Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Koula - mares


kale

Recommended Posts

αχχχχχχχχχχχχχ...ναι;να βάλω και εγω...κόρη θέλω να κάνω......χαχαχαχαχ

βαλε βαλε:D:D:D:D:D εγω παντα τρεις κορες ηθελα.Ε τωρα αμα μου βγουν αγορια δεν με χαλαει κιολας.Θα γλιτωσω και τις σερβιετες.Με τις κουτες θα τις αγοραζουμε.Φανταζεσαι;:tongue::tongue:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παντως πολλοι ερχονται απ εξω εδω για εξωσωματικη.Ειδικα απο Αγγλια και Ιταλια.Αλλη επιλογη τους ειναι η Ισπανια και καποιες χωρες ανατολικης ευρωπης.Τα διαβαζα την αλλη φορα ψαχνοντας στο νετ.Αλλα νομιζω οτι ερχονται περισσοτερο οσοι θελουν δοτες...

διάβασες σε πια κέντρα πηγαίνουν;

Link to comment
Share on other sites

βαλε βαλε:D:D:D:D:D εγω παντα τρεις κορες ηθελα.Ε τωρα αμα μου βγουν αγορια δεν με χαλαει κιολας.Θα γλιτωσω και τις σερβιετες.Με τις κουτες θα τις αγοραζουμε.Φανταζεσαι;:tongue::tongue:

χαχαχαχ....εγω μία θέλω να κάνω..........

Link to comment
Share on other sites

3 ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΕΛΕIΩΣ ΑΛΛΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ...ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΣΩΣΤΕΣ...ΑΝΤΕ ΒΡΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ...:(

AX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Theleis na deis k ton diko mou?

I na deis k ton Mpompoti. I koliti mou ekane paidi se auton sta 42 me fsh 30 k amh 0,04 !!!

Kai exei kanei poles prospathies stous "megalous" !!!


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βαριέσαι κάνε μια προσπάθεια να μου πεις,αλλά και εγώ να ξέρεις ανεπίδεκτη είμαι.Χιχιχιχιχιχιχι!!!!

Λοιπον θα ανοιξεις τη σελιδα που θες στο ιντερνετ μετα θα πας πανω εκει που δειχνει τη διευθυνση της σελιδας και θα κανεις δεξι κλικ πανω στα γραμματα.Θα διαλεξεις αντιγραφη.Μετα θα ερθεις εδω στο πλαισιο που γραφεις.Εχει μια υδρογειο(εγραψα παλι χαχαχ) με μια αλυσιδα.Θα πατησεις πανω και θα σου ανοιξει αλλο κουτακι.Εκει μεσα κανεις δεξι κλικ και επικολληση:cool::cool::cool::cool:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ΣΟΒΑΡΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ ΤΕΛΕIΩΣ ΑΛΛΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ...ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΣΩΣΤΕΣ...ΑΝΤΕ ΒΡΕΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΣΤΗ...:(

AX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και μπορεί να πας στο εξωτερικό και να σου πουν μια τέταρτη.Γιατί θα πρέπει να είναι εκείνη η σωστή???Ο κάθε γιατρός σύμφωνα με την εμπειρία του και τα περιστατικά που του έχουν τύχει δίνει και την ανάλογη θεραπεία.Ας πούμε σε μένα που θεωρούμαι εύκολη περίπτωση και πάλι είχαν δώσει διαφορετικά πρωτόκολλα.Μπορεί και τα δύο να πετύχαιναν,μπορεί κανένα,μπορεί το ένα.Εσύ επιλέγεις τον γιατρό που κατά την δική σου κρίση στα εξηγεί καλύτερα και σε προσεγγίζει περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Geia sas koritsia ...

Vgikan oi eksetaseis k einai ligo ipsili FSH 12.6 me fsiologikes times 2.5-10.2. Perisi ton dekemvrio htan 7.6. Pos anevik toso ??? Mipos apo antsiliptika ??

I AMH einai 4.7 pmol/l. Xamili gonimotita. E ok, 38 eimai den perimena k kati alo. Den einai kako pantos.

Episis k to DHEA 11.2 me fisiologikes times 1-10.5. Den ksero ti einai auti ormonh kan.

T4 einai 14.46 me fsiologikes times 5.1-14.1

Episis ekana k toxoplasma k kitaromegaloio k den ta katalaveno katholou. Tha ta steilw avrio sto Mpath.

Eirinaki mou k Anitaki mou kalo ksekinima k kalh epitixia koritsakia mou !!!

Auti tin fora tha erthei den mpori !!! Love u !!!

