλα τα παιδάκια.Όσο για τις ιώσεις είναι κάπως αναπόφευκτο να συμβεί,αλλά θα τα καταφέρετε!!!

Δημητρούλα μου ο γιόκας σου σε νιώθει μια χαρά και καταλαβαίνει τα πάντα,οπότε λογικό είναι.Καλή συνέχεια στο κάψιμο!!!!

Μορφάκι μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα!!!Όσο για τις κυρίες απλά γράψιμο.Δεν είναι συμπεριφορά αυτή.

Ζεττάκι μου χαλάρωσε αγαπούλα.Πολλά νεύρα έχεις τελευταία.Αν θες πάντως να ρίξεις χαστούκια να ξεθυμάνεις έλα στη δουλειά και θα στους βάλω στη σειρά(μην παρεξηγηθώ δεν μιλάω για παιδιά) και είναι και αρκετοί.

Κακάο μου και εσύ με την επόμενη περίοδό σου ξεκινάς???Στο ξαναλέω,έχεις πολλή πλάκα!!!Γελάω τρελά.

Πηνελοπάκι μου τι κάνεις???Το αγοράκι σου καλά???

Εφάκι μου είναι άσχημο να σου θυμίζουν αυτό για το οποίο παλέυεις τόσο πολύ,αλλά δεν έχεις ακόμα,όμως κράτα το για το μωράκι σου γιατί είμαι σίγουρη ότι θα έρθει σύντομα.Αν δεν το περνάς αυτό δεν το καταλαβαίνεις.

Ρικάκι μου που είσαι τα βράδια???Δεν σε πετυχαίνω συχνά πια.Βέβαια δεν μπαίνω και εγώ συχνά,αλλά λέμε τώρα.

Πάλι πολλά είπα.Δεν σας προλαβαίνω ρε κορίτσια!!!

Στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου!!!

Γιατι γελας καλε;;;;;:mrgreen: Εγω τα μενοπουρ τα εβαλα στο ψυγειο.ΕΠειδη κανει ζεστη αλλιως δεβ θελουν.Ουτε τα σετροταιντ θελουν το κοιταξα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλααααα θα το θυμαμαι αυτο να ξερεις:?:-?

Κακάο μου διάβασα για την φίλη σου.Και εμείς έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα γιατί ο άντρας μου έχει κιρσοκήλη δεύτερου βαθμού.Είναι 35 χρονών οπότε ο γιατρός είπε ότι αν κάνει επέμβαση δεν μπορεί να μας δώσει σίγουρα αποτελέσματα.Μπορεί να φτιάξει μπορεί και όχι μπορεί και να χειροτερέψει.Είναι δηλαδή ρίσκο,οπότε και εμείς πήραμε την απόφαση να μην κάνουμε μια επέμβαση η οποία δεν θα έχει σίγουρο αποτέλεσμα.Συνήθως η επέμβαση αυτή για να έχει αποτέλεσμα γίνεται μέχρι την ηλικία των 25 άντε 30.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι γελας καλε;;;;;:mrgreen: Εγω τα μενοπουρ τα εβαλα στο ψυγειο.ΕΠειδη κανει ζεστη αλλιως δεβ θελουν.Ουτε τα σετροταιντ θελουν το κοιταξα.

Εμείς γενικά σπίτι φέτος είχαμε δεν είχαμε ζέστη οπότε τα άφησα έξω.Τα cetrotide μου είπαν οπωσδήποτε ψυγείο και μάλιστα κάπου μέσα βαθειά,ώστε να μην επηρεάζονται από το άνοιγμα της πόρτας.

Link to comment
Share on other sites

Κακάο μου διάβασα για την φίλη σου.Και εμείς έχουμε πρόβλημα με το σπέρμα γιατί ο άντρας μου έχει κιρσοκήλη δεύτερου βαθμού.Είναι 35 χρονών οπότε ο γιατρός είπε ότι αν κάνει επέμβαση δεν μπορεί να μας δώσει σίγουρα αποτελέσματα.Μπορεί να φτιάξει μπορεί και όχι μπορεί και να χειροτερέψει.Είναι δηλαδή ρίσκο,οπότε και εμείς πήραμε την απόφαση να μην κάνουμε μια επέμβαση η οποία δεν θα έχει σίγουρο αποτέλεσμα.Συνήθως η επέμβαση αυτή για να έχει αποτέλεσμα γίνεται μέχρι την ηλικία των 25 άντε 30.
Θα της τα πω ολα αυτα που μου ειπατε και απο εκει κι επειτα οτι αποφασισουν.Ξερεις αμα πας να βοηθησεις πολυ καμια φορα παρεξηγησε...Εσεις πιο γιατρος ειχατε να της πω;Της εστειλα sms και οτι βρηκα στο φορουμ.

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Εμείς γενικά σπίτι φέτος είχαμε δεν είχαμε ζέστη οπότε τα άφησα έξω.Τα cetrotide μου είπαν οπωσδήποτε ψυγείο και μάλιστα κάπου μέσα βαθειά,ώστε να μην επηρεάζονται από το άνοιγμα της πόρτας.

Περιεργο γιατι αυτα δεν θελουν καν ψυγειο.Το κοιταξα στις οδηγιες σε ολα τα φαρμακα που εχω για να τα φυλαξω σωστα.Μονο τα puregon θελουν απο αυτα που εχω και αυτα λενε επανω οτι μπορεις να τα βγαλεις απο το ψυγειο οπως τα μενοπουρ αλλα να τα χρησιμοποιησεις μεσα στους επομενους 2 μηνες:?


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...