Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

Koula - mares


kale

Recommended Posts

Στα καλά καθούμενα με πέταξε έξω...

Νατασα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα....δεν πάει τίποτα καλά..όλη την ώρα χίλιες έννοιες στο κεφάλι μας....

Ας μην το βάλουμε κάτω όμως...η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...

:P:p:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σαι καλά κοριτσάρα μου!!! ενταξει μωρε ολα θα γινουνε ας εχουμε την υγειά μας.... απλα εχω ξενερωσει πολυ και με τα πεθερικα.... πολυ γαιδουρια.... να μην παιρνουνε ενα τηλ. τον παιδι τους?? προχτες ειχαμε επετειο γαμου(4χρονια) και εννοειται δεν τηλ.... τί να πω.....:confused:

Καταρχήν μωρό μου να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι....σύντομα να κουβαλάς και ένα μπεμπάκι στην κοιλίτσα σου...και δύο αν θες....

Ολους τους άλλους απλά γράψτους...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θεά εισαι.... ακομα γελαω με τα αγγουρια....

και για το νυφικο βρακι της Ειρηνης που ελεγες τις προάλλες....:-P

ε ναι μωρέ ... λέμε και καμιά βλακεία να ξεχνιόμαστε ...

να σαι καλά κοριτσάρα μου!!! ενταξει μωρε ολα θα γινουνε ας εχουμε την υγειά μας.... απλα εχω ξενερωσει πολυ και με τα πεθερικα.... πολυ γαιδουρια.... να μην παιρνουνε ενα τηλ. τον παιδι τους?? προχτες ειχαμε επετειο γαμου(4χρονια) και εννοειται δεν τηλ.... τί να πω.....:confused:

μωρό μου εσύ ... πες μου πως πάλι "χτύπησε" η "μανούλα" μωρέ δεν πάνε να κουρευτούν ... μην πω κάτι άλλο ... τα δυο σας να είστε καλά και για τους άλλους .... δεν θα μπορέσουμε ... so simple ... :wink:

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ, να είστε γεροί ευτυχισμένοι, αγαπημένοι και σύντομα γονείς ...

και για την περίσταση λοιπόν ...

Να ζήσετε Νατασάκι

να είστε γεροί

αγαπημένοι για πάντα

του χρόνου με ένα μωράκι

να σας γεμίζει την αγκαλια

και εγώ θα φέρω μια μπάντα

να ξεσηκώσει τη γειτονιά.


url]
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν μωρό μου να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι....σύντομα να κουβαλάς και ένα μπεμπάκι στην κοιλίτσα σου...και δύο αν θες....

Ολους τους άλλους απλά γράψτους...

Σ'ευχαριστω κοριτσαρα μου, και σε σενα το ιδιο... να ειναι η τελευταια σου ταλαιπωρια.... αντε ρε παιδια να ξεκολλησουμε λιγακι.... θελω ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ..... να μπαινουμε ολες σε μία σειρα:P

Link to comment
Share on other sites

ε ναι μωρέ ... λέμε και καμιά βλακεία να ξεχνιόμαστε ...

μωρό μου εσύ ... πες μου πως πάλι "χτύπησε" η "μανούλα" μωρέ δεν πάνε να κουρευτούν ... μην πω κάτι άλλο ... τα δυο σας να είστε καλά και για τους άλλους .... δεν θα μπορέσουμε ... so simple ... :wink:

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ, να είστε γεροί ευτυχισμένοι, αγαπημένοι και σύντομα γονείς ...

και για την περίσταση λοιπόν ...

Να ζήσετε Νατασάκι

να είστε γεροί

αγαπημένοι για πάντα

του χρόνου με ένα μωράκι

να σας γεμίζει την αγκαλια

και εγώ θα φέρω μια μπάντα

να ξεσηκώσει τη γειτονιά.

Πάλι δημιούργησε ο καλλιτέχνης...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στα καλά καθούμενα με πέταξε έξω...

Νατασα μου σε καταλαβαίνω απόλυτα....δεν πάει τίποτα καλά..όλη την ώρα χίλιες έννοιες στο κεφάλι μας....

Ας μην το βάλουμε κάτω όμως...η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία...

ναι ... φτάνει να μη λένε την πεθερά ελπίδα ... γτ θα μας θάψει όλους ...

(black ε ????)


url]
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστω κοριτσαρα μου, και σε σενα το ιδιο... να ειναι η τελευταια σου ταλαιπωρια.... αντε ρε παιδια να ξεκολλησουμε λιγακι.... θελω ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ..... να μπαινουμε ολες σε μία σειρα:P

Μας χρωστάει ρε μωρό μόνο θετικά από δω και πέρα...αρκετά μας πήρε η κάτω βόλτα...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites

ε ναι μωρέ ... λέμε και καμιά βλακεία να ξεχνιόμαστε ...

μωρό μου εσύ ... πες μου πως πάλι "χτύπησε" η "μανούλα" μωρέ δεν πάνε να κουρευτούν ... μην πω κάτι άλλο ... τα δυο σας να είστε καλά και για τους άλλους .... δεν θα μπορέσουμε ... so simple ... :wink:

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ, να είστε γεροί ευτυχισμένοι, αγαπημένοι και σύντομα γονείς ...

και για την περίσταση λοιπόν ...

Να ζήσετε Νατασάκι

να είστε γεροί

αγαπημένοι για πάντα

του χρόνου με ένα μωράκι

να σας γεμίζει την αγκαλια

και εγώ θα φέρω μια μπάντα

να ξεσηκώσει τη γειτονιά.

Σ'ευχαριστώ πολυ μπεμπα και σε σενα το ιδιο ευχομαι....1,2,3 οσα θελει ο Θεος!!!:P

Link to comment
Share on other sites

ναι ... φτάνει να μη λένε την πεθερά ελπίδα ... γτ θα μας θάψει όλους ...

(black ε ????)

Μαρήηη δεν ήθελα να το γράψω για να μη μαμήσω το θέμα...τι να σε κάνω που έχεις όρεξη σήμερα...


as1cMaf0g410000MDdkanwxMTQ1N2p8T3VyIGJpcmQgaXMg.gifgQt7p2.png

I81rp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Egw kathe vrady exw efialtes oti kanw ormones kai pathainw asfyxia!

ωραια.... καλα το πας και εσυ.... εγω καθε βραδυ βλεπω οτι γενναω.... κανω υπερηχους απλους, αυχενικες κτλ.... βλεπω τον Μ.Μ τον γυναικολογο μου τον θειο μου(γυναικ).....

Αν συνεχισουμε ετσι αμαζονα μας βλεπω στο ιδιο δωματιο στο Δαφνι...:-P

πρεπει να ηρεμησουμε λιγο.... εσυ πως το βλεπεις? θα δεις κανεναν γιατρο ακομα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...