Γεια σου Dada!!!Ανδρογονο ειναι η DHEA-S.Μηπως στην εκαναν για να παρεις αυτο το σκευασμα;Το παιρνω εγω δυο μηνες και κατι

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

διάβασες σε πια κέντρα πηγαίνουν;

Απο αγγλια διαβασα για ενα σερουμ:confused::confused:Εμεις εκει κοιταξαμε για καταψυξη σπερματος.Θυμασαι;;Που σου ειχα πει οτι βρισκουν δοτριες σε ξενες;;;

Και νομιζω και σε ανα αλλο γνωστο τωρα δεν μπορω να το θυμηθω...Αυτο που εκανε και ο πρωην πρωθυπουργος..αμα θυμηθω θα το γραψω..αα και σε εναν μαστρομηνα


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Theleis na deis k ton diko mou?

I na deis k ton Mpompoti. I koliti mou ekane paidi se auton sta 42 me fsh 30 k amh 0,04 !!!

Kai exei kanei poles prospathies stous "megalous" !!!

Nai...θα σας ξαναρωτησω οταν ειναι να κλεισω ραντεβου...

Και μπορεί να πας στο εξωτερικό και να σου πουν μια τέταρτη.Γιατί θα πρέπει να είναι εκείνη η σωστή???Ο κάθε γιατρός σύμφωνα με την εμπειρία του και τα περιστατικά που του έχουν τύχει δίνει και την ανάλογη θεραπεία.Ας πούμε σε μένα που θεωρούμαι εύκολη περίπτωση και πάλι είχαν δώσει διαφορετικά πρωτόκολλα.Μπορεί και τα δύο να πετύχαιναν,μπορεί κανένα,μπορεί το ένα.Εσύ επιλέγεις τον γιατρό που κατά την δική σου κρίση στα εξηγεί καλύτερα και σε προσεγγίζει περισσότερο.

δεν ξέρω...εχω πελαγώσει...

και εχει παθει ενα κολλημα το μωρο με το εξωτερικο...λες και μας περισσευουν...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νταντάκι μου δεν νομίζω ότι είναι κάτι για να ανησυχείς.Οι ορμόνες γενικά αλλάζουν γι'αυτό χρειάζεται να τις επαναλαμβάνουμε.Θα σου πει βέβαια και ο γιατρός σου στα σίγουρα αύριο που θα τις δει.

Geia sou koukla mou ...

Tha doume avrio ti tha pei. Oti k na einai auta einai. Vlepoume.


Yv7Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Theleis na deis k ton diko mou?

I na deis k ton Mpompoti. I koliti mou ekane paidi se auton sta 42 me fsh 30 k amh 0,04 !!!

Kai exei kanei poles prospathies stous "megalous" !!!

Μπράβο ρε Νταντάκι.Πες και εσύ κανέναν καλό γιατρό που έχεις ακούσει γιατί είναι πελαγωμένο το κοριτσάκι μας και δεν θέλω να την ακούω έτσι.Σίγουρα θα βρει τη λύση εδώ,αλλά χρειάζεται υπομονή και το Εφάκι μας είναι πολύ στεναχωρημένο και τώρα μάλλον νιώθει ότι δεν έχει και άλλη υπομονή,αφού είχε επενδύσει ψυχολογικά σε αυτό το ταξίδι.(Ελπίζω να μην με παρεξηγείς διδυμάκι μου,αλλά έτσι νιώθω ότι νιώθεις)

Link to comment
Share on other sites

Ντανιελα μου η μια ειναι θυροειδης...αλλα ειναι πολύ λιγο ανεβασμενη...τωρα η fsh περιεργο να αυξηθηκε τοσο μεσα σε 1 χρονο..κατι αλλο θα παιζει...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites

Theleis na deis k ton diko mou?

I na deis k ton Mpompoti. I koliti mou ekane paidi se auton sta 42 me fsh 30 k amh 0,04 !!!

Kai exei kanei poles prospathies stous "megalous" !!!

Αυτος δεν ηταν που επαιρνε ωαρια απο πορνες ρε παιδια;;:|:neutral:

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Νταντάκι.Πες και εσύ κανέναν καλό γιατρό που έχεις ακούσει γιατί είναι πελαγωμένο το κοριτσάκι μας και δεν θέλω να την ακούω έτσι.Σίγουρα θα βρει τη λύση εδώ,αλλά χρειάζεται υπομονή και το Εφάκι μας είναι πολύ στεναχωρημένο και τώρα μάλλον νιώθει ότι δεν έχει και άλλη υπομονή,αφού είχε επενδύσει ψυχολογικά σε αυτό το ταξίδι.(Ελπίζω να μην με παρεξηγείς διδυμάκι μου,αλλά έτσι νιώθω ότι νιώθεις)

Τι να σε παρεξηγω..ακριβως οπως λες νιωθω...

Ισως με θεωρησετε "δυσκολη" που το ψαχνω τοσο αλλα δεν ξερω .... αν δε νιωσω σιγουρια δε μπορω να προχωρησω...:(


[sIGPIC][/sIGPIC]

Τελικά....Τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις και γίνονται τα θαύματα όταν πάψεις να επιμένεις ???

connie_24.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...