Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Angot said:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Είναι απόλυτα φυσιολογικό, οι ορμόνες δημιουργούν πολλές άκυρες σκέψεις! Και παίζει κ ρόλο το άγχος. Μην ανησυχείς, όλες τα περάσαμε. Όλα θα πάνε καλά!

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Διδυμάκι μου δεν ξέρω κέντρο στο εξωτερικό,αλλά πριν πάτε σε αυτήν την λύση σκέψου πως από το εξωτερικό έρχονται και κάνουν εξωσωματικές εδώ,άρα αυτό σημαίνει ότι κάτι καλό γίνεται εδώ.Ξέρω ότι είστε απογοητευμένοι,αλλά θα σου πρότεινα να μην παίρνετε αποφάσεις εν θερμώ.Πάτε και στης Πηνελόπης και θα βρούμε και αλλού.Θα την βρούμε την λύση μην πελαγώνεις.

Απο το εξωτερικο ερχονται γιατι εχουμε χαμηλες τιμες και γιατι τους τις πετυχαινουν με την 1η για να εχουν διαφημιση εξω...

Δεν ξερω...εχω απογοητευτει....σημερα που τα ξανασκεφτηκα κανενας δε μου εκανε το κλικ....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι ψαχνω και καλο βιολογο....ειναι πολύ σημαντικο,,,στην 3η μας ειχε το κεντρο καλη βιολογο και αυτο φανηκε στο αποτελεσμα και το παραδεχτηκαν και οι 3 στην αθηνα...

Γεια σου Εφη!!:)

Γιατι λετε να πατε εξωτερικο;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ψαχνω και καλο βιολογο....ειναι πολύ σημαντικο,,,στην 3η μας ειχε το κεντρο καλη βιολογο και αυτο φανηκε στο αποτελεσμα και το παραδεχτηκαν και οι 3 στην αθηνα...

παιδί μου ο παπαν...είναι στο ίδιο κέντρο που έκανες τελευταία;)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχααχ δεν σ αρεσει;;;Ειπα να γινω ροζ τωρα με την εξωσωματικη:tongue: μετα θα ξαναλλαξω

θέλει τόσο ροζ...για την εξωσω;αχχχχχχχχχ...δεν το ήξερα..:tongue::tongue:...θα σου έλεγα να μου πεις πως τα κάνεις αυτά...αλλά δεν θα καταλάβω...:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Εφη!!:)

Γιατι λετε να πατε εξωτερικο;

Μηπως ασχοληθει καποις σοβαρα μαζι μας...

παιδί μου ο παπαν...είναι στο ίδιο κέντρο που έκανες τελευταία;)

Τελικα ο τσιλι δεν εννοουσε αυτον αλλα εναν στην αθηνα...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειράζει Μορφάκι μου άστην να λέει έχουμε άλλες χάρες εμείς!!!

αν μάθεις εσύ να μου μου πεις και εμένα....μήπως η ροζαλίντα....καλόε;....δεν μου τα λέει σωστά....:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

θέλει τόσο ροζ...για την εξωσω;αχχχχχχχχχ...δεν το ήξερα..:tongue::tongue:...θα σου έλεγα να μου πεις πως τα κάνεις αυτά...αλλά δεν θα καταλάβω...:rolleyes::rolleyes:

χαχαχα ναι για να πιασω τη κορη βρεεεε:tongue::tongue::tongue::tongue:Ετσι μου ηρθε:-D:-D:-D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Geia sas koritsia ...

Vgikan oi eksetaseis k einai ligo ipsili FSH 12.6 me fsiologikes times 2.5-10.2. Perisi ton dekemvrio htan 7.6. Pos anevik toso ??? Mipos apo antsiliptika ??

I AMH einai 4.7 pmol/l. Xamili gonimotita. E ok, 38 eimai den perimena k kati alo. Den einai kako pantos.

Episis k to DHEA 11.2 me fisiologikes times 1-10.5. Den ksero ti einai auti ormonh kan.

T4 einai 14.46 me fsiologikes times 5.1-14.1

Episis ekana k toxoplasma k kitaromegaloio k den ta katalaveno katholou. Tha ta steilw avrio sto Mpath.

Eirinaki mou k Anitaki mou kalo ksekinima k kalh epitixia koritsakia mou !!!

Auti tin fora tha erthei den mpori !!! Love u !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Απο το εξωτερικο ερχονται γιατι εχουμε χαμηλες τιμες και γιατι τους τις πετυχαινουν με την 1η για να εχουν διαφημιση εξω...

Δεν ξερω...εχω απογοητευτει....σημερα που τα ξανασκεφτηκα κανενας δε μου εκανε το κλικ....

Διδυμάκι μου εδώ θα διαφωνήσω μαζί σου.Για να πετύχει η εξωσωματική χρειάζεται να δουλέψουν πολλοί παράγοντες,εκτός από καλό γιατρό και βιολόγο.Δεν μπορεί δηλαδή να κάνουν επιλογή ότι αυτές από το εξωτερικό θα τις αφήνουμε έγκυες και τις άλλες ό,τι κάτσει.Έχουμε καλά κέντρα εδώ.Ίσως από τα λίγα πράγματα που είναι καλά.Αφού δεν σου έκανε κανείς το κλικ προχωράς παρακάτω και θα βρούμε τον γιατρό που θα εμπιστευτείς.Το ξέρω ότι αυτή τη στιγμή είναι δύσκολο να το πιστέψεις,αλλά είμαι σίγουρη ότι κάποιος θα βρεθεί που θα σε ικανοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ασχοληθει καποις σοβαρα μαζι μας...

Παντως πολλοι ερχονται απ εξω εδω για εξωσωματικη.Ειδικα απο Αγγλια και Ιταλια.Αλλη επιλογη τους ειναι η Ισπανια και καποιες χωρες ανατολικης ευρωπης.Τα διαβαζα την αλλη φορα ψαχνοντας στο νετ.Αλλα νομιζω οτι ερχονται περισσοτερο οσοι θελουν δοτες...

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

3 ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΕΛΕIΩΣ ΑΛΛΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ...ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΣΩΣΤΕΣ...ΑΝΤΕ ΒΡΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ...:(

AX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Geia sas koritsia ...

Vgikan oi eksetaseis k einai ligo ipsili FSH 12.6 me fsiologikes times 2.5-10.2. Perisi ton dekemvrio htan 7.6. Pos anevik toso ??? Mipos apo antsiliptika ??

I AMH einai 4.7 pmol/l. Xamili gonimotita. E ok, 38 eimai den perimena k kati alo. Den einai kako pantos.

Episis k to DHEA 11.2 me fisiologikes times 1-10.5. Den ksero ti einai auti ormonh kan.

T4 einai 14.46 me fsiologikes times 5.1-14.1

Episis ekana k toxoplasma k kitaromegaloio k den ta katalaveno katholou. Tha ta steilw avrio sto Mpath.

Eirinaki mou k Anitaki mou kalo ksekinima k kalh epitixia koritsaki mou !!!

Auti tin fora tha erthei den mpori !!! Love u !!!

Νταντάκι μου δεν νομίζω ότι είναι κάτι για να ανησυχείς.Οι ορμόνες γενικά αλλάζουν γι'αυτό χρειάζεται να τις επαναλαμβάνουμε.Θα σου πει βέβαια και ο γιατρός σου στα σίγουρα αύριο που θα τις δει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